کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
(2011-07-16 ساعت 18:02)Magneto نوشته:  دلسوزی! ثبت نام واسه بقیه؟ مثل کسی که 5 سال پیش من واسش ثبت نام کردم الان از پاسادنا واسه من فیلم می فرسته از خونه زندگیش و لبخندای کثیف نثار خیرخواهیم می کنه!
بعضی ادما فقط یه محصول بیولوژیک هستن نه انسان.
مثل چیزی که من الان هستم!!

بله. منم کاملا موافقم. دیگه بیایم قسم بخوریم که نه برای کسی فرم پر کنیم و نه اطلاع رسانی کنیم به دیگران. برای بهتر زندگی کردن باید محصول بیولوژیک بود تا انسان.
تشکر کنندگان: gt3333 ، fahimeh88 ، jayjay ، omino
(2011-07-20 ساعت 01:23)cky نوشته:  
(2011-07-19 ساعت 22:53)Hero نوشته:  [quote='m@ry@m' pid='120710' dateline='1311102709']
از بچه های 2012 که برنده شدن و احیانا گذرشون به سنگ صبور می افته کسی هست که بخواد تحت شرایطی کسی رو همراه خودش ببره؟

شما بزار پست هاتون تو سایت دو رقمی بشه بعد تحت شرایط مختلف به کسی پیشنهاد بدین ! به راستی بعضی از ماها چه توقع هایی داریم !!

دوست عزیز چه اشکالی داره خب وقتی یکی از راههای رفتن میتونه ازدواج ص و ر ی باشه خب کسی هم شرایطشو داشته باشه یکی رو هم باخودش ببره.
یکی مثل من و شما رو میتونه به آرزوش برسونه .بهتر از اینه که هر سال صبر کنیم آخرشم هیجSad
من خودم تو قرغه کشیه اول که قبول شدم قصد همچین کاری رو داشتم که برای کسی انجام بدم و
زد و اون اتفاق افتادSad

در حال حاضر هم دنبال کسی میگردم بتونه این کارو در حقم انجام .و البته طبق شرایطی که خواهند گذاشت حاضرم جبران کنم

انتظار.....
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، kami k
سلام دوستان عزیز
نگاه کنید اگر کسی به دنبال مهاجرت باشد راههای ان بسیار است و فقط لاتاری و فقط هم امریکا نیست در مورد مهاجرت از طریق ازدواج صوری چند نکته را یاد اوری می کنم و از دوستان می خواهم این بحث را ادامه ندهند
شما اگر قرار باشد از این طریق اقدام کنید حداقل پولی که طرف مقابل شما از شما طلب خواهد کرد بالای 30 تومان است
شما اگر لیسانس خود را در سالهای اخیر گرفته اید یا انشالله خواهید گرفت بد نیست بدانید شهریه دو سال فوق لیسانس در برخی دانشگاههای کانادا کمتر از این مبلغ است
و بر اساس طرحی که هم اکنون در دو استان انتاریو و بیریتیش کلمبیا اجرا شده است
فارغ التحصیلان این دو استان به محض فارغ التحصیلی در مقطع فوق لیسانس به بالا اقامت دائم کانادا را دریافت می کنند .
اگر ظرف دو سال اخیر لیسانس گرفته اید و معدل شما بالای 15 است با گرفتن مدرک ایلتس می توانید خیلی راحت هم مدرک تحصیلی معتبر داشته باشید و هم اقامت و سپس پاسپورت کانادایی به دست اورید حالا انتخاب با خود شماست

شهریه دانشگاه Wilfrid

شهریه دانشگاه guelph

شهریه دانشگاه carleton

فقط باز هم خواهش می کنم از بحث در مورد ازدواج صوری خودداری کنید
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: JOOOJOOO ، vahidvm60 ، artemis21 ، genix21 ، joseph ، Nightsky007 ، mar308 ، maxsoulfly ، Linspire ، Haghighat ، hamed2010 ، kami k
دوستان عزیزم.. این بحث هر ساله هست و متاسفانه میبینیم هر سال هم شدت بیشتری پیدا میکنه و دوستان زحمت میکشن و به جز خودشون اسامی همهء دوستان و هم محلی ها و محلهء بالا و پایین و فک و فامیل و ... رو هم مینویسند و بیشترین دلیلش هم اینه که مفته. غافل از اینکه دارن شانس خودشون رو کمتر میکنن. به نظر من وقت بیهوده تلف کردنه که راجع به این ماجرا بحث کنیم. چیزی که اینقدر واضح و روشن هست نیازی به بحث نداره و فقط با دامن زدن به بحث هم پست های بی محتوای زیاد ایجاد میکنیم و هم وقت خودمون رو تلف میکنیم. بهتره سعی کنیم راههای دیگری جستجو کنیم و اگر برامون مقدور نیست کمتر از ۱سال دیگر منتظر بمونیم واسه اعلام نتایج ۲۰۱۳ . برای خود من هم دیدن عدم قبولی سخت بود اما دیگه باید پذیرفت که پروندهء لاتاری دی وی ۲۰۱۲ برای همیشه بسته شد. امیدوارم همتون به خواسته ها و اهدافی که دارید برسید و در لاتاری بعدی از برندگان باشید.
فعل و انفعال ، جزر و مد جریان ، آزمون و خطا ، تغییر ......> این است ریتم زندگی.Wink
تشکر کنندگان: frozen mind ، maxsoulfly ، Haghighat ، ابی22 ، hamed2010 ، omino
سلام دوستان
من همیشه میومدم قسمت بچه های لاتاری و از قبل اعلام نتایج شورو شوقشونو میدیدم. من کیسم چیز دیگست. ولی هیچ وقت لاتاری هم ثبت نام نکردم. چون بچه هایی رو دیدم که این کارو میکردن.
من حتی واسه داداش خودم هم ثبت نام نکردم چون دیدم اصلا یه فاز دیگه ای هست. حالا منم ثبت نامش کنم بعدشم برنده بشه . وقتی دنبالش نبوده تو فکرش نبوده حتما یا به راحتی از کنارش میگذره یا اگه حتی بیاد امریکا به احتمال زیاد برمیگرده و اینطوری شانس شماهارو کم کرده.
من چند سالی هست میدونم لاتاری چیه و چه جوریه. ولی هیچ وقت به کسی پیشنهادش نکردم .گفتم اگه بخواد خودش میدونه فلان ماه ثبت نام هست یا اینکه فلان ماه نتایج میاد.
من کیسم ازدواجه و خیلی خیلی کارا کند پیش میره واسم. شماها هم واسه من دعا کنید زودتر تکلیف منم مشخص بشه بعد حدود 2سال.
امیدوارم همه فقط با ثبت نام کردن خودشون شانسو بین همه تقسیم کنن.
امیدوارم همه ی شماها هم سال بعد با برنده شدنتون جشن بگیرید.
گفتن علف باید به دهن بزی شیرین بیاد!!!! یه عمری خودمونو كشتیم شیرین ترین علف دنیا بشیم! غافل از اینكه اصلا طرف بز نبود . . . گاو بود به خوردن مقوا عادت کرده بود!!!
تشکر کنندگان: gt3333 ، Nightsky007 ، maxsoulfly ، Haghighat ، ابی22 ، hamed2010
(2011-07-20 ساعت 17:39)ParsTrader نوشته:  سلام دوستان عزیز
نگاه کنید اگر کسی به دنبال مهاجرت باشد راههای ان بسیار است و فقط لاتاری و فقط هم امریکا نیست در مورد مهاجرت از طریق ازدواج صوری چند نکته را یاد اوری می کنم و از دوستان می خواهم این بحث را ادامه ندهند
شما اگر قرار باشد از این طریق اقدام کنید حداقل پولی که طرف مقابل شما از شما طلب خواهد کرد بالای 30 تومان است
شما اگر لیسانس خود را در سالهای اخیر گرفته اید یا انشالله خواهید گرفت بد نیست بدانید شهریه دو سال فوق لیسانس در برخی دانشگاههای کانادا کمتر از این مبلغ است
فارغ التحصیلان این دو استان به محض فارغ التحصیلی در مقطع فوق لیسانس به بالا اقامت دائم کانادا را دریافت می کنند .
اگر ظرف دو سال اخیر لیسانس گرفته اید و معدل شما بالای 15 است با گرفتن مدرک ایلتس می توانید خیلی راحت هم مدرک تحصیلی معتبر داشته باشید و هم اقامت و سپس پاسپورت کانادایی به دست اورید حالا انتخاب با خود شماست

شهریه دانشگاه Wilfrid

شهریه دانشگاه guelph

شهریه دانشگاه carleton

دادا مدرك دانشگاه آزاد هم قبوله؟؟؟؟؟
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: ParsTrader ، maxsoulfly
من بار دوممه.
امسالم برنده نشدم. اما ناراحت نیستم. چون من می دونم که هر چیزی یه حکمتی داره. شاید یه شهاب سنگ قراره صاف بیاد بخوره تو قارۀ آمریکا. شایدم اونجا جنگ داخلی بشه، شایدم آمریکا رو با بمب اتم بترکونن. چه می دونم... من از خدا می خوام که هر چی که به صلاح من هست برام اتفاق بیوفته.
به شما هم پیشنهاد می کنم شب قبل اعلام نتایج لادری احمق بازی در نیاریدو بگیرید مثل بچۀ آدم بخوابید. من که امسال تا 4 روز داشتم پیغام معذرت خواهیشونو می دیدم آخر سر یکی از مدیرای اینجا که یکی از بهترین دوستان من هستن (WIKIMAN) گفتش که بابا...Ctrl+F5 رو بزن تا صفحه ات ار دوباره لود بشه. زدم دیدم بلههههههه... نتایج آماده ست. چک کردم دیدم برنده نشدم. به همین سادگی. شمام انقدر جرز نزنید. آمریکا هم خبری نیست. حلوا پخش نمی کنن. اگه شد که میریم، اگرم نشد نمیریم . نمیمیریم که! یه روسری سر کردن که انقدر سخت نیست که! (البته من دختر نیستما) اونجا پوست می کنن... پدر در میارن. باید درس بخونی و کار کنی. مفت که نیست! مگه اینکه یکی وضعش خوب باشه، بخواد بره خوش بگذرونه! صفا سیتی منگوله!
فقط سعی کنید واسه خودتون رویا نبافید. اوکی؟
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، Haghighat ، kami k
(2011-07-20 ساعت 19:34)Karma نوشته:  من بار دوممه.
امسالم برنده نشدم. اما ناراحت نیستم. چون من می دونم که هر چیزی یه حکمتی داره. شاید یه شهاب سنگ قراره صاف بیاد بخوره تو قارۀ آمریکا. شایدم اونجا جنگ داخلی بشه، شایدم آمریکا رو با بمب اتم بترکونن. چه می دونم... من از خدا می خوام که هر چی که به صلاح من هست برام اتفاق بیوفته.
به شما هم پیشنهاد می کنم شب قبل اعلام نتایج لادری احمق بازی در نیاریدو بگیرید مثل بچۀ آدم بخوابید. من که امسال تا 4 روز داشتم پیغام معذرت خواهیشونو می دیدم آخر سر یکی از مدیرای اینجا که یکی از بهترین دوستان من هستن (WIKIMAN) گفتش که بابا...Ctrl+F5 رو بزن تا صفحه ات ار دوباره لود بشه. زدم دیدم بلههههههه... نتایج آماده ست. چک کردم دیدم برنده نشدم. به همین سادگی. شمام انقدر جرز نزنید. آمریکا هم خبری نیست. حلوا پخش نمی کنن. اگه شد که میریم، اگرم نشد نمیریم . نمیمیریم که! یه روسری سر کردن که انقدر سخت نیست که! (البته من دختر نیستما) اونجا پوست می کنن... پدر در میارن. باید درس بخونی و کار کنی. مفت که نیست! مگه اینکه یکی وضعش خوب باشه، بخواد بره خوش بگذرونه! صفا سیتی منگوله!
فقط سعی کنید واسه خودتون رویا نبافید. اوکی؟
واقعا شما به همه چیز اینقدر سطحی نگاه میکنید ؟؟
اونی که میخواد بره یه هدفی یه آرزویی چیزی داره و وقتی میبینه باید 1 سال عقب بیافته برنامه هاشو و... خب براش سخته. این جکمت و ... هم همش توهمهایی هست که کردن توی مخ ماها متاسفانه.
البته درسته با غصه خردن و استرس و... چیزی درست نمیشه مخصوصا توی لاتاری ولی بالاخره اینجوریام که شما میگی نیست
در ضمن این تیکه صحبتتونم جالبه " یه روسری سر کردن که سخت نیست"
واقعا شما تمام مشکلات ایران رو همین روسری سر کردنه میبینید ؟؟؟
شما تو ایران هستید ؟
انتظار.....
تشکر کنندگان: mar308 ، maxsoulfly ، nastaran86 ، ابی22 ، arash1986 ، jayjay ، hamid87
(2011-07-20 ساعت 18:55)JOOOJOOO نوشته:  
(2011-07-20 ساعت 17:39)ParsTrader نوشته:  سلام دوستان عزیز

شهریه دانشگاه Wilfrid

شهریه دانشگاه guelph

شهریه دانشگاه carleton

دادا مدرك دانشگاه آزاد هم قبوله؟؟؟؟؟

بله قبوله
آن مایه ز دنیا که خوری یا پوشی
معذوری اگر در طلبش میکوشی
باقی همه رایگان نیرزد هشدار
تا عمر گرانبها بدان نفروشی
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، JOOOJOOO
کاش امسال پولیش کنن ! که کسی واسه خنده اسم ننویسه !
تشکر کنندگان: nastaran86 ، ابی22 ، JOOOJOOO ، Nightsky007 ، frz61
(2011-07-20 ساعت 10:40)yaser1984 نوشته:  
(2011-07-19 ساعت 22:53)Hero نوشته:  متاسفانه باز در مورد ب انصافی یه سری از دوستان مثل بقیه موارد که شانس نیازمندهارو کم میکنند یه مطلبی خوندم
داخل همین انجمن قسمت برنده شده ها یکی از دوستان برنده شده 16 سال بیشتر سن ندارن .ههه ه ه هه
واقعا تاسف باره که ایشون حتی یه بار شرایط عضویت رو نخونده حالام برنده شدند و نمیتونند برن.
http://mohajersara.com/showthread.php?ti...#pid120232

واقعا که فقط حق بقیه ضایع میکنن با این کار چرا سیستم لاتاری خودش اسم این افراد حذف نمیکنه زیر 18 سال اینم سیستم که دارن Sad
واقعا درست میگید, امروز از یکی از دوستام پرسیدم که نتیجشو چک کرده یا نه ؟میگه نه باید چیکار کنم؟ گفتم ینی چی پس مرحله اول چطوری چک کردی؟ میگه چک نکردم و کانفرمیشن نامبر و اصلا نداشت! وقتی گفت حالا باید چی کار کنم گفتم هیچی برنده ام شده باشی نمیتونی بفهمی,میگه مهم نیست گور بابای لاتاری!!! و به همین راحتی شانس ادمهای مشتاق و پیگیر گرفته میشه و متاسفانه این ادمها این و درک نمیکنند و just for fun ثبت نام میکنندSad
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: gt3333 ، maxsoulfly ، nastaran86 ، ابی22 ، sunrise ، Nightsky007 ، hamed2010 ، omino
دوستان به نظر شما میشه یک کمپین اینترنتی راه انداخت با این مضمون که ایرانیها از کی سی سی بخواند که لاتاری رو حداقل برای ایرونی ها پولی کنند (مبلغی ناچیز) که هر کس بی دلیل ثبت نام نکنه ؟
به نظرتون راه اندازی یک کمپین و جمع آوری امضا میتونه کی سی سی رو مجاب به این کار کنه ؟
تشکر کنندگان: nastaran86 ، arshin ، sosol ، mahdi1 ، yazdan ، Nightsky007 ، kami k
(2011-07-21 ساعت 09:47)puzzle نوشته:  دوستان به نظر شما میشه یک کمپین اینترنتی راه انداخت با این مضمون که ایرانیها از کی سی سی بخواند که لاتاری رو حداقل برای ایرونی ها پولی کنند (مبلغی ناچیز) که هر کس بی دلیل ثبت نام نکنه ؟
به نظرتون راه اندازی یک کمپین و جمع آوری امضا میتونه کی سی سی رو مجاب به این کار کنه ؟

من با اين نظر به موافقم خودشونم بدشون نميشه پولي بشه اگرم پولي كنند مطمئن باش واسه كل دنيا پولي ميكنند اگه يكي به كي سي سي ايميل بزنه بگه خوب ميشه ميفهميم نظرون چيهCool
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: nastaran86 ، Nightsky007 ، kami k
باید توی facebook مطرح بشه
مخصوصا توی صفحه برندگان قرغه کشی قبل که اعتراض کرده بودند
http://www.facebook.com/dv2012?ref=ts
تشکر کنندگان: Nightsky007
(2011-07-21 ساعت 09:47)puzzle نوشته:  دوستان به نظر شما میشه یک کمپین اینترنتی راه انداخت با این مضمون که ایرانیها از کی سی سی بخواند که لاتاری رو حداقل برای ایرونی ها پولی کنند (مبلغی ناچیز) که هر کس بی دلیل ثبت نام نکنه ؟

شوخيتون گرفته؟!
كمپين براي تغيير قانون، اونهم فقط براي ايراني ها؟!
اينها براشون لاتاري بودن و برابر بودن شرايط خيلي اهميت داره، حالا اگر بيان همچين مانعي بذارن در واقع نقض غرض كردن!
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: ParsTrader ، genix21 ، mar308 ، JOOOJOOO ، storagemeter ، Nightsky007 ، hamed2010

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان