کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي اول لاتاري ۲۰۱۲
چطور از اینوری میشه از اون وری نمیشه D:
یکی که برنده شده حالا بگه نشده
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان:
(2011-05-09 ساعت 23:57)idn نوشته:  چطور همه یک سمت قضیه رو میبینند؟
خیلی ها هم با هم ثبت نام کردن اما یکیشون برنده شده ، تو همین سایت و سایتهای دیگه نمونش هست پس مثال نقض مواردی که عزیزان اشاره کردند
مورد بعدی چطور یک نفر که برنده بوده و سایت میزده که نشدید (سایت به طور عادی پیش میرفته) و بعدا متوجه شدند که قبول شدند حالا که 3-4 روزه تعطیله احتمال اینکه کسی که برنده شده الان ببینه که نشده 1% ..... هست

در کل خیلی عجیب هست قضیه ، اما من مطئن هستم که من همون has not been selected میمونم D:

دوست عزیز

خدایی نکرده ما نه قصد داریم برنده شدن کسی را زیر سوال ببریم و نه بخیل هستیم. اگر هم می گوییم که افراد متاهل می بایست یک نفرشان برنده شوند این یک قانون است و عقلاً و منطقاً حکم می شود. دوست عزیز در روند پرونده افراد متاهل خللی ایجاد نمی شود اگر یکی از آنها کیس نامبر داشته باشند و ظرفیت مازاد اشغال شده به افراد متاهل و یا مجرد تعلق گیرد. افراد متاهل برنده شده با همان یک کیس نامبر هم به مصاحبه می روند و مشکلی پیش نمیاد.

اگر شما جواب این سوالات را می دانید که وضعیت مصاحبه افراد متاهل که هر دو برنده شده اند چی است؟ نحوه تکمیل فرم ها چی هستش؟ با توجه به اینکه هر کیس نامبر یعنی یک تاریخ و ساعت مصاحبه اختصاص یافته، آیا باید 2 بار مثلاً به انکارا و ابوظبی بروند؟ اگر اینطور باشد هیچ کس ریسک نمی کند که 2 تاریخ مصاحبه را از دست بدهد و این یعنی دوبار رجیستر شدن در کی سی سی برای یک خانواده!!!

درضمن به نظر من شک نکنید که برندگان مجرد فعلی، برنده شدنشان قطعی است اما افراد متاهل با حفظ یک کیس نامبر، دیگری حذف می شود. (یک حدس است)

در خصوص اینکه فرمودید مورد نقض در میان برندگان 2012 است که یک فرد متاهل برنده شده است و همسر ایشان برنده نشده است با ذکر اسم بفرمایید. شما چک بفرمایید کامنت عزیزان برنده را متوجه می شوید 3 زوج اعلام برنده شدن کردند. یک مورد دیگر است که آنهم دوست عزیز S917 است که دریک سوال در پیام خصوصی ایشان فرمودند که همسر ایشان هم برنده شده اند و نحوه تکمیل فرم ها چگونه است . ( دوست عزیز s917 ببخشید که متن پیام خصوصی شما در اینجا عنوان کردم. شرمنده ). یک مورد دیگر هم بود که نادیده گرفته شده است به دلیل اینکه ایشان فرمودند نامزد هستند و مسلماً در این آمار نمی شود به کیس ایشان استناد کرد.

بازهم دوستان یاد آوری می کنیم اگر بحثی اینجا عنوان می شود خدایی نکرده زیر سوال بردن برنده شدن کسی نیست. غرض اینست که یک فرضیه یعنی امکان آپدیت و اضافه و تکمیل لیست افرادهپ برنده قوت می گیرد.

این یک مشکلی است که پیش آمده و هیچ کسی نمی داند علتش چیست. همه این نظرات یک حدس و گمان است و در هر کامنت آن حدس و گمان بسته می شود. قرار نیست فردا روزی ما به کامنت و نظرات هم رجوع کنیم و گلایه ای بگیریم بر کسی که چرا اشتباه حدس زدید، گمان کردید و یا .... .

ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: artemis21 ، hooman78 ، Artim ، fgh747 ، barsa ، mehran61
(2011-05-10 ساعت 00:20)idn نوشته:  چطور از اینوری میشه از اون وری نمیشه D:
یکی که برنده شده حالا بگه نشده

خدا بگم چی کار کنه این امریکایی ها رو!! هر چی میکشیم از همین کفار ینگه دنیاست! Big Grin
در واقع چند حالت برای این طور مشکلات مطرح میشه. یکی اینکه کلا سیستم داره نتیجه غلط به کاربر میده. یکی دیگه اینکه سیستم نمیتونه نتیجه ای به کاربر بده (عدم نمایش) و آخر اینکه سیستم بخشی از نتایج صحیح رو به کاربر میده! من تصورم اینه که بعد از 2 سال اجرای این سامانه، قطعا جواب "برنده شدن" ئه غلط نداده و نخواهد داد.
تنها ایراد این سیستم اینه که بدلایلی بخشی از نتایج صحیح رو نمایش میده.
اینکه بعضی دوستان میگن اول پیام برنده شدن رو نداده و از طریق نامه متوجه شدیم ولی بعدا تو سایت هم دیدیم همین مطلب رو بازگو میکنه، که سیستم نتونسته همه دیتابیس رو پوشش بده و نتیجه صحیح رو نمایش بده.

با این همه مثل سالها پیش امکانش هست که بعضی ها در هفته های بعدی پیام برنده شدنش رو ببینن.
/
یک مطلبی هم یکی از دوستان درباره کوئریها و کلا هوشمندی سیستم پردازش اطلاعات این کار گفت و اون اینکه سیستم هیچ علامتی مبنی بر ورود اطلاعات درست یا غلط نمیده. حالا دلایل امنیتی یا هر چی، کلا حرکت حرفه ای نیست!! fairplay هم نیست!!Tongue و اصلا همینه که باعث بروز همچین بحثهایی میشه.
یا یه جور دیگه بگم. با این کار دست خودشون رو برای پوشوندن نقصهایی که بالاتر گفتم باز گذاشتن.
حالا البته کل این سیستم یه جور نذر و خیرات هست!! دندون اسب پیشکشی رو هم که نمیشمرن!Rolleyes
(2011-05-10 ساعت 00:29)sorooshii نوشته:  
(2011-05-09 ساعت 23:57)idn نوشته:  چطور همه یک سمت قضیه رو میبینند؟
D:

اگر شما جواب این سوالات را می دانید که وضعیت مصاحبه افراد متاهل که هر دو برنده شده اند چی است؟ نحوه تکمیل فرم ها چی هستش؟ با توجه به اینکه هر کیس نامبر یعنی یک تاریخ و ساعت مصاحبه اختصاص یافته، آیا باید 2 بار مثلاً به انکارا و ابوظبی بروند؟ اگر اینطور باشد هیچ کس ریسک نمی کند که 2 تاریخ مصاحبه را از دست بدهد و این یعنی دوبار رجیستر شدن در کی سی سی برای یک خانواده!!!

درضمن به نظر من شک نکنید که برندگان مجرد فعلی، برنده شدنشان قطعی است اما افراد متاهل با حفظ یک کیس نامبر، دیگری حذف می شود. (یک حدس است)
برندگان یک خانواده (زن و شوهر یا پدر و مادر و فرزندان زیر سن قانونی) در صورت برنده شده همه اعضا، فقط از طریق یکی از شماره های برنده شده میتونن اقدام کنند و باقی شماره ها رو باید کنار بگذارند.
تشکر کنندگان: sorooshii ، hooman78 ، mehran61 ، lorecance
ما هم 6 اكتبر بوديم ولي نشديم
اگر ملتي چيزي را بر آزادي ترجيح دهند، همه چيز را از دست خواهند داد.
حافظا ، می خور و رندی کن و خوش باش
ولی دام تزویر مکن چون دگران قـــــرآن را

تشکر کنندگان: barsa ، mehran61 ، nastaran86
(2011-05-10 ساعت 00:29)sorooshii نوشته:  
(2011-05-09 ساعت 23:57)idn نوشته:  خیلی ها هم (((با هم ثبت نام کردن )))اما یکیشون برنده شده ، تو همین سایت و سایتهای دیگه نمونش هست پس مثال نقض مواردی که عزیزان اشاره کردند
من به این مورد اشاره کردم ، که فرضیه 5-6 اکتبر کاملا غلط هست - اما زن و شوهر های که هردو قبول شدند درست هست من هم 2نمونه دیدم

مادر و فرزندی در همین سایت بودند که فقط مادر قبول شدند (یا موارد دیگری در خارج از این سایت که با هم ثبت نام کردند اما یکی قبول شده)

مورد بعدی که خیـــــــــلی جای تعجب داره ، چرا انقدر شماره ها پایین هست؟؟؟؟(یکی اشاره کرده بود)(راستش من روز اول شک کردم با دیدن این شماره ها)

من برای پدر و مادرم 8 اکتبر ثبت نام کردم کاش اینا هم قبول میشدند اون شماره اضافه ئه رو میدادن به من :p
تنها چیزی که موفقیتهای ما را محدود میسازد، تفکری ست که به ما میگوید نمیتوانی موفق شوی
تشکر کنندگان: mehran61
(2011-05-09 ساعت 21:16)matgogoia نوشته:  سلام
یه مسئله هم اینه که بالاترین کیس نامبری که تا الان برنده های ایران داشتن که اینجا اعلام کردن 15000 بوده و من ندیدم کسی بالاتر از 15000 باشه و در ضمن اکثثر ایرانیهایی که اینجا اعلام کردن زیر 10000 بوده کیس نامبرشون.

سلام

یه احتمال وجود داره و ممکن که تا ۱۵۰۰۰ نفر را اعلام کردن و بقیه را بعد از رفع مشکل سایت اعلام کنند. خدا کنه چون من قبول نشدم ولی‌ امید دارم دعا کنید، همه دوستان سری بعدی قبول شن، اونا که حالا قبول نشدن
تشکر کنندگان: Artim ، mehran61
(2011-05-09 ساعت 23:03)barsa نوشته:  
(2011-05-09 ساعت 11:06)Ashkan78 نوشته:  سلام...

در يكي از موضوعات يك فروم خارجي در حد حدس و گانه زني مطرح شده كه بيشتر برنده هاي امسال كساني بودند كه روزهاي 5 اكتبر يا 6 اكتبر ثبت نام كردند. اين مسأله در حد حدس و گانه زني هست و هنوز ثابت نشده.

حالا از دوستاني كه برنده شدن خواهش مي كنم يه بار به رسيدشون (هموني كه بعد از ثبت نام اوليه گرفتن و روش Confirmation Number داره) مراجعه كنند و ببينن چه تاريخي ثبت نام كردند؟

من خودم كسايي رو دارم كه 5 يا 6 اكتبر ثبت نام كردن و برنده نشدن. اما حدس زده مي شه كه بيشتر برنده هاي امسال در همين دو روز ثبت نام كردن.

منم وقتی توی فروم خارجی متوجه شدم که اکثر برندگان از میان کسانی هستند که در روزهای 5 یا 6 اکتبر ثبت نام کرده اند این موضوع تبدیل به یک سئوال بزرگ برام شد. با ترس و لرز به سایت مهاجرسرا اومدم که حالا این سئوال را کجا مطرح کنم که بلافاصله حذف نشه که دیدم Ashkan78 عزیز قبلا زحمتش را کشیده، ولی هیچکدام از برنده ها هنوز جواب ندادن، از اونهایی که Dear Selectee را رویت کردن خواهش می کنم که تاریخ ثبت نامشون در سایت Lottery را برای اطلاع بقیه اعلام کنند.
با تشکر

من 6ام ثبت نام كردم ولي برنده نشدم
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: barsa ، mehran61 ، nastaran86
دوستانی که برنده شدند برای ارسال 2 فرم 122 و 230 تا کی وقت دارند؟ حالا اگه بعد از رفع مشکل سایت کسی برنده شده باشه زمان رو از دست نداده؟ من یه ایمیل به kcc زدم و بابت مشکل سایت سوال کردم ولی هنوز که هیچ جوابی دریافت نکردم. اینم میدونم که امکانش نیست که به همه ایمیلهای اینچنینی جواب بدن ولی به هر حال اگه جواب بدن که همه شما رو در جریان قرار میدم. اما چند روز پیش برای دوستم راجع به confirmation number به kcc ایمیل زدم و سریعا جوابمو دادن.
تشکر کنندگان: lorecance
در خصوص اینکه فرمودید مورد نقض در میان برندگان 2012 است که یک فرد متاهل برنده شده است و همسر ایشان برنده نشده است با ذکر اسم بفرمایید. شما چک بفرمایید کامنت عزیزان برنده را متوجه می شوید 3 زوج اعلام برنده شدن کردند. یک مورد دیگر است که آنهم دوست عزیز S917 است که دریک سوال در پیام خصوصی ایشان فرمودند که همسر ایشان هم برنده شده اند و نحوه تکمیل فرم ها چگونه است . ( دوست عزیز s917 ببخشید که متن پیام خصوصی شما در اینجا عنوان کردم. شرمنده ). یک مورد دیگر هم بود که نادیده گرفته شده است به دلیل اینکه ایشان فرمودند نامزد هستند و مسلماً در این آمار نمی شود به کیس ایشان استناد کرد.
[/quote]

یک مورد نقض: خودم. اسم من در اومد ولی همسرم نه با اینکه هر دو شرکت کرده بودیم.
[/quote]

خدا را چه دید یه وقتی سایت آمد بالا و بازهم شاهد این اتفاق بودیم و کیس نامبر همسر شما بالای 15000 هزار باشد !!! Smile
(2011-05-10 ساعت 11:07)uxmal09 نوشته:  
(2011-05-10 ساعت 00:09)soroush_fn نوشته:  دوستان با سلام
من هرچی case number قبولی دیدم به صورت 2012AS000000 بود ...ولی مال من 2012QS ..؟؟؟ این معنی خاصی می ده؟؟؟؟

مطمئنی؟ چون فکر نمی کنم اصلا QS داشته باشه. کدها اینطوریه:

AFRICA: AF
ASIA: AS
EUROPE: EU
NORTH AMERICA (BAHAMAS): NA
OCEANIA: OC
SOUTH AMERICA and the CARIBBEAN: SA

یا خدا امسال چی شده است؟؟؟!!!! آن وضع برنده ها و این هم از کیس نامبر عجیب و غریب!!! بعضی وقت ها آدم فکر میکنه اینا اطلاعات را بصورت دستی وارد می کنند!!!

شما وقتی سایت بالا آمد دوباره چک کنید ببینید اگر همینطور بود به کی سی سی ایمیل بزنید و بفرمایید ما را جزء قاره هفتم حساب کردید؟؟ اسم قاره هم بپرسید. این یکی را هیچ حدسی نمی شود زد برایش خدایییییییییی.
ازبرندگان 2011 که نامه اول و نامه دوم را دریافت نکردیم
برندگان عزیز 2012، سوالات شما را با کمال میل پاسخگو هستم.
جهت راهنمایی سفر به امارات در خدمتم.
همه به کودکان سرطانی کمک کنیم>> سایت محک
تشکر کنندگان: uxmal09 ، Ashkan78 ، pr.kia ، farhad_vakili ، mehran61
سلام
case number man injori shoro mishe 20122HTI6Jxxxxxxx khob in yani chi? yani male hich gareyi nist ya case numberam eshtebahe
komaaaaaaaaaaaaaaaak

(دیروز 11:09 PM)soroush_fn نوشته است: دوستان با سلام
من هرچی case number قبولی دیدم به صورت 2012AS000000 بود ...ولی مال من 2012QS ..؟؟؟ این معنی خاصی می ده؟؟؟؟

سلام
case number man injori shoro mishe 20122HTI6Jxxxxxxx khob in yani chi? yani male hich gareyi nist ya case numberam eshtebahe
khodeshon in case number o dadan bargamam jolume komaaaaaaaaaaaaaaaak

كاربر گرامي، اگر كمك مي خواهيد، لطفا با حروف فارسي بنويسيد.
Frozen Mind
تشکر کنندگان: sorooshii
دوست خوبم مطمئنید فرق کیس نامبر و کانفیرمیشن نامبر رو می دونید؟

(2011-05-10 ساعت 16:47)zero_cool373 نوشته:  سلام
komaaaaaaaaaaaaaaaak

(دیروز 11:09 PM)soroush_fn نوشته است: دوستان با سلام

سلام
khodeshon in case number o dadan bargamam jolume komaaaaaaaaaaaaaaaak

كاربر گرامي، اگر كمك مي خواهيد، لطفا با حروف فارسي بنويسيد.
Frozen Mind

آدمي در عالم خاكي نمي آيد به دست *** عالمي ديگر ببايد ساخت و ز نو آدمي
تشکر کنندگان:
شرمنده
لطفا راهنماییم کنید کیس نامبر من 20122HTI6Jxxxxxxx اینه می خوام ببینم این چه قضیه ای مگه نباید AS باشه؟
اصلا کسی تا حا لا کیس نامبر این مدلی داشته؟
خواهشا کمک کنید
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 17:57)zero_cool373 نوشته:  شرمنده
لطفا راهنماییم کنید کیس نامبر من 20122HTI6Jxxxxxxx اینه می خوام ببینم این چه قضیه ای مگه نباید AS باشه؟
خواهشا کمک کنید
دوست عزیز اینی که شما دارید Confirmation Number هست که باید در سایت: (https://www.dvlottery.state.gov) به همراه نام خانوادگی و سال تولد چک کنید تا ببینید برنده شدید یا نه؟! البته سایت هم هنوز غیر فعال هست و باید منتظر بمونید تا سایت دوباره راه بیافته و سپس چک کنید.
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: frozen mind
(2011-05-10 ساعت 17:57)zero_cool373 نوشته:  شرمنده
خواهشا کمک کنید
سلام این بیشتر به confirmation number شبیه است تا به case number
کیس نامبر : 2010AS9000
مصاحبه : January 2010 ابوظبی
کلیرنس : 53 روز بعد
دریافت ویزا :May 2010
پرواز : Oct 2010
تشکر کنندگان: frozen mind
ممنون از راهنماییتون من سال اولم نمی دونستم
در مورد قطع اعلام نتایجج هم از لحاظ فنی من دیتابیس سه میلیون کاربری رو راه اندازی کردم برای یه جا تو ترکیه و تقریبا کارشون از لحاظ فنی شبیه سایت لاتاری بوده منم با نظری چندی از دوستان موافقم که سایت در اعلام نتایج برنده نشدگان دچار مشکل فنی شده و این احتمال با توجه به اطلاعات موجود زیاده که تعداد کثیری از برندگان در پروسه اعلام نتایج به اشتباه قبول نشدنشون نمایش داده شده و فکر میکنم تعداد قبول شده ها خیلی بیشتر از اینها بشه ضمن اینکه دوست من هم که الان امریکاست بعده سه هفته که عدم قبولی میداد سایت نتیجه قبولیشو دید
گویا تو این لینک آمار تعداد برندشدگان رو از هر کشور گذاشتند http://www.usvisalotterygh.com/DV-2012_Winners.html
تشکر کنندگان: artemis21 ، mehran61 ، frozen mind ، pr.kia ، Nightsky007 ، y1766 ، nastaran86

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان