کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
*** اعلام ابطال نتایج قرعه كشي اول لاتاری ۲۰۱۲ ***
دوستان من مي گم يه نامه اي بزنيم همه كه بگيم با اين كارشون كلي ضرر از نظر روحي و مالي و غيره وارد كردن .اين كشور با اين ادعا بايد پاسخگو باشه.خواهش مي كنم اونايي كه وكيل دارن يه كمكي بكنن.دست به دست هم بديم.شايد كه نتيجه اي داد.
شماره کیس: 2012AS0006XXX
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 mayShy
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: آیلا ، saeed53 ، Amir Caran
(2011-05-14 ساعت 13:41)nama نوشته:  اصلا به برنده ها چه ارتباطي داره كه خودشون اشتباه كردن.خيليها آبروشون ميره و مضحكه دوستان و آشنايان ميشن.اينو كي ميخواد جواب بده؟!!!به همين راحتي ببخشيد ايراد فني داشتيم كه نشد حرف!اگر منطق داشتن ميگفتن كسانيكه اساميشون به عنوان برنده بوده همچنان برنده هستند و براي جبران اشتباه خودشون ظرفيت پذيرش امسالشونو بصورت استثنا بالاتر ميردن.
اين هم منطقي تر بود هم حق كسي ضايع نميشد.حالا مائيمو نگاههاي به ظاهر ناراحت و در دل خوشحال اطرافيان.

با شما موافقم اگر واقعا ادعای عدالت و حق خوری و... میکنند باید جواب گوی اون 100 هزار نفری که سر کار گذاشتن باشن
قابل توحه دوستانی که میکن اینها خیلی شهامت دارن و عادلن و...
خواهشن یه متن در مورد این کار آماده کنید همه بدیم بهشون شاید فرجی شد.میگم اینها که این کار غیر منطقی رو کردن شاید اون کارم کنند دیگه هیچی ازشون بعیدد نیست دوستان

ایجاد اکانتهای متعدد خلاف قانون مهاجرسراست.
Frozen Mind
تشکر کنندگان: آیلا
خونواده 5 نفره ما از همون لحظه اول شروع ثبت نام ثبت نام کردیم و منو خواهرم بردیم جالبیش اینه خواهرم case number زیر 100 و من زیره 400 داشتیم!!!!!!خیلی شانس بزرگی به نظر میرسید و واقعا دل شکسته شدیمSad

تشکر کنندگان: khabaloo ، saeed53 ، ابراهيم22 ، mehran61 ، azita 33 ، Farshid22
سلام بچه ها

من امروز متوجه شدم لاتاری باطل شده

کلی خوشحال شدم امید وارم این دفعه قبول شم

shari جان من یه سر نخ بهت میدم پی گیری کن ببین به نتیجه می رسی یا نه

ببین اگه با کامپیوتر خودت تو خونه چک کردی و اگر با IE چک کردی و اگر گزینه Auto complete در IE فعال بوده یهنی اینکه confirmation number شما روی کامپیوترتون تو یکی از فایل های مربوط به IE ذخیره شده

اگه شرایط بالا درست باشه دنبال اون فایل بگرد حتماً confirmaton number تو اون هست

البته اگر window یا IE را پاک و دوباره نصب نکرده باشی

در این مورد تحقیق کن

تشکر کنندگان: ابراهيم22
اون كليپه كه تو سايته همون يارو ديويد و ميگم راجع به همين قضيه صحبت ميكنه؟؟؟اگه همين باشه ديگه امكان نداره تصميمشون برگرده يارو كه نمياد خودشو ضايع كنه.
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان:
بچه ها به فکر یک ایمیل باشیم همه جداگانه بفرستیم به کی سی سی که كلي ضرر روحي و مالي و غيره به ما رسیده
تشکر کنندگان: آیلا ، Amir Caran
(2011-05-14 ساعت 14:01)JOOOJOOO نوشته:  اون كليپه كه تو سايته همون يارو ديويد و ميگم راجع به همين قضيه صحبت ميكنه؟؟؟اگه همين باشه ديگه امكان نداره تصميمشون برگرده يارو كه نمياد خودشو ضايع كنه.
اينكه الان ميگن اشتباه شده كم ضايع ست؟

شماره کیس: 2012AS0006XXX
کنسولگری: ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 9 mayShy
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت کلیرنس:
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان:
من میدونستم از این شانسا ندارم...آخه من؟؟؟ با کیس نامبر ۲ رقمی یهو با خواهرم اونم ۳ رقمی ...؟؟؟ مگه می شه؟؟؟ولی چه سوتی بدی داد امریکا!!!
آبروی ما رو که جلو همه برد.....
تشکر کنندگان: khabaloo ، آیلا ، ابراهيم22 ، Amir Caran
(2011-05-14 ساعت 14:04)omidazadd نوشته:  بچه ها به فکر یک ایمیل باشیم همه جداگانه بفرستیم به کی سی سی که كلي ضرر روحي و مالي و غيره به ما رسیده

من هم موافقم و خواهش میکنم یک متن خوب برامون بنویسید
Sad
تشکر کنندگان:
غصه نخور خواهر گلم ایشالا ایندفعه رو هم میبریم روی امریکا کم میشه که اینقدر با احساسات ما بازی نکنه!!!Tongue

تشکر کنندگان:
قربون خواهرم برم که دل شکسته شده....آخه فقط دل شکسته؟؟؟؟ولی خودمونیم آبروی امریکا رفت.
[/quote]

تشکر کنندگان: آیلا
از دوستان کدامیک فرمها رو فرستاده بود؟چون میخوام آمار تعداد نفراتی که فرمها رو فرستادم دستم بیاد.ببینم چند نفر مثل من فرستادن و بعد نتیجه باطل شد
تشکر کنندگان:
Big Grin
(2011-05-14 ساعت 13:47)ms_au نوشته:  دوستان من مي گم يه نامه اي بزنيم همه كه بگيم با اين كارشون كلي ضرر از نظر روحي و مالي و غيره وارد كردن .اين كشور با اين ادعا بايد پاسخگو باشه.خواهش مي كنم اونايي كه وكيل دارن يه كمكي بكنن.دست به دست هم بديم.شايد كه نتيجه اي داد.

بابا این با مزه بازیا رو در نیارین زشته بخدا
ما یک سال بعد از برنده شده درلاتری و کلی هزینه یه خانواده و 100 تا پارتی اخرش بدون ویزا برگشتیم روحی مالی جسمی هر جور اسیبی هم که فکر کنی دیدیم ولی کی اصلا جوابتو میده فقط یه نامه به این مضمون ببخشید که نشد که بشه لطفا بازم شرکت کنین Big Grin
ببینید دوستان
من خودم از اینکه قبولیم باطل شد خیلی ناراحت نیستم اما از این ناراحتم که تو کل فامیل پیچیده که فلانی لاتاری قبول شده! این خیلی بده !
برا همه برنده ها سخته!
حالا تو این مدت کلی وقت گذاشتیم واسه پرکردن فرمها و هزینه پست شون و کلی برنامه ربزی و صحبت واسه اسپانسر و جستجو تو همه مسائل مهاجرت ...
اینا همه هزینه هست بخدا...
تشکر کنندگان: saeed53 ، آیلا ، Amir Caran ، Farshid22 ، ary
(2011-05-14 ساعت 12:45)shari نوشته:  اگه اين سايت چك كردن باز بود مي تونستم شماره ام رو پيدا كنم چرا كه چون چند با ر چك كرده بودم اونجا هست ولي كلا هنگ و هيچ كاري نمي شه كرد حتي مال 2011 رو هم نمي زاره چك كني . اميدوارم يه راهي نشون بده ما كه خيلي ناراحتيم شمارمون رو نداريم اميدوارم تا 15 جولاي يه راه حلي پيدا بشه

عجله کن، حافظه این فرم ها هر چند وقت ریست میشه
ببین این به کارتون میاد:
http://replay.web.archive.org/2010052706...check.aspx

تشکر کنندگان: mar308 ، sami123 ، nastaran86 ، shadshad

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان