کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سنگ صبور
(2011-07-17 ساعت 17:00)?!immigration نوشته:  سلام .
دوستان من تازه از سفر رسيدم و الان هم هر چه با گوگل كروم و فاير فاكس ميخوام چك كنم session time out ميده !!!
به نظرتون ايراد از بروزر ميتونه باشه؟
هر چند با وضعيتي كه من دارم ميبينم چندان اميدي هم نيست Smile

با internet explorer باید چک کنی
نداری کاری از من بر میاد بگو

حکایت ما ، حکایت اونی که بعد از 50 سال برنده میشه بعد میره با جایزه اش توالت عمومی می سازه
من از وقتی اینترنتی شده بجز 1 یا 2 سال که در گیر سربازی و دانشگاه بودم ثبت نام کردم
قبلش هم عموم به صورت پستی ثبت نام می کرد برامون
فکر کنم اگر داستان جمع نکنن تا 50 سال دیگه هم شاید برنده نشم
البته اگر زنده باشم
کم کن طمع از جهان و می زی خورسند *** وز نیک و بد زمانه بگسل پیوند
می در کف و، زلف دلبری گیر که زود *** هم بگذرد و نماند این روزی چند
CoolCool
در کارگه کوزه گری رفتم دوش *** دیدم دو هزار کوزه گویا و خموش
ناگاه یکی کوزه بر آورد خروش *** کو کوزه گر و کوزه خر و کوزه فروش
تشکر کنندگان: artemis21 ، kami k
تو رو خدا بازی روزگارو میبیند! من که در عجبم
من یکی که دلم پر غصه است.
(2011-07-17 ساعت 18:32)Alphakiloo نوشته:  
دوستان من تازه از سفر رسيدم و الان هم هر چه با گوگل كروم و فاير فاكس ميخوام چك كنم session time out ميده !!!

حکایت ما ، حکایت اونی که بعد از 50 سال برنده میشه بعد میره با جایزه اش توالت عمومی می سازه
من از وقتی اینترنتی شده بجز 1 یا 2 سال که در گیر سربازی و دانشگاه بودم ثبت نام کردم
البته اگر زنده باشم

آی گفتی. اتفاقا منم قصد دارم توالت عمومی بسازمSad

تشکر کنندگان: artemis21 ، maxsoulfly ، jolly ، kami k
(2011-07-17 ساعت 18:32)Alphakiloo نوشته:  

البته اگر زنده باشم

خيلي ممنون دوست عزيز .
اون جوابي كه بايد ميگرفتم رو گرفتم . هموني كه توش has not been selected‌ هست ! با همون گوگل كروم هم چك كردم .
خر ما از كرگي دم نداشت . حالا ديگه بايد رفت سراغ راه هاي ديگه . چون واقعا دل بستن به اين لاتري اصلا منطقي نيست . من كه دفعه اول و آخر بو د كه شركت كردم .

بازم ممنون
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، maxsoulfly ، ابی22 ، fahimeh88 ، kami k
معذرت میخوام بچه ها اومدم یه پستی بدم شاید کسی فهمید منظورمو !!!! اینا که میگن بهش فکر کنی و عکسشو بزنی رو دیوار و هر روز یادت بتشه و ذهن چمیدونم میترکونه اینا همشششش کشکه !!! من کسیو دیدم که روزی که لاتاریو نوشت نمیدونست باید اصلا" چجوری فرم و پر کنه بعدشم یاااادش رفته بود تا روزی که خودم بهش یادآوری کردم که چک کنه ! و قبول شده بود !!!!!! و من تدر طول زندگی به این نتیجه رسیدم که رو هرچی کمتر فوکوس کنی نتیجش بهتره !!! یه ذره دقت کنید کشفش میکنید !!!! و به این میرسین که روزی که سال 2013 ثبت نام کردین عععععین خیالتونم نباشه و به کاراتون برسین !! اینو تو زندگی ککککلا" زیییاد دیدم !
(2011-07-17 ساعت 21:33)arshin نوشته:  معذرت میخوام بچه ها اومدم یه پستی بدم شاید کسی فهمید منظورمو !!!! اینا که میگن بهش فکر کنی و عکسشو بزنی رو دیوار و هر روز یادت بتشه و ذهن چمیدونم میترکونه اینا همشششش کشکه !!! من کسیو دیدم که روزی که لاتاریو نوشت نمیدونست باید اصلا" چجوری فرم و پر کنه بعدشم یاااادش رفته بود تا روزی که خودم بهش یادآوری کردم که چک کنه ! و قبول شده بود !!!!!! و من تدر طول زندگی به این نتیجه رسیدم که رو هرچی کمتر فوکوس کنی نتیجش بهتره !!! یه ذره دقت کنید کشفش میکنید !!!! و به این میرسین که روزی که سال 2013 ثبت نام کردین عععععین خیالتونم نباشه و به کاراتون برسین !! اینو تو زندگی ککککلا" زیییاد دیدم !

ما هم مثل هر سال قبول نشدیم اما ایندفعه دیگه تمام زندگیمو رو لاتاری نمیذارم دنبال راه هستم که جواب میده به شما هم توصیه میکنم راهای دیگرو امتحان کنید

راستی در مورد متن بالا که نوشتی دقیقان همین طوریه برای من وقتی روی یه موضوعی فوکوس میکنم 100 درصد برعکسش میشه نمیدونم حکمتش چیه!!!!!جالبه پس خیلی ها همین طورینWinkSmileSmileSmile
F2A
Periority Date : 07 NOV. ۲۰۱۳
Approve :27 NOV ۲۰۱۳
دریافت کیس نامبر : Jan ۲۰۱۴
دریافت اینویس نامبر : Feb ۲۰۱۵
فرم DS-261 , پرداخت 120 $: Apr ۲۰۱۵
فرم Ds-260و پرداخت 320$ : Apr ۲۰۱۵
ارسال مدارک نهایی : Feb 2015
تکمیل مدارک:2015 Aug 27
مصاحبه : Sep ۲۰۱۵
دریافت یک ضرب ویزا
تشکر کنندگان: arshin ، maxsoulfly ، puzzle ، ابی22 ، soniarazmi ، kami k
اصلا" قانون این طبیعت اینه !!!!
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، Nightsky007 ، soniarazmi
based on the goddamn chance,the entry has not been selected
:-|

ما هم قبول نشدیم
فردا صب مصاحبه دارم سفارت انگلستان...دعا کنید دستِــکم اون ویزا رو سریع بم بدن دوستان :-(
با آرزوی موفقیت برای دوستانی که قبول شدند و این آرزو که بالاخره سر ِ عقل بیان و اونایی که می دونن نمی خوانش انقدر الکی لاتاری رو ثبت نام نکنن
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، farzam2012 ، nastaran86 ، Nightsky007 ، jayjay ، kami k
اینو خوب میدونم که هیچ چیزی توی زندگی اتفاقی نیست.منم قبول نشدم.
با تمرکز کردن روی یک نکته یا تمرکز نکردن قرارنیست چیزی بدست بیاد.این عقیده من هستش البته مسئله گفته شده بی تاثیر نیست.
دنیا ، جهان علت و معلول هستش.پس هر چیزی دلیلی داره.
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، arshin
چقدر تعداد برنده بچه های سایت کمه
ولی اصلا نگید من بیشتر لازم داشتم لیاقتم از فلانی که حتی نمی دونه امریکا رو با چه الفی می نویسن بیشتره
صد در صد خیری درش بوده که اون فرد قبول شده صد در صد خدا وضعیت بنده هاش رو بهتر میدونه خدا رو چه دیدی شاید قراره 2 سال دیگه یه گونی پول از اسمون بیفته رو سقف خونت تو ایران حالا اگه قبول شده بودی امریکا بودی پولا از دستت پریده بود شایدم یه امتحان الهی برای سنجیدن تحملت
ولی واقعا اگه پول تو دست و بال ادم باشه هیچ جا مثل ایران نمیشه خر تو خرترین کشور دنیا خبری ازمالیات نیست سفر که به راه این کشور با پول هیچی کم نداره ساخته شده برای ...گشادا
اصلا کجا میرین همین گلشهر خودمون عین تگزاس می مونه حتی پلیس جرات نداره بره تو خیابون 45 متری نمونه امنیتشم خدابیامرز داداشی که زدن پنچرش کردن
یادم باشد و یادت نرود که همه ی ما برای یکبار ایستادن ، هزاران بار افتاده ایم !
www.soundyshop.com/forum
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، farzam2012 ، barsa ، kami k
من بعد از 10 سال شرکت در لاتاری به این نتیجه رسیدم که هرکی بخواد زوری و یا اینکه بخواد بکه مثلا منم بلدم، کسی رو ثبت نام کنه به همون اندازه از شانس خودش کم خواهد شد،دقیقا مثل تقلب رسوندن تو کنکور میمونه . بابا اگه یارو دودله ولش کن چرا اصرار میکنی ثبت نام کنه ،سر خودم این بلا اومده، یارو رو من با التماس ثبت نام کردم الان نمیدونم زنده اس مرده اس بدبخت از ترس اینکه چیزی از اونجا ازش بخوام خودشو محو کرده اسمش ------------------ میگم یه وقت اگه اونجا به پستتون خورد بدونید چه جور آدمیه ،15 سال اول زندگی مونو تو یه محل با هم دنبال توپ سگ دو زدیم ،هرچی کاپ تو محل می ذاشتن رو درو کرده بودیم آخرشم حاجی حاجی مکه . اون گلی رو پچینید که از همه زودتر پژمرده میشه گلی که بدون ریشه و ساقه عطر افشانی کنه و یادش بره ازکجا اومده وکی به اینجا رسوندتش مرام و معرفت نداره و ارزش چیدن نداره، تو انتخابتون دقت کنید

-------------------------------------------------------------------
دوست عزیز، نام بردن از افراد طبق قوانین سایت ممنوع است.
ویرایش ارسال توسط USER
-------------------------------------------------------------------
تشکر کنندگان: maxsoulfly ، soniarazmi ، nastaran86 ، ابی22 ، Nightsky007
(2011-07-18 ساعت 00:17)jahanshahloo نوشته:  
(2011-07-17 ساعت 21:33)arshin نوشته:  معذرت میخوام بچه ها اومدم یه پستی بدم شاید کسی فهمید منظورمو !!!! اینا که میگن بهش فکر کنی و عکسشو بزنی رو دیوار و هر روز یادت بتشه و ذهن چمیدونم میترکونه اینا همشششش کشکه !!! من کسیو دیدم که روزی که لاتاریو نوشت نمیدونست باید اصلا" چجوری فرم و پر کنه بعدشم یاااادش رفته بود تا روزی که خودم بهش یادآوری کردم که چک کنه ! و قبول شده بود !!!!!! و من تدر طول زندگی به این نتیجه رسیدم که رو هرچی کمتر فوکوس کنی نتیجش بهتره !!! یه ذره دقت کنید کشفش میکنید !!!! و به این میرسین که روزی که سال 2013 ثبت نام کردین عععععین خیالتونم نباشه و به کاراتون برسین !! اینو تو زندگی ککککلا" زیییاد دیدم !

ما هم مثل هر سال قبول نشدیم اما ایندفعه دیگه تمام زندگیمو رو لاتاری نمیذارم دنبال راه هستم که جواب میده به شما هم توصیه میکنم راهای دیگرو امتحان کنید

راستی در مورد متن بالا که نوشتی دقیقان همین طوریه برای من وقتی روی یه موضوعی فوکوس میکنم 100 درصد برعکسش میشه نمیدونم حکمتش چیه!!!!!جالبه پس خیلی ها همین طورینWinkSmileSmileSmile

دقیقا همینطوره و برای من یکی که اینطور بوده. مثل این که زندگی خصلت غافلگیر کردن داره. واقعا همیشه توی اکثر چیزها ، اون چیزی که فکر می کردم، برعکسش اتفاق افتاده، به خاطر همین خیلی وقت ها وقتی منتظر یه اتفاق هستم که می تونه چندین حالت براش پیش میاد، ناخواسته همه ی حالات رو توی ذهنم در نظر می گیرم و غیر ارادی به این فکر می کنم که ببینم این دفعه قراره زندگی چطور غافلگیرم کنه و در اکثر مواقع واقعااا غافلگیر می شم..

تشکر کنندگان: maxsoulfly ، arshin ، Nightsky007
دوستان مهاجرسرایی بیایید دوستانه براتون یک چیزی بگم با هم یک عهد و پیمان ببندیم که کسی را که برای خوش بودن و الکی قصد ثبت نام دارند از ثبت نام آنها جلوگیری کنیم حتی فامیلها و دوستان چندین و چند ساله عزیزمان چون این رو از من قبول کنین که اگه فردا اون قبول شد و شما موندین این رو از من دوستانه قبول کنین که تو روتون میگه حیف شد که برنده نشدی و هزار جور از این حرفا ولی قبول کنین به ولای علی تو ذهنشون یه چیزه دیگه تصور میکنن براتون الان خود من به یکانگی خدا قسم میخورم که شدیدتر از نون شب به جواب قبولی لاتاری نیاز داشتم چون جدا سرنوشتمو این رو اون رو میکرد و و میدونم بسیاری از دوستان مهاجرسرایی عینا شرایط من رو دارند ولی....
اگه بعضی ها فرصت قبول شدن رو از ما نگیرن به لطف خدا 2013
تشکر کنندگان: nastaran86 ، maxsoulfly ، Mana-M ، ابی22 ، artemis21 ، gt3333 ، vahidj ، Nightsky007 ، jayjay ، kami k
دوستان گل خوشبختانه من امسال پس از سه سال شرکت کردن با کیس نامبر 23000 برنده شدم وبرای هیچکسی غیر ازخودم هم ثبت نام نکردم باور کنید به خواهر زنم می گفتم بیا ثبت نام کن ناز می کرد و روز آخر مدارکش رو آورد وگفت بیا برام ثبت نام کن بعد بهش گفتم دیگه وقت ندارم شما هم ناراحت نباشید احتمالاً قسمت اینطور بوده مطمئن باشید به وقتش برنده خواهید شد
کنسولگری:انکارا
تاریخ مصاحبه: 2012/02/02
نتیجه مصاحبه: برگ آبی
تاریخ دریافت کلیرنس: 2012/5/15

درود دوستان مهاجر ..

ما که حرفی واسه گفتن نداریم فقط هر روز میایم و مطالب رو میخونیم و حرفهای قشنگ رو تایید می کنیم و یه تشکر می زنیم پایینش ....
به هر حال اونایی که برنده میشن مبارکشون باشه ... قدر این فرصت رو بدونید ... واقعا ارزشمنده .... موفق و پیروز باشید .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: genix21 ، yaser1984 ، frozen mind ، maxsoulfly ، OverLord ، artemis21 ، dreamer60 ، vahidj ، kopol ، Big apple ، arash1986 ، jayjay ، kami k
(2011-07-18 ساعت 14:22)mashusa نوشته:  
(2011-07-18 ساعت 13:36)ابی22 نوشته:  درود دوستان مهاجر ..

ما که حرفی واسه گفتن نداریم فقط هر روز میایم و مطالب رو میخونیم و حرفهای قشنگ رو تایید می کنیم و یه تشکر می زنیم پایینش ....
به هر حال اونایی که برنده میشن مبارکشون باشه ... قدر این فرصت رو بدونید ... واقعا ارزشمنده .... موفق و پیروز باشید .

فقط بدون ابی جان از ما مهاجر سرایی ها تنبل تر خودمونیم فقط به عشق نتایج هستم 100 راه برای رسیدن است خیلی هم کم هزینه مگه لاتاری چیه که اینقدر گندش کردیم میتونیم با ویزای کار وارد بشیم و مدتی کار کنیم و اگر ادامه بدهیم بعد از چند سال اقامت میگیریم ضمن اینکه هر سال شرکت هم میکنیم

براي ويزاي کارم اخه يه آشنا بايد داشته باشيم!!!!!
آخه اونم نداريم بد شانسي.SadSadSadSad
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: Nightsky007 ، kami k

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان