کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهاي مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشي اول لاتاري ۲۰۱۲
چرا اینجا اینطوریه
همه تاپیک ها یا قفله یا دسترسی ما بهش محدود شده
من پست زدم پستم پاک شد
الان من وقتی تو صفحه اعلام نتایج میرم این پیغام رو میده چیکارکنم ؟
We are experiencing technical difficulties at this time.

دوست عزيز، اگر پستتان را در تاپيك مناسب بزنيد، پاك نمي شود، مثل همين پست Wink
Frozen Mind
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 18:37)alibati نوشته:  چرا اینجا اینطوریه
همه تاپیک ها یا قفله یا دسترسی ما بهش محدود شده
من پست زدم پستم پاک شد
الان من وقتی تو صفحه اعلام نتایج میرم این پیغام رو میده چیکارکنم ؟
We are experiencing technical difficulties at this time.

به خاطره اينکه سايت اعلام نتايج يه دلايل نا معلوم بسته شده .بايد صبر کنيد تا باز بشه.البته تا کي خدا داندو بس...
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان:
© Copyright 2011 usvisalotterygh.com. All rights reserved. Reproduction in whole or in part without permission is prohibited.usvisalotterygh.com website is a private entity, and not a governmental agency.Tuesday, May 10, 2011Ads by Clients: (To advertise on our site, please send a message to ads@usvisalotterygh.com)DV-LOTTERY 2012 WINNERSResults Are Out!To check your status now, click HERERank Country Number of Winners
# 1 Nigeria: ............................7,145 US Visa lottery winners
# 2 Ghana: .............................7,040 US Visa lottery winners
# 3 Ethiopia: ...........................6,353 US Visa lottery winners
# 4 Kenya: ..............................5,721 US Visa lottery winners
# 5 Poland: .............................5,467 US Visa lottery winners
# 6 Bangladesh: ......................5,126 US Visa lottery winners
# 7 Morocco: ............................5,069 US Visa lottery winners
# 8 Ukraine: ............................4,494 US Visa lottery winners
# 9 Nepal: ................................4,259 US Visa lottery winners
# 10 Egypt: .................................4,189 US Visa lottery winners
# 11 Bulgaria: ............................3,482 US Visa lottery winners
# 12 Albania: ..............................3,071 US Visa lottery winners
# 13 Togo: ...................................2,819 US Visa lottery winners
# 14 Russia: ...............................2,600 US Visa lottery winners
# 15 Turkey: ...............................2,343 US Visa lottery winners
# 16 Sierra Leone: ......................2,149 US Visa lottery winners
# 17 Lithuania: ...........................2,059 US Visa lottery winners
# 18 Romania: ............................1,845 US Visa lottery winners
# 19 Taiwan: ..............................1,833 US Visa lottery winners
# 20 Uzbekistan: ........................1,819 US Visa lottery winners
# 21 Liberia: ..............................1,570 US Visa lottery winners
# 22 Cameroon: .........................1,531 US Visa lottery winners
# 23 Iran: ..................................1,431 US Visa lottery winners
چرا از ایران این همه کمه؟
تشکر کنندگان: uxmal09 ، mina_s
(2011-05-10 ساعت 18:24)zero_cool373 نوشته:  ممنون از راهنماییتون من سال اولم نمی دونستم
در مورد قطع اعلام نتایجج هم از لحاظ فنی من دیتابیس سه میلیون کاربری رو راه اندازی کردم برای یه جا تو ترکیه و تقریبا کارشون از لحاظ فنی شبیه سایت لاتاری بوده منم با نظری چندی از دوستان موافقم که سایت در اعلام نتایج برنده نشدگان دچار مشکل فنی شده و این احتمال با توجه به اطلاعات موجود زیاده که تعداد کثیری از برندگان در پروسه اعلام نتایج به اشتباه قبول نشدنشون نمایش داده شده و فکر میکنم تعداد قبول شده ها خیلی بیشتر از اینها بشه ضمن اینکه دوست من هم که الان امریکاست بعده سه هفته که عدم قبولی میداد سایت نتیجه قبولیشو دید
گویا تو این لینک آمار تعداد برندشدگان رو از هر کشور گذاشتند http://www.usvisalotterygh.com/DV-2012_Winners.html

سایت http://travel.state.gov هنوز هیچ نتیجه ای برای 2012 اعلام نکرده به نظر میاد این سایت فقط برای تبلیغ و فریب این آمار رو داده. اما این سایت برای من نصفه و نیمه باز میشه و من جایی ندیدم که که این آمار 2012 باشه و فقط 2012 رو توی متن آدرسشش میبینم.
تشکر کنندگان: frozen mind ، artemis21 ، y1766
سلام دوستان.میخواستم بگم من دقیقا 2روز بعد از باز شدن سایت ثبتنام کردم و دقیقا 1 می جواب قبولیمو گرفتم.حالا جالب دوستان حتما دقت کنند زمانی که داران تو سایت کنفرمیشن نامبرشونو وارد میکنن حتما خوب دقت کنن چو حرف 0, oخیلی شبیه همه حواستون باشه اشتباه نکنین.ایشالا همتون قبول بشید.راستی 1سوال نامه قرار واسم پست بشه؟من فایل pdf رو از سایت پر کردم
تشکر کنندگان: y1766 ، barsa
دوستان سلام
من شركت كردم اما تا 20 ارديبهشت نتونستم از نتايج باخبر شم . در سايت مورد نظر گزينه اشاره شده را نيافتم . لطفامرا راهنمايي نماييد.
تشکر کنندگان:
(2011-05-10 ساعت 19:36)امید برهانی نوشته:  سلام دوستان.میخواستم بگم من دقیقا 2روز بعد از باز شدن سایت ثبتنام کردم و دقیقا 1 می جواب قبولیمو گرفتم.حالا جالب دوستان حتما دقت کنند زمانی که داران تو سایت کنفرمیشن نامبرشونو وارد میکنن حتما خوب دقت کنن چو حرف 0, oخیلی شبیه همه حواستون باشه اشتباه نکنین.ایشالا همتون قبول بشید.راستی 1سوال نامه قرار واسم پست بشه؟من فایل pdf رو از سایت پر کردم
تبریک دوست عزیز، اگه سایت و کامنت های اعضا رو مرور کنین متوجه میشین که امسال هیچ نامه ای پست نمیشه

(2011-05-10 ساعت 19:42)anahita764 نوشته:  دوستان سلام
من شركت كردم اما تا 20 ارديبهشت نتونستم از نتايج باخبر شم . در سايت مورد نظر گزينه اشاره شده را نيافتم . لطفامرا راهنمايي نماييد.
متاسفانه و یا خوشبختانه سایت بنا به دلایل نامعلوم فعلا بسته شده و همه منتظریم ببینیم چرا و کی باز میشه و آیا برنده های جدیدی اعلام میشه و یا نتایج همونی هست که قبل بسته شدن سایت بوده!
تشکر کنندگان:
دوستان مسئله اینه که سالهای گذشته هم این سایت مشکلاتی از بابت نشان دادن اعلام قبولی برندگان داشته ولی ظاهرا این سایت از دسترس خارج نشده بود و به مرور اشکالات رفع شده و افرادی هم که قبول شده بودند و نتیجه چیزه دیگری اعلام میشد یا نامه دریافت میکردن یا بالاخره بعد از چند بار چک کردن متوجه قبول شدنشون میشدند و این همه هم حرف و حدیث در نمیومد. به نظر میرسه مشکل سایت خیلی مهمتر از فقط اعلام نشدن لیست برنده هاست چون سایت رو از دسترس خارج کردن و تمامی سوء ظن هارو به جون خریدند.
CR1
تشکر کنندگان:
امروز داشتم به یه احتمال دیگه فکر میکردم که تا حالا کسی نه تو این فروم نه تو فروم های خارجی بهش اشاره نکرده .
به این فکر کردم که شاید سایت هک شده ، اما هک کردن این سایت هیچ فایده ای نداره تو نگاه اول. حتی اگه هک بشه به سادگی میشه سایت رو روی سرور دیگه بالا آورد.
حتی اگه هک شده باشه و کل اطلاعات ملت رو استخراج کرده باشن که باز هم کار از کار گذشته و دیگه دان کردن سایت معنی نداره.
بعد به این فکر کردم که شاید دیتا بیس اصلی دستکاری شده (این بدترین خبر و حدس میتونه برای کسایی باشه که اسمشون اعلام شده) ، اولین فکر اینکه که این آمریکایی ها اینقدر بی فکر نیستن که یه بک آپ درست و حسابی نداشته باشن ، اما با اون وضع برنامه نویسی سایتشون و این مدت زمانی که سایت دان هست آدم به شک میفته که نکنه واقعا یه بلایی سر رکورد های دیتابیس اومده باشه و اینا بک آپ ندارند و دارن میزنن تو سر خودشون

اگر من میخواستم که اسم خودم رو جزء برنده ها بزنم تو دیتا بیس و اینقدر شعور هک داشتم مسلما فقط اسم خودم رو اضافه نمیکردم چون احتمال میدادم که بعدا گندش در بیاد که اسم من رو سایت هست ولی جای دیگه نیست ، پس میام اسم 10000 نفر رو اضافی روی رکورد ها اضافه میکنم . اینجوری باعث میشه صدای 10000 نفر در بیاد و اونها نفهمن که چه اتفاقی افتاده ، پس مجبور میشن واسه آبروی خودشونم شده این 10000 نفر رو هم جزو کیس نامبر های معتبر اعلام کنن.

فقط و فقط و فقط امیدوارم یه دفعه اعلام نکنن که موردی پیش اومده که نتایج قرعه کشی باطله و باید دوباره انجام بشه. چون ما که عادت داریم به انتخاب نشدن ولی کسی که اسمش اعلام شده یهو بهش بگن اشتباه شده خیلی ضد حاله !
keivan
عضو بی سابقه !
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، fgh747 ، frozen mind ، sorooshii ، farzad-it ، hooman78 ، mina_s ، barsa ، ابراهيم22
(2011-05-10 ساعت 21:43)keivan نوشته:  امروز داشتم به یه احتمال دیگه فکر میکردم که تا حالا کسی نه تو این فروم نه تو فروم های خارجی بهش اشاره نکرده .
به این فکر کردم که شاید سایت هک شده ، اما هک کردن این سایت هیچ فایده ای نداره تو نگاه اول. حتی اگه هک بشه به سادگی میشه سایت رو روی سرور دیگه بالا آورد.
حتی اگه هک شده باشه و کل اطلاعات ملت رو استخراج کرده باشن که باز هم کار از کار گذشته و دیگه دان کردن سایت معنی نداره.
بعد به این فکر کردم که شاید دیتا بیس اصلی دستکاری شده (این بدترین خبر و حدس میتونه برای کسایی باشه که اسمشون اعلام شده) ، اولین فکر اینکه که این آمریکایی ها اینقدر بی فکر نیستن که یه بک آپ درست و حسابی نداشته باشن ، اما با اون وضع برنامه نویسی سایتشون و این مدت زمانی که سایت دان هست آدم به شک میفته که نکنه واقعا یه بلایی سر رکورد های دیتابیس اومده باشه و اینا بک آپ ندارند و دارن میزنن تو سر خودشون

اگر من میخواستم که اسم خودم رو جزء برنده ها بزنم تو دیتا بیس و اینقدر شعور هک داشتم مسلما فقط اسم خودم رو اضافه نمیکردم چون احتمال میدادم که بعدا گندش در بیاد که اسم من رو سایت هست ولی جای دیگه نیست ، پس میام اسم 10000 نفر رو اضافی روی رکورد ها اضافه میکنم . اینجوری باعث میشه صدای 10000 نفر در بیاد و اونها نفهمن که چه اتفاقی افتاده ، پس مجبور میشن واسه آبروی خودشونم شده این 10000 نفر رو هم جزو کیس نامبر های معتبر اعلام کنن.

فقط و فقط و فقط امیدوارم یه دفعه اعلام نکنن که موردی پیش اومده که نتایج قرعه کشی باطله و باید دوباره انجام بشه. چون ما که عادت داریم به انتخاب نشدن ولی کسی که اسمش اعلام شده یهو بهش بگن اشتباه شده خیلی ضد حاله !

خدا كنه اينجوري كه ميگي نباشه....من برنده نشدم ولي اگه برنده شده بودم و اين اتفاق ميفتاد به خودم آمپول هوا ميزدم.DDDD
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: keivan ، fgh747 ، mehran61 ، sorooshii
بچه ها من قبل اینکه خراب بشه چک کردم قبول نشده بودم یعنی امیدی هست دوباره چک کنم؟؟؟
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان:
(2011-05-09 ساعت 11:06)Ashkan78 نوشته:  سلام...

در يكي از موضوعات يك فروم خارجي در حد حدس و گانه زني مطرح شده كه بيشتر برنده هاي امسال كساني بودند كه روزهاي 5 اكتبر يا 6 اكتبر ثبت نام كردند. اين مسأله در حد حدس و گانه زني هست و هنوز ثابت نشده.

حالا از دوستاني كه برنده شدن خواهش مي كنم يه بار به رسيدشون (هموني كه بعد از ثبت نام اوليه گرفتن و روش Confirmation Number داره) مراجعه كنند و ببينن چه تاريخي ثبت نام كردند؟

من خودم كسايي رو دارم كه 5 يا 6 اكتبر ثبت نام كردن و برنده نشدن. اما حدس زده مي شه كه بيشتر برنده هاي امسال در همين دو روز ثبت نام كردن.

من همون روز اول ثبت نام کردم و خبر قبولی رو هم همون روز اول May دریافت کردم ولی لحظه قبولی پرینتر نداشتم که از صفحه پرینت بگیرم و گذاشتم زمانی که فرمها و عکسها آماده شد پرینت بگیرم ولی از شانس بد من سایت به مشکل خورده و نمی دونم چکار کنم؟
از طرفی به KCC ای میل زدم و در خواست بار کر کردم ولی جوابی ندادند.

ضمنا من شماره کیس نامبرم اعداد آخرش 4 رقمی است. به نظر شما خوب است؟ اولویت در دعوت به مصاحبه در چیست؟ شماری کیس نامبر؟

(2011-05-10 ساعت 17:57)zero_cool373 نوشته:  شرمنده
لطفا راهنماییم کنید کیس نامبر من 20122HTI6Jxxxxxxx اینه می خوام ببینم این چه قضیه ای مگه نباید AS باشه؟
اصلا کسی تا حا لا کیس نامبر این مدلی داشته؟
خواهشا کمک کنید

از شواهد و قرائن پیداست که این شماره Confirmation Number نه Case Number
تشکر کنندگان:
(2011-05-09 ساعت 15:34)sorooshii نوشته:  دوست عزیز idn

این موارد که ذکر شده است فقط حدس و گمان هستش. هیچ کس نمی داند چه اتفاقی افتاده است.

با تمام احترام، برخلاف نظر شما که مطمئن هستید نتایج تغییر نمی کند درغیر اینصورت آبروی ان سیستم می رود و..... حدس و گمان من اینست با توجه به اینکه فقط سایت روز 4 روز بالابوده است (یکشنبه تا 4 شنبه شب) و مسلماً چندین بار عملکرد آن توسط خود کی سی سی چک می شود، سریعاً متوجه بروزخطا شده اند . هنوز که دیر نشده است فقط 4 روز گدشت و در این 4 روز به این جمع بندی رسیده اند که خطاها بیش از حد است و نتایج کمی عجیب. بهرصورت قرار است حدود 7 ماه اعلام نتایج بر روی سایت باشد. الان برطرف شود بهتر از اینست که 7 ماه پاسخگوی شک و شبهات باشند!

دوستان زمانی که از یک زوج یک نفر برنده شود چرا باید همسر ایشان برنده شود؟! چرا که همسر و فرزندان زیر مجموعه فرد برنده قرار می گیرند. اگر قرار بر قسمت و شانس و بخت و اقبال باشد که خدا یار بوده است و یکی از افراد متاهل با همسر و فرزندان برنده شده اند. عقل حکم می کند که یک محدودیتی باشد که در صورت برنده شدن یک نفر از افراد متاهل، نفر دوم از لیست قرعه کشی حذف شود. قرار بر این نیست که یک زوج با فرزندان خود 2 بار مصاحبه بروند و دوبار در کی سی سی تشکیل پرونده بدهند.تصور کنید در دنیا چندین زوج برنده شده اند و هر زوج مثلاً فقط یک فرزند داشته باشند، چند نفر از کل سهمیه حدود 100 هزار نفر را اشتباهاً تشکیل داده اند!! بنابراین می بایست این سهمیه اضافه تعلق گرفته به زوج ها برطرف و در تعداد نفرات برنده تجدید نظر گردد. در همین سایت چند تن از دوستان دچار این سردرگمی شده اند که بلاخره باید یک سری فرم با کیس نامبر خود برای خودشان و فرزندان پر کنند و کیس نامبر همسرشان هم همینطور؟؟ !! جور در نمیاد. فراموش نکنیم شانس افراد متاهل 2 برابر است اما در زمان قرعه کشی و نه در اعلام نتایج و دفعات حضور جهت مصاحبه

شک نکنید که از سرتاسر دنیا زوج هایی که برایشان این سوال پیش آمده و نیز کسانی که به قوانین لاتاری آگاهی بیشتری دارند با کی سی سی تماس گرفته اند و از این اعلام نتایج عجیب پرسیده اند.

فراموش نکنیم سازمان س.ن.ج.ش نیست که در اعلام نتایج آنلاین کنکوری ها دچار خطا بشود و زیربار..... . اتفاقاً بخاطر حفظ سلامت قرعه کشی هم که شده، سریعاً وارد عمل شده اند و سایت را از دسترس خارج کرده اند.

باید دید و سرانجام این حدس و گمان ها را دید، شاید واقعاً نقص فنی باشد!!

تکلیف اونایی که قبول شدند چی میشه؟ چون من همون روز اول چک کردم. البته شماره همسرم رو چک کردم قبول نشده بود. اگه روند از کار افتادن سایت ادامه داشته باشه تکلیف بقیه چیه؟

(2011-05-09 ساعت 18:32)uxmal09 نوشته:  این رو امروز در یکی از فوروم های خارجی دیدم:

i called kcc to confirm the selection in the lottery, the operator confirmed of the selection; i was told that i was all good to go.. to submit my application. i told them the site was down, but i was assured i could download the application forms from another site on .gov domain

طرف نگران تعطیلی موقت سایت و وضعیت برنده شدنش بوده که زنگ زده کی سی سی و بهش گفتن که مسئله ای نیست و فرم هاشو بفرسته.

اینم یکی دیگه که امروز به کی سی سی تلفن کرده:

someone called KCC again, they said it is a tech issue and it will be back as soon as they fix it (right....). the person also asked if there are any problems with the results and they said no, who ever won, won.

پس خیال همه راحت باشه که برنده ها برنده می مونن و چیزی عوض نمیشه. در ضمن یکی هم راجع به بارکد که خیلی ها الان ندارن تلفنی از کی سی سی سوال کرده:

You don't need the bar code. That's what they told me. I asked if i should include the barcode sheet with the 122 form and 2 pics. He said "you don't have to, but it is helpful if you have it."
So if you have your number, you can send form 122 and 2 pics without the barcode. Just make sure to write your case number on each pic and in the form.

پس اگه بارکدتون رو ندارین خیلی مهم نیست، فقط شماره کیس تون رو در همه برگه ها و پشت تک تک عکس ها بنویسید.

ممنون دوست عزیز

من هم مشکل بار کد دارم. اتفاقا به KCC ای میل زدم ولی جوابی نیومد.

با این مطالبی که نوشتی چشم و دلم روشن شد. باید دست بکار شم وسریع عکسها و فرمها رو بفرستم.
تشکر کنندگان: sorooshii ، uxmal09 ، Artim
متشکر از راهنمایی همه ی دوستان ؛ کاش یک کسی خبر می داد که کی سایت دوباره راه می افته .... من نتونستم سایت را چک کنم. Sad
شانس تو را موفق ‌نمی‌کند، تو هستی که شانس را به موفقیت تبدیل می‌کنی.

آنچه شما را به نتیجه مطلوب می رساند الزاما نه تلاش و فعالیت سخت و طاقت فرسا که آگاهی و اطلاع از چگونگی انجام دقیق و درست کارهاست.
تشکر کنندگان:
باید همه دست بکار بشیم و هرکدوم از ما یه ایمیل بزنه به سایت لاتاری من که این کار رو کردم...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان