کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آدرس پستی در فرم ثبت نام
در قسمت آدرس میتونیم از ویرگول(,) اسفاده کنیم؟
تشکر کنندگان: batis2010
(2011-10-30 ساعت 15:07)marzoom نوشته:  در قسمت آدرس میتونیم از ویرگول(,) اسفاده کنیم؟

بله
(2011-10-05 ساعت 17:45)saied-k نوشته:  
(2011-10-05 ساعت 14:41)_Reza_ نوشته:  سلام خدمت دوستان 2تا سوال داشتم :
1- اینکه بلوک به انگلیسی چی میشه ؟ بلوک 19 غربی رو چه جوری مینویسن ؟
2- لطفاگ این آدرس رو چک کنید ببینید مورد نداره ؟

Unit 4 - Floor 2 - building 19 west - shahrak shahrdari - After Croos Iran khodro - District 21 - Rd makhsus - tehran - Iran.
پلاک 4 - طبقه 2 - بلوک 19 غربی - شهرک شهرداری - بعد از چهار راه ایران خودرو - منطقه 21 - جاده مخصوص - تهران - ایران.

ممنون میشم اگه اشکالی هست بگید بعد اون شهرک شهرداری رو شهرکشو فینگلیش نوشتم اشکالی نداره ؟

سلام

فكر مي كنم اين طور بهتر باشه : ( درضمن نوشتن منطقه شهرداري هم كار بسيار خوبي است )

Unit 4 - Floor 2 - building 19 west - shahrak shahrdari - After Croos Iran khodro - Rd makhsus-e-karaj- District 21 - tehran - Iran

سلام
خود کلمه بلوک (block) در انگلیسی به معنای یک دستگاه ساختمان هم هست.
منبع: دیکشنری نارسیس
تاریخ ورود به آمریکا: دسامبر 2011
تشکر کنندگان: 3rip ، batis2010
سلام.من موقع ثبت نام در قسمت شهر نوشتم Isfahan ولی بعد دیدم تو پاسپورت نوشته Esfahan.به نظر شما این میتونه مشکل ساز باشه؟
تو قسمت كد پستي 8f.postal code/zip codeبراي ايران چي بايد نوشت؟؟؟؟
کلاً آدرس در این مرحله یک چیز فرمالیته است فقط پر کنید و نیازی نیست روش حساس بشید چون در این مرحله kcc اصلاً بهش نیازی نداره
2012AS00019XXX
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، batis2010
این آدرس رو:
انتهای خیابان بهار ، پلاک 10
به این صورت بنویسم درسته ؟ :
No 10, End of Bahar Street
(2011-11-04 ساعت 04:10)Ramkal نوشته:  این آدرس رو:
انتهای خیابان بهار ، پلاک 10
به این صورت بنویسم درسته ؟ :
No 10, End of Bahar Street

بله درسته
تشکر کنندگان: Ramkal ، batis2010
منم سال قبل یعنی 2012 آدرس رو به انگلیسی نوشتم ولی امسال بنا به گفته یکی از دوستام به فینگلیش نوشتم اخه میگفت آمریکایی ها که این آدرس رو بلد نیستن این آدرس برای زمانی هستش که قبول بشی و بخوان مدارک رو پست کنن که در این صورت پست ایران این آدرس رو میخونه و فینگلیش راحت تر هستن !! حالا نمیدونم چقدر درسته حرفش ! تو پست های قبل هم که دوستان گفتن از 2012 دیگه نامه پست نمیشه ! اینترنتی هستش Smile
تشکر کنندگان: delir ، batis2010
سلام دوستان !‌ انجمني نيس كه راجع به موضوع هاي متفرقه لاتاري حرف بزنيم ؟ و مربوط به سوال خاصي نباشه ؟ مثه همون انجمن شمارش معكوس پارسال Smile)
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، batis2010
سوالی برام پیش اومد :

اگر شخصی در لاتاری شرکت کرده و برنده لاتاری شده اما در هنگام ثبت نام آدرسی را ثبت کرده که بعداً از اون خونه اسباب کشی کرده و رفته حالا تکلیف این نامه ای که میاد چی هستش ؟

راستش چون من اسباب کشی کردیم و یادم نیست که موقع ثبت نام بوده یا قبل از ثبت نام یعنی آدرس جدید بوده یا قدیمی !

در صورت برنده شدن آیا میشه با KCC در میان گذاشت ؟
(2012-04-23 ساعت 14:17)ammar نوشته:  سوالی برام پیش اومد :

اگر شخصی در لاتاری شرکت کرده و برنده لاتاری شده اما در هنگام ثبت نام آدرسی را ثبت کرده که بعداً از اون خونه اسباب کشی کرده و رفته حالا تکلیف این نامه ای که میاد چی هستش ؟

راستش چون من اسباب کشی کردیم و یادم نیست که موقع ثبت نام بوده یا قبل از ثبت نام یعنی آدرس جدید بوده یا قدیمی !

دوست عزیز دیگه نامه در خونه نمیاد

با همون کانفرمیشن نامبری که پایان ثبت نام بهتون داد برنده شدنتون رو چک میکنید.
(2012-04-23 ساعت 19:23)3rip نوشته:  
(2012-04-23 ساعت 14:17)ammar نوشته:  سوالی برام پیش اومد :

دوست عزیز دیگه نامه در خونه نمیاد

با همون کانفرمیشن نامبری که پایان ثبت نام بهتون داد برنده شدنتون رو چک میکنید.

یعنی دیگه نامه ی اول نمیاد ؟
سلام من تازه وارد این تایپیک شدم اگه میشه راهنماییم کنید چطور میتونم ثبتنام اولیه رو انجام بدم×
Smile
تشکر کنندگان:
in care of : بر اساس دیکشنری آریان پور : اگر کسی میخواهد از ادرس فرد دیگری استفاده کند................پس این قسمت برای آدرس شخصی خالی است
تشکر کنندگان: storagemeter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان