کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
وقت مصاحبه خواهرم 6 دسامبر هست اگه نخواییم 2 بار بریم ترکیه و برگردیم کی باید وقت دکتر بگیرم؟ چند روز قبل از مصاحبه؟
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-10-15 ساعت 13:51)Mehrafarin نوشته:  وقت مصاحبه خواهرم 6 دسامبر هست اگه نخواییم 2 بار بریم ترکیه و برگردیم کی باید وقت دکتر بگیرم؟ چند روز قبل از مصاحبه؟

عزیزان وقت گرفتن اینترنتی ست و حداکثر 1 ماه و حداقل 2 یا 3 روز قبل معاینه میشه گرفت شماره بلیط هم داشته باشید بد نیست اما اجباری نیست چون بولد نشده.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: Mehrafarin ، tamanna ، ali.narooei
(2011-10-15 ساعت 13:57)outlaw نوشته:  
(2011-10-15 ساعت 13:51)Mehrafarin نوشته:  وقت مصاحبه خواهرم 6 دسامبر هست اگه نخواییم 2 بار بریم ترکیه و برگردیم کی باید وقت دکتر بگیرم؟ چند روز قبل از مصاحبه؟

عزیزان وقت گرفتن اینترنتی ست و حداکثر 1 ماه و حداقل 2 یا 3 روز قبل معاینه میشه گرفت باید شماره بلیط هم داشته باشید بد نیست اما اجباری نیست چون بولد نشده.

پوزش میخوام ولی من پرسیدم چند روز قبل از مصاحبه نه فبل از معاینه یعنی 6 دسامبر مصاحبه داشته باشیم برای 3-2 روز قبلش نوبت دکتر بگیریم خوبه؟ یعنی برای 3 یا 4 دسامبر.
تو سایت دکتر اونگان نوشته بهتر است یک ماه قبل از مصاحبه سفارت، نمعاینه بشیم. یعنی منظورش اینه که یکماه قبل از مصاحبه بریم ترکیه معاینه بشیم دوباره برگردیم ؟؟؟
تشکر کنندگان: outlaw ، tamanna
(2011-10-15 ساعت 14:03)Mehrafarin نوشته:  

عزیزان وقت گرفتن اینترنتی ست و حداکثر 1 ماه و حداقل 2 یا 3 روز قبل معاینه میشه گرفت باید شماره بلیط هم داشته باشید بد نیست اما اجباری نیست چون بولد نشده.

پوزش میخوام ولی من پرسیدم چند روز قبل از مصاحبه نه فبل از معاینه یعنی 6 دسامبر مصاحبه داشته باشیم برای 3-2 روز قبلش نوبت دکتر بگیریم خوبه؟ یعنی برای 3 یا 4 دسامبر.
حداقل 2 روز و حداکثر هر چی دوست دارین .فقط تعطیلات رسمی رو در بیارین از تقویم ترکیه http://mycalendar.org/Holiday/Turkey/ و ضمنا مطب شنبه ها تعطیله.
2 نفر
تشکر کنندگان: Mehrafarin ، tamanna ، ali.narooei ، shadin_n
(2011-10-15 ساعت 14:11)outlaw نوشته:  

حداقل 2 روز و حداکثر هر چی دوست دارین .فقط تعطیلات رسمی رو در بیارین از تقویم ترکیه http://mycalendar.org/Holiday/Turkey/ و ضمنا مطب شنبه ها تعطیله.
ببخشید دوباره سوال می پرسم ولی منظورتون اینه که به جز یکشنبه ها ، شنبه ها هم تعطیله؟
اگه نوبت مصاحبه سه شنبه باشه مجبورم برای جمعه وقت بگیرم درسته؟ چون دوشنبه که خیلی دیره، یکشنبه و شنبه هم که تعطیله، درسته؟
تشکر کنندگان: tamanna ، mamal amricaei
(2011-10-15 ساعت 14:31)Mehrafarin نوشته:  
(2011-10-15 ساعت 14:11)outlaw نوشته:  

ببخشید دوباره سوال می پرسم ولی منظورتون اینه که به جز یکشنبه ها ، شنبه ها هم تعطیله؟
اگه نوبت مصاحبه سه شنبه باشه مجبورم برای جمعه وقت بگیرم درسته؟ چون دوشنبه که خیلی دیره، یکشنبه و شنبه هم که تعطیله، درسته؟

نوشته do not prefer a Thursday for the children as we are closed on Sunday. اما با جمعه موافقماشتباه گفتم شنبه.Big Grin
2 نفر
تشکر کنندگان: Mehrafarin ، tamanna ، arman_m

سلام گلم
به نظر من اگه برای 4 دسامبر وقت بگیرید به موقع نتیجه مدیکال رو بهتون بدن.اگه خیلی وسواس دارین برای 3 دسامبر وقت بگیرید زودتر احتیاجی نیست.
روزهای کاریه دکتر از 2شنبه تا جمعه ار ساعت 9صبح تا19 و شنبه ها از 10 صبح تا 17Shy
تشکر کنندگان: ali.narooei ، الی الی ، arman_m
سلام
لطفا منو راهنمایی کنید باید چه طوری وقت دکتر برا ترکیه بگیرم؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
قبل از وقت گرفتن از دکتر ، باید حتماً بلیط و هتل رو OK کرده باشیم ؟؟؟ آخه موقع وقت گرفتن اطلاعاتی شامل شماره پرواز و تاریخ و زمان رسیدن و اسم و آدرس هتل میخواد !!!
تشکر کنندگان: tamanna ، arman_m
سلام
منظور از دفترچه یا برگه واکسن چیه؟
از کجا این دفترچه یا برگه واکسن رو تهیه کنم؟؟؟؟؟
ما که روز مصاحبمون 10 دسامبر کی باید شروع کنیم واکسن بزنیم؟؟؟؟؟ و وقت دکتر بگیریم؟؟؟؟؟؟
مرسی از راهنمایتون
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-10-16 ساعت 00:16)tenesi نوشته:  سلام دوستان
قبل از وقت گرفتن از دکتر ، باید حتماً بلیط و هتل رو OK کرده باشیم ؟؟؟ آخه موقع وقت گرفتن اطلاعاتی شامل شماره پرواز و تاریخ و زمان رسیدن و اسم و آدرس هتل میخواد !!!

الزامی نیست بولد شده ها الزامیه
2 نفر
تشکر کنندگان: tenesi ، tamanna
(2011-10-16 ساعت 00:35)n.torabi65 نوشته:  سلام
ما که روز مصاحبمون 10 دسامبر کی باید شروع کنیم واکسن بزنیم؟؟؟؟؟ و وقت دکتر بگیریم؟؟؟؟؟؟
مرسی از راهنمایتون

سلام
اگر تهران هستید در انستیتو پاستور ( شعبه خیابان پاستور / شعبه خیابان شریعتی ) و یا اگر در شهرستان هستید مراکز هلال احمر واکسن های لازم رو میزنید و کارت واکسن بین المللی پر از مهر و تاریخ می گیرید .
بگید واسه مصاحبه آمریکا میخواین ، خودشون میدونن چی باید بزنید.
اما اینکه کی باید بزنید واسه خودمم هنوز سواله !!! منم دسامبر مصاحبه دارم .
لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه
تشکر کنندگان: tamanna ، arman_m
(2011-10-16 ساعت 10:45)tenesi نوشته:  
مرسی از راهنمایتون

سلام
اگر تهران هستید در انستیتو پاستور ( شعبه خیابان پاستور / شعبه خیابان شریعتی ) و یا اگر در شهرستان هستید مراکز هلال احمر واکسن های لازم رو میزنید و کارت واکسن بین المللی پر از مهر و تاریخ می گیرید .
اما اینکه کی باید بزنید واسه خودمم هنوز سواله !!! منم 7 دسامبر مصاحبه دارم .
1 ماه قبل از رفتن خوبه سعی کنین زیر 1 ماه مثلا 3 هفته مونده نزنین.
2 نفر
تشکر کنندگان: tenesi ، tamanna
قابل توجه بچه های اصفهان

برای زدن واکسن های نوبت اول به هلال احمر کنار خیابان سجاد مراجعه کنید . میشه یه خیابان بعد از سجاد ، دقیقا روبروی ورزشگاه امین. کارت واکسن بین المللی میده، خودشون تمام موارد رو در مورد واکسن های امریکا اطلاع دارند.

هپاتیت + آنفلونزا + مننژیت + د یفتری کزاز = هلال احمر = 32000 تومان

MMR : انتهای خیابان آمادگاه - روبروی دُریس (جامکو سابق) + مطب دکتر مهدی افقری = هزینه 14000 تومان

TD: خیابان فیض - چهارراه (اسم چهارراهشو نمیدونم) - مرکز بهداشت ملاهادی سبزواری

این هزینه هایی بود که دوستم پرداخت کرد، در مورد هزینه هاش مطمعن نیستم، وقتی نوبت واکسن خودم شد قیمت دقیق واکسن ها رو میزارم.
تشکر کنندگان: tamanna ، vroom ، MAHDI2012 ، arman_m
(2011-10-16 ساعت 13:33)outlaw نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 10:45)tenesi نوشته:  
مرسی از راهنمایتون

سلام
اما اینکه کی باید بزنید واسه خودمم هنوز سواله !!! منم 7 دسامبر مصاحبه دارم .
1 ماه قبل از رفتن خوبه سعی کنین زیر 1 ماه مثلا 3 هفته مونده نزنین.

سلام دوستان

در سايت دكتر اونگان اومده(Bold شده هم نوشته) كه در 30 روز مانده به وقتي كه ميگيريد نبايد واكسن تزريق كنيد وگرنه در نتايج آزمايشتون اشكال و تاخير ايجاد ميكنه ديگه تصميم با خودتون.
اينم كپي شده از سايت دكتر:

PLEASE DO NOT HAVE ANY VACCINE IN THE LAST 30 DAYS BEFORE YOUR MEDICAL APPOINTMENT!!! IT WILL CAUSE PROBLEMS IN YOUR TEST LEADING A DELAY IN YOUR MEDICAL REPORT …

شماره کیس : 2012AS00008XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت : اواخر جولای 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : اوايل آگوست 2011
کنسولگری: آنکارا
تاريخ كارنت: اکتبر 2011
تاریخ مصاحبه: نوامبر 2011
تاريخ كليرنس: دسامبر 2011 Smile
تاریخ دریافت ویزا: فوريه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2013
تاریخ دریافت گرین کارت : May 2013
تشکر کنندگان: 3rip ، outlaw

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان