کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سن دیگو، ایالت کالیفرنیا
(2016-01-28 ساعت 02:50)kavirr نوشته:  
(2016-01-24 ساعت 22:19)پانیسا نوشته:  سلام . من حدود سه ماه ویستا هستم .هنوز نتوانستم حتی کار ساده پیدا کنم .برای فروشگاهها اپلای کردم ولی خبری نیست !دوستان ازبابت کار کسی میتواند کمک وراهنمایی کند؟ممنون

پیدا کردن کار سخته. توی سایت www.craiglist.com هم برید. اگه هم فعلا پول لازم برای زندگی‌ دارید کار volunteer انجام بدید که تو رزومه ثبت بشه و احتمالا همون جا هم استخدام میشید.
برای اکثر فروشگاهها apply کردم ولی دریغ از یک تلفن . فکر میکنم بخاطر اینه که سابقه کار دراینجا نداریم .
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi
سلام دوستان. من سال دیگه واسه زندگی میام سن دیگو. خیلی دوست دارم با دوستانی که اونجا زندگی می کنند بیشتر آشنا بشم و قبل اومدم اطلاعات و راهنمایی های لازم رو بگیرم ازشون. با سپاس از دوستان
پاسخ
چقدر اینجا سوت و کوره!! خیلی دوست دارم با دوستانی که در سن دیگو زندگی می کنند آشنا شم.
پاسخ
سلام دوستان اگه برای 2 یا3 روزتوریستی بیام سن دیگو کجا هتل بگیریم که به مناطق توریستی نزدیک باش مرسی
**29:CN
آنکارا- - -ایروان 4wژانویه برگه آبی---11جون ---11جولای دریافت ویزا...ورود به امریکا 1اکتبرلس آنجلس سوشیال 5روز بعد از ورود وگرین کارت 3ماه ونیم بعد از ورود
up6feb 5marSmileSmile

پاسخ
(2016-02-11 ساعت 11:41)shadi79 نوشته:  سلام دوستان اگه برای 2 یا3 روزتوریستی بیام سن دیگو کجا هتل بگیریم که به مناطق توریستی نزدیک باش مرسی

بستگي داره مناطق توريستي منظورتون چي باشه !؟ اگر منظور اقيانوس و ساحل و اينهاست كه ميتونين از متل هاي سمت mission beach يا لاهويا استفاده كنين كه اولي ارزونتره ، اگر هم ميخواين برين باغ وحش يا seaworld ، ميتونين از هتل ها يا آپارتمانهاي شماره ٦ ، در قسمت hotel circle كه كنار highway 8 قرار داره استفاده كنين . نكنه بعدي اينكه دوستان مثل خانم پانيسا فقط قسمت بد رو نگن كه مثلا كار پيدا نكردند ، بد نيست وقتي هم كه كار پيدا ميكنن بيان اعلام كنن كه بقيه يه روحيه اي بگيرن، فكر نكنن اينجا برهوته ! و آخر اينكه اينجا زياد شلوغ نيست چون بچه ها فعاليت نميكنن ، اگر بيان و حتي گير و گورشونو مطرح كنن ، شايد يه بنده خدايي هم پيدا شه بتونه يه كمكي به اون بكنه . الا ايحال فعلا من در خدمت دوستان هستم .
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen b.d ، shadi79 ، Srod ، copol ، saharbb ، behjan ، asal_s ، hosseinix
(2015-12-15 ساعت 19:53)korosh1472 نوشته:  سلام مرسی از دوستان که با مطالبشون به ادم روحیه میدهند من 3 روزه اومدم. سن دیگو ازطریق لاتاری خودم وهمسرم خونه یکی از فامیلمون سکونت داریم و خانومم باردار هست دیروز رفتم برای بیمه مدیکال ثبت نام کردم قرار شد تا یکماهه اینده جوابشو بدهند ولی از لحاظ پیدا کردن شغل نمیدونم باید چیکارکنم من رشته ام مهندسی برق قدرت است 12 سال سابقه کاردارم وتو ایران پیمانکار روشنایی و نورپردازی معابر بودم دوستان مقیم سن دیگو اگرکسی بتونه برای پیدا کردن کار راهنمایی ام کنه ازش یک دنیا تشکر میکنم بهم پی ام یا میل بزنید دوستون دارم بای

سلام مرسی از دوستان که با مطالبشون به ادم روحیه میدهند من 3 روزه اومدم. سن دیگو ازطریق لاتاری خودم وهمسرم خونه یکی از فامیلمون سکونت داریم و خانومم باردار هست دیروز رفتم برای بیمه مدیکال ثبت نام کردم قرار شد تا یکماهه اینده جوابشو بدهند ولی از لحاظ پیدا کردن شغل نمیدونم باید چیکارکنم من رشته ام مهندسی برق قدرت است 12 سال سابقه کاردارم وتو ایران پیمانکار روشنایی و نورپردازی معابر بودم دوستان مقیم سن دیگو اگرکسی بتونه برای پیدا کردن کار راهنمایی ام کنه ازش یک دنیا تشکر میکنم بهم پی ام یا میل بزنید دوستون دارم بای
دوست عزيز تجربه شما در ايران بدردتون ميخوره اگر عملا كاركرده باشيد ، اينجا براي برق قدرت كار هست ، چون اصولا برق يكي ازآيتم هاي اصلي انرژي امريكاست ، پيشنهاد من گذراندن دوره كوتاه مدت در community college و گرفتن يك degree و بعد از شايد ١٦ هفته ميتونيد كار خوب گير بياريد ، امريكا كشور كساني است كه حرفه بلدند از نجاري بگير تا سيستمهاي قدرت ، پيروز باشيد.
2013AS45xx ღ دیدن قبولی: 07 نوامبر ۲۰۱۲ ღ ارسال فرم‌ها: 23نوامبر ۲۰۱۲ با ایمیل ღ مصاحبه: 20 مارچ ۲۰۱۳، آنکارا، برگهٔ صورتی ღ سفرنامه ღ مقصد:  *San diego *California  Smile ، کلیر:16 سپتامبر(180 روز انتظار)، تاریخ issued : سپتامبر 19، دریافت ویزا: 20 سپتامبر *آنکارا* تاریخ ورود به امریکا: 23 نوامبر(قطر ایرلاین)
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، Srod ، korosh1472 ، copol ، saharbb
سلام .من بیشتر ازیک ماه هرروز برای فروشگاهها اپلای میکردم ودنبال کار بودم که سرانجام یکی از فروشگاهها خوشبختانه با من تماس گرفت .البته من بعد از اپلای کردن برای فروشگاه والمارت هم حضورا پیگیری کردم و آنها هم جوابگو بودند.بنا به تجربه من بعد از اپلای کردن آنلاین بهتر است که مراجعه حضوری داشته باشید یا تلفنی پیگیری کنید .
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi ، golia ، Srod ، copol ، saharbb
(2016-03-03 ساعت 08:38)پانیسا نوشته:  سلام .من بیشتر ازیک ماه هرروز برای فروشگاهها اپلای میکردم ودنبال کار بودم که سرانجام یکی از فروشگاهها خوشبختانه با من تماس گرفت .البته من بعد از اپلای کردن برای فروشگاه والمارت هم حضورا پیگیری کردم و آنها هم جوابگو بودند.بنا به تجربه من بعد از اپلای کردن آنلاین بهتر است که مراجعه حضوری داشته باشید یا تلفنی پیگیری کنید .

سلام
چقدر دستمزد داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، shatsi
سلام به همه دوستان
من قراره با گرین تا چند وقت دیگه بیام سن دیگو یعنی با ویزای مهاجرتی .حالا کار ندارم بماند .قضیه کار و درآمد خیلی ذهنمو مشغول کرده ولی از طرفی کار با لیفتراک و بلدم و سابقه کار هم دارم تو ایران می خوام ببینم می تونم اونجا اون کار و پیدا کنم و ربان انگلیسیم هم معمولیه لطفا هموطنای san diego که دنبال کار بودن اینور اونور تو این زمینه چیزی دیدن امیدی هست ؟
پاسخ
(2016-02-11 ساعت 11:41)shadi79 نوشته:  سلام دوستان اگه برای 2 یا3 روزتوریستی بیام سن دیگو کجا هتل بگیریم که به مناطق توریستی نزدیک باش مرسی
سلام شما کی قراره برید سن دیگو ماهم میریم اونجا میتونیم به هم کمک کنیم
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi ، shadi79
(2016-03-03 ساعت 14:16)mojtaba01 نوشته:  
(2016-03-03 ساعت 08:38)پانیسا نوشته:  سلام .من بیشتر ازیک ماه هرروز برای فروشگاهها اپلای میکردم ودنبال کار بودم که سرانجام یکی از فروشگاهها خوشبختانه با من تماس گرفت .البته من بعد از اپلای کردن برای فروشگاه والمارت هم حضورا پیگیری کردم و آنها هم جوابگو بودند.بنا به تجربه من بعد از اپلای کردن آنلاین بهتر است که مراجعه حضوری داشته باشید یا تلفنی پیگیری کنید .

سلام
چقدر دستمزد داره؟
سلام . بصورت پاره وقت هفته ای 24ساعت است ساعتی10$!
پاسخ
تشکر کنندگان: shatsi ، golia
سلام دوستان.
یکی به من قیمت یه خونه صدمتری توی وست وود و سانتامونیکا و کالورسیتی میگه ؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
مهمه
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-03-06 ساعت 23:54)viva lx نوشته:  سلام دوستان.
یکی به من قیمت یه خونه صدمتری توی وست وود و سانتامونیکا و کالورسیتی میگه  ؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
مهمه

دوست عزیز از این سایت استفاده کنید

http://www.trulia.com
کیس نامبر : 2016AS2*** << مصاحبه : 17 نوامبر ابوظبی << وضعیت برنده اصلی خانم یکضرب + من AP  Cool
آپدیتها : 19نوامبر سایت سفارت 9 دسامبر و 25 ژانویه سایتCEAC وبالاخره کلیر در 4 فوریه بعد از 79 روز
ورود : بیست و یک اپریل - سوشال : یکماه بعد از ورود - پرداخت 165 دلار : دو هفته بعد از ورود - دریافت گرین کارت برنده اصلی : یکماه و نیم بعد از ورود - دریافت گرین کارت نفر دوم کیس : دو ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: golia ، Danoosh ، shatsi
(2016-03-08 ساعت 18:02)siamak نوشته:  
(2016-03-06 ساعت 23:54)viva lx نوشته:  سلام دوستان.
یکی به من قیمت یه خونه صدمتری توی وست وود و سانتامونیکا و کالورسیتی میگه  ؟؟؟؟
ممنون میشم راهنمایی کنین
مهمه

دوست عزیز از این سایت استفاده کنید

http://www.trulia.com
ممون (:
پاسخ
تشکر کنندگان: Siamak
سلام
كسي مكانيك يا ديلر ماشين ايراني تو سن ديگو سراغ داره

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان