کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
*** اعلام ابطال نتایج قرعه كشي اول لاتاری ۲۰۱۲ ***
اين اشكال كه بچه ها برگه هاشون رو بعد از اعلام نتايج نگه نداشتن دقيقا متوجه kcc و من مطمئنم يه فكري مي كنه اميد داشته باشين دوستان
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: Amir Caran
سایت هک شده. اِنقدر مرد نیستن که بیان بگن.
خیلی تابلوِ ...
[font=Times New Roman]بهبود زبان انگلیسی و سایر علوم
وب سایت "برنج مجانی" تحت نظارت سازمان جهانی غذا.
با هر جواب درست، ۱۰ دانه برنج به نیازمندان جهان کمک کنیم.
http://freerice.com[/font]
تشکر کنندگان:
منم متاسفم از جریان پیش اومده و واقعا نمیدونم اینجور مواقع چی میشه گفت . با اینکه میگن مسائلی پشت پرده هست شدیدا مخالفم.اینجا متاسفانه این اشتباهها خیلی زیاد پیش میاد و اگه قرار بود به خاطر مسائل امنیتی این قرعه کشی رو باطل میکردند اصلا صداش رو هم در نمیاوردند ..همینطوری که هممون توی همین سایت دیدیم چندین زوج برنده شده بودند که این واقعا یه اتفاقی بود که هیچوقت پیش نیومده بود و همین شاهدی برای قاطی کردن سیستم اینها و مشکلات سایتیشونه .و متاسفانه فکر هم نمیکنم با ایمیل و پیگیری بشه کاری کرد تصمیمیه که گرفته شده و اجرا هم میشه..
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: farnaz82 ، GBUSA ، Ali Sepehr ، sorena ، khabaloo ، Homer ، frozen mind ، JOOOJOOO ، mehran61 ، h18762000
من توی اون ۲ روزلعنتی ثبته نام نکرده بودم، تنها اسمه خودمم نوشته بودم
بعده چند سال یه خبر خوب تو زندگیم اومد که همش پوچ بود، ولی بازم خدا اون بالا نشسته و خودش بهتر میدونه کی چی حقشه تو این دنیا پس دوستان عزیز امیدتون رو از دست ندید.من مطمئنم که ۱۵ جولای دوباره اسمه اکثرمون در میاد اینو مطمئنم .
قربونه همگیتون که دارید بازم روی زشته زندگی رو تو این چند روزه تحمل میکنید.
پویا
شماره کیس : 2012AS00003XXX=dream
تشکر کنندگان: sorena ، khabaloo ، Homer ، azita 33 ، hooman78 ، Amir Caran ، Farshid22 ، mehran61
سعید جان
میتونم بپرسم به شما چرا ویزا ندادند؟؟؟
مشکل کجا بود؟
ممنون و موفق باشید

(2011-05-14 ساعت 11:05)saeed53 نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 10:43)shadow_1352 نوشته:  دوست عزیز
اینقدر زود قضاوت نکنید/ البته منم که برنده چند سال پیش هستم به اندازه برندگاه جدید و بدون اغراق شاید بیشتر از اونها دلم سوخت چون این مراحل رو گذروندم و سفر هم کردم. حالا میخواستم به شما بگم:
دوست عزیزم خیلی عجله نکن و قضاوت نکن. اما.... خیلی دوست دارم نظرتون رو در مورد این مملکت (که البته برای منم خیلی عزیزه/ البته فقط وطن!) در مقایسه با آمریکا بدونم
ببینم وقتی یه سفر رفتید و همه چیز رو با عقل و منطق دیدید بازم همین نظر رو دارید یا نه؟؟؟؟
موفق و سربلند باشید

(2011-05-14 ساعت 01:01)ali-n نوشته:  حالم داره از این لاتاری و این آمریکا به هم میخوره . همه چیشون دروغه . دوستان به خدا برای ما هیچ کجا بهتر از همین کشور خراب شده خودمون نیست . درسته که خیلی از وضع موجود راضی نیستیم ولی من به این نتیجه رسیدم که لا اقل برای ما همین جا بهتره
سلام من کاملا با ali_n موافقم به هر حال ما که برنده 2010 بودیم وبعد 1 سال گذروندن پروسه ثبت نام و مدیکال و مصاحبه و کلی هزینه سر اخر بدون ویزا بر گشتیم دیگه چی بگیم در هر حال این اولین اشتباه و اخرین اشتباه این سازمان نخواهد بود . امیدوارم همه دوستان ایرانی برنده بشن

Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:
دوستانی که با فونت غیر از فونت عادی پست میدن لطفا فونتهاتون رو درست کنید و مثل بقیه از فونتهای عادی استفاده کنید ....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Ali Sepehr ، frozen mind ، Sooshians ، amirhomayoun
منم قبول دارم که اشتباه شده بود و اگر باطل نمی شد در حق خیلیا اجحاف میشد
ولی حرفم اینکه چرا اینقدر دیر اعلام کردن چرا همون روزای اول نگفتن باطله که برای آدم قابل هضم تر بود.توی این تقریبا دو هفته آدم فکر میکرد که مسیر زندگیش عوض شده و آینده دیگه رو برای خودش متصور بود (نمونش خود من) اما یک دفعه با این حقیقت تلخ روبرو شد
در هر صورت امیدوارم هر کسی که حقشه این دفعه برنده بشه
شماره کیس :2012AS15XXX = باطل شد

تشکر کنندگان: farnaz82 ، farzad24 ، sorena ، mehran61 ، Amir Caran ، nastaran86
به نظرم این حرف منطقیه نمیتونن ما رو که بردیم اینهمه ذوق و برنامه ریزی داشتیم بعد از 2 هفته از اعلام نتایج بگن خداحافظ شما اینکه اشتباه ما نبود اشتباه اوناست پس اونا باید جوابشو پس بدن نه ما به نظر من نباید به برنده ها کاری داشته باشن و به خاطر هشتباه مسخرشون امسال بیشتر گرین کارد بدن و یه قرعه کشی برای اونایی که نبردن بذارن و امسال به جای 50000نفر 70000 نفررو بگیرن اونا باید فکری به حال اشتبه کنن
تشکر کنندگان:
برای همه عزیزانی که اسمشون مثل من در اومده بود واقعا متاسفم.

کار خدا بی حکمت نیست
شماره کیس نامبرم که کنسل شد: 2012AS00013xxx
دوباره برنده خواهم شد، مطمئنم
Wink

تشکر کنندگان: mehran61 ، Amir Caran
لطفا اگر كسي از طريق ايميل تونسته شماره كانفرميشن رو به دست بياره به ديگران هم اطلاع بده .
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
تو اين شير تو شيري اطلاعيه سفارت آمريكا در آنكارا رو ببينيد!
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: nastaran86 ، laili ، Homer ، khabaloo ، Sooshians ، keivan ، Amir Caran ، Farshid22
(2011-05-14 ساعت 12:15)Ashkan78 نوشته:  تو اين شير تو شيري اطلاعيه سفارت آمريكا در آنكارا رو ببينيد!
خیلی با نمک بود! بخصوص اون قسمتی که نوشته از سختی های متولد در این راه.........!!!!!!!
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، laili ، ابی22 ، some one ، Sooshians
(2011-05-14 ساعت 04:22)shahrzad_a نوشته:  اولا من اگه جای شما بودم فقط ناراحت نمی شدم بلکه به زمین و زمان بد و بییراه می گفتم.شماها خیلی هم صبورین. اما از کجا می دونین دوباره برنده نمی شین؟؟ اگه قرار باشه برین میرین.... اگرم نشد به روزی فکر کنین که ممکن بود بگین کاش پام میشکست و نمیومدم...
نمی دونیم قراره سرنوشتمون چه طوری باشه.پس چو فردا شود , فکر فردا کنیم....
ایشالللللله بگن قبلی ها هستن و حالا باقیمانده ها رو دوباره قرعه کشی می کنیم Smile

توکل به خدا Rolleyes

ایشالله. فقط توکل به خدا.
تشکر کنندگان: ابی22 ، azita 33 ، Amir Caran
سلام به همه دوستان
من وقتی که جوابهای لاتاری امسال رو چک کردم 2 -3 روز اشک ریختم که با اونهمه نذر و نیاز و دعا هیچکدوم از اعضای خانواده ام قبول نشده اند که ما هم امسال از تنهایی در بیاییم .باورم نمیشد که خدا جوابمو نداده روزها بهش فکر کردم و ازش پرسیدم چرا؟؟؟
تا الان که فهمیدم این اتفاق افتاده باورم نمیشد که دوباره شانس برنده شدن به عزیزانم اعطا شده و از جهتی دیگر هم برای همه عزیزانی که برنده شده بودند و الان ناراحتتند ناراحت شدم .درک میکنم واقعا"بعد از شک قبول شدن شک باطل شدن قبولی کشنده است. امیدوارم برای بار دوم اسمتون دربیاد و همه چیز بخوبی طی بشه
تشکر کنندگان: azita 33 ، JOOOJOOO ، y1766 ، farnaz82 ، mehran61 ، h18762000 ، parviz
دوست عزیز
کیس نامبر شما دو رقمی بود؟؟؟؟ Sad

(2011-05-14 ساعت 11:06)shari نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 10:05)shadshad نوشته:  سلام ببخشید میشه بگید به چه آدرسی ایمیل میزنید براشون . میخوام سعیم رو بکنم ببینم کانفرمیشن نامبرم رو میتونم بگیرم یا نه ؟ میشه آدرس ایمیل رو بگید؟

آدرس ايميل طبق گفته دوستان اينه KCCDV@state.gov من ايميل زدم و مشكلمو گفتم شما هم اگه تونستين به نتيجه اي برسين و شمارتون رو بگيرين لطفا به ما اطلاع بدين ممنون مي شم من اين متن رو ايميل زدم و ايميل زدن كه دريافت شده
DEAR …………
This is ...................... , one of the participant in 2012 diversity lottery .I check the site on 1 May and I had not been selected, so I throw away my confirmation code that I received when I registered. I, my family and many of my friends have this problem and we all are very anxious about it.
It would be appreciated if you help us that how we can check our status on July 15 2011.
We are looking forward to hearing from you soon.
Best Regards

Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان