کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
*** اعلام ابطال نتایج قرعه كشي اول لاتاری ۲۰۱۲ ***
(2011-05-14 ساعت 21:08)floyd2011 نوشته:  بچه ها من کانفرمیشن نامبر رو انداختم سطل آشغال!! الان به نظرتون یه ایمیل به کنتاکی بزنم یا نه؟

نه عزیز جوابتو نمیدن، اگه از کامپیوتر خودت دفه قبل چک کردی یک از بچه ها کش شدی سایت رو گذاشتن میتونی بری اونجا ببینی تو هیستوری فرم هات هنوز هاست یا نه. این به نظر تنها کاریه که میشه کرد.
تشکر کنندگان:
بچه ها من کانفرمیشن نامبر رو انداختم سطل آشغال!! الان به نظرتون یه ایمیل به کنتاکی بزنم یا نه؟

پست 128 از همین تاپیک رو بخون. امیدوارم کارساز باشه.
CR1
تشکر کنندگان:
بدشانسی برنده های لاتاری گرین کارت http://www.bbc.co.uk/persian/world/2011/...card.shtml
تشکر کنندگان: khabaloo
Wink 
(2011-05-14 ساعت 21:55)ابی22 نوشته:  مدیران و دوستان عزیز ببخشید : یک نظر دارم واسه اینکه همه ی دوستان اعم از قبول شده ها و غیر قبولی ها از این وحال هوا بیرون بیان :
اگه یک تایپیک ایجاد بشه در همین قسمت به این موضوع که : ( رویاهایی که برای برنده شدن لاتاری در سر دارید ) یا ( برای لاتاری چگونه برنامه ریزیری کردید ) یا ( بعد از قبولی در لاتاری چه خواهید کرد ؟ ) که هر کس بتونه نظراتشون رو اونجا بیان کنه شاید شاید جالب بشه ) ( مگه نه )
( البته فقط نظر شخصی خودم بود ) .....موافقید .......
حالا میخوایم تا 15 جولای تو این تایپیک بشینیم پست بدیم چرا باطل شد ؟ چرا ؟ چرا ؟ چرا ؟
( بازم از مدیران سایت معذرت میخوام )

چطوره یه تاپیک هم بزنیم تابستان سال گذشته را چگونه گذراندید ؟
ول کنین دوست عزیز سن و سالی آزمون گذشته SmileWink
تنه مارو نلرزونيد...هرسال كه برنده نميشدم ميگفتم عيبي نداره ايشالله ساله بعد ...الان دوستان دارن ميگن كه ميخوان لاتاريو جمع كنن...آخـــــــــــــــــــــــــه ما چجوري بريم امريكــــا خداااااااااااااا....
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: ابراهيم22 ، oxin
از مديراي سايت ميخوام يه گزينه تسليت هم اون پايين اضافه كنن بهترهاااااا....شرمنده اگه گل ريختم و شهدپاشي
كردم
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: artemis21 ، Nightsky007 ، ابراهيم22 ، oxin
(2011-05-14 ساعت 22:29)mr.usa نوشته:  جمع کنند بهتره تا اینکه اینجوری بخوان برگذار کنن . بخدا اصلا فکرشو نمیکردم همچین اتفاقی بیافته
هنوزم بهش فکر میکنم نمیتونم قبول کنم که همچین اتفاقی افتاده .
جسابشو کنید برنده شدید بعد دو هفته میان خیلی راحت میگن باطله دوباره شمایی که برنده شدی باید
به امید برنده شدن بشینی 2 ماه انتظار بکشی. تازه اونممعلوم نیستی میشی یا نه

دوست گرامی

خواهشا بسه ، اتفاق بدی افتاده برای شما همه هم همدردی کردن ، دیگه کافیه.
بحث حق این چیزا رو هم نکنید که اندازه یه مثنوی میتونم مدرک بیارم که هیچ کس تحت هیچ شرایطی در مورد لاتاری حق نداره. حقی وجود نداشته که حق خوری کرده باشند. خیلی به مواضع خودتون مطمئن هستید و احساس ضرر و زیان میکنید میتونید از دولت ایالات متحده یا وزارت امور خارجه اون کشور به دادگاه بین المللی شکایت کنید و هزینه های یه دادرسی بین الملی رو بپردازید.
من برنده نشدم و اینقدر بد شانسم که 100 بار دیگه هم بر گزار بشه بازم برنده نمیشم ، اما اگه برنده بودم ناراحت میشدم خیلی زیاد ، نا امید میشدم ، ولی دیگه از منطق خارج نمیشدم ، منطق اینه که اون کشور یه قاعده و قانونی داره که این حرکات توش جایی نداره ، و در کوتاه مدت برای خوش آمد یه اقلیت نمیان قانون خودشون رو عوض کنند یا استثنا قائل بشن. اقلیت 22000 نفره در مقابل 14.5 میلیون حتی کمتر از اقلیته .
پس لطفا آروم باشید و فضای این سایت رو هم درگیر این جو نکنید، اگر اعتراضی دارید رو فیسبوک یا جاهای دیگه دنبالش کنید این سایت مختص کسایی است که امیدوارند برای رفتن ، جایی برای در میان گذاشتن تجربیات و دانسته ها ، نه جایی برای امضا جمع کردن برای اعتراض به اتفاقی که اکثریت از اتفاق افتادنش خوشحالند. به خاطر یه اشکال یا هر چی که بوده شما سرتا پای اون کشور و مسئولینش رو دارید قهوه ای میکنید . اگه اینجوریه اصلا جایی خوبی برای شما نبوده ، لطف کنید کانفرمیشنتون رو پاره کنید سال دیگه هم شرکت نکنید، برای مهاجرت جایی رو انتخاب کنید که مسئولین و مردمش سازگاری بیشتری با روحیات و منطق شما داشته باشند.

از مدیران محترم عذر میخوام که یکم تند نوشتم ، اما به نظرم موضوع داره از کنترل خارج میشه تو این سایت خوب، و اسپم پشت اسپم در این مورد نوشته میشه. اینجا قراره یه مرجع قابل اعتماد از تجربیات باشه نه یه سطل از اسپم آدم های عصبانی. همین امروز حداقل 2 تا کاربر محروم شدن تا جایی که من دیدم. اگه صلاح میدونید یه تذکر جدی به کاربرا بدهید، چه خوشمون بیاد چه نیاد این اتفاق افتاده ، واقعا حیفه که تا 2 ماه آینده اینجا بشه محل درگیری برنده های قبلی و کسایی که تازه یه امید جدید پیدا کردن.
keivan
عضو بی سابقه !
سلام به همه دوستانی که جز ابطال شدگان هستند من همسر سعید هستم عضو رسمی سایت مهاجر سرا نیستم اما از وقتی این تاپیک باز شد مسایل شما را دنبال می کردم و با اجازه همسرم لازم دیدم یک چیزی را که بنظرم رسیده برایتان بگویم ما جز برندگان 2010 بودیم مثل شما از دیدن نامه قبولی شاد شدیم به تمام اعضای خانواده خانواد هایمان گفتیم پروسه مهاجرتمان به کشور دیگری داشتیم کنسل کردیم و چون رتبه ما 21000 بود ماهها انتظار کشیدم که کارنت شویم ماه ها انتظار کشیدیم که زمان مصاحبه برسد مدتها دنبال اسپانسر بودیم به مصاحبه رفتیم مقدار اری از وسایل منزلمان را فروختیم هر دوی ما کار خوب داشتیم من با کارم تسویه حساب کردم دختر 7 ساله داشتم که در طول یکسال و نیم این پروسه نظارگر تمامی احوال و تغییرات زندگی ما بود کودک ما هم تحت تاثیر این یکسال و نیم انتظار و استرس تمام فکر و ذکرش رفتن به امریکا بود کار ما و یک تعدادی از بچه ها 2010 رسید به دقایق نفسگیر اخر . به ما گفتن کسانی که پروسه کلیرشان تمام نشده 2 هفته اخر حضوری به سفارت امریکا مراجعه کند همسرم با صرف هزینه مجدد به انکار رفت یادم هست دخترم اولین دندان شیریش در همان زمان افتاد من به رسم و عادات قدیمی به او گفتم دندانت را زیر بالشت بگذار تا صبح فرشته برایت هدیه بیاورند دختر کوچکم گفت به فرشته ها گفته ام بابا با ویزا برگرده بهر حال انتظار سال و ماه به روز و ساعت کشیده شد و دقیق های اخر هم گذشت هرگز صدای همسرم را از پشت تلفن فراموش نمی کنم که بعد از یکسال و نیم تلاش و انتظار و هزینه زیاد گفت .... به ما ویزا ندادند ..... من هیچ نگفتم اما دخترم از سکوت من از باخت دور از انتظار ما روزها گریه
کرد و دیدم که شبها با خدا و فرشته حرف میزد ما تعداد زیادی بودیم که با اینکه 4.5 ماه هم از کلیر ما می گذشت هیچ شغل دولتی هم نداشتیم ولی ویزا نگرفتیم اسپانسر ما با اداره ایمیگریشن در واشنگتن تماس گرفت هیچ پاسخی ندادند و گفتند لاتاری یعنی همین .... یادم هست بعد از این جریان سکوت بدی در مهاجر سرا شد یک خانم محترم پیغام خصوصی برای همسرم گذاشت که سر لوحه زندگی من شد او برای ما نوشت از روزی که در مهاجرسرا نوشته بودید دخترتان ویزا را از فرشته ها می خواهد من کار شما را دنبال کرده ام ولی فکر نمی کردم این چنین بشود اما خواهش میکنم ذهن کودکتان را بشوید تا بر پاکی فرشته خدشه ای وارد نشود .... من شماره که در سفارت امریکا گرفتم هنوز نگه داشته تا همیشه یادم باشد زندگیم را برقمار نسازم دوستان عزیز لاتاری یک قمار است یا برد یا باخت خود را باید برای هردوی انها اماده کنید در این بازی من خانم و اقایی را دیدم که دیپلم داشتند بیکار بودندو خرج سفرشان به ترکیه را به زحمت پرداختند همان روز ویزا گرفتند و خانم و اقای متخصص و جراح را همه دیدیم در ابوظبی که ویزا نگرفتند روی سخنم با دوست عزیزی است که این جمله را نوشته بود (امیدوارم داغ عزیزانشون را ببیند ) هموطن عزیز به جزای دو هفته امیدواریت و نتیجه نگرفتند از یک بازی راضی به مرگ هیچ انسانی نباش . عزیزانشون یعنی چی بچه .زنها .مردها فقط به جرم اینکه دو هفته شما امیدوار بودید اندازه امیدواریها و ناامیدی های شما چقدر است .؟؟؟/.... اگر فقط به اندازه یک بند انگشت سرتان را از دیوار خانه تان بیرون بیاورید و کوچه و شهر و کشور تان و دنیا را ببیند شاید برای مرگ عزیزان دیگران دعا نکنید ما ایرانی هستیم ..... با ارزوی سلامتی برای یکایک شما عزیزان
تشکر کنندگان: mr.usa ، mar308 ، artemis21 ، laili ، khabaloo ، saeed tz ، pr.kia ، alireza337 ، keivan ، Haghighat ، arash1986 ، some one ، fgh747 ، Padre de Familia ، shazdeh ، matgogoia ، kasra ، farhad_vakili ، alirezagh ، nastaran86 ، Ali Sepehr ، Homer ، admin ، Goodie ، sorena ، iran63 ، sam_fisher ، coming soon ، Amir78 ، omidazadd ، nargesi ، raimand ، amir287 ، sepinod ، Sahar-Germany ، mohammad_b ، pooia ، فردين ، ابراهيم22 ، aerospc ، اریو ، Sooshians ، Ali agha ، maxsupermax ، rayan.s ، مسافرکوچولو ، javidk ، farnaz82 ، shadshad ، frozen mind ، mehran61 ، hanim ، lorecance ، naeiji1974 ، DLT ، bita-p ، ساشا ، sib 24 ، sami123 ، نگار 65 ، Zero ، hoda_ch ، User ، satusa ، Kaveh90 ، arezoo_zarrabi ، shojadel ، jayjay ، Lottery2013 ، JOOOJOOO ، soheilbadami ، sahel-2012 ، tiptop ، Blaze ، rs232 ، javad1998 ، AvRiMcM ، mina_s ، soltan ، atabaei ، nhzgroup ، usa2012 ، hassan1358arab ، sunrise ، GBUSA ، amirarsalan ، jilibo ، Farshid22 ، انا ، maxsoulfly ، madira ، milanetto ، oxin ، mrgizlik ، clear ، حامد ، hashemi_83 ، traveler_man ، اليزا ، arisa-mohammad ، ali.8888 ، rahbar ، kamrani.navid ، ali-n ، Shiva7223 ، leaden_boy ، fahimeh88 ، afshin791g ، matinam ، ashkan_rad ، MHM ، Fardad.10207 ، یاشار و ماری ، megaholding ، sara230 ، free_free ، barcelona ، میناسیان ، Amir Caran ، farzad-it ، baharehz ، ramiz ، mavarfan ، anab ، Naser40 ، maral.a ، arshida ، h18762000 ، bill.goldberg1990 ، Lottery_GC ، amirhomayoun ، amirf_jesus ، abbas_dinari ، babak433 ، ابی22 ، soniarazmi ، behzadb57 ، nasnam ، هموطن ، h4di ، enchantress_boy ، reyhaneh_h
با اعلام ابطال نتایج، تالار 2012 موقتا بسته شده و این تاپیک مخصوص گفتگوهای پیرامون ابطال است.
تلاش تیم مدیریت بر همین است که گفتگوهای بدون بار اطلاعاتی به سایر تالار ها سرایت نکند.
پس لطفا با تیم مدیریت همکاری کنید و از ایجاد مجادله در این باره دوری کنید.
این اعلام ابطال بدین گونه طبیعتا ممکن است برندگان سابق را کمی دچار ضرر و زیان بکند، اما بهتر است زودتر با قضیه کنار آمده و با ارسال های خارج از تاپیک بار سرور سایت را بیشتر نکنیم.
متشکرم

لطفا در فضای عمومی انجمن تشنج ایجاد نکنید. تاپیک موقتا بسته است و در صورت ایجاد تشنج با کاربران برابر با مقررات انجمن رفتار می شود.
از دوستانی که با تیم مدیریت همکاری کردند متشکرم.
خبر ابطال نتایج به خبرگزاری ها هم کشیده شده است:
بدشانسی برنده های لاتاری گرین کارت در "ب..ب..س.." فارسی.
در سایت خبری: newsjustnow:
http://newsjustnow.com/us-cancels-green-...2-results/

در سایتhuhuonline
huhuonline http://www.huhuonline.com/index.php?opti...:more-news
در سایتafricanoutlookonline
http://www.africanoutlookonline.com/inde...okscroller

و در سایت newseruption
http://www.bookmarks.newseruption.com/Sp...2-results/
امید ها زنده می شود . Smile
آنان که گذشته را بیاد نمی آورند محکوم به تکرار آنند
تشکر کنندگان: AvRiMcM ، azita 33 ، Fardad.10207 ، h18762000
تاپیک بمدت یک شبانه روز قفل شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
جالب اینجاست که بچه های قبول اعلام شده دارن به هر دری میزنن
یه پتیشن درست کردن که به امضای ۶۷۰ نفر رسیده
یه صفحه فیس بوک درست کردن ویدیو و اعتراض هاشون رو میزارن
به وکیل ها ، روزنامه ها و تی وی های مختلف نامه میدن
کارشون به وایت هاوس و International curt of justice و غیره هم رسیده
من تا حالا نمیدونستم که چقد این مساله برای خیلی ها حیاتی و مهم هست
و واقعا درک کردنش برام مشکل شد ....
تشکر کنندگان: h18762000 ، amirhomayoun
(2011-05-16 ساعت 00:45)khabaloo نوشته:  جالب اینجاست که بچه های قبول اعلام شده دارن به هر دری میزنن

درسته که رویای برنده ها با خاک یکسان شد ولی به نظر من اگر تعداد امضا و شکایات به 22000 نفر هم برسه باز بی فایدس چون این وسط حق 15 میلیون ضایع شده پس این قضیه رو خودشون هم حساب کردن برای همین این همه طول کشید تا نتایج رو باطل اعلام کنند.
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: khabaloo ، laili ، Hashem ، Homer ، JOOOJOOO ، ابی22 ، nastaran86 ، frozen mind ، Farshid22 ، mavarfan
(2011-05-16 ساعت 00:56)mar308 نوشته:  
(2011-05-16 ساعت 00:45)khabaloo نوشته:  جالب اینجاست که بچه های قبول اعلام شده دارن به هر دری میزنن

درسته که رویای برنده ها با خاک یکسان شد ولی به نظر من اگر تعداد امضا و شکایات به 22000 نفر هم برسه باز بی فایدس چون این وسط حق 15 میلیون ضایع شده پس این قضیه رو خودشون هم حساب کردن برای همین این همه طول کشید تا نتایج رو باطل اعلام کنند.

این درسته خوب من هم برای همین میگم که درکش برام مشکل شد
تشکر کنندگان: mar308 ، barcelona ، Homer ، frozen mind ، Farshid22 ، jayjay

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان