کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
دست از این لوس بازیها ور دارید
نمیدونم چرا همه این شانسو حق خودشون میدونن!
تشکر کنندگان: Haghighat ، maxsoulfly ، kami k
من صبح رفتم تو dvlottery.state.gov اسم دوستم رو چک کردم ولی الان دیگه
نمی تونم برم خبری شده باز؟ یا سایت دیگه ایی رو هم معرفی کردن واسه چک
کردن اسم افراد؟
شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: kami k
دوستان خوبم اسم منم نبود
ولی باور کنید این پایان نیست ناامید نشین
(2011-07-16 ساعت 02:15)ehsan1233 نوشته:  منم برنده نشدم . اگه میشدم نه سربازی داشتم نه مشکل حامی تو آمریکا نه خیلی مشکل های دیگه.

تو شمارش معکوس دیدیم دوستی رو که اسمش در اومده بود و سوئد زندگی میکنه و نوشته بود به دردم نمیخوره. نمیشه بدم به کسی که به دردش میخوره ؟

آدم میمونه گاهی وقتا

من نه از اونایی ام که 15 ساله دارم ثبت نام میکنم و اسمم در نمیاد نه از اونایی ام که از رو هوا ثبت نام میکنن. آخه الان که من مدرک مهندسیمو گرفتم و قصد ساختن و مشخص کردن مسیر زندگیمو دارم به دردم میخوره. نه چند سال دیگه. الانه که نیاز دارم نه اون موقع که کارمند بشم یا ازدواج کنم که اگرم اسمم در بیاد نتونم برم و فرصت رو از یکی دیگه بگیرم.

جان عزیزاتون، اگه نمی تونین یا نمی خواین برین، ثبت نام نکنین. به خدا ظلمه . اشکم دراومد وقتی دوستمون نوشته بود به دردم نمیخوره این قبولی

خدایا شکرت که تنم سالمه .

ممنون از مدیریت . ممنون از همه . لاتاری یه قماره . یا علی

نا امید نباش دوست عزیز این بازی زندگی اگر مدرک مهندسی داری ادم سخت کوشی هستی میتونی تو همون امریکا واسه ادامه تحصیل اقدام کنی تازه خیلی زودتر از لاتاری بهت ویزا میدن
تشکر کنندگان: REZA1390 ، Haghighat ، ساشا ، ehsan1233 ، kami k
واسه من همون صفحه قبلی هست
شما از کدوم سایت چک کردین؟؟
لطفا زود بگین دلم آب شد Big Grin
تشکر کنندگان: REZA1390
(2011-07-16 ساعت 06:02)اریو نوشته:  من صبح رفتم تو dvlottery.state.gov اسم دوستم رو چک کردم ولی الان دیگه
نمی تونم برم خبری شده باز؟ یا سایت دیگه ایی رو هم معرفی کردن واسه چک
کردن اسم افراد؟
یا اینترنت من اون موقع مشکل داشت یا سایت اونها. الان چک کردم درست شده سایت

شماره کیس: 2009AS22800
دریافت اولین نامه: Mar 2008
دریافت نامه دوم: MAR 2009
مصاحبه: JUNE2009
دریافت ویزا: همون روز
تشکر کنندگان: REZA1390
شب قبل از اعلام نتایج خیلی کم خوابیدم همش امید داشتم که برنده بشم تازه کی برد لب تابم خراب شده بود و مجبور بودبرای تایپ با هزار بدبختی از کپی کلمه ها استفاده کنم فرداشم که تا شب اونجوری شد و مهمون بودم از خونه صاحبخونه چک کردم و وقتی دیدم قبول نشدم خیلی ناراحت شدم الان 15 ساله که شرکت می کنم ولی وقتی فکرشو می کنم میبینم که هیچ کار خدا بی حکمت نیست شاید باید تو یه فرصت دیگه و با آمادگی بیشتر قبول بشم در هر صورت بهترین مکان واسه آشنایی با همه مراحل ثبت نام تا سفر و . . . همین مهاجر سرا است که من از همین جا از همه مدیران ، ادمین و همه دوستان خوب در این سایت تشکر می کنم و هیچوقت این سایت رو ترک نمیکنم . به امید دیدار و تبریک برای همه قبول شده ها دوستتون دارم
تشکر کنندگان: REZA1390 ، farzad-it ، Haghighat ، ساشا ، arash1986 ، maxsoulfly ، Linspire ، frozen mind ، ابی22 ، OverLord ، kami k ، Fifi2015
با سلام به دوستای عزيز
صفحه اول سايت نوشته (This web site only supports Internet Explorer 6.0 and Internet Explorer 7.0).

اين واقعيت داره چون من 10 Internet Explorer دارم
خدایا حال نداریم به راه راست هدایت شویم...خودت راه راست را به سوی ما کج بفرما...!!!

Tongue
تشکر کنندگان: arash1986
خدایا اشکم توی این تاپیک در اومد آخه خدای من چرا ما رو مجبور می کنن که آرزومون بشه فرار کردن از خونه مون واسه رسیدن به ابتدایی ترین حق هامون؟
خیلی از دوستای من بودن که دیشب به من اس ام اس یا زنگ زدن گفتن برامون دعا کن ولی ازشون خبری نشده حتی جرات ندارم بهشون زنگ بزنم. دلم پکید بخدا.
دیگه روم نمیشه حتی تو چشاشون نگاه کنم.
خدایا خودت یه کاریش بکن.
من و دوستمم برنده نشدیم . بچه ها من با FireFox چک میکنم یا با Safari به نظرتون حتماْ باید با IE چک کرد ؟
فکر نکنم اینقدر حساس باشه که حتی جواب رو هم نده !
چقدر خداوند بزرگ است درست زماني که انتظار دريافت چيزي را از او نداري بهترينش را به تو ارزاني مي دارد
تشکر کنندگان:
سلام به تمام دوستان گلم

فقط اینو بگم که بازم نشد که بشه .......... همین
To Wounds From One[font=Arial][/font]
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، farzad-it ، kami k
درود دوستان .... یواش یواش برنده ها دارن میان به سایت . ولی متاسفانه از بچه های عضو کسی قبول نشده مثل اینه ؟!!!!
....
من که هنوز چک نکردم ... خوش به حال من Big GrinBig GrinCool.... ولی تا چند دقیقه دیگه چک می کنم ..... My GOd
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: maxsoulfly
من هم قبول نشدم SadSad
تشکر کنندگان: frozen mind
سلام دوستان من هم قبول نشدم بهر حال لاتاری 1 شانسه باید بریم دنبال راههای دیگه مهاجرت امریکا هم نشد کشور دیگه
سلتم دوستان من هم قبول نشدم بهر حال لاتاری 1 شانسه باید بریم دنبال راههای دیگه مهاجرت امریکا هم نشد کشور دیگه
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، kami k
سایت بالا میاد من همین الان چک کردم
تشکر کنندگان:
دیشب ساعت 2 سایت باز شد
اومدیم چک کنیم دیدیم confirmation num نداریم
Smile)
خیلی حالم بد بود
بالاخره پیداش میکنم
قبول شم یا نشم فرقی نداره!
باید شروع کنم واسه ارشد بخونم
نمیشه به امید معجزه اونم سالی یه بار زندگی رو گذروند

تشکر کنندگان: maxsoulfly ، ساشا