کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
*** اعلام ابطال نتایج قرعه كشي اول لاتاری ۲۰۱۲ ***
اگه اين سايت چك كردن باز بود مي تونستم شماره ام رو پيدا كنم چرا كه چون چند با ر چك كرده بودم اونجا هست ولي كلا هنگ و هيچ كاري نمي شه كرد حتي مال 2011 رو هم نمي زاره چك كني . اميدوارم يه راهي نشون بده ما كه خيلي ناراحتيم شمارمون رو نداريم اميدوارم تا 15 جولاي يه راه حلي پيدا بشه
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: matgogoia ، mehran61 ، farnaz82
(2011-05-13 ساعت 23:37)R.F نوشته:  دوستان طبق خبری که پخش شد, به دلیل اشتباه کامپیوتری قرعه کشی عادلا نه انجام نشده و به همین دلیل تمام نتایج اعلام شده باطل و پس از قرعه کشی مجدد در تاریخ 15 JULY نتایج جدید اعلام خواهد شد.

متاسفانه دوستانی که اسمشون اعلام شده بود باید مراحل کار رو متوقف کنند تا اعلام نتایج مجدد.
امیدوارم دوباره جزو برنده شده ها باشید.

دلایل لزوم ابطال نتایج و انجام قرعه کشی مجدد روی وب سایت رسمی ویزای گوناگونی وزارت خارج آمریکا ذکر شده است:

http://dvlottery.state.gov/

سلام،من همين الان عضو شدم دليلشم اين بود كه داشتم ميتريكيدم گفتم برم يه جائي خودمو خالي كنم،آخهههههههههههههههههه چرا؟واقعا از اين بدشانسي هم بيشتر ميشه؟
تشکر کنندگان: khabaloo ، leili ، ابی22 ، azita 33 ، saeed53 ، Sooshians ، mehran61
نكته جديدش دستپاچگي دوستان در سفارت آمريكا در آنكارا هست.

(2011-05-14 ساعت 12:21)nastaran86 نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 12:15)Ashkan78 نوشته:  تو اين شير تو شيري اطلاعيه سفارت آمريكا در آنكارا رو ببينيد!

ترجمه‌اش خيلي بده ولي چه نكته‌ي جديدي داشت؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Homer ، Ali Sepehr
در این که هیچ اتفاق جدیدی نمیوفته شکی نیست
تصمیمی که گرفتن رو اجرا میکنن
خیلی از دوستانی هم که قبول اعلام شده بودن فکر نمیکنم دوباره قبول شن چون شانسه برنده شدن ۵ به ۱ شده بود برای اونایی که ۲-۳ روزه اول ثبت نام کرده بودن
یادمه همون روز اول به دوستم گفتم بابا من از این شانسا ندارم چشم زیاد آب نمیخوره اینا میخوان منو بالا ببرن بعد بکوبن زمین ههههه
امروز بهش زنگ زدم کلی خندیدیم به روزگار
تشکر کنندگان: sorena ، mehran61 ، sheri333 ، h18762000 ، amirhomayoun
(2011-05-14 ساعت 08:29)اریو نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 07:27)rayan.s نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 07:01)اریو نوشته:  سلام
من در جنوب کالیفرنیا زندگی می کنم اینجا بر خلاف ایران بسیاری از کارها
با نظر جمعی انجام میشه.
من هم به kcc ایمیل دادم و از اونها خواستم که امسال 200000 برنده اعلام
کنند.این هایی که قبول شدند رو نگه دارند و 100000 دیگه اعلام کنند به دلیل
اینکه این مشکل از جانب اونها بوده.
یکی دیگر از دوستانم ایمیل داد که انهایی که نامه برنده شدنشان را دارند
را قبول کنید و برای بقیه باز قرعه کشی کنید.
من سعی می کنم اینجا از دوستانم بخواهم که با ایمیل ها و راه کارهای
مختلف با kcc تماس بگیریم.
به نظر من این راه ممکن هست که موثر بشه و ایده ایی به اونها بده.
اگر مدیریت سایت موافق باشند میتونیم یک ایمیل درست کنیم و به صورت
کمپین برای kcc ارسال کنیم. با راه کار های متفاوت.
سپاس
دوست گرامی؛ قانون اصلی مهاجرت از طریق لاتاری اینه که حداکثر برای 50000هزار نفر مجاز به صدور ویزا هستند. پس نه نامه شما نه نامه تمام برندگان نمی تونه تاثیر داشته باشه.من هرگز دوست نداشتم جای عزیزان برنده اولیه لاتاری امسال باشم ولی باید چه بخوان چه نخوان این عزیزان این واقعیت تلخ را بپذیرند و امیدوار به آینده باشند چون تلخی امید واهی صدبار از حقیقت بدتر است.
ایا شما از تمامی قوانین امریکا اگاهی دارید؟
من ندارم و به همین خاطر یک راه کار پیشنهاد دادم.اصلا حرفی از امید چه به صورت واهی چه حقیقی نزدم. اگر کسی که وکیل در امریکا هست و سایت ما رو میبینه ممنون میشم نظر خودش رو بده.
من قطعا دوشنبه با یک وکیل مهاجرت تماس خواهم گرفت و راه کار های قانونی را جویا می شوم.

انجام این کار هیچ ضرری نداره دوستان خواهش میکنم یه متن درستکنید و همه بفرستیم . خدارو چه دیدید اینا که این کارو کردند شاید اونم عملی کنند و
امید به هممون برگزده
تشکر کنندگان: artemis21 ، sorena ، Amir Caran
منم قبول دارم که در حقه کساییی که نبردن اجحاف شده ولی در حق ما برنده ها هم اجحاف شد با ابطالش امریکا باید یه فکری واسه اشتبتاهش کنه نه اینکه 50000نفر که مثل من بردن سر کار بذاره این اشتباه اونهاست جالبیش اینه که بعد از دو هفته هم فهمیدن!!!!!زود تر نفهمیدن چه گندی زدن!!!!ما فرم سری اولو واسه وکیلمون فرستادیم!!!!اینقدر ذوق داشتیم واینستادیم نامه بیاد از سایت پرینت گرفتیم پر کردیم

تشکر کنندگان: sorena
(2011-05-14 ساعت 10:25)Ali agha نوشته:  خدا وكيلي كار بسيار زشتي كردن !!! هزار بار هم معذرت خواهي بكنن بازم كافي نيست !! شديدا ناراحت شدم براي برنده ها كه خودم تو همين سايت بهشون تبريك گفته بودم .

امكان نداره مشكلات فني سايت و كامپيوتر بوده باشه ... مگه سالهاي گذشته با دست اسم برنده ها رو در مي آوردن ؟؟!

100 در 100 يقين بدانيد كه اين كار عمدي بوده حالا علتش چي بوده خدا ميدونه !!

يه چيزي كه خيلي مشكوكه اينكه چرا قرعه كشي دوباره 2 ماه ديگس ؟!؟!؟ يعني 15 جولاي ؟؟؟!

تمام اطلاعات روي ديتا بيس سايت هست و ميتونن خيلي زودتر دوباره قرعه كشي كنن !!

دوستان عزيز شك نكنيد كه عمدي بوده و روي حساب كتاب ... چون وزارت خارجه امريكا براي 50 سال آيندش برنامه ريزي داره !!!

100 درصد تایید میشه
تشکر کنندگان:
از ته دل آرزو می کنم ایندفعه هم جزء برندگان باشید . خدایا این دوست ما رو که بعد از 3 سال قبول شده خوشحال اش کن . آمین
Case Number:2014AS0001xxx
کنسولگری: آنکارا
تاریخ رویت قبولی در سایت: 1 می
دریافت ویزا: یک ضرب Big Grin
تشکر کنندگان: khabaloo ، ابی22 ، Amir Caran ، h18762000
(2011-05-14 ساعت 12:05)raimand نوشته:  برای همه عزیزانی که اسمشون مثل من در اومده بود واقعا متاسفم.

کار خدا بی حکمت نیست

کار خدا ؟؟ اشتباه و دروغ انسانی رو به خدا ارتباط ندید خواهشن
تشکر کنندگان: some one ، mehran61
ماها عادت به اجرای عدالت نداریم. وقتی میگن مشکلی پیش اومده و این عادلانه نیست که این اشکال فنی باعث شه برخی حتی بدون شرکت در قرعه کشی از دور خارج شوند... به نظر من باید پذیرفت. مطمئناْ زحمت اجرای دوبارهء این قرعه کشی برای آنها بیشتر خواهد بود و من نمیفهمم وقتی دوستان میگن مسائل پشت پرده یعنی چی؟!
ما جایی زندگی میکنیم که وقتی شخصی در بی عدالتی محض ثروت مردم رو بالا میکشه... وقتی قرار هست عدالت در موردش اجرا شه فکر میکنه مورد بی عدالتی محض قرار گرفته. برای اولین بار خوشحالم که برنده نشدم.
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: nastaran86 ، JOOOJOOO ، Sooshians ، sorena ، keivan ، farnaz82
[/color]
(2011-05-14 ساعت 11:53)shadow_1352 نوشته:  سعید جان
میتونم بپرسم به شما چرا ویزا ندادند؟؟؟
مشکل کجا بود؟
ممنون و موفق باشید

(2011-05-14 ساعت 11:05)saeed53 نوشته:  
(2011-05-14 ساعت 10:43)shadow_1352 نوشته:  دوست عزیز
اینقدر زود قضاوت نکنید/ البته منم که برنده چند سال پیش هستم به اندازه برندگاه جدید و بدون اغراق شاید بیشتر از اونها دلم سوخت چون این مراحل رو گذروندم و سفر هم کردم. حالا میخواستم به شما بگم:
دوست عزیزم خیلی عجله نکن و قضاوت نکن. اما.... خیلی دوست دارم نظرتون رو در مورد این مملکت (که البته برای منم خیلی عزیزه/ البته فقط وطن!) در مقایسه با آمریکا بدونم
ببینم وقتی یه سفر رفتید و همه چیز رو با عقل و منطق دیدید بازم همین نظر رو دارید یا نه؟؟؟؟
موفق و سربلند باشید

[quote='ali-n' pid='108170' dateline='1305318705']
حالم داره از این لاتاری و این آمریکا به هم میخوره . همه چیشون دروغه . دوستان به خدا برای ما هیچ کجا بهتر از همین کشور خراب شده خودمون نیست . درسته که خیلی از وضع موجود راضی نیستیم ولی من به این نتیجه رسیدم که لا اقل برای ما همین جا بهتره
سلام من کاملا با ali_n موافقم به هر حال ما که برنده 2010 بودیم وبعد 1 سال گذروندن پروسه ثبت نام و مدیکال و مصاحبه و کلی هزینه سر اخر بدون ویزا بر گشتیم دیگه چی بگیم در هر حال این اولین اشتباه و اخرین اشتباه این سازمان نخواهد بود . امیدوارم همه دوستان ایرانی برنده بشن

خدمت دوست گلم عرض کنم که سپتامبر 2010 یکی دیگه از گندهای kcc بود دوستان زیادی رو در اون سال که خیلی هم ازش نمیگذره در ابوظبی به بهانه تمام شدن ویزا از سفارت بیرون کردن و در انکارا هم به بهانه تموم نشدن پروسه کلیر ویزا ندادن دوستانی که در قرعه کشی شرکت کردین و برنده شدین برین کلیرنس 2010 رو مطالعه کنین ببینید که چیز زیاد مهمی از دست ندادین حداقل 20 میلیون تومان تو جیبتون مونده امیدوارم همه قبول بشن ولی به سرنوشت دوستان 2010 دچار نشن[color=#FF0000]

تشکر کنندگان: Homer ، satusa ، sami123 ، Farshid22 ، ary ، behzadb57
درود به دوستان خوبم.
بعد از چند روز که بی خیال لاتاری و مهاجرسرا شده بودم دیروز اتفاقی به سایت لاتاری سر زدم و دیدم که نوشته نتایج باطله و قراره دوباره انجام بشه.
از طرفی واسه همه ی دوستانی که قبول شده بودند واقعا متاسفم و آرزو می کنم که دوباره مثل روز اول اسمشون در بیاد و خوشحال باشند .البته به همشون حق میدم که ناراحت باشند آخه لاتاری شانس بزرگی میخواد که اون هم بعد بگن نتایج باطله . اگر من بودم خیلی بیشتر از اینها ناراحت میشدم و حسرت میخوردم .Sad
از طرفی دوباره امیدوار شدم مثل روز اول که میخواستن نتایج رو اعلام کنن . و ما هم پشت سرهم به مهاجرسرا میومدیم و دل تو دلمون نبود و پست های شمارش معکوس رو میخوندیم .Big Grin
در مورد اینکه نتایج باطل شده هر شرکت کننده ای به نوعی اعتراض خودش رو بیان میکنه .کسی که قبول شده و کسی که دوباره امیدواره نوع اعتراضشون با هم فرق میکنه ....
ولی در این گیر ودار چه سیاستی بوده یا چه نوع مشکلی به وجود اومده به هیچ وجه ممکن قابل قضاوت نیست . و من به شخصه هیچ نوع نظری ندارم . ...... شاید مشکلی بوده ..... شاید سیاستی در کار باشه و .... شاید .......فعلا که معلوم نیست .
حالا شایدم بعد از اینکه دور دوم نتایج اعلام شد بیان بگن که فلان مشکل بوده یا بر اساس تغیرات به وجود آمده در مهاجرت و یا ......
دوستان باز هم مثل روز اول امیدوار باشید ....امیدتون به خدا باشه .انشالله که قبول بشید و اونطور که واسه زندگیتون برنامه ریزی کردید همونطور هم پیش بیاد .
تشکر ویژه ای دارم و سپاس فراوان از مدیریت سایت و همه همکاران که و اقعا در این زمینه همواره تلاش میکنند .
هر جای این کره خاکی هستید موفق و سربلند باشید ..
در پناه حق .
امیدتون به خدا......
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: sorena ، ابراهيم22 ، mehran61 ، matgogoia ، farnaz82 ، h18762000
سلام دوستان
من داشتم مدارکم رو برای ویزای توریستی آماده می کردم حساب بانکی - سند مالکیت و ... که این خبر رو خوندم بعد از دیدن نتایج لاتاری از لحاظ روحی داغون بودم و چند روز مریض شدم ولی باهاش کنار اومدم . اتفاقی که افتاده اصلا سابقه نداشته برای هیچ کشوری و همه رو متحیر کرده . فعلا همه در شوک هستیم چه اونهایی که قبول شدن چه اونهایی که قبول نشدن .
امیدوارم همه شما عزیزان هر کجا که هستید فقط شاد باشید که خوشبختی واقعی یعنی همین .
Case Number:2014AS0001xxx
کنسولگری: آنکارا
تاریخ رویت قبولی در سایت: 1 می
دریافت ویزا: یک ضرب Big Grin
تشکر کنندگان: khabaloo ، ابی22 ، sorena ، mehran61 ، farnaz82
اصلا به برنده ها چه ارتباطي داره كه خودشون اشتباه كردن.خيليها آبروشون ميره و مضحكه دوستان و آشنايان ميشن.اينو كي ميخواد جواب بده؟!!!به همين راحتي ببخشيد ايراد فني داشتيم كه نشد حرف!اگر منطق داشتن ميگفتن كسانيكه اساميشون به عنوان برنده بوده همچنان برنده هستند و براي جبران اشتباه خودشون ظرفيت پذيرش امسالشونو بصورت استثنا بالاتر ميردن.
اين هم منطقي تر بود هم حق كسي ضايع نميشد.حالا مائيمو نگاههاي به ظاهر ناراحت و در دل خوشحال اطرافيان.
تشکر کنندگان: آیلا ، saeed53 ، sorena ، Amir Caran
دوستاني كه برنده شدين فكر نكنم برنده نشده ها شرايط بهتري نسبت به شما داشته باشن چرا كه عده زيادي از اونه ديگه شماره هاشون رو ندارن كه چك كنن بنابراين بازم وضع شماها در صورت داشتن برگه بهتر از ماست پس اميد داشته باشين چرا كه حد اقل مي تونيد دو باره چك كنيد و شايد بازم شانس بيارين . فعلا ما نمي دونيم بدون شماره چه جوري بايد مطلع بشيم از نتايج .
شماره کیس : 2013AS000000XX
تاريخ ثبت نام در سايت : 2011-10-15
تاریخ قبولی ما : 22 oct
تشکر کنندگان: mehran61 ، farnaz82

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان