کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
خوش آمدید دوست گرامی

ثبت نام لاتاری 2013 از مهرماه 90 تا آبان ماه میاد روی سایت ......
البته تاریخ دقیق رو خودشون در سایت اعلام می کنند و میتونید در این مدت یک ماه ثبت نام کنید و ثبت نام به صورت رایگان است . و بعد از این سایت بسته خواهد شد و شما قادر به ثبت نام نخواهید بود .
2 - اون سایتی که شما رفتید سایت خود لاتاری نیست و از شما پول میگیرن و هیچ تضمینی بایت اینکه ثیت نامتون کنند یا نه ، هم وجود نداره .
این هم سایت ثبت نام در لاتاری http://www.dvlottery.state.gov
....
جهت اطلاعات بیشتر به این فروم مراجعه کنید و حتما جواب همه ی سوال ها را خواهید گرفت .
http://mohajersara.com/archive/index.php/thread-11.html
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، Ashkan78 ، arash1986
[quote='soniarazmi' pid='119737' dateline='1310812958']
[quote='animated girl' pid='119736' dateline='1310812723']
ممنون
من تا اینو تا حالا ندیده بودم. خیلی به دردم خورد
تشکر کنندگان: soniarazmi
بچه ها اگه كسي الان برده باشه(حالا با هر كيس نامبري)ميتونه توي لاتاري 2013 شركت كنه؟
تشکر کنندگان: frozen mind
آ ه ه ه ه ه ه ه...... من امسال هم برنده نشدم،ولی از رو نمیرم حتی اگه شده تا آخر عمر تو همه لاتاری ها شرکت کنم
ولی با خودم عهد کردم تا مثل بعضی ها فقط خودم رو ثبت نام کنم (آخه بعضی افراد رو دیدم که همراه خودشون 50 نفر دیگه رو هم ثبت نام میکنن)
این درحالی است که ممکنه بعضی از اون 50 نفر بیخیال این قضیه هستند و آنچنان براشون هم مهم نیست تو این لاتاری اسمشون بیاد بیرون یا نیاد و حتی همچون خیلی از شما اصلا واسه تاریخ اعلام نتایج شمارش معکوس روزها رو دارن یا اصلا یادشون میره که تو یه لاتاری ثبت نام شدن و یا حتی کانفیرم نامبرشون رو هم گم میکنن ، اون وقت من اگه بیام همراه خودم 50 نفر از این افراد بیخیال رو ثبت نام کنم
در اصل ممکنه حق شما راپایمال کرده باشم.
تشکر کنندگان: ابی22 ، genix21 ، Raha joon ، Magneto ، tamanna ، maxsoulfly ، farzad-it ، gt3333 ، yazdan ، soniarazmi ، arsi501 ، vahidj ، metaarash ، persian_viper ، kami k
(2011-07-16 ساعت 17:28)Xman نوشته:  آ ه ه ه ه ه ه ه...... من امسال هم برنده نشدم،ولی از رو نمیرم حتی اگه شده تا آخر عمر تو همه لاتاری ها شرکت کنم
ولی با خودم عهد کردم تا مثل بعضی ها فقط خودم رو ثبت نام کنم (آخه بعضی افراد رو دیدم که همراه خودشون 50 نفر دیگه رو هم ثبت نام میکنن)
این درحالی است که ممکنه بعضی از اون 50 نفر بیخیال این قضیه هستند و آنچنان براشون هم مهم نیست تو این لاتاری اسمشون بیاد بیرون یا نیاد و حتی همچون خیلی از شما اصلا واسه تاریخ اعلام نتایج شمارش معکوس روزها رو دارن یا اصلا یادشون میره که تو یه لاتاری ثبت نام شدن و یا حتی کانفیرم نامبرشون رو هم گم میکنن ، اون وقت من اگه بیام همراه خودم 50 نفر از این افراد بیخیال رو ثبت نام کنم
در اصل ممکنه حق شما راپایمال کرده باشم.
شما کار درستی انجام میدی ... اینطوری دیگه هر کسی نمیتونه توی لاتاری شرکت کنه
حق کسی هم ضایع نمیشه
تارخ ثبت نام در سایت : October 28, 2010
شماره کیس : 2012AS0003XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: August 01, 2011
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به آمریکا :
تاریخ دریافت گرین کارت :
جمع تقریبی هزینه ها تاکنون : 16000T
تشکر کنندگان: ابی22 ، Magneto ، tamanna ، maxsoulfly ، vahidj
دلسوزی! ثبت نام واسه بقیه؟ مثل کسی که 5 سال پیش من واسش ثبت نام کردم الان از پاسادنا واسه من فیلم می فرسته از خونه زندگیش و لبخندای کثیف نثار خیرخواهیم می کنه!
بعضی ادما فقط یه محصول بیولوژیک هستن نه انسان.
مثل چیزی که من الان هستم!!
«مردان بزرگ مانند عقاب هستند و آشیانه خود را روی قله بلند تنهائی می‌سازند.»
تشکر کنندگان: ابی22 ، l2eza_n3t ، maxsoulfly ، gt3333 ، vahidj ، Big apple
Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.

مهم نیست 3 ماه دیگه.Coolیه جا از رو میبرمت زندگی.
تشکر کنندگان: ابی22 ، maxsoulfly ، arash1986 ، alireza.nayyeri ، Big apple ، khabaloo
اگر شانس داستیم اسممون شانسعلی بود
من هم قبول نشدم Sad

Based on the information provided, the Entry HAS NOT BEEN SELECTED for further processing for the 2012 Electronic Diversity Visa program.

Please verify that you have entered all information correctly. You may re-check the Entry status by clicking on the ESC Home Page link below.
تشکر کنندگان:
خدایا شکرت این بار که نشد .حتما الان وقتش نبود یامصلحت در این بود هر چی اون بخواد، شاید یه روزی واسه ما هم خواست آخه راحت ترین راه رفتن همین راهه نهایتش در عرض یه سال همه کارای زندگیت اونجا رله میشه
خدیا بازم به همه داده هات شکر
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، arash1986 ، kami k
چه کسی گفت : خداوند شبان همه است
و برادرها را تا ته درۀ سبز ، رهنمون خواهد بود ؟

من ، شبان رمۀ خود بودم
و کسی آن بالا
خود ، شبان من معصوم نبود

غفلت من ، رمه را از کف داد
غفلت او ، شاید
هم از این دست ، مرا
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، soniarazmi ، Haghighat
(2011-07-16 ساعت 15:08)animated girl نوشته:  سلام
من تازه وارد هستم. سایت مهاجرسرا خیلی پربارو مفیده ولی من واقعا توش گیج میشم. یه جورایی خیلی هم استرس میگیرم. چون اینجا همه چی خیلی جدیه !! قوانین محکم و ...
چند تا سوال داشتم که احساس کردم اینجا برای پرسیدن امن تر از جاهای دیگه است.واقعا خیلی گشتم !!! امیدوارم کامنتم پاک نشه و جواب سوالامو بگیرم !
1. آیا ثبت نام لاتاری زمان مشخصی داره یا هر وقت بریم سایت می تونیم برای 2013 ثبت نام کنیم؟
2. توی فرم ثبت نامی که توی سایت لاتاری دیدم نوشته بود که 14.99$ هزینه ثبت نام باید بپردازیم . این یادداشت بود
The USDVLotteryPortal’s DV-2013 Processing Fee is $14.99 / person per each file. This will cover the verification of your file, editing of your photo and correct submission to the State Department servers of your file. Payment is done after clicking the “Apply for DV-2013″ button above. Your credit card statement will list “Bluewave Hosted Networks“, our Gateway Processor, for this charge.
مگه نمیگن مجانیه؟ پس این چیه؟ و ما ایرانی ها چه طوری میتونیم اینو پرداخت کنیم؟
3. اگه دانشجوی لیسانس هستیم و هنوز درسمون تموم نشده باید مدرک تحصیلیمونو توی فرم چی وارد کنیم؟

دوست عزيز خوش آمديد

1. 11مهر هر سال به مدت يک ماه ثبت نام انجام ميشه
2.ثبت نام لاتاری مجانی هست
3. some university courses
خدایا حال نداریم به راه راست هدایت شویم...خودت راه راست را به سوی ما کج بفرما...!!!

Tongue
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، hvm ، kami k
سلام به همه دوست های گلم

ما هم نشدیم .... عجب حکایتی بود این لاتاری 2012 ...

تبریک میگم به همه برنده ها امیدوارم به خوشی برسن آمریکا ...
بهترین هنوز برایم اتفاق نیفتاده است...
تشکر کنندگان:
(2011-07-16 ساعت 20:12)amir keyhan نوشته:  چه کسی گفت : خداوند شبان همه است
و برادرها را تا ته درۀ سبز ، رهنمون خواهد بود ؟

من ، شبان رمۀ خود بودم
و کسی آن بالا
خود ، شبان من معصوم نبود

غفلت من ، رمه را از کف داد
غفلت او ، شاید
هم از این دست ، مرا

من عاشق این شعر شدم..

(2011-07-16 ساعت 17:09)winx نوشته:  بچه ها اگه كسي الان برده باشه(حالا با هر كيس نامبري)ميتونه توي لاتاري 2013 شركت كنه؟

آره میشه شرکت کرد. حتی اگر مدارکش رو هم بفرسته یا منتظر کلیرنس باشه، یاهرچی. ولی من خواهش می کنم هرکی برنده شده دیگه شرکت نکنه و فرصت رو از دیگران نگیره...
تشکر کنندگان: amir keyhan ، kami k
یکی از دوستام توی ایتالیا برنده شده. تازه میگه توی فرمهایی که بهم دادن خبری از اسپانسر هم نیست فقط گفته یه آدرس که نمیدونم چی چی بیاد اونجا. Smile وقتی شانس میاد حسابی میاد دیگه کار ایتالیا که ردیف شد ساله بعدشم که آمریکای جهانخوار. ای روزگار.
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، kami k
(2011-07-17 ساعت 01:30)bardia7 نوشته:  یکی از دوستام توی ایتالیا برنده شده. تازه میگه توی فرمهایی که بهم دادن خبری از اسپانسر هم نیست فقط گفته یه آدرس که نمیدونم چی چی بیاد اونجا. Smile وقتی شانس میاد حسابی میاد دیگه کار ایتالیا که ردیف شد ساله بعدشم که آمریکای جهانخوار. ای روزگار.

من نمی دونم قضیه چیه که کسانی که همین روزاست که کارشون برای اقامت کشورهای اروپایی درجه یک درست بشه یا مثلا از طریق ویزای خانوادگی اقدام کرده بودن یا هر چیز دیگه، برنده میشن. من نمونه ی این افراد رو توی برندگان امسال دیدم.
بعد کسی که به هر دری می زنه تا از این مملکت بره و چندین سال هم هست که شرکت می کنه نمی تونه برنده شه.
البته می دونم که همه چیز لاتاری شانسه. ولی خب یه جورایی غم انگیزه این جریان...
تشکر کنندگان: artemis21 ، maxsoulfly ، persian_viper ، kami k

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان