کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2011-10-10 ساعت 11:24)ali.narooei نوشته:  
(2011-10-10 ساعت 10:22)FREE BIRD نوشته:  سلام دوستان،
من برای خودم و خانومم وقت دکتر از طریق سایت دکتراونگان برای هفته آینده سه شنبه گرفتم ولی برای بچه ها با توجه به تاریخ رفت به انکارا و تاریخ مصاحبه سایت امکان وقت گرفتن رو نمیده و میخوام وقتی یکشنبه رسیدیم انکارا روز بعدش دوشنبه بریم برای مدیکال ، میخواستم بدونم با توجه به تجربه دوستان در سالهای قبل مشکلی پیش نمی یاد و نیاز به تماس تلفنی هست یانه؟با آرزوی موفقیت کلیه اعضائ

من تقریبا تمام سفرنامه های پارسال رو خوندم و بودن دوستانی که وقتشون واسه یه روز دیگه بوده و زودتر رفتن و کارشون هم انجام شده... حالا شما زودتر برو ایشالا انجام میده من هم مثل شما میخوام زودتر برم Cool

من تاریخ مدیکال رو اشتباه گرفته بودم یعنی به جای ششم پنجم رفتم.مشکلی پیش نیومد ازم عکس ریه و خون گرفتن اما گفتن واسه معاینه دکتر حتما باید همون روزی که وقت گرفتی بیایShy
تشکر کنندگان: FREE BIRD ، ali.narooei ، outlaw ، SH1A2R3 ، behzadb57 ، Man
با سلام خدمت دوستان

من برنده لاتاری هستم و به همراه همسرم میرم برای مصاحبه .
آیا باید برای هر 2 نفرمون وقت بگیرم ؟؟؟ یعنی یک بار با اسم خودم وقت بگیرم یک بار هم با اسم همسرم ؟؟؟ در این صورت در قسمت Case Number همسرم همون Case Number خودم رو بنویسم یا خالی بزارم ؟؟؟

با تشکر
تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، emrah66
(2011-10-11 ساعت 03:00)tenesi نوشته:  با سلام خدمت دوستان

آیا باید برای هر 2 نفرمون وقت بگیرم ؟؟؟ یعنی یک بار با اسم خودم وقت بگیرم یک بار هم با اسم همسرم ؟؟؟ در این صورت در قسمت Case Number همسرم همون Case Number خودم رو بنویسم یا خالی بزارم ؟؟؟

با تشکر

نه دوست عزیز، فقط با اسم برنده اصلی.
با تعیین یک وقت می تونید برای تمام زیر مجموعه های کیس اقدام کنید.

موفق باشید.
هم روز را تو می سازی ، هم روزگار را ، امروز را زیباتر بساز...

Case Number: 2011AS9700
تاریخ پرواز به ایالات متحده: 2011 Apr 21
BEAVERTON, OREGON

تشکر کنندگان: tamanna ، SH1A2R3 ، tenesi ، oktay ، arman_m
ببخشید اگه دو روز قبل از مصاحبه وقت دکتر بگیرم خوبه؟
یک سوال دیگه داشتم شما می گید بعضی واکسن ها چند مرحله ای هستند ولی خواهرم یک روزه همه واکسن هارو زد و کارتشو گرفت(تهران) کسی هم نگفت که دوباره باید بیاد.
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: tamanna ، arman_m
با سلام خدمت همه دوستان
آیا کسی تجربه ای از بیمارستان آمریکایی استانبول داره ؟ اکثر تجربیات از مطب دکتر اونگان در آنکارا است . کسی تا به حال در استانبول آزمایشات و واکسن ها را تجربه کرده است ؟ ممنون
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: tamanna
سلام من امروز دکتر بودم 70 دلار ویزیت دکتر شد و 78 لیر هم واسه آزمایش حون و عکس قفسه سینه دادم .. فردا هم باید برم جوابشون رو بگیرم در کل کارها خیلی راحت هست و خودتون میتونید انجام بدید
شماره کیس:2012AS700
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:July-27
تاریخ مصاحبه: Oct-2011 آنکارا-- دریافت برگه آبیCool
تاریخ دریافت کلیرنس: Jan-2012
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان: outlaw ، majid89 ، Gholam ، FREE BIRD ، vroom ، tamanna ، t.azimaie ، Man ، arman_m
(2011-10-11 ساعت 04:14)javidk نوشته:  
(2011-10-11 ساعت 03:00)tenesi نوشته:  با سلام خدمت دوستان

با تشکر

نه دوست عزیز، فقط با اسم برنده اصلی.
با تعیین یک وقت می تونید برای تمام زیر مجموعه های کیس اقدام کنید.

موفق باشید.
دوست عزيز به نظرم اشتباه مي كنيد. طبق دستورالعمل سايت دكتر در اين لينك و اين جملهMake an appointment for each member of your family. تاكيد شده كه حتما براي تك تك افراد خانواده به خصوص بچه هاي 2-15 سال جداگانه وقت گرفته شود.
لطفا دوستان در پاسخ به سوالات بيشتر دقت كنند.
خودم :
2010AS20583
ويزا بی ويزا Sad
اينم جزييات قضيه

سينا :
AS20126###
كنسولگری : آنكارا
فرمهای اوليه : Aug 2011
كارنت : Oct 2011
فرمهای مصاحبه : Oct 2011
مصاحبه : 23Nov11
ويزا : 24Nov11
تشکر کنندگان: outlaw ، sasan_rock ، kopol ، tamanna ، ali1981 ، arman_m ، maka2
میخواستم بدونم تاریخ واکسن ها باید چند روز تا وقت دکتر باشه ؟ ما شنبه کارت واکسنمون رو میگیریریم و فرض بر اینکه مصاحبه دسامبر باشه ، ok هست؟
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان:
دوستان خوب مهاجرسرا
سلام
امروز بالاخره بعد از کلی استرس جواب مدیکال رو گرفتم... استرس به این خاطر که وقتی امروز رفتم جوابمو بگیرم منشی دکتر بهم گفت که باید از قفسه سینت دوباره عکس بگیرن... خلاصه سرتون رو درد نیارم امروز 3 بار عکس گرفتن ازم تا بالاخره بهم گفت ok... و بعد از یک ساعت منشی خانم دکتر جواب آزمایش و یک سی دی رو بهم تحویل داد... حالا تا دوشنبه بیکارم...
در ضمن کارای مدیکال خیلی راحته و خودتون میتونید انجامش بدید و اصلا نیازی نیست که پول بدین به شخص دیگه ای که این کارا رو بکنه...
جمع تقریبی هزینه ها:شش میلیون تومان(پست،ترجمه،ویزا، 2بار سفر به ترکیه، تهیه بلیط آمریکا...)
تشکر کنندگان: kopol ، ali1981 ، t.azimaie ، outlaw ، tamanna ، shadin_n ، arman_m ، SANI HAGHIGHI
(2011-10-14 ساعت 22:20)ali.narooei نوشته:  دوستان خوب مهاجرسرا
سلام
امروز بالاخره بعد از کلی استرس جواب مدیکال رو گرفتم... استرس به این خاطر که وقتی امروز رفتم جوابمو بگیرم منشی دکتر بهم گفت که باید از قفسه سینت دوباره عکس بگیرن... خلاصه سرتون رو درد نیارم امروز 3 بار عکس گرفتن ازم تا بالاخره بهم گفت ok... و بعد از یک ساعت منشی خانم دکتر جواب آزمایش و یک سی دی رو بهم تحویل داد... حالا تا دوشنبه بیکارم...
در ضمن کارای مدیکال خیلی راحته و خودتون میتونید انجامش بدید و اصلا نیازی نیست که پول بدین به شخص دیگه ای که این کارا رو بکنه...
خسته نباش علی جان آب وهوا اونجا چطوره ؟؟؟؟
اونجا انگلیسی صحبت می کنی یا فارسی رو هم بلدند ؟؟؟
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: tamanna ، mamal amricaei
(2011-10-14 ساعت 22:27)kopol نوشته:  
(2011-10-14 ساعت 22:20)ali.narooei نوشته:  دوستان خوب مهاجرسرا
سلام
خسته نباش علی جان آب وهوا اونجا چطوره ؟؟؟؟
اونجا انگلیسی صحبت می کنی یا فارسی رو هم بلدند ؟؟؟
والا من اینجا بجز توی هتل و مطب دکتر جای دیگه ای نتونستم انگلیسی صحبت کنم... آب و هوا هم یه خورده سرده

تشکر کنندگان: tamanna ، outlaw ، mamal amricaei ، arman_m
سلام
بچه ها یه سوالی ! من سیگار میکشم، این رو عکس ریه تاثیر نذاره یه وقت ! بچه هایی که اطلاعات دارند یا تجربه راهنمایی کنند
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان: tamanna
(2011-10-14 ساعت 02:41)ali.narooei نوشته:  سلام من امروز دکتر بودم 70 دلار ویزیت دکتر شد و 78 لیر هم واسه آزمایش حون و عکس قفسه سینه دادم .. فردا هم باید برم جوابشون رو بگیرم در کل کارها خیلی راحت هست و خودتون میتونید انجام بدید
سلام دوست عزیز، شما واکسن خوردید یا نه؟ اگر نه می شه بگید تو کارتتون دقیقا چه واکسن هایی بود و از هر کدوم چند نوبت داشتید. مرسی از لطفتون و به امید موفقیت.Wink
شماره کیس : 2012AS00012XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:17جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:01 آگوست 2011 TNT
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:Oct 6
تاریخ دریافت نامه دوم:14 Oct
تاریخ مصاحبه: 5 Dec.
تاریخ دریافت کلیرنس: 12 Jan
تاریخ دریافت ویزا: 19 Apr
تاریخ ورود:Tongue
تشکر کنندگان: tamanna ، shadin_n ، mamal amricaei ، t.azimaie
(2011-10-15 ساعت 02:26)ali1981 نوشته:  
(2011-10-14 ساعت 02:41)ali.narooei نوشته:  سلام من امروز دکتر بودم 70 دلار ویزیت دکتر شد و 78 لیر هم واسه آزمایش حون و عکس قفسه سینه دادم .. فردا هم باید برم جوابشون رو بگیرم در کل کارها خیلی راحت هست و خودتون میتونید انجام بدید
سلام دوست عزیز، شما واکسن خوردید یا نه؟ اگر نه می شه بگید تو کارتتون دقیقا چه واکسن هایی بود و از هر کدوم چند نوبت داشتید. مرسی از لطفتون و به امید موفقیت.Wink

کارت واکسن من کامله کامل بود شاید 17-18 تا مهر داشت(اخه مامان من روی این چیزا خیلی حساسه.توی این چند سال زندگیم کلی واکسن زدم کارت همشونم داشتم)خلاصه دکتر تجریش گفت که کارتت کامله.اما اونجا که رفتم دکتر ی واکسن انفولانزا بهم زد کلی هم باهاش سر همین موضوع بحت کردیم اخه تقریبا 2 ماه قبلش واکسنو زده بودم ولی اصلا قبول نمیکردو توجیح میکرد.خلاصه کارای این دکتره حساب کتاب نداره.
راستی واکسنی که به من زد سرنگش محتوا نداشت فقط سرسوزنو زد تو دستمو در اوردBig Grin
تشکر کنندگان: shadin_n ، cmbt ، arman_m

ببخشید شما چه مدت قبل از مصاحبه وقت دکتر اونگان گرفتید؟
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: tamanna ، الی الی

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان