کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات مرتبط با مدرک تحصیلی در فرم ثبت نام
سلام بر دوستان
من دیپلم فنی حرفه ای هستم یعنی پیش دانشگاهی نداشتم.الان هم دارم کاردانی میخونم 2ترم دیگه کاردانیم تموم میشه برای ثبت نام کدوم گزینه را باید بزنم؟1.گذراندن چند واحد دانشگاهی یا فوق دیپلم را.
با تشکر
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان:
دوستان من سوم دبیرستان (رشته ریاضی) رو تموم کردم و الان پیش دانشگاهی دارم میخونم
والله راستش من نمیدونم الان دیپلمه هستم یا امسال دیپلم میگیرم یا...Big Grin
فقط میدونم اگه برنده بشم و برای مصاحبه برسم اونجا پیش دانشگاهیمم تموم میشه و مدرک دارم
میخواستم بدونم مدرکو چی بزنم؟Big Grin
راستی--3ماه دیگه 18سالم تموم میشه
ممنون
تشکر کنندگان:
(2011-10-05 ساعت 16:45)aghamilad نوشته:  سلام بر دوستان
من دیپلم فنی حرفه ای هستم یعنی پیش دانشگاهی نداشتم.الان هم دارم کاردانی میخونم 2ترم دیگه کاردانیم تموم میشه برای ثبت نام کدوم گزینه را باید بزنم؟1.گذراندن چند واحد دانشگاهی یا فوق دیپلم را.
با تشکر

شما بايد گزينه some university رو بزنيد.
(2011-10-05 ساعت 16:58)ama-amir نوشته:  دوستان من سوم دبیرستان (رشته ریاضی) رو تموم کردم و الان پیش دانشگاهی دارم میخونم
والله راستش من نمیدونم الان دیپلمه هستم یا امسال دیپلم میگیرم یا...Big Grin
فقط میدونم اگه برنده بشم و برای مصاحبه برسم اونجا پیش دانشگاهیمم تموم میشه و مدرک دارم
میخواستم بدونم مدرکو چی بزنم؟Big Grin
راستی--3ماه دیگه 18سالم تموم میشه
ممنون

دوست عزيزم چون شما الان 18 سال تمام نداريد نمي توانيد به تنهايي شركت كنيد. پس نيازي نيست نگراني انتخاب تحصيلات را داشته باشيد.

فعلا در صورت امكان در فرم پدر و مادرت ثبت شوو كه خودش دوبار شانس قبولي داره !!

موفق باشيد.

تشکر کنندگان: ama-amir
سلام دوستان ایا منظور از vocational schoolهمان دبیرستان فنی و حرفه ای نیست؟ممنون می شم اگه اطلاعاتی دارید پاسخ بدین.
تشکر کنندگان:
(2011-10-05 ساعت 19:04)satrap نوشته:  سلام دوستان ایا منظور از vocational schoolهمان دبیرستان فنی و حرفه ای نیست؟ممنون می شم اگه اطلاعاتی دارید پاسخ بدین.

به معنی ( آموزشگاه حرفه ای ) است ....
درود دوستان ....
مرحله 12 از فرم ثبت نام :
12. What is the highest level of education you have achieved, as of today?
بالاترین سطح آموزشی که تا به حال کسب کرده اید ....؟

Primary school only............................ فقط دبستان
High School, no degree .................... دبیرستان بدون مدرک
High School degree............................ مدرک دیپلم دبیرستان
Vocational School............................... آموزشگاه حرفه ای
Some University Courses ................... دوره های آموزشی دانشگاه

University Degree...............................مدرک دانشگاهی
Some Graduate Level Courses ........... بعضی از واحدهای فوق لیسانس
Master's Degree ............................... کارشناسی ارشد
Some Doctorate Level Courses .......... برخی از کلاس های دکترا
Doctorate Degree ............................. مدرک دکترا
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: majidusa01 ، satrap
سلام؛

دوستان، یکی از آشناهای بنده دیپلم ردی هستش
ایشون میتونه تا زمان مصاحبه مدرکشو بگیره امّا با توجّه به اینکه دوران تحصیل ایشون مربوط به نظام قدیم بوده ، بازم مدرک پیش دانشگاهی رو لازم داره؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
مادر من بازنشسته هست با 23 سال سابقه کار ادارات دولتی ولی دیپلم نداره. می تونه شرکت کنه؟
ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان:
(2011-10-06 ساعت 00:55)lili38 نوشته:  سلام دوستان
مادر من بازنشسته هست با 23 سال سابقه کار ادارات دولتی ولی دیپلم نداره. می تونه شرکت کنه؟
ممنون از راهنماییتون

بله ایشون با سابقه کار میتونند شرکت کنند ولی باید بدونید که ایشون {انشا...}بعد از برنده شدن و موقع گرفتن ویزا FBI چک خواهند خورد.
تشکر کنندگان: ali.narooei
سلام به همه دوستان.
مرسی از این انجمن خوب و می تونم بگم کامل.

دوستان من البته اینجا تازه واردم و متاسفانه قبل از این که اینجا رو پیدا کنم ثبت نام 2013 خودمو انجام دادم.

یه سوال داشتم که خیلی نگرانم کرده.

من دیپلم هنرستان دارم.
ولی واقعا تا قبل از این که یه سری از تاپیکهای انجمن و نخونده بودم نمی دونستم که Vovational School که تو فورم آمده یعنی همون هنرستان خودمون.
و متسفانه در قسمت انتخاب مدرک تحصیلی من Hight School Degree رو انتخاب کردم.

آگه خدا خاست و انتخاب شدم. امکان داره واسه این منو رد کنند؟
البته بگم غیر از دیپلم هنرستان چنتایی هم Certificate Microsoft دارم مثل MCSA / MCSE

و بالای 7 سال هم سابقه بیمه و کار دارم.

ببخشید پور حرفی کردم.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

با احترام
Reza.Ir
تشکر کنندگان: Yashar1989
سلام
من از یک وکیل دادگستری در کار ترجمه مدرکه در مورد مدرک های فوق دیپلم ( آموزشکده های فنی حرفه ای ) پرسیدم گفت که جزء University Degree...............................مدرک دانشگاهی حساب میشه حا لا اگه کسی اطلاعات جدید بدست آورد به اشتراک بذاره .
تشکر کنندگان: 3rip
(2011-10-06 ساعت 20:29)Reza.Ir نوشته:  سلام به همه دوستان.
مرسی از این انجمن خوب و می تونم بگم کامل.

دوستان من البته اینجا تازه واردم و متاسفانه قبل از این که اینجا رو پیدا کنم ثبت نام 2013 خودمو انجام دادم.

یه سوال داشتم که خیلی نگرانم کرده.

من دیپلم هنرستان دارم.
ولی واقعا تا قبل از این که یه سری از تاپیکهای انجمن و نخونده بودم نمی دونستم که Vovational School که تو فورم آمده یعنی همون هنرستان خودمون.
و متسفانه در قسمت انتخاب مدرک تحصیلی من Hight School Degree رو انتخاب کردم.

آگه خدا خاست و انتخاب شدم. امکان داره واسه این منو رد کنند؟
البته بگم غیر از دیپلم هنرستان چنتایی هم Certificate Microsoft دارم مثل MCSA / MCSE

و بالای 7 سال هم سابقه بیمه و کار دارم.

ببخشید پور حرفی کردم.
ممنون میشم راهنماییم کنین.

با احترام
Reza.Ir

دوست من جای نگرانی نیست . شما اگر انشالله برنده شدید اول با یک ایمیل به kcc اشتباه خودتون رو توضیح میدید و بعد هم از طریق یک آموزشگاه از راه دور در مدت کوتاهی پیش دانشگاهیتونو می گیرید
تشکر کنندگان:
با عرض سلام و ادب
ببخشييد اگر سوال تكراري به نظر مياد جون هنوز پاسخ قطعي داده نشده.
من مدرك فني و حرفه اي 11 ساله دارم و ترم 1 كارداني هستم.كارت پايان خدمت هم دارم من بايد چه گزينه اي از مدرك تحصيلي رو انتخاب كنم و اين خواهش رو دارم كه يه پاسخ قطعي داده بشه.
مرسي
تشکر کنندگان:
سلام
یه سوالی برای من پیش اومد
اگر کسی دیپلم دبیرستان داشته باشه و بعد از طریق فنی حرفه ای مدرک فوق دیپلم بگیره باز هم پیش دانشگاهی دبیرستان نیاز داره؟
...
تشکر کنندگان:
با انتخاب گزینهVocational School اراِيه اشتغال به تحصيل از دانشگاه به سفارت مشكلي نداره يعني اشتغال به تحصيل رو ترجمه رسمي ميكنن؟
تشکر کنندگان:
و ميشه بگين چطوري پيش دانشگاهي گرفتين؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان