کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
چگونگی مهاجرت تحصیلی به کانادا
سلام دوستان من دانشجوی معماری مقطع کاردانی هستم ساله بدم فوقمو میگیرم نمره ایلس ۷ دارم مشکله خدمتم ندارم میخوام لیسانسمو در کانادا بخونم کسی میتونه راهنمایم کنه ک چه جوری پذیرش بگیرم و یا اقامت ؟
هزینه تحصیل و زندگی ساده در هنگام تحصیل چه قدر میشه؟
ممنون میشم کسانی ک تجربه یا اطلاعات کافی دارن پاسخ بدهند با سپاس فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان: mohandesbehrang
سلام ممنون میشم راهنماییم بفرمایید با توجه به شرایطی که دارم امکان گرفتن بورس تحصیل در چه حده ( دانشکاه مد نظر تورنتو یا بریتیش کامبیا )
کارشناسی : مکانیک سیالات معدل 14.71 ازاد اهواز
کارشناسی ارشد : سیستم های انرژی (تا العان 18.40 ) چمران
مدرک زبان هنوز نگرفتم ولی برای امتحان اماده هستم و مشکلی ندارم
2 سال سابقه کار در زمینه رشته تحصیلی
1 مقاله isi با if :2.5
موضوع پایاننامه : طراحی مبدل حرارتی
پاسخ
سلام دوستان کسی میدونه طبق قوانین جدید چقدر زمان میبره که از طریق تحصیل اقامت دائم کانادا رو گرفت؟

ظمنا من برای فوق لیسانس برق میخواستم اقدام کنم ایا راه کم هزینه تر و بهتری برای کانادا هست؟
گاهی گمان نمی کنی ولیکن می شود / گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست/ گاهی تمام شهر گدای تو می شود
پاسخ
دوستان کسی نظری نداره!؟
گاهی گمان نمی کنی ولیکن می شود / گاهی نمی شود که نمی شود که نمی شود
گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است/ گاهی نگفته قرعه به نام تو می شود
گاهی گدای گدایی و بخت با تو نیست/ گاهی تمام شهر گدای تو می شود
پاسخ
تشکر کنندگان: mohandesbehrang ، milspider
مهاجرت به امریکا راحتره یا کانادا؟
پاسخ
کسی‌ اینجا هست که تو دانشگاه کلگری باشه یه سوال برا یکی‌ از دوستان داشتم
ورود به امریکا: 2011
محل زندگی: Houston-TX
چرخ گردون گر دو روزی بر مراد ما نگشت ..... دائما یکسان نباشد حال دوران، غم مخور
پاسخ
تشکر کنندگان: mohandesbehrang ، milspider
(2015-07-14 ساعت 02:06)Houstonian نوشته:  کسی‌ اینجا هست که تو دانشگاه کلگری باشه یه سوال برا یکی‌ از دوستان داشتم

تو این سایت می تونید افراد زیادی رو پیدا کنید
Www.applyabroad.org
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، battosai ، mohandesbehrang
سلام یک موسسه کاریابی و مهاجرت ادعا میکند که برای افراد بدون سابقه کار و مدرک زبان دوره های 1-2 ساله در کانادا برگذار میکند.این دوره ها مشاغلی هستند که به شدت در کانادا کمبود دارد و بعد از دوره تضمینی اقامت کانادا دریافت میشود .

دوره های 1-2 ساله با هزینه حدود 30-50 میلیون تومان
طراحی گرافیک - مدلسازی و انیمیشن - برنامه نویس-مدیریت مالی کامپیوتری - کمک دندانپزشک -آموزش فنی کودکان و... اینها در کانادا کمبود نیرو دارند و بعد از دوره تضمینی میشه کار گیر آورد

آیا چنین چیزی درست است و کسایی که در کانادا هستید چیزی شنیدن راجب این؟ ممنون میشم دوستان پاسخ بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-01-25 ساعت 13:37)hossein69 نوشته:  سلام یک موسسه کاریابی و مهاجرت ادعا میکند که برای افراد بدون سابقه کار و مدرک زبان دوره های 1-2 ساله در کانادا برگذار میکند.این دوره ها مشاغلی هستند که به شدت در کانادا کمبود دارد و بعد از دوره تضمینی اقامت کانادا دریافت میشود .

دوره های 1-2 ساله با هزینه حدود 30-50 میلیون تومان
طراحی گرافیک - مدلسازی و انیمیشن - برنامه نویس-مدیریت مالی کامپیوتری - کمک دندانپزشک -آموزش فنی کودکان و...  اینها در کانادا کمبود نیرو دارند و بعد از دوره تضمینی میشه کار گیر آورد

آیا چنین چیزی درست است و کسایی که در کانادا هستید چیزی شنیدن راجب این؟ ممنون میشم دوستان پاسخ بدید

من در این مورد چیزی نشنیدم و اطلاعی ندارم. ولی میدونم برای دانشجوهای مستر به بالا همچین مزیتی وجود داره که بعد از اتمام درس راحت تر می تونن اقامت بگیرن..ولی هیچ تضمینی وجود نداره.
we fight for a better life
پاسخ
تشکر کنندگان: hossein69
چیزی که به من گفتن ظاهرا دوره های PEQ هست. سایت خود اداره مهاجرت کانادا و استان کبک گفتن همچین چیزی تایید میکنه . دوره ها شبیه کالج هستند فقط چیزی که مطمئن نیستم وضعیت اقامت بعد پایان دوره هست . این آدرس سایتش هست که زبانش فرانسویه متاسفانه چیزی نفهمیدم من
http://www.immigration-quebec.gouv.qc.ca...rkers-peq/
پاسخ
تشکر کنندگان: sherwean001
سلام دوستان
من 30 سالمه و لیسانس برق قدرت از دانشگاه پیام نور با معدل 15.85 دارم. زبان هم دارم واسه آیلتس میخونم ویکسال هم سابقه کار مرتبط دارم.
ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که واسه تحصیل یا ویزای کاری کدوم بهتره اقدام کنم.
متشکرم
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام .ببخشيد من يه سوال داشتم
من مدرك ليسانسم مهندسي تكنولوژي نرم افزاره.
اگر بخوام برم از اول يه رشته ديگه مثل آشپزي بخونم امكان اينكه قبول كنن هست؟ يا به احتمال زياد ريجكت مي شم؟

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-28 ساعت 16:03)ElA_kiani نوشته:  سلام .ببخشيد من يه سوال داشتم
من مدرك ليسانسم مهندسي تكنولوژي نرم افزاره.
اگر بخوام برم از اول يه رشته ديگه مثل آشپزي بخونم امكان اينكه قبول كنن هست؟ يا به احتمال زياد ريجكت مي شم؟

احتمال گرفتن ویزا برای کارشناسی کانادا بسیار بسیار کم است
اگر معدل شما بالای 15 است و کمتر از پنج سال از فارغ التحصیلی شما میگذرد بزای فوق اقدام کنید شهریه ان بسیار کمتر و شانس ویزا بسیار بیشتر است.
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
پاسخ
تشکر کنندگان: storagemeter
ممنون [emoji5]
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خواهرزاده من رشته دندان پزشكي در فيليپين داره ميخونه امسال سال اخرش هست ميخواستم شرايط پذيرش تحصيلي از دانشگاه هاي كانادا رو برام بگيد و راهنماييم كنيد سپاسگذارم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان