کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2011-10-18 ساعت 11:59)shs نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 13:33)outlaw نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 10:45)tenesi نوشته:  
(2011-10-16 ساعت 00:35)n.torabi65 نوشته:  سلام
منظور از دفترچه یا برگه واکسن چیه؟
از کجا این دفترچه یا برگه واکسن رو تهیه کنم؟؟؟؟؟
ما که روز مصاحبمون 10 دسامبر کی باید شروع کنیم واکسن بزنیم؟؟؟؟؟ و وقت دکتر بگیریم؟؟؟؟؟؟
مرسی از راهنمایتون

سلام
اگر تهران هستید در انستیتو پاستور ( شعبه خیابان پاستور / شعبه خیابان شریعتی ) و یا اگر در شهرستان هستید مراکز هلال احمر واکسن های لازم رو میزنید و کارت واکسن بین المللی پر از مهر و تاریخ می گیرید .
بگید واسه مصاحبه آمریکا میخواین ، خودشون میدونن چی باید بزنید.
اما اینکه کی باید بزنید واسه خودمم هنوز سواله !!! منم 7 دسامبر مصاحبه دارم .
لطفا هرکی میدونه راهنمایی کنه
1 ماه قبل از رفتن خوبه سعی کنین زیر 1 ماه مثلا 3 هفته مونده نزنین.

سلام دوستان

در سايت دكتر اونگان اومده(Bold شده هم نوشته) كه در 30 روز مانده به وقتي كه ميگيريد نبايد واكسن تزريق كنيد وگرنه در نتايج آزمايشتون اشكال و تاخير ايجاد ميكنه ديگه تصميم با خودتون.
اينم كپي شده از سايت دكتر:

PLEASE DO NOT HAVE ANY VACCINE IN THE LAST 30 DAYS BEFORE YOUR MEDICAL APPOINTMENT!!! IT WILL CAUSE PROBLEMS IN YOUR TEST LEADING A DELAY IN YOUR MEDICAL REPORT …

منم منظورم همونه دوست عزیز نوشتم زیر 30روز نزنید.حالا کسیم دقیقا نمیره 30 روز مونده بزنه.
شماره کیس :20125xxx
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:14 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ مصاحبه: Nov
تاریخ دریافت ویزا: خدا بخواد قبل از ژانویهBig Grin و خواست Big Grin دسامبر
تاریخ دریافت گرین کارت : 1 ماه پس از ورود
2 نفر
تشکر کنندگان: tamanna
اگر کسی آشنا داشته باشه و براش بدون اینکه واکسن ها رو بزنه کارت رو مهر کنند مشکلی پیش می یاد ؟؟؟؟ و آیا متوجه می شوند که واکسن ها رو زده یا خیر ؟؟؟؟؟
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: tamanna ، mamal amricaei
سلام

من نوبت مصاحبم ۶ دسامبر و برای ۱ دسامبر بلیط گرفتم. اما حالا که می رم تو سایت نوبت بگیرم میگه از ۲۱ اکتبر تا ۲۱ نوامبر می تونم بگیرم. ولی خوب اینجوری که من دو بار باید برم دکتر. مگه نگفته حداقل ۴ روز قبلش بیاین؟!!
این بخاطر اینه که شما مجازید یک ماه قبل از مصاحبتون برای 4 روز قبل از مصاحبه وقت بگیرید
(2011-10-21 ساعت 02:15)andjustic4all نوشته:  سلام

من نوبت مصاحبم ۶ دسامبر و برای ۱ دسامبر بلیط گرفتم. اما حالا که می رم تو سایت نوبت بگیرم میگه از ۲۱ اکتبر تا ۲۱ نوامبر می تونم بگیرم. ولی خوب اینجوری که من دو بار باید برم دکتر. مگه نگفته حداقل ۴ روز قبلش بیاین؟!!

تشکر کنندگان: tamanna ، andjustic4all
یعنی منظورت اینه که من الان نباید نوبت بگیرم؟ باید وایستم ۶ نوامبر بگیرم که مصاحبم ۶ دسامبره؟

(2011-10-21 ساعت 02:48)AMI4SAL نوشته:  این بخاطر اینه که شما مجازید یک ماه قبل از مصاحبتون برای 4 روز قبل از مصاحبه وقت بگیرید

سلام
این سوال دوستمون دقیقا سوال منم هست یعنی ایشون که 6 دسامبر وقت مصاحبه شونه باید 6 نوامبر ایمیل بزنن به سایت دکتر که برای 4 روز قبلش، دکتر بهشون وقت ویزیت بده!!!!!
از الان زود بوده که برای وقت دکتر اقدام کردن!!!!!؟؟؟؟؟
یه دنیا ممنون از تمامی دوستان بخاطر راهنمایی هاشون
موفق و موید باشید
(2011-10-21 ساعت 10:44)n.torabi65 نوشته:  سلام
این سوال دوستمون دقیقا سوال منم هست یعنی ایشون که 6 دسامبر وقت مصاحبه شونه باید 6 نوامبر ایمیل بزنن به سایت دکتر که برای 4 روز قبلش، دکتر بهشون وقت ویزیت بده!!!!!
از الان زود بوده که برای وقت دکتر اقدام کردن!!!!!؟؟؟؟؟
یه دنیا ممنون از تمامی دوستان بخاطر راهنمایی هاشون
موفق و موید باشید

اره الان زوده.شما 1 ماه یا حتی 2-3 هفته قبل از مصاحبه هم میتونین نوبت دکتر بگیرید ولی همون 1ماه قبل نوبت بگیرید که خیالتون هم راحت باشهShy
تشکر کنندگان: andjustic4all ، Mehrafarin ، arman_m
بله دقیقا شما یک ماه قبل تاریخ مصاحبه برای 4 روز قبل آن وقت بگیر من سایت دکتر رو کلمه به کلمه خوندم البته اگر بچه کوچیک دارید و چند نفرید 5 روز قبل بهتره حواستون هم به تعطیلیهاشون باشه
(2011-10-21 ساعت 10:11)andjustic4all نوشته:  یعنی منظورت اینه که من الان نباید نوبت بگیرم؟ باید وایستم ۶ نوامبر بگیرم که مصاحبم ۶ دسامبره؟

(2011-10-21 ساعت 02:48)AMI4SAL نوشته:  این بخاطر اینه که شما مجازید یک ماه قبل از مصاحبتون برای 4 روز قبل از مصاحبه وقت بگیرید

تشکر کنندگان: arman_m
(2011-10-21 ساعت 12:39)AMI4SAL نوشته:  بله دقیقا شما یک ماه قبل تاریخ مصاحبه برای 4 روز قبل آن وقت بگیر من سایت دکتر رو کلمه به کلمه خوندم البته اگر بچه کوچیک دارید و چند نفرید 5 روز قبل بهتره حواستون هم به تعطیلیهاشون باشه
(2011-10-21 ساعت 10:11)andjustic4all نوشته:  یعنی منظورت اینه که من الان نباید نوبت بگیرم؟ باید وایستم ۶ نوامبر بگیرم که مصاحبم ۶ دسامبره؟

4 روز منظورش 4 روز کاریه؟
اگه سه شنبه مصاحبه داشته باشید جمعه برای وقت گرفتن مناسبه؟ چون اینجوری دکتر دو روز شنبه و دوشنبه برای اماده کردن جواب آزمایش هاوقت می ذاره
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
سلام به همه دوستان مهاجرسرایی
آیا کسی از دوستان هست که راجع به بیمارستان آمریکایی استانبول اطلاعاتی داشته باشه و این که آیا انجام کارها در اونجا چگونه است؟ اکثر تجربیات از مطب دکتر اونگان در آنکارا ارائه شده . اگر کسی استانبول آزمایشات انجام داده می شه لطفا راهنمایی کنه؟ ممنون
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان:
سلام به همگی
تو سایت دکتر انگان نوشته 1 ماه قبل از مصاحبه و قت بگیرین. من متوجه نشدم ، یعنی 2 ماه قبل نمیشه؟
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان:
(2011-10-22 ساعت 21:08)sima s نوشته:  سلام به همگی
تو سایت دکتر انگان نوشته 1 ماه قبل از مصاحبه و قت بگیرین. من متوجه نشدم ، یعنی 2 ماه قبل نمیشه؟
اون بیچاره که توی سایتش نوشته 1 ماه قبل. پس یعنی 2 ماه قبل نمیشه.مگه نه؟؟Wink
تشکر کنندگان: Mehrafarin
سلام
ببخشید یه سوالی داشتم :
ما دوشنبه مصاحبه داریم !
حالا برای بلیط ، میخواهیم برای پنجشنبه صبح بلیط بخریم !
آزمایشات و ... پنج شنبه ظهر !
جمعه و شنبه هم برای احتیاط !

به نظرتون چطوره؟
شنبه تعطیل نیست مطب دکتر اونگان نه؟ و اینکه برای هر نفر باید جداگانه درخواست Appointment بدیم؟

با تشکر
تاریخ رویت قبولی در سایت: July 23 2012
کیس نامبر : ***8
ارسال فرمهای سری اول: August 2011
کنسولگری : Ankara
تاریخ کارنت شدن کیس: October 2011
تاریخ دریافت نامه دوم: Sept 2011
تاریخ مصاحبه : November 2011
تاریخ کلیر شدن : January 2012
تاریخ ورود به آمریکا : April 2012
دریافت گرین کارت : May 2012
تشکر کنندگان: kopol
(2011-10-23 ساعت 23:01)oktay نوشته:  سلام
ببخشید یه سوالی داشتم :
ما دوشنبه مصاحبه داریم !

به نظرتون چطوره؟
شنبه تعطیل نیست مطب دکتر اونگان نه؟ و اینکه برای هر نفر باید جداگانه درخواست Appointment بدیم؟

با تشکر
من جای شما باشم 4 شنبه می روم ریسک نکن شاید جواب آزمایشات آماده نشه تا شنبه
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

تشکر کنندگان: mamal amricaei ، oktay ، **USA**
(2011-10-23 ساعت 23:01)oktay نوشته:  سلام
ببخشید یه سوالی داشتم :
ما دوشنبه مصاحبه داریم !

به نظرتون چطوره؟

با تشکر

سلام نمیدونم شنبه بازه یا نه، ولی به نظر من اگه 5 شنبه وقت بگیری عالیه
برا هر نفر یک وقت.
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: oktay

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان