کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
*** اعلام ابطال نتایج قرعه كشي اول لاتاری ۲۰۱۲ ***
سلام
من متاسفانه برگی که کانفیمیشن نامبر بود رو بعد از اینکه نتایج رو دیدم انداختم سطل آشغال!!
واییییییییییییییییییییییییییییی
حالا چیکار کنم تورو خدا کمکم کنید.
تشکر کنندگان:
(2011-05-14 ساعت 19:17)barsa نوشته:  دوستان لطف کنید پستهایی بفرستید که بار اطلاعاتی داشته باشه و فقط احساسی و نظرات شخصی بدون هیچ منبعی نباشه تا
افراد ترغیب به خواندن همه پستها شوند و این تاپیک و تاپیکهای مشابه فقط جای وقت تلف کردن نباشه

و در ضمن دوستان قوانین سایت رو رعایت کنند و فقط فارسی تایپ کنن. ممنون
تشکر کنندگان: barsa
واااااااااااااااااااااااااااااای خیلی خوش حالم!!!!!!البته واسه خودم و کسایی که برنده نشدن!!باور نکردنه که اونا اشتباه کنن توی موضوع به این مهمی!!!
امیدوارم با این شانس دوباره هرکی لیاقتش هست برنده شهSmile
whether you think you can or you cant either way you are right
henry ford
تشکر کنندگان: arash1986 ، Nightsky007 ، Ramkal ، barsa ، mina_s ، ashkan_rad
از نکات قابل توجه و جالب این که خیلی ها که هیچ اطلاعاتی از کیسشان نداده بودند و عضو سایت بودن و از اطلاعات استفاده میکردند بعد از ابطال اومدن و میگن کیس نامبر ما دو رقمی و سه رقمی بود یا من و خواهرم یا من و برادرم و... خدایش ایندفعه بعد قبولی بیاید و اطلاعاتتان را با سایرین سهیم بشید.موفق باشید

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
(2011-05-14 ساعت 20:55)rayan.s نوشته:  از نکات قابل توجه و جالب این که خیلی ها که هیچ اطلاعاتی از کیسشان نداده بودند و عضو سایت بودن و از اطلاعات استفاده میکردند بعد از ابطال اومدن و میگن کیس نامبر ما دو رقمی و سه رقمی بود یا من و خواهرم یا من و برادرم و... خدایش ایندفعه بعد قبولی بیاید و اطلاعاتتان را با سایرین سهیم بشید.موفق باشید
این یکی رو خیلی خوب اومدی
من هم شوکه شدم بعضی از این دوستان رو دیدم
خلق و خوی شرقی بودن یعنی این
تشکر کنندگان: rayan.s ، barsa ، frozen mind ، sorena ، Sooshians ، jayjay ، Padre de Familia ، uxmal09 ، h18762000 ، amirhomayoun
(2011-05-14 ساعت 20:32)mr.usa نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 20:09)pooia نوشته:  man ye nameh amadeh kardam hamamoon be in address befrestim,chera dast roie dast bezarim inja ham bayad bezanan to saremoon
be in address ba moshakhasate kamele khodeton ke to lottery sherkat kardid baraye president Obama motmaen bashid javab migirim:
http://www.whitehouse.gov/contact
inam matnesh dar sorate eshkal tashihesh konid
Hi president Obama,
I was one of the selected people for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2012, but unfortunately I got so bad news on 05-14-2011 from KCC about invaliding last results and doing new draw again because of some computers' faults ,most of us have been living in dream for 14 days and living even for a day in the U.S.A always is a dream for us who live in suffocating conditions,please change your policy about selected people in Iran in 2012 and please don't get them this opportunity, we are very hopeless after getting this nightmarish news from KCC,
Faithfully yours,
bebakhshid ke farsi naneveshtam ,
ممنون دوستان تروخدا همتون اینو بدید

(2011-05-14 ساعت 18:40)pouyan2 نوشته:  دوستان عزیز
1 کمپین برای اعتراض به تصمیم درباره لاتاری 2012 تشکیل شده.
1 سری به پرزیدنت اوباما در فیس بوک نامه زدند و کمک خواستن و بعضی هم به U.S. Department of State: Consular Affairs.
البته این جریانات رو برنده شدگان در دیگر کشورها راه انداختندو
بد نیست که ما هم اونجا اعتراضمون را بیان کنیم
http://www.facebook.com/profile.php?id=1.../travelgov
http://www.petitionspot.com/petitions/dv2012
http://www.facebook.com/profile.php?id=1...arackobama

دوستان تروخدا شرکت کنید شاید یه فکری کردند برامونSadSad
(2011-05-14 ساعت 20:27)khabaloo نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 20:09)pooia نوشته:  man ye nameh amadeh kardam hamamoon be in address befrestim,chera dast roie dast bezarim inja ham bayad bezanan to saremoon
be in address ba moshakhasate kamele khodeton ke to lottery sherkat kardid baraye president Obama motmaen bashid javab migirim:
inam matnesh dar sorate eshkal tashihesh konid
Hi president Obama,
I was one of the selected people for further processing in the Diversity Immigrant Visa Program for the fiscal year 2012, but unfortunately I got so bad news on 05-14-2011 from KCC about invaliding last results and doing new draw again because of some computers' faults ,most of us have been living in dream for 14 days and living even for a day in the U.S.A always is a dream for us who live in suffocating conditions,please change your policy about selected people in Iran in 2012 and please don't get them this opportunity, we are very hopeless after getting this nightmarish news from KCC,
Faithfully yours,
bebakhshid ke farsi naneveshtam ,

عزیزه من این چیه نوشتی آخه ؟
آقا نفرستین از این چیزا آبرومون میره پره غلط املایی و دستوری و مفهومی هستش عزیزم
بعدشم به اوباما چه ربطی داره ؟
خوب من و شما اعتراض داریم ۱۵ میلیون آدم خوشحالن که شانس دیگه ای دارن
خیلی هم تشکر و قدر دانی کردن
دوست عزیز خب شما که میتونید بهترشو بدید هیچ ضرری نداره که تلاشمونو میکنیم

har ki behtaresho balade benevise
man ke edea i nadaram dar morede zaban
shoma ham behtare inghadr be fekre abroie ma nabashid
شماره کیس : 2012AS00003XXX=dream
تشکر کنندگان:
(2011-05-14 ساعت 00:42)gt33333 نوشته:  نمیدونم چی بگم . حال منو فقط دوستانی که برنده شده بودن میفهمن . Sad

آقا نگید دنیا رو سرم خراب شد ولی راصیم به رضای خودش
کیس نامبر: 2012AS00008999
دریافت قبولی : 1 می 2011
ارسال فرمها : 6 می 2011
باطل کردن 13 می 2011
دریافت میل عذرخواهی :28 می 2011
www.facebook.com/nasireddintoosi
تشکر کنندگان:
بچه ها من کانفرمیشن نامبر رو انداختم سطل آشغال!! الان به نظرتون یه ایمیل به کنتاکی بزنم یا نه؟
تشکر کنندگان:
(2011-05-14 ساعت 19:17)barsa نوشته:  دوستان لطف کنید پستهایی بفرستید که بار اطلاعاتی داشته باشه و فقط احساسی و نظرات شخصی بدون هیچ منبعی نباشه تا
افراد ترغیب به خواندن همه پستها شوند و این تاپیک و تاپیکهای مشابه فقط جای وقت تلف کردن نباشه

این مقاله را به نقل از خبرگزاری رویترز در مورد ابطال نتایج لاتاری گذاشتم ؛

U.S. makes mistake on visa lottery, must redraw

Reuters) - More than 22,000 people were erroneously told they were eligible for a special U.S. visa program because of a computer error in an annual lottery and the drawing must be redone, a U.S. official said on Friday.

The official, who spoke to reporters on condition of anonymity, said the United States regretted any inconvenience or disappointment caused by the mistake and that the results of the new drawing were expected to be available around July 15.

The official said that because of a computer programing error, 90 percent of the winners were selected from the first two days of applications rather than from the entire batch of applications over the 30-day registration period.

Some 19.6 million people had applied for the visas, which give them the opportunity to immigrate without having a family member or an employer sponsor them -- the typical route to a U.S. "green card" denoting permanent residency.

The U.S. government developed the malfunctioning computer program, the official said. It has been fixed and no one will be disciplined for the error, said a second official.
بر طبق این خبر ابطال نتایج به دلیل نقص الگوریتم نرم افزار کامپیوتری بوده که قرعه کشی را انجام داده و 90 درصد از برندگان از میان کسانی انتخاب شده که در روزهای 5 و 6 اکتبر ثبت نام کرده اند و این با اصل لاتاری تناقض دارهRolleyes

اینم یادمون باشه که برنده شدن در لاتاری = داشتن گرین کارت نیست و برگزار کنندگان در هر مرحله حق توقف پروسه را دارند

همچنین اعتراضات به نتایج و اکنون باطل شدن کیس برنده شده گان ادامه داره و KCC با ایملها و تماسهای زیادی مواجه شده و با این روند امکانش هست که برنامه لاتاری را کلا جمع کنندSad
چون این برنامه هیچ سود ملی برایشان ندارد و بسیاری از نمایندگان و شخصیتها در امریکا خواستار لغو لاتاری هستند.
شاید هم این جریان همش سیاست بازی خودشون بوده که یه دلیلی داشته باشن برای حذف لاتاری در سا لهای بعد!
CR1
تشکر کنندگان: mkviva ، barsa ، payam_nafisi
(2011-05-14 ساعت 16:31)bahram_fadakar نوشته:  من 4ساله لاتاری ثبت نام ميکنم و قبول نشدم هيچ وقت اينقدر ناراحت نشدم که کامنتهای دوستای گلم رو که خوندم,جيگرم سوخت.من از ته دلم ميخوام که اسمه دوستای ايرانيم دوباره در بياد و همگی باز لباتون خندون شه

نمیدونید این 2 هفته چه رویاهائی داشتم واسه زن و بچم وراضیم به رضای اوستا کریم .
کیس نامبر: 2012AS00008999
دریافت قبولی : 1 می 2011
ارسال فرمها : 6 می 2011
باطل کردن 13 می 2011
دریافت میل عذرخواهی :28 می 2011
www.facebook.com/nasireddintoosi
تشکر کنندگان: artemis21
دوستان ، حتما براشون مشکلی پیش اومده که قرعه کشی رو باطل کردند ...
البته درسته دوستان که قبول شدند الان شاکی باشند و لی باید با مسئله کنار اومد و این رو درک کرد...
آمریکا خودش برنامه ریزی کرده واسه لاتاری درسته .... تازه در این مورد خودمختار هم هست و هر جور که دوست داره اون رو برگزار میکنه ...
زیر نظر سازمان ملل که نیست ....البته خوب من حق میدم دوستانی که قبول شدن الان با این وضع خیلی خیلی ناراحت هستند . من واقعا متاسفم ...
تازه فکر نکنم مسئله پیش اومده بی دلیل باشه که بیان بگن نتایج لاتاری باطل شده .....حتما دلیل و برهانی خواهد داشت .( حلا با سیاست یا بدون سیاست ) ( به هر حال من که اظهار نظری ندارم )
حتما در آینده بیان خواهد شد ...از دست من و شما در این موضوع کاری بر نمی آید ... نمی تونیم که تفنگ برداریم بریم جنگشون که چرا نتایج باطل شد . ( هاهاهاهاهاهاهاهاها )----( نمی دونم اگه کاری از دست ما بر می آید بگین تا انجام بدیم)
مثل روز اول امید داشته باشید و امیدتون هم به خدا باشه ...
فقط خونسرد باشید تا 15 جولای .
امیدوارم دوباره اسمتون در بیاد وادامه راه را در پیش بگیرید ...
موفق باشید .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: ابراهيم22 ، farnaz82 ، h18762000
اولا که سلام به همگی‌،

من این اولین پستی هستش که دارم تو این سایت میدم.

از صمیم قلب هم برای اونایی که قبول شدن و این اتفاق افتاده متاسفم. یکی‌ از دوست‌های خوب من هم جز قبول شده‌ها بود، که متاسفانه و شاید هم خوشبختانه ( چون آدم واقعا خیر و شرّش رو نمیدونه که تو چی‌ یه ) این اتفاق افتاد. به هر صورت باید آدم با واقعیت کنار بیاد و قبول کنه، اون چند تا از دوستان هم که متنی رو نوشتن که اعتراض کنن کارشون کاملا قابل فهم و فکر می‌کنم که همهٔ ما‌ها بهشون حق بدیم اگه خودمون رو جای اونا بذاریم.

ولی‌ خوب فکر می‌کنم خودشون هم متوجه هستن که این کار بی‌ نتیجه ائه. هر کسی‌ که یه مقدار آشنایی داشته باشه با سیستم اینا میفهمه که هیچ وقت چنین کاری نمیکنن. خودشون قبل اینی که این خبر رو بدن این چیز هارو برسی‌ کردن و میدونستن که ممکن یه چنین عکس الع عملی‌ باشه از طرف قبول شده ها. ولی‌ خوب اگر فکر می‌کنید که باید یه کاری بکنید که بعدا حسرت این رو نخورید که کاری میتونستید بکنید و نکردید حداقل با یه وکیلی چیزی مشورت بکنید چون اینجوری اصلا به جایی‌ نمی‌رسید.

متنی هم که یکی‌ از دوستان نوشتن خیلی‌ نیز به ویرایش داره، البته دستشون درد نکنه ولی‌ خوب این جوری ایمیل‌ها کلا ایگنور می‌شه. اگرم واقعا فکر می‌کنید که همین الان کاری میتونید بکنید یه پتیشن درست شده که امضا بگیرن می‌تونن دوستان برن اونجا شرکت کنن. اینم آدرسش http://www.petitionspot.com/petitions/dv2012
تشکر کنندگان: khabaloo ، mr.usa ، ابی22 ، اریو ، sorena
راستی بچه ها من یادم رفت که بگم وقتی که اونجا اسم و فامیل و ایمیلتون رو میزنید ی ایمیل براتون میاد بعد باید اونجام کانفیرم بکنید، وقتیم که کانفیرم رو زدید میره باز تو اون سایت بعد قسمته پایینه سمته چپش نوشته , thanks just ... اونو بزنید تا دیگه ثبت بشه.
اینشالله که به ی جایی برسه والی خاهش میکنم الکی دلخودتون رو خوش نکنید چون واقعن احتمالش خیلی ضعیفه، و اونا اصلان این که سهله، حتا تو مرحله مختلفه کارتون هم حتا اگه برنده بشید بازم این حق رو برای خودشون ریسرو کردن که میتونن ویزا بهتون ندن . به هر صورت اینشالله تو قرعه کشی جدید برنده بشید.
تشکر کنندگان: khabaloo ، azita 33 ، sorena
دوستان من این حرفها چیه ... چرا اینقدر احساساتی عمل می کنید ...
البته ناراحتی تون قابل درکه ولی نه تا این حد که هر چی میخواین تو پست ها مینویسید ....
( حالا بریم یقه شون رو بگیریم بگیم چرا با احساساتم بازی کردی مگه نمی دونی من خیلی احساساتیم . بزنم ..... بیارم پایین .)
حالا باطلش کردن و لی فکر کنم اونقدر منطقی باشند که این کار رو کردند ... اونها لاتاری رو برنامه ریزی نکردند که بخوان با احساسات بازی کنن .
حالا اگه دروغ و کلک بازیه ( که فکر نکنم ) دیگه باطل شده ( لابد حتما میخوان پسر خاله ای پسر دایی یا .... حتما اونایی که مدرک دکترا دارن و .... یا پارتی بازی یا ..... ---( اصلا به این چیزها فکر هم نکنید --)-- قبول کنند .)
دوستان خواهشمندم از این پستها نفرستید - شما ها که واسه لاتاری برنامه ریزی کردید حتما خیلی منطقی تر از این حرفها هستید %%
دوستان سعی کنید نظراتتون رو در مورد ابطال نتایج لاتاری بیان کنید و از بیان موارد دیگر خودداری کنید ...
از دوستان عزیز واقعا معذرت میخوام .
البته با عرض معذرت از مدیران گرامی.. اگر پست من اشکالی داشت حذفش کنید ( خیلی خیلی ببخشید )
سربلند باشید . در پناه حق
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
روی صحبتم با کسانی هست که برنده شدن و بعد این داستان پیش اومد براشون
قبل از همه چیز هم بگم که خودم اصلا چک نکردم ببینم برنده شدم یا نه چون نمی دونستم 1 می جوابش میاد
پس به صورت بی طرف دارم حرف میزنم در اینکه اتفاقی که افتاده واقعا ناراحت کننده است برای شما ولی لطف کنید
از حق خوری صحبتی نکنید چون جوری که شماها صحبت می کنید انگار بین کل 15 میلیون نفر شرکت کننده شما
برنده شدید ، در صورتی که اینطوری نبود و این قرعه کشی فقط بین اونایی که روز اول و دوم شرکت کردن بوده
اون وقت شما می گید حقتون ضایع شده ؟!!! پس اون 13 میلیون نفر دیگه چی ؟!!!
من خودم روز دوم شرکت کردم، سه بار هم شرکت کردم (یک بار خودم، یک بار زیر مجموعه پدرم و یکبار مادرم)
کسی نمی دونه من برنده شدم یا نه ولی خوب می گم فدا سرم
این حق کاملا با شماهاست که می گید این موضوع واقعا تاثیر منفی داشته بر روی شما، من به شخصه بسیار ناراحتم
برای همه اونایی که برنده شدن ولی واقعیت اینه که عدالت طبق چیزی که خودشون می گن اجرا نشده !!
شماره کیس: ؟؟؟201
دریافت نامه قبولی: این جمعه که نیومد !! Big Grin
کنسولگری:
ارسال فرمهای اول:
کارنت شدن کیس:

تو دنیا نزدیک 550 میلیون سلاح گرم هست یعنی به ازای هر 12 نفر یک
سلاح وجود داره حالا سوال اینه که ما اون 11 تای دیگه رو چه جوری مسلح کنیم؟

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان