کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
من فوق دیپلم آموزشکده فنی حرفه ای رو دارم کدوم گزینه رو باید بزنم؟
ممنون از دوستان
تشکر کنندگان:
(2011-10-09 ساعت 12:26)uxmal09 نوشته:  
(2011-10-09 ساعت 02:11)javad_2 نوشته:  
(2011-10-09 ساعت 00:24)dr_abbas_20 نوشته:  دانشجوی پزشکی هستم و یک ماه دیگه فارغ التحصیل میشم و تا دو سال که طرح پزشکیو برم ،وزارت بهداشت مدرک قابل ترجمه به من نمیده.
دو تا سوال دارم:
1- مدرک پزشکی عمومی doctorate degree میشه؟
2- پیشنهادتون برای من چیه که انشالله اگه اسمم در اومد به مشکل نخورم؟

سلام
نه دوست عزیز اکر مدرک رو گرفتی باید این گزینه رو انتخاب کنی University Degree گزینه Doctorate Degree برای مدرک دکترا یا همان PHD هست ، شما چون هنوز دانشجو هستید باید این گزینه را انتخاب کنید Some University Courses

به نظر من هم درسته، چون در فرم دقیقاً سوال شده که سطح تحصیلات فعلی شما چیه. در هر صورت دیپلم که برای مراحل بعدی کفایت می کنه که شما دارید، چرا روزه شک دار بگیرید و خودتون رو در زمان ثبت نام فارغ التحصیل دانشگاه معرفی کنید در صورتی که هنوز دانشجو هستید.

دوستان لطف کردن و پاسخ دادن. اما در خصوص گرفتن دانشنامه بعد از دوسال... میشه دانشنامه رو با پول خرید و زودتر از موعد آزادش کرد. من همین کار رو چند سال پیش کردم و اونو زودتر گرفتم. البته فکر نکنم به دانشنامه نیازی داشته باشی همون ترجمه پروانه ای که بهت میدن احتمالا کارساز باشه اگه شانس بیاری و قبول شی...موفق باشید
تشکر کنندگان:
(2011-10-10 ساعت 01:06)winx نوشته:  من فوق دیپلم آموزشکده فنی حرفه ای رو دارم کدوم گزینه رو باید بزنم؟
ممنون از دوستان
سلام
ببین توی صفحه 5 همین تایپیک گفتن بزنی University degree ولی بعضی ها هم نظرشون اینکه بزنی Vocational School یعنی کاردانی ( و العان وضیت تو مایه های یوم الشک می باشد ) بهتره که خودت هم چند جا پرسو جو کنی .

تشکر کنندگان: winx
ا چی شد پس تا قبل از این پست همه میگفتن واسه کاردانی باید university degree رو بزنیم حالا ایجا میگه vocational school آخرش کدومه?
تشکر کنندگان: winx
دوستان من فارغ التحصيل كارداني سما (سازمان مدارس ايران) هستم. بايد university degree را انتخاب كنم ؟
تشکر کنندگان:
بالاخره ندونستیم چی شد!!!من از هر کی میپرسم میگه نمیدونم!!!!
تشکر کنندگان:
(2011-10-11 ساعت 21:43)puzzle نوشته:  دوستان من فارغ التحصيل كارداني سما (سازمان مدارس ايران) هستم. بايد university degree را انتخاب كنم ؟
بله دوست عزیز ..
Pir shodim vali bozorg na
تشکر کنندگان:
من تو مقطع دبیرستان رشته ام کامپیوتر بوده (فنـی و حرفه ای)، اما دیپلمم (که معادلش قبولی در سال سوم دبیرستان بوده) رو نگرفتم و به سربازی رفتم.
الآن چه کار کنم؟ در فرم ثبت نام قسمت دیپلم رو تیک بزنم(و برم دنبال گرفتن دیپلم) یا زیر دیپلم رو تیک بزنم؟
درضمن فقط چند واحد کم دارم.
ضمنا سابقه کار هم نـــدارم.
متشکرم از لطفتون.
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
دوستان واسه یه سوال 2 جواب مختلف میدن اونم با قاطعیت تمام!!! کدوم درسته بالاخره؟
تشکر کنندگان:
کسی که ترم اول دانشگاه هست کدوم گزینه رو باید انتخاب کنه؟ چون واحدی که هنوز پاس نکرده...
high school degree میشه یا some uni courses؟!
تشکر کنندگان:
من تو دبیرستان رشته ی کامپیوتر خوندم( فنی و حرفه ای ). البته سال سوم رو کامل نخوندم و چند واحد باقی موند بعدشم رفتم سربازی.
می خوام بدونم الآن چه کار کنم:
تو فرم ثبت نام قسمت دیپلم رو تیک بزنم و برم دنبال دیپلمم؟
اگه برم دنبالش تا بهمن امسال ( 90 ) می تونم دیپلمم رو بگیرم.
درضمن سابقه کار هم نــــدارم.
مرسی از سایت خوبتون.Sad
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان:
(2011-10-12 ساعت 20:35)Ham3dJ نوشته:  کسی که ترم اول دانشگاه هست کدوم گزینه رو باید انتخاب کنه؟ چون واحدی که هنوز پاس نکرده...
high school degree میشه یا some uni courses؟!

به نفعته که High school diploma رو بزنی که در صورت برنده شدن دردسر گرفتن ریز نمرات از دانشگاه و ترجمه و ... نداشته باشی
تشکر کنندگان: Ham3dJ
(2011-10-13 ساعت 01:46)javad_2 نوشته:  
(2011-10-12 ساعت 17:31)winx نوشته:  دوستان واسه یه سوال 2 جواب مختلف میدن اونم با قاطعیت تمام!!! کدوم درسته بالاخره؟

سلام

اگر چند پست بالاتر را بخوانی جواب سوالت رو با نظر من میبینی ولی انتخاب با خود شماست
موفق باشی
ممنون از راهنمایی شما.فقط اینو بگم من واسه کاردانی به کارشناسی قبول شدم ولی رشته ما نیمه متمرکزه(آزمون عملی داره)و ما میشیم ورودیه بهمن!من مطمئن هستم که قبول میشم به نظر شما باز گزینه Vocational School رو بزنم؟؟؟
ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
من یه سوال دارم که شاید اینجا جاش نباشه ولی جای بهتری پیدا نکردم.
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته هستم و تا تاریخ 31 شهریور91 فارغ التحصیل میشم.سربازی نرفتم و احتمالا حدود 10 ماه خدمت دارم.
حالا میخواستم ببینم اگه من امسال لاتاری ثبت نام کنم و قبول بشم و تا قبل از فارغ التحصیلی با گذاشتن وثیقه 15 میلیونی از کشور خارج بشم (برای مصاحبه) و ویزا بگیرم میتونم ورودمو به آمریکا (برای انجام خدمت)به تاخیر بندازم؟مثلا اواخر 2013 یا اوایل 2014؟ در این صورت ویزای احتمالی باطل نمیشه؟
یا اینکه مصاحبه رو برای این مدت طولانی به تاخیر بندازم؟
ممنون
به امید فردا...
تشکر کنندگان:
(2011-10-13 ساعت 23:59)M0HSeN_US نوشته:  سلام
من یه سوال دارم که شاید اینجا جاش نباشه ولی جای بهتری پیدا نکردم.
من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته هستم و تا تاریخ 31 شهریور91 فارغ التحصیل میشم.سربازی نرفتم و احتمالا حدود 10 ماه خدمت دارم.
حالا میخواستم ببینم اگه من امسال لاتاری ثبت نام کنم و قبول بشم و تا قبل از فارغ التحصیلی با گذاشتن وثیقه 15 میلیونی از کشور خارج بشم (برای مصاحبه) و ویزا بگیرم میتونم ورودمو به آمریکا (برای انجام خدمت)به تاخیر بندازم؟مثلا اواخر 2013 یا اوایل 2014؟ در این صورت ویزای احتمالی باطل نمیشه؟
یا اینکه مصاحبه رو برای این مدت طولانی به تاخیر بندازم؟
ممنون
ميتوني زمان مصاحبتا عوض کني ولي طبق گفته ي بچه هاي با تجربه زياد توصيه نميشه.
وقتي ويزاي شما صادر شد 6 ماه حداکثر فرصت داري وارد آمريکا بشي والا ويزات باطل ميشه.
ببين دوست عزيز ارديبهشت جوابا مياد ،2ماه بعد شروع ميشه کيس ها کارنت بشه. اگر شماره کيست حدوده 20000 باشه 6تا7 ماه بعد ميري مصاحبه ،اگر FBI check نخوري و مستقيم ويزا بگيري 6 ماه فرصت داري که بري ديگه حالا خودت حساب کن وضعيتت چه جوري ميشه.
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: M0HSeN_US

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان