کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
*** اعلام ابطال نتایج قرعه كشي اول لاتاری ۲۰۱۲ ***
(2011-05-14 ساعت 10:15)mary_bakhshi نوشته:  واقعا از ته دل امیدوارم اونایی که اسمشون در اومده بود دوباره اسمشون جزو برنده ها باشه!!!!!!!!!!! خیلی حالگیری بزرگی بود برای اونایی که برنده شده بودن
خب دوست عزیز این آرزوی شما نتیجه اش میشه قبولی دوباره همون نفرات قبلی!!!! یکم فکر کنید میبینید اونوقت چه نیازی هست به قرعه کشی 2باره!!؟؟
Don't look a gift horse in the mouth.... دندنون اسب پیشکشیو نمیشمرن.
تشکر کنندگان: baran2020 ، mavarfan ، ابی22 ، nastaran86
(2011-05-14 ساعت 10:25)Ali agha نوشته:  خدا وكيلي كار بسيار زشتي كردن !!! هزار بار هم معذرت خواهي بكنن بازم كافي نيست !! شديدا ناراحت شدم براي برنده ها كه خودم تو همين سايت بهشون تبريك گفته بودم .

امكان نداره مشكلات فني سايت و كامپيوتر بوده باشه ... مگه سالهاي گذشته با دست اسم برنده ها رو در مي آوردن ؟؟!

100 در 100 يقين بدانيد كه اين كار عمدي بوده حالا علتش چي بوده خدا ميدونه !!

يه چيزي كه خيلي مشكوكه اينكه چرا قرعه كشي دوباره 2 ماه ديگس ؟!؟!؟ يعني 15 جولاي ؟؟؟!

تمام اطلاعات روي ديتا بيس سايت هست و ميتونن خيلي زودتر دوباره قرعه كشي كنن !!

دوستان عزيز شك نكنيد كه عمدي بوده و روي حساب كتاب ... چون وزارت خارجه امريكا براي 50 سال آيندش برنامه ريزي داره !!!
آخه دلیلی نمیشه آورد که آمریکا بخواد تقلب کنه
از این تقلب چی عایدش میشه؟
بدتر از اون اینه که چطوری این اشتباه پیش اومد
هضم اینم مشکله که چرا 2 ماه دیگه جواب لاتاری میاد...شاید دلیلش رد کردن بعضی از اشخاص از الک باشه حالا میتونه برای جریان بعد بن لادن باشه یا کسانی که مدرک تحصیلی بالاتری دارن به درد آمریکا میخورن
نظر شخصیم اینه که چون خیلی ها شاکی هستن و خیلی ها عدد پیگیری خودشون گم کردن این دفعه آمریکا تعداد بیشتری میگیره تا جبران مافات کنه
اکنون از فراوانی آسمان ها بی درنگ نعمت بی کران خدا را به سوی خود می کشانم همه راه ها گشاده و چاره ها بسیار
"همه درها باز میشوند"
آهنگ فرانسوی

تشکر کنندگان: saeed53 ، mavarfan
(2011-05-14 ساعت 10:25)Ali agha نوشته:  خدا وكيلي كار بسيار زشتي كردن !!! هزار بار هم معذرت خواهي بكنن بازم كافي نيست !! شديدا ناراحت شدم براي برنده ها كه خودم تو همين سايت بهشون تبريك گفته بودم .
امكان نداره مشكلات فني سايت و كامپيوتر بوده باشه ... مگه سالهاي گذشته با دست اسم برنده ها رو در مي آوردن ؟؟!
يه چيزي كه خيلي مشكوكه اينكه چرا قرعه كشي دوباره 2 ماه ديگس ؟!؟!؟ يعني 15 جولاي ؟؟؟!
دوستان عزيز شك نكنيد كه عمدي بوده و روي حساب كتاب ... چون وزارت خارجه امريكا براي 50 سال آيندش برنامه ريزي داره !!!
دوست عزیز اینقدر خودتونو ناراحت میکنید برای چی؟!!شما هر چقدر هم قضیه رو موشکافی کنید اونها کار خودشونو میکنن. زیاد حرص و جوش نخورید.
تشکر کنندگان: sorena ، h18762000
درسته که خیلی این اتفاق نادر بوده و دردناک بوده واسه کسانی که اسمشون برنده اعلام شده اما بچه ها چرا همش نشستید از اون طرف نگاه میکنید ،یه ذره هم به این بی عدالتی که اتفاق افتاده فکر کنید،الان همین دوستمون که میگند با خواهرشون قبول شدند یا خیلی های دیگه که خانوادگی اسم هاشون در اومده یه لحظه فکر کنید این یعنی اون هایی که پشت سر هم ثبت نام کردند و تو اون دو روز فقط برنده شدند و این وسط واقعا کسایی بودند که شاید خیلی به این موقعیت نیاز داشتند این که زن و شوهر ها،نامزد ها با هم همه قبول شدندچون پشت هم ثبت نام کردند میدونید شانس چند نفر را از بین برده اینجوری؟ بیاین کمی ما هم مثل بقیه ملت ها فقط حق خودمون را در نظر نگیریم ما ایرانی ها فقط دوست داریم حقمون را دو دستی بچسبیم و به اطرافمون همیشه بی توجه هستیم،مطمئن باشید اگه اینقدر خوش شناس بودید که اسمتون در اومده باز هم در میاد،اگه امید داشته باشید همه چیز شدنی است
من خودم جز اون دسته برندگان ۲۰۱۱ هستم که نامه اولم را نگرفتم و بعد چند ماه شماره کیسمون برامون ارسال شد،توی این پروژهه لاتاری همه چیز شدنی است
الان هم دیگه همه چیز تمام شده،و انها تصمیمشون را گرفتند به جای غر زدن انرژی مثبت بفرستید
صمیمانه و از ته قلب آرزو میکنم که این بار عادلانه دوباره انتخاب بشید و افراد بیشتری هم توی این خوشحالی با شما شریک باشند
برنده خوش شانس ۲۰۱۱
دریافت ویزا:یک ضرب Cool
(2011-05-14 ساعت 10:28)آیلا نوشته:  واقعا نمیدونم چی بگم منو خواهرم با هم برنده شدیم وچقدر خوشحال بودیم که اینقدر خوش شانس بودیم خیلی حالم گرفتSad
خیلی متاسفم. ولی خب اینهم میتونه یک شاهد باشه برای دلیلی که بخاطرش نتایج باطل شده. چون من به شخصه چند نفر دیگه رو هم دیده بودم که زن و شوهر یا از یک خانواده 2 نفر باهم قبول شده بودن.
تشکر کنندگان: baran2020 ، sorena ، aerospc ، mehran61
(2011-05-14 ساعت 11:13)shervin1988 نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 08:23)shari نوشته:  تكليف اونايي كه برگشون رو پاره كردن ريختن دور چي مي شه دوستان مثل منو دوستانم
آيا ممكن بعد از اعلام نتايج اگه برنده شده باشيم ايميلي دريافت كنيم

متاسفم بدون كانفرميشين نامبر هيچي نميشه چك كرد
ايميل هم نميدن نامه هم نميفرستن جواب Status Check رو هم بهتون با ايميل نميدن

اين چيزايي كه شما نوشتين همه مربوط به قبل و در شرايط عادي بود حالا شرايط فرق مي كنه من كه ايميل زدم و مشكل و گفتم فكر مي كنم اگه همه اونايي كه اين مشكل رو دارن ايميل بزنن حتما يه فكري مي كنن به قول دوستمون حداقل مثل سال قبل نامه هم ارسال مي كنن
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: sorena
(2011-05-14 ساعت 09:51)free_free نوشته:  دوستان عزیز:

این حادثه چه خوب چه بد نتایج اخلاقی چندی برای دوستان جدید به دنبال داشت

1: تا موقعی که ویزا نگرفتید از جار زدن و تبلیغات برای رفتن به آمریکا جدا بپرهیزید

2: قبول شدن در لاتاری قسمتی از شانس زندگی در آمریکاست و باقیمانده آن در طول یکسال آینده برای شما رقم خواهد خورد پس مسیر زندگی خودتون رو عوض نکنید

3: به لاتاری به چشم یک موهبت نگاه کنید و نه یک نیاز

نکته دیگری که لازم دونستم بگم اینکه فکر نکنید که اشتباه خیلی ساده بوده و اون شخصی که بانک های اطلاعاتی رو وارد میکرده و یا نرم افزار نویس یه خط رو کم نوشتن یا پاک کردن...پشت این قضیه ممکنه جریان پیچیده ای وجود داشته باشه بعنوان مثال تهدیدات امنیتی، تروریستی و .... ولی به هر حال عاملی که باعث میشه ما خاورمیانه ای ها اینقدر برای آمریکا سر و دست بشکنیم وجود قانون و انصاف و عدالت در اونجاست که باعث میشه تشکیلات اداره عظیم مهاجرت مدعی ترین کشور دنیا به اشتباه بحث بر انگیز خودش اعتراف کنه و انتقادهای زیادی رو به جون بخره....

درآخر دوستان برنده قدیم هنوز شانس برنده شدن دارن و بقیه دوستان هم شانسشون تکرار میشه پس جای نگرانی نیست SmileSmileSmile

Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: saeed53
من کاملا با شما موافقم.
ما هم معمولا همین روال رو در زندگیمون داریم. تا چیزی به نتیجه نهایی نرسه اصلا و به هیچ وجه چو نمیندازیم. من وقتی لاتاری برنده شدم فقط و فقط به خانوداه درجه 1 خودم و همسرم خبر دادیم و از اونها هم خواستیم به کسی فعلا نگن.
ما وقتی ویزا خورد توی پاسمون و تموم شد و دیگه جای اتفاقی نبود به همه اعلام کردیم. حتی خیلی خیلی از دوستانم هم دو هفته قبل از رفتن خبردار شدن Big Grin

(2011-05-14 ساعت 09:51)free_free نوشته:  دوستان عزیز:

این حادثه چه خوب چه بد نتایج اخلاقی چندی برای دوستان جدید به دنبال داشت

1: تا موقعی که ویزا نگرفتید از جار زدن و تبلیغات برای رفتن به آمریکا جدا بپرهیزید

2: قبول شدن در لاتاری قسمتی از شانس زندگی در آمریکاست و باقیمانده آن در طول یکسال آینده برای شما رقم خواهد خورد پس مسیر زندگی خودتون رو عوض نکنید

3: به لاتاری به چشم یک موهبت نگاه کنید و نه یک نیاز

نکته دیگری که لازم دونستم بگم اینکه فکر نکنید که اشتباه خیلی ساده بوده و اون شخصی که بانک های اطلاعاتی رو وارد میکرده و یا نرم افزار نویس یه خط رو کم نوشتن یا پاک کردن...پشت این قضیه ممکنه جریان پیچیده ای وجود داشته باشه بعنوان مثال تهدیدات امنیتی، تروریستی و .... ولی به هر حال عاملی که باعث میشه ما خاورمیانه ای ها اینقدر برای آمریکا سر و دست بشکنیم وجود قانون و انصاف و عدالت در اونجاست که باعث میشه تشکیلات اداره عظیم مهاجرت مدعی ترین کشور دنیا به اشتباه بحث بر انگیز خودش اعتراف کنه و انتقادهای زیادی رو به جون بخره....

درآخر دوستان برنده قدیم هنوز شانس برنده شدن دارن و بقیه دوستان هم شانسشون تکرار میشه پس جای نگرانی نیست SmileSmileSmile

Case Number: 2009AS115XX
تاریخ مصاحبه: ,March 16 , 2009
دریافت ویزا: روز مصاحبه
دریافت کلیرنس همسر : Aug 4, 2009
ورود به آمریکا: Sep 7, 2009
خروج از آمریکا: Nov, 2009 / با دریافت پاس سفید 2 سال
ورود مجدد به امریکا: 2011 , 16, Jul
وقتی چترت " خداست " بگذار باران سرنوشت هر چه میخواهد ببارد.
تشکر کنندگان: farnaz82 ، ابی22 ، mehran61 ، Amir Caran ، Farshid22
اونا خودشون وقتی تصمیم به اعلام ابطال این نتایج گرفتن حتما میدونستن چه مسائل و مشکلاتی ممکنه به دنبال داشته باشه پس حتما یه راهکاری براش پیدا میکنن....اینقدر حرص نخورید
تشکر کنندگان: farnaz82 ، ابی22 ، lorecance
اینقدر بی انصاف نباشید من و همسرم بلافاصله و با هم فرممون رو ارسال کرده بودیم و فقط من برنده شدم اگه اینطوری بود که شما می گید باید دوتایی برنده میشدیم ولی واقعا از امریکا بعیده این کارها من که با اون سوری که داده بودم حسابی ابروم رفت
تشکر کنندگان: Homer ، mehran61 ، ary
(2011-05-13 ساعت 23:47)hamid557k نوشته:  یارو تو سن نود سالگی برنده جایزه ویژه بخت آزمایی شد.ازش پرسیدن با پولهات می خوای چکار کنی گفت که می خوام با همش توالت عمومی بسازم.می پرسن واسه چی؟ می گه آخه مردم برن برینن به شانس من که تو این سن من برنده شدم. این هم که حکایت شانس منه که یک بار که تو لاتاری برنده شدم اون یکی هم باطل شد.
عزیز این قسمت خدا بوده...
ناراحت نباش...
انشاالله دوباره برنده می شی...
من حال همه ی برنده ها رو درک میکنم، خیلی ها روی این نتیجه حساب می کنن.
ولــــــــــــی فقط این رو بدونید که دست خدا بالاترین دستهاست و شاید اگر می رفتید خیلی اتفاق ها می افتاد...
مطمئن باش خدا در بهتری رو برای همه باز خواهد کرد.
به امید موفقیت همه ی بچه های گل مهاجرسرا که با کلی امید لاتاری ثبت نام میکنن و فقط امیدتون رو از دست ندید.
Shy
تشکر کنندگان: farnaz82 ، ابی22 ، Amir Caran ، h18762000
(2011-05-14 ساعت 08:29)اریو نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 07:27)rayan.s نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 07:01)اریو نوشته:  سلام
من در جنوب کالیفرنیا زندگی می کنم اینجا بر خلاف ایران بسیاری از کارها
با نظر جمعی انجام میشه.
من هم به kcc ایمیل دادم و از اونها خواستم که امسال 200000 برنده اعلام
کنند.این هایی که قبول شدند رو نگه دارند و 100000 دیگه اعلام کنند به دلیل
اینکه این مشکل از جانب اونها بوده.
یکی دیگر از دوستانم ایمیل داد که انهایی که نامه برنده شدنشان را دارند
را قبول کنید و برای بقیه باز قرعه کشی کنید.
من سعی می کنم اینجا از دوستانم بخواهم که با ایمیل ها و راه کارهای
مختلف با kcc تماس بگیریم.
به نظر من این راه ممکن هست که موثر بشه و ایده ایی به اونها بده.
اگر مدیریت سایت موافق باشند میتونیم یک ایمیل درست کنیم و به صورت
کمپین برای kcc ارسال کنیم. با راه کار های متفاوت.
سپاس
دوست گرامی؛ قانون اصلی مهاجرت از طریق لاتاری اینه که حداکثر برای 50000هزار نفر مجاز به صدور ویزا هستند. پس نه نامه شما نه نامه تمام برندگان نمی تونه تاثیر داشته باشه.من هرگز دوست نداشتم جای عزیزان برنده اولیه لاتاری امسال باشم ولی باید چه بخوان چه نخوان این عزیزان این واقعیت تلخ را بپذیرند و امیدوار به آینده باشند چون تلخی امید واهی صدبار از حقیقت بدتر است.
ایا شما از تمامی قوانین امریکا اگاهی دارید؟
من ندارم و به همین خاطر یک راه کار پیشنهاد دادم.اصلا حرفی از امید چه به صورت واهی چه حقیقی نزدم. اگر کسی که وکیل در امریکا هست و سایت ما رو میبینه ممنون میشم نظر خودش رو بده.
من قطعا دوشنبه با یک وکیل مهاجرت تماس خواهم گرفت و راه کار های قانونی را جویا می شوم.
تا جاییکه من از امریکاییها و قوانینشون اطلاع دارم خیلی بعیده از تصمیمی که گرفتن صرف نظر کنن.
تشکر کنندگان: laili ، ابی22 ، keivan
گاهی وقتها خدا درها رو میبنده و پنجره ها رو هم قفل میرنه........
چه زیباست اگه فکر کنیم حتما بیرون طوفان شده و خدا میخواد ازمون محافظت کنه......
بچه هایی که برنده شده بودید میدونم خیلی حالتون گرفته شده...حق هم دارید اما شاید حکمتی توش بوده....صبر کنید
تشکر کنندگان: ابی22 ، azita 33 ، mehran61 ، h18762000
(2011-05-14 ساعت 11:23)shervin1988 نوشته:  

اين حرفا چيه آخه دارين ميزنين
عين روز روشن بودش كه گاف داده سيستم
من خودم 5 تا زن و شوهر ميشناسم كه جفتشون اسمشون در اومده
من 3 تا خواهر و برادر ميشناسم كه از يه خانواده اسمشون در اومده
و 1 خانواده هم هست كه دو تا خواهر اسمشون در اومده
اين كه چيزي نيست 90 درصد پذيرفته شده ها 2 روز 3 روز اول ثبت نام كرده بودن
چرا اينقدر غير منطقي هستين آخه؟
اينايي كه گفتم دليل نميشه كه قرعه كشي باطل بشه؟
منطقتون كجا رفته؟

(2011-05-14 ساعت 10:28)آیلا نوشته:  واقعا نمیدونم چی بگم منو خواهرم با هم برنده شدیم وچقدر خوشحال بودیم که اینقدر خوش شانس بودیم خیلی حالم گرفتSad

بيا اينم يكي ديگه از دلايلي كه اين قرعه كشي مورد داشته

شاید دلیلش رد کردن بعضی از اشخاص از الک باشه حالا میتونه برای جریان بعد بن لادن باشه یا کسانی که مدرک تحصیلی بالاتری دارن به درد آمریکا میخورن
نظر شخصیم اینه که چون خیلی ها شاکی هستن و خیلی ها عدد پیگیری خودشون گم کردن این دفعه آمریکا تعداد بیشتری میگیره تا جبران مافات کنه

[/quote]

لطفا نظر شخصي هاي خودتون رو پاك كنيد

(2011-05-14 ساعت 11:22)shari نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 11:13)shervin1988 نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 08:23)shari نوشته:  تكليف اونايي كه برگشون رو پاره كردن ريختن دور چي مي شه دوستان مثل منو دوستانم
آيا ممكن بعد از اعلام نتايج اگه برنده شده باشيم ايميلي دريافت كنيم

متاسفم بدون كانفرميشين نامبر هيچي نميشه چك كرد
ايميل هم نميدن نامه هم نميفرستن جواب Status Check رو هم بهتون با ايميل نميدن

اين چيزايي كه شما نوشتين همه مربوط به قبل و در شرايط عادي بود حالا شرايط فرق مي كنه من كه ايميل زدم و مشكل و گفتم فكر مي كنم اگه همه اونايي كه اين مشكل رو دارن ايميل بزنن حتما يه فكري مي كنن به قول دوستمون حداقل مثل سال قبل نامه هم ارسال مي كنن

مشكل از كسايي بوده كه كانفرميشنشون رو دور انداختن
به KCC ربطي نداره
[/quote]
اتفاقا اين دقيقا به kcc مربوط ميشه چون بعد از اعلام نتايج افراد اين كارو كردن چه مي دونستن نتايج ابطال مي شه و بايد دوباره چك كنن من مطمئنم يه فكري در اين باره مي كنن دوست عزيز
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان:
(2011-05-14 ساعت 11:30)nilooche نوشته:  اینقدر بی انصاف نباشید من و همسرم بلافاصله و با هم فرممون رو ارسال کرده بودیم و فقط من برنده شدم اگه اینطوری بود که شما می گید باید دوتایی برنده میشدیم
دوست عزیز من نگفتم همه، گفتم چندین نفر. چیزیکه سالهای پیش کمتر دیده میشد. بهر حال متاسفم برای همه دوستانیکه اینطور برنامه هاشون بهم ریخت. ولی یک توصیه کلی دارم به همه دوستان: ازونجاییکه پروسه ویزای آمریکا از هر نوعیش که باشه بسیار پیچیده و مشکله برای ما ایرانیها، تا زمانیکه همه چیز قطعی نشده و ویزای شما در پاسپورتتون نخورده وحتی وارد خاک امریکا نشدید یک احتمال برای کنسل شدن ماجرا در نظر داشته باشید. و همه چیز رو تمام شده فرض نکنید.
تشکر کنندگان: laili ، farnaz82 ، mavarfan ، frozen mind ، mehran61 ، Sooshians ، Farshid22

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان