کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
عدم سازش، طلاق و پیامدهای آن
گلبانو جان
تولدت مبارک. روی رابطه زن و شوهری خیلی باید کار کرد که به کمال برسه. این کار هم به همت و صبوری و دانش و خیلی چیزهای دیگه دو طرف ارتباط داره.
تو سهم خودت رو به بهترین نحو انجام بده و اینجوری حداقل نصف قضیه حل شده هست.
موفق و پیروز باشی.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، kia_0950 ، golbano ، frozen mind
سلام دوست عزیزم گلبانو جان. با تاخیر تولدت را بهت تبریک میگم
عزیزم اینجور اتفاق ها و دلخوری ها توی همه روابط هست. یکمی زمان میبره با رفتارهای هم اشنا بشید و بقولی قلق همدیگه دستتون بیاد.
این احساس تنهایی هم به همه ماهایی که تازه اومدیم دست میده. من هم بعضی روزها حس میکنم که تنهاترین آدم روی زمینم
سعی کن به نکته های مثبت رابطتون فکر کنی عزیزم. و بدون که تنها نیستی.
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
پاسخ
تشکر کنندگان: alireza62 ، golbano ، frozen mind ، storagemeter
(2012-05-12 ساعت 16:09)mhy_1985 نوشته:  سلام
با تشکر از همه شما عزیزان
در رابطه با مراحل ازدواج
آقایون اهل ایران که میخوان با دوستشون که یک خانم سیتی زن آمریکا و خودشون هم آمریکایی هستند ازدواج کنند. این ازدواج دارای مراحلیه که ممکنه برای خیلی ها سوال باشه.
قبلا از حوصله شما جهت جوابگویی تشکر میکنم . امبدوارم همه به آرزوهامون برسیم.
1-خانمی که در آمریکاست، قبل از اینکه بیاید به ترکیه برای ازدواج با مرد ایرانی، لازم است فرمی پر کند یا خیر؟
2-کدام شهر همدیگر را ببینند بهتر است؟ آنکارا یا استانبول؟
3-زوجی که تازه در ترکیه میخواهند ازدواج کنند، آیا لازم هست اینبار اصلا وقتی از سفارت بگیرند؟ یا لازم نیست؟ اگر لازم هست ، آیا باید هردوی آنها وقت بگیریند یا یک وقت کفایت میکند؟ وقت چقدر طول میکشد؟
4-چه مدارکی از ایران برده شود و کدام مدارک ترجمه شوند؟
5-پس از ازدواج، خانم آمریکایی باید به آمریکا برگردد و فرم های مربوط به ویزای ازدواج و اسپانسر را پر کند و پرونده تشکیل دهد؟ سوال اینه که آیا دفعه دوم که مرد ایرانی به سفارت آمریکا در ترکیه میرود، نیازی به حضور خانم آمریکایی هست؟ یا همون یک بار اولی که اومدن ترکیه برای ازدواج، کافیه؟
5-گرفتن وقت از دکتر اونگان برای کارهای پزشکی چند روز طول میکشد و آیا با مراجعه حضوری، زوج رو جهت معاینه قبول میکنه؟
6-آیا جهت ازدواج، رفتن به سفارت ایران یا کنسولگری لازم هست؟ استانبول یا آنکارا؟ فقط برای گواهی تجرد؟
7-ایا به مسلمان شدن خانم امریکایی نیاز است؟
8-پول وقت سفارت امریکا یا sevis چه فرقی دارد و چگونه باید پرداخت شود؟ (ممکنستsevis را اشتباه نوشته باشم).
9-خانم امریکایی ، گواهی تولد را از کجا تهیه کند؟
دوست عزیز جواب ۹۰ درصدشون رو توی همین مهاجرسرا می تونید به راحتی پیدا کنید. ولی من تا اونجایی که بتونم مختصرا بهتون جواب می دم:
اگر بخواهید از طریق ازدواج اقدام کنید بله اول باید ازدواج کنید و بعد اقدام کنید و فرمها رو پرکنید.
شهرش مهم نیست برای ازدواج ولی مصاحبه باید آنکارا برید.
بعد از اینکه مدارکتون کامل شده که حدودا ۶ تا ۸ ماه طول می کشه خود سفارت بهتون وقت می ده و لزوما نباید شخص سیتیزن در مصاحبه حضور داشته باشه. طی نامه ای که بهتون میدند مدارکی که باید با خودتون ببرید رو هم بهتون می گن. در مورد مراحل ازدواج و رفتن به کنسولی ایران اطلاعاتی ندارم. در مورد آزمایش ۱ روز کافیه و قبل از مصاحبه می تونید انجام بدید.
هزینه Sevis مال ویزای دانشجویی هست و شما نیازی به پرداخت اون ندارید.
بازم بهتون توصیه می کنم کلیه فرومهای مهاجرسرا رو مطالعه کنید.

موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، golbano
سلام
حدود 1 سالی میشه که با ویزای نامزدی اومدم امریکا و روزی هزاران بار برخودم لعنت میفرستم بابت این انتخابم!!! باور کنید راه برگشتی ندارم وگرنه تا الآن برگشته بودم. از این زندگی بدم میاد زندگی که یه چیزی مجبورت کنه بایستی و ادامه بدی یه چیزی که مجبورت کنه همیشه کوتاه بیای... خستم... خیلی خسته
کاش قبل از اومدنم چندماهی با همسرم در ایران زندگی میکردم اونوقت میفهمیدم که ماهیچ جنبه مشترکی نداریم... کاش قبل از اومدنم به تفاوت های فرهنگیمون فکر میکردم... کاش کاش و کاش...
توی این یک سال افسردگی حاد گرفتم طوری که بارها به خودکشی فکر کردم... یعنی راه حل های من اول خودکشی اگه نشد برگشت به ایران...
دریغ از یه دوست که باهاش دردل کنم... تصمیم گرفتم بیام توی مهاجرسرا بنویسم
اینقدر ذهنم درگیره که نمیدونم چی بنویسم...
فقط میخوام برای دوستانی که با ویزای نامزدی و ازدواج بیان بگم که خواهشا همه جوانب را بسنجن... متاسفانه شروع زندگی و مهاجرتمون باهم مشکلات را صدچندان میکنه
من شاید اگه ایران ازدواج میکردم هم مشکلاتی داشتم اما نه به این شدت... یا حداقل اونجا خانوادم را داشتم که پشتوانم باشن اما حالا...
خستم خیلی خسته... دلم یه خواب ابدی میخواد...
پاسخ
(2012-05-27 ساعت 08:06)dorsa نوشته:  سلام
حدود 1 سالی میشه که با ویزای نامزدی اومدم امریکا و روزی هزاران بار برخودم لعنت میفرستم بابت این انتخابم!!! باور کنید راه برگشتی ندارم وگرنه تا الآن برگشته بودم. از این زندگی بدم میاد زندگی که یه چیزی مجبورت کنه بایستی و ادامه بدی یه چیزی که مجبورت کنه همیشه کوتاه بیای... خستم... خیلی خسته
کاش قبل از اومدنم چندماهی با همسرم در ایران زندگی میکردم اونوقت میفهمیدم که ماهیچ جنبه مشترکی نداریم... کاش قبل از اومدنم به تفاوت های فرهنگیمون فکر میکردم... کاش کاش و کاش...
توی این یک سال افسردگی حاد گرفتم طوری که بارها به خودکشی فکر کردم... یعنی راه حل های من اول خودکشی اگه نشد برگشت به ایران...
دریغ از یه دوست که باهاش دردل کنم... تصمیم گرفتم بیام توی مهاجرسرا بنویسم
اینقدر ذهنم درگیره که نمیدونم چی بنویسم...
فقط میخوام برای دوستانی که با ویزای نامزدی و ازدواج بیان بگم که خواهشا همه جوانب را بسنجن... متاسفانه شروع زندگی و مهاجرتمون باهم مشکلات را صدچندان میکنه
من شاید اگه ایران ازدواج میکردم هم مشکلاتی داشتم اما نه به این شدت... یا حداقل اونجا خانوادم را داشتم که پشتوانم باشن اما حالا...
خستم خیلی خسته... دلم یه خواب ابدی میخواد...

دوست عزیز درسا جان
هر چند نوشته هایت حاکی از نا امیدی و پشیمانی ست اما همواره معتقدم خوشبختی چیزی نیست که به آدم تعارف کنند و بگویند بفرمایید خوشبختی میل کنید... زندگی سرشار از نشیب و فراز و لحظه های غم و شادی چنان به هم آمیخته ست که از هم جداشدنی نیستن

شایدها و بایدها زیادن، شاید اگر ایران بودی بهتر بود، شاید اگر.... و هزاران شاید دیگه... اما یادت باشه که اینها همش احتمالاته

هرچند که من هنوز در موقعیت تو قرار نگرفتم اما اعتقاد دارم که سهم بزرگی از احساس خوشبختی، خود ما هستیم، من، تو و امثال ما... پس بهتره که به جای دامن زدن به احساس خورنده ی خودکشی، کمی با خودت و زندگیت مهربونتر باشی و به جای فرار از شرایط، بایستی و بهترین تصمیم رو بگیری

یادت باشه که هر روز یک روز تازه ست و اگر بخوای میتونی حست رو تا حد زیادی تغییر بدی، سعی کن با یک روانشناس مشورت کنی، فکنم موثر باشه

البته حس نا امیدی و ترس و نگرانی، برای ماهایی که به این طریق مهاجرت میکنیم و تموم تعلقات و دلبستگیهای خانوادگی و محیطی که بهش عادت کردیم رو رها میکنیم و می ریم، تا حدی طبیعی هست
مطمئن باش که خیلیها شرایط تو رو دارن اما خوب هر کس راهشو پیدا میکنه

دوست عزیز، اختلافات فرهنگی، خانوادگی، و سلیقه و... همیشه بین آدمها وجود داره، پس حتی اگر اینجا هم ازدواج میکردی همه ی این شرایط وجود داشت
کم کم کلماتی چون شاید، باید، ایکاش و اگر و اما رو از خودت دور کن و لغاتی رو به دایره ی واژگان زندگیت وارد کن که احساس بهتری رو بهت بده

بخواه چون میتونی که خوشبختی را حس کنی
و بخواه، چون "او" میخواهد که تو شاد و خوشبخت باشی
اندکی صبر، سحر نزدیک است
پاسخ
خانم رويا،جوابتون كاملا غلطه.حتى از خارج از آمريكا هم ميشه درخواست داد.زمان ما كل پكيج رو خودمون به يه سرويس سنتر ميفرستاديم و كسايى كه از خارج از خاك آمريكا درخواست ميدادن پكيجشون رو بايد ميفرستادن به csc.شوهر من از ژاپن پكيج رو فرستاد
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام خدمت تمام دوستان

من تازه اول راهم خواستم یه خورده راهنماییم کنید
1. من مجردم و 30سالمه . خانم 50 سالشه و سیتیزن آمریکاست و 13سال پیش از همسرش جداشده . تازه وکیل گرفته و تازه تو مقدمات کاریم.
ویزای ازدواج اقدام کنیم بهتره یا نامزدی ؟
چه کارایی باید انجام بدم . میگن باید خیلی مدارک داشته باشی تا ثابت کنی که واقعا دوسش داری و ازدواجمون واقعیه و سوری نیست . چطور باید مدارک جمع کنم . بریم ترکیه عکس و فیلم بگیریم خوبه ؟ یه جشن هم بگیریم .؟ خودمون 2تایی باشیم یا باید اقوام هم باشن ؟ منظور عکس دسته جمعی باید باشه یا 2نفری؟
ما قصد داریم که تو ترکیه ازدواج کنیم . در اصل میخوایم ویزای ازدواج اقدام کنیم . به اختلاف سنی گیر نمیدن ؟ جدیداً من قانونشون رو نمیدونم اما دوست من چند سال پیش رفته با اینکه خانمه 20سال ازش بزرگتر بود . ببخشید واقعاً
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-28 ساعت 10:37)shahishervin نوشته:  سلام خدمت تمام دوستان

1. من مجردم و 30سالمه . خانم 50 سالشه و سیتیزن آمریکاست و 13سال پیش از همسرش جداشده . تازه وکیل گرفته و تازه تو مقدمات کاریم.
چه کارایی باید انجام بدم . میگن باید خیلی مدارک داشته باشی تا ثابت کنی که واقعا دوسش داری و ازدواجمون واقعیه و سوری نیست . چطور باید مدارک جمع کنم . بریم ترکیه عکس و فیلم بگیریم خوبه ؟ یه جشن هم بگیریم .؟ خودمون 2تایی باشیم یا باید اقوام هم باشن ؟ منظور عکس دسته جمعی باید باشه یا 2نفری؟
ما قصد داریم که تو ترکیه ازدواج کنیم . در اصل میخوایم ویزای ازدواج اقدام کنیم . به اختلاف سنی گیر نمیدن ؟ جدیداً من قانونشون رو نمیدونم اما دوست من چند سال پیش رفته با اینکه خانمه 20سال ازش بزرگتر بود . ببخشید واقعاً

مدارك دو دسته ان،مداركى كه براى اثبات ديدن هم طى دو سال گذشته لازم دارين كه دسته اول و مهم هستن ،دسته دوم مدارك اثبات رابطه است.براى ويزاى نامزدى مدارك اثبات رابطه تا مرحله مصاحبه به كار نميان.ببينين،آفيسرهاى كنسولگرى آمريكا جورى تعليم ديدن كه رابطه هر كسى رو بر مبناى فرهنگش بسنجن.مثلا نگاه ميكنن ببينن رابطه شما با نرم ازدواج در ايران چقدر فاصله داره.خوب به هر حال ازدواج يك خانم سن بالا تر با يه آقاى جوون تر هنوز آنچنان جا نيفتاده.نكته اى كه به نفع شما هست اينه كه شما سى ساله هستين.مثل اين آقا كه مييخواست با يه خانم چهل ساله ازدواج كنه در حالى كه خودش هنوز به نظر اونها "بچه"بود نيستين.اين به. نفع شماست.من پيشنهاد ميكنم بيش از حد كيستون رو مدرك باران نكنين،چون غير طبيعى به نظر مياد.مدرك به مقدر لازم بذارين.مثلا چند تا پيج چت يا ايميل،اگر رابطه تون با پدر و مادرتون نزديكه و ميتونن بيان تركيه بيارينشون با خانومتون آشنا شن و چندتا عكس از اونا بذارين،به هر حال اين كيس درمورد شما و خانمتونه،نه دوست و آشنا.عكس از پدر و مادرتون هم با ايشون اين رو ثابت ميكنه كه خانواده شما خبر دارن و موافق هستن.در كل من نميتونم بگم گير ميدن يا نه،ولى با توجه به فاصله سنى و نوع ويزاتون،كمتر از نوع نامزدى ممكنه گير بدن
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، shahishervin
(2012-05-28 ساعت 10:37)shahishervin نوشته:  سلام خدمت تمام دوستان

به نظر من شما یک بار دیگه راجع به تصمیمتون فکر کنین
من یک کیس مشابه مورد شما رو قبلا دیدم، یکی از دوستان همین کار رو کرد و ویزا که بهش ندادن هیچی به مسایل قانونی هم با همسرش برخورد و کارشون به دادگاه کشید
اختلاف سنی زیاد، شک بر انگیز هست و معمولا در حالت عادی رخ نمیده (معمولا جوان ها با یک خانم 50 ساله ازدواج نمیکنن)
مثلا اگر حتی ازدواج هم بکنین باید حد اقل 6 ماه با هم زندگی کرده باشین
و کلا به دردسرش نمیارزه
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، alireza62 ، negi
حق با شماست. واقعا حق با شماست. من که دارم با ویزای ازدواجی میرم هم همش داره تن و بدنم میلرزه. زندگی توی یه کشوری که اونور کره زمینه و مثل یه دریا میمونه که آدم توش گم میشه. اینطور که شنیدم متاسفانه اصلا اونجا نمیشه روی هموطنامون هیچ حسابی کرد. یعنی من فکر میکنم حالا که دارم میرم اونجا در واقع دارم خیلیییی چیزارو از دست میدم. نه دوستی نه خانواده ای. نه یه هموطن که آدم دلشو بهش خوش کنه و بگه اینور دنیا غریب نیفتادم. بدتر اینکه من حس میکنم با آمریکاییها هم نمیتونم ارتباطی داشته باشم. اونا توی یه دنیای دیگه هستن. توی جوی هستن که من ازش هیچ درکی ندارم. سبک زندگی دارن که با زندگی 30 ساله ای که من تا حالا داشتم هیچ تشابهی نداره. فکر کنم اونجا خیلی تنها باشم.
راستش من خیلی مخالف رفتن به آمریکا هستم ولی چکار کنم که بخاطر شوهرم مجبورم. یه چشمم اشکه یه چشمم خون. تنها چیزی که اونجا خواهم داشت شوهرمه و دیگر هیچ.
نمیدونم چرا انقدر همه دلشون میخواد برن آمریکا؟ اصلا چه فکری میکنن آدما با خودشون؟
آمریکا بهشته ولی واسه آمریکاییها. نه واسه ماها که مهاجریم. نمیخوام موج منفی بدم ولی خداوکیلی شماها چند نفر مهاجرو میشناسید که از زندگیشون راضی باشن؟ بخدا خیلیاشون روی برگشتن ندارن.
بله، درسته، آمریکا سرزمین فرصتهاست. ولی برای آدمای خاص نه هرکسی. مثلا واسه یه هنرمند یا یه مخترع یا دانشمند یا یه کارآفرین خلاق که ایده های فوق العاده ای داره ولی اینجا به دلیل شرایط و قوانین جامعه نمیتونه به ایده هاش جامه عمل بپوشونه. خوب طبیعتا این آدم وقتی بره توی یه کشوری مثل آمریکا میتونه اونجا ایده هاشو پیاده کنه و کلی هم خریدار داره. ولی آدمای معمولی مثل من آمریکا رفتن چه سودی واسشون داره؟ واقعا چی بدست میارم؟ اینجا واسه خودم یه آدم نسبتا موفق هستم، خانواده و دوستانمو دارم و از همه مهمتر به هرحال با همه بدیهایی که اینجا داره ولی قلق جامعه و شرایط زندگی توی اینجا دستم اومده و میتونم اوضاع رو مدیریت کنم. ولی توی یه جای دیگه دنیا من واقعا چکار دارم؟
نمیفهمم. بدبختانه شوهر عزیزم هم حرفای منو درک نمیکنه. چه میشه کرد. خودمو سپردم به دست تقدیر دیگه....
توصیه خواهرانه من به شما دخترای گل اینه که توروخدا تجدید نظر کنید. ببینید اونجا چه برنامه ای دارید؟ آره اونجا آرامش خیلی بیشتر از ایرانه، مردم تفریح دارن، کلاب میرن، بار میرن، حجاب ندارن و ... ولی اگه واقعا شما فقط بخاطر این چیزا دارید میرید بدونید که واقعا باید توی تصمیمتون تجدید نظر کنید یا حداقل یه چشم انداز روشن از آیندتون توی اونجا واسه خودتون ترسیم کنید که بدونید واقعا اونجا قراره چه برنامه ای داشته باشید.
موفق باشید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
رویا جان خیلی متاسفم. نمیدونم چی بگم. خیلی ناراحت شدم، خیلی.....
اگه عقدت نکنه که باید برگردی، عقدت هم بکنه آیا میتونی 2 سال دیگه باهاش زندگی کنی تا گرین کارتت دائمی بشه؟ توروخدا بشین خوب فکراتو بکن. اگه مطمئنی که انتخابت اشتباه بوده، هرچه زودتر تمومش کن. نباید که آدم تا آخر عمر تاوان یه اشتباهو بده. این حرفت که میگی روی برگشتن به ایرانو ندارم، قبول ندارم عزیزم. بالاخره چی؟
بشین خوب فکر کن. ببین واقعا اشتباه کردی یا هنوز امیدی هست؟
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، khabaloo ، frozen mind ، *ROYA* ، mercedeh2011 ، rs232 ، battosai ، فری خانم
آقا يا خانم khabalooى عزيز شما چرا بيخودى ترس به دل مردم ميندازى؟طرف ايشون سيزده ساله طلاق گرفته و اين اولين كيس ويزاشون توى سيزده سال گذشته براى ازدواج بوده،برخورد قانونى باهاشون نميشه چون ازدواج با يه فرد جوون تر خلاف قانون نيست.اون دوست شما لابد ازدواجش صورى بوده،گند كارش دراومده.ما فرض رو بر اين ميگيريم كه ازدواج ايشون واقعيه.البته اينو بايد به اين دوست عزيز گفت كه اگر كارشون واسه لاپشونيه،نكنن بهتره چون به ريسكش نميارزه.ولى در كل اگر ازدواجشون واقعى باشه هيچ مشكلى پيش نمياد.تازه وكليشون هم اگر وكيل درست و حسابى باشه بايد كاراى مدارك رو خودش بكنه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-05-30 ساعت 23:39)elahenadafy2 نوشته:  رویا جان خیلی متاسفم. نمیدونم چی بگم. خیلی ناراحت شدم، خیلی.....
اگه عقدت نکنه که باید برگردی، عقدت هم بکنه آیا میتونی 2 سال دیگه باهاش زندگی کنی تا گرین کارتت دائمی بشه؟ توروخدا بشین خوب فکراتو بکن. اگه مطمئنی که انتخابت اشتباه بوده، هرچه زودتر تمومش کن. نباید که آدم تا آخر عمر تاوان یه اشتباهو بده. این حرفت که میگی روی برگشتن به ایرانو ندارم، قبول ندارم عزیزم. بالاخره چی؟
بشین خوب فکر کن. ببین واقعا اشتباه کردی یا هنوز امیدی هست؟
دوست خوبم!همه چیز به این راحتی ها هم نیست.من رویای نازنین و از نزدیک می شناسم!دوست خوبم صدای دهل از دور شنیدن خوش است!ایشاالله که شما بهترین و خواهی داشت.

پاسخ
تشکر کنندگان: khabaloo ، alireza62 ، battosai ، *ROYA* ، mercedeh2011
(2012-05-31 ساعت 03:16)Yasaman mc نوشته:  آقا يا خانم khabalooى عزيز شما چرا بيخودى ترس به دل مردم ميندازى؟طرف ايشون سيزده ساله طلاق گرفته و اين اولين كيس ويزاشون توى سيزده سال گذشته براى ازدواج بوده،برخورد قانونى باهاشون نميشه چون ازدواج با يه فرد جوون تر خلاف قانون نيست.اون دوست شما لابد ازدواجش صورى بوده،گند كارش دراومده.ما فرض رو بر اين ميگيريم كه ازدواج ايشون واقعيه.البته اينو بايد به اين دوست عزيز گفت كه اگر كارشون واسه لاپشونيه،نكنن بهتره چون به ريسكش نميارزه.ولى در كل اگر ازدواجشون واقعى باشه هيچ مشكلى پيش نمياد.تازه وكليشون هم اگر وكيل درست و حسابى باشه بايد كاراى مدارك رو خودش بكنه

با تشکر از لطفتون
1: من مذکر هستم
2: هدف من ترسوندن کسی نیست
3: برخورد قانونی؟! اولا جرمی ایشون مرتکب نشدن که برخورد قانونی ای بشه، بنده مشخصا عرض کردم که با همسرشون مشکل قانونی پیدا کردن(بعد از موفق نشدن به دریافت ویزا)
4: ایشون هم گند کارش درنیومد خیلی ساده گفتن ویزا بهتون تعلق نمیگیره (چرا و چگونه هم نیاوردن)
5: ".ما فرض رو بر اين ميگيريم كه ازدواج ايشون واقعيه" دقیقا مشکل اینجاس که افسر پرونده مثل شما خوش بین نیست و احتمالا فرض رو بر صوری بودن قضیه میگیره مخصوصا با اختلاف سنی 20 سال
6: "تازه وكليشون هم اگر وكيل درست و حسابى" اما و اگر و فرض مثبت گرفتن گره از مشکل کسی باز نمیکنه دوست من، مساله اینجاس که این دوست عزیز و هر کس دیگری از مشکلات احتمالی ای که در راهشون ممکنه باشه آگاه بشن و اصلا هدف این پرسش و پاسخ ها همینه از نظر من، نه خدایی نکرده ترسوندن کسی
شاد باشین
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، oxin133 ، ehsanaliani ، frz61
امیدوارم مشکل دوستان برطرف بشه.ولی کاش آدما از قبل فکر همه چیزو بکنن.از همین جا به دوسته خوبم golbano سلام میکنم امیدوارم همیشه موفق باشی دوست خوبم.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان: golbano ، *ROYA* ، battosai

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان