کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
[/quote]
با سلام و تشكراز پاسخ گويي دوستان محترم .
جهت روشن شدن موضوع ؛ هر بار كه دچار مشكل شدم و نتوانستم به عنوان عضو وارد سيستم شوم مجبور شدم با ايميل جديد و نام كاربري جديد فارسي و يا لاتين مجددا عضو شوم واين امضا ( مير منصور ) نام كاربري جديد و براي اولين بار استفاده كردم . البته حدس خودم اينست كه احتمالا چون از طريق سيستم اداري محل كار استفاده مي كتم از طرف اينجا مشكل فراهم مي شود . وزماني كه به مشكل برخورد مي كنم از دستگاههاي ديگر مثل منزل و كافي شاپ هم نمي توانم وارد شوم . موفق باشيد .
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان: amirsaleh74
(2014-11-12 ساعت 11:47)مير منصور نوشته:  با سلام و تشكراز پاسخ گويي دوستان محترم .
جهت روشن شدن موضوع ؛ هر بار كه دچار مشكل شدم و نتوانستم به عنوان عضو وارد سيستم شوم مجبور شدم با ايميل جديد و نام كاربري جديد فارسي و يا لاتين مجددا عضو شوم واين امضا ( مير منصور ) نام كاربري جديد و براي اولين بار استفاده كردم . البته حدس خودم اينست كه احتمالا چون از طريق سيستم اداري محل كار استفاده مي كتم از طرف اينجا مشكل فراهم مي شود . وزماني كه به مشكل برخورد مي كنم از دستگاههاي ديگر مثل منزل و كافي شاپ هم نمي توانم وارد شوم . موفق باشيد .

بخش امنیت شبکه و اینترنت ادارات نهایتاً میتونن با اعمال پالیسی ها و پراکسی ها ، شما رو از ورود به سایت منع کنند (با فپلتر داخلی) نه اینکه برای یوزر ایجادشده توسط شما در یک سایت، مشکل ایجاد کنن (مثلاً حذف کنند! مگر اینکه همه فعالیت شما رصد بشه و مثلاً رمز ایجادشده توسط شما رو ببینن و بعداً برای اذیت کردن شما، خودشون اونو عوض کنن!!!)
بنابراین به احتمال فراوان، مشکل از اسپل نام کاربری، رمز و یا نهایتاً همونطوری که مدیرمحترم آقامحمود فرمودن، ناشی از ساخت یوزرهای متعدد بوده...
بنابراین بهتره که یکبار برای همیشه یک یوزر با حروف لاتین و همینطور پسورد لاتین بسازید و با همون فعالیت کنید....
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: مير منصور ، amirsaleh74
خارج شدن مهاجر سرا از دسترس دیگه امر طبیعی شده!!!
تشکر کنندگان: jojo_hami ، vahidbaq ، Rock ، MJAVADIAN ، amirsaleh74 ، قصه گو ، shaghayegh
مدیران محترم توجه کنن که ما قلبمون ضعیفه و حتما backup مفصلی از سایت داشته باشن. این همه مطلب مفید و خاطره حیفه یه وقت از دست بره.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: Rock ، smhh7441 ، kaamiran ، amirsaleh74 ، قصه گو
(2014-12-10 ساعت 15:26)vahidbaq نوشته:  مدیران محترم توجه کنن که ما قلبمون ضعیفه و حتما backup مفصلی از سایت داشته باشن. این همه مطلب مفید و خاطره حیفه یه وقت از دست بره.

ظاهراً خودمون باید دست به کار بشیم و زحمت بک آپ 4 گیگ رو متحمل بشیم!!!
تشکر کنندگان: amirsaleh74 ، shaghayegh ، barvos
مشکل از کجاست که نمیشه وارد سایت شد؟!.... هرازگاهی یه چند روز مشکل ایجاد میشه و بعد رفع میشه. ما به این سایت واطلاعاتی که در اختیارمون میذاره وابسته شدیم. لطفا رسیدگی کنین.
ممنون.
کیس نامبر: 2015AS49xx / ارسال فرم اول: 26 May / تعداد افراد کیس: 2نفر / سفارت: آنکارا -> دبی / تاریخ مصاحبه: 4 May
تشکر کنندگان: kaamiran ، majid7 ، amirsaleh74 ، jojo_hami ، taherifar
(2014-12-15 ساعت 13:18)MJAVADIAN نوشته:  مشکل از کجاست که نمیشه وارد سایت شد؟!.... هرازگاهی یه چند روز مشکل ایجاد میشه و بعد رفع میشه. ما به این سایت واطلاعاتی که در اختیارمون میذاره وابسته شدیم. لطفا رسیدگی کنین.
ممنون.

تیم فنی درحال بروزرسانی یک سری موارد هست و این مشکلات و اختلالات ناشی از بروزرسانی هایی هست که صورت میگیره. بزودی اختلالاتی که هر از گاهی پیش میاد بصورت کامل رفع خواهد شد.
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: feidom30 ، MJAVADIAN ، Mahmood129 ، laleht ، vahidbaq ، HERMES7 ، shaghayegh ، barvos
(2014-12-15 ساعت 15:45)saboteur نوشته:  
(2014-12-15 ساعت 13:18)MJAVADIAN نوشته:  مشکل از کجاست که نمیشه وارد سایت شد؟!.... هرازگاهی یه چند روز مشکل ایجاد میشه و بعد رفع میشه. ما به این سایت واطلاعاتی که در اختیارمون میذاره وابسته شدیم. لطفا رسیدگی کنین.
ممنون.

تیم فنی درحال بروزرسانی یک سری موارد هست و این مشکلات و اختلالات ناشی از بروزرسانی هایی هست که صورت میگیره. بزودی اختلالاتی که هر از گاهی پیش میاد بصورت کامل رفع خواهد شد.

که اینطور. مرسی بابت جواب.
کیس نامبر: 2015AS49xx / ارسال فرم اول: 26 May / تعداد افراد کیس: 2نفر / سفارت: آنکارا -> دبی / تاریخ مصاحبه: 4 May
تشکر کنندگان: taherifar
(2014-12-15 ساعت 15:45)saboteur نوشته:  تیم فنی درحال بروزرسانی یک سری موارد هست و این مشکلات و اختلالات ناشی از بروزرسانی هایی هست که صورت میگیره. بزودی اختلالاتی که هر از گاهی پیش میاد بصورت کامل رفع خواهد شد.

آقا ما قلبمون ضعیفه زودتر می گفتید اینقدر نگران نشیم. خدا رو شکر که این مشکلات به خاطر بروز رسانی هست. انشالا که سایت هر روز بهتر از دیروز بشه.
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
تشکر کنندگان: shaghayegh
[quote='vahidbaq' pid='568385' dateline='1418825032']
[quote='saboteur' pid='567889' dateline='1418642140']
با سلام امروز 12 بهمن 93 مصادف با اول فوريه 2015 براي ورود به سايت با مشكل همراه بود و صفحه مشكي كه گفته بود سايت هك شده و كلمات نا مربوط به انگليسي بود . اميدوارم مشكلي نباشد موفق باشيد.
كيس 2000-2001 خانوادگي f4 . تكميل مدارك 2009 - 2011 . مصاحبه ابوظبي دسامبر 2014 .دريافت برگه آبي . از زمان مصاحبه تا بحال 4 بار اپديت شده ايم و بعد از 5/5 ماه كلير و يك ماه بعد از كلير ويزا دريافت كردم .متاسفانه ايميل ام باز نمي شود و اگر كاري بود پيام خصوصي بدهيد .
تشکر کنندگان: jojo_hami ، rzjrh ، barvos
(2015-02-01 ساعت 13:05)مير منصور نوشته:  [quote='vahidbaq' pid='568385' dateline='1418825032']
[quote='saboteur' pid='567889' dateline='1418642140']
با سلام امروز 12 بهمن 93 مصادف با اول فوريه 2015 براي ورود به سايت با مشكل همراه بود و صفحه مشكي كه گفته بود سايت هك شده و كلمات نا مربوط به انگليسي بود . اميدوارم مشكلي نباشد موفق باشيد.

من هم دیدم اما الان دیگه نیست
به دنبال یک زندگی خوبترBig Grin
تشکر کنندگان: مير منصور ، barvos
دوستان من در بخش نمایش ارسال ها هر زمان که کلیک میکنم این مشکل هست. فکر میکنم یک هفته میشه نمیتونم ارسال های جدید را چک کنم. اسکرین شات کردم براتون.

[عکس: 26d3e16dde62ce7cd463e8ba729a5c412a38c39f.jpg]
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

تشکر کنندگان: abas_kashan ، taherifar ، sib 24
سلام مدیران عزیز!!!

داخل گوگل عبارت مهاجرسرا رو سرچ کنید

یا اینکه برای مشاهده تمام صفحات ایندکس شده سایت این رو در گوگل وارد کنید :

site:mohajersara.com

با این عبارت مواجه میشید :

A description for this result is not available because of this site's robots.txt – learn more.

حتی یک صفحه هم از این سایت در گوگل ایندکس نیست . در واقع سهوا یا عمدا کلیه لینک های مهاجر سرا از گوگل پاک شده . دلیلش هم این خط در فایل robots.txt هست :

User-agent: Googlebot
Disallow: /

برای مشاهده فایل robots.txt اینجا کلیک کنید :

http://www.mohajersara.com/robots.txt

خط ۲ و ۳ رو پاک کنید!

و خداوند بزرگ را شاکر باشید که کسی دید!Big Grin کاری داشتید خصوصی در خدمتیم Big Grin
کیس نامبر : 2014AS1XXX / افراد کیس : ۲ نفر / سفارت : ایروان / خلاصه : بعد از نزدیک به ۷ ماه انتظار ویزامونو گرفتیم!
تشکر کنندگان: sib 24 ، Ali Sepehr ، taherifar ، Abdorrezaa ، only_flight ، arveen100
خدا را شكر ، گوش شيطون كر ، مدتيه كه مشكلات قبلي مثل MyBB sql Error رو نداريم ولي اتفاقات عجيب غريب مي بينيم!!!

مثلاً خودم چندباره كه مي بينم تعداد ارسال هام كم و زياد ميشن... يعني قبلاً 147 بود، ولي يهو تبديل شد به 128 .... بعد درست شد ولي الان دوباره كم شده... نميدونم توسط مديران محترم بعضي از ارسالهاي قبلي پاك شده يا اينكه مثلاً يه تاپيكي كلاً منهدم شده كه اون ارسالهام حذف شده و يا ...

به هرحال خواستم كه با اعلام اين مشكل، صداي خودمو جهت ثبت در تاريخ به گوش مسئولين و مديران محترم برسونم....

آي لاو يو مهاجرسرا دات كام
تشکر کنندگان:
(2015-04-13 ساعت 19:09)taherifar نوشته:  خدا را شكر ، گوش شيطون كر ، مدتيه كه مشكلات قبلي مثل MyBB sql Error رو نداريم ولي اتفاقات عجيب غريب مي بينيم!!!

مثلاً خودم چندباره كه مي بينم تعداد ارسال هام كم و زياد ميشن... يعني قبلاً 147 بود، ولي يهو تبديل شد به 128 .... بعد درست شد ولي الان دوباره كم شده... نميدونم توسط مديران محترم بعضي از ارسالهاي قبلي پاك شده يا اينكه مثلاً يه تاپيكي كلاً منهدم شده كه اون ارسالهام حذف شده و يا ...

به هرحال خواستم كه با اعلام اين مشكل، صداي خودمو جهت ثبت در تاريخ به گوش مسئولين و مديران محترم برسونم....

آي لاو يو مهاجرسرا دات كام

دوست عزیز سلام

کم و زیاد شدن پست ها اتفاق عجیبی نیست و دلیلی فنی داره. سایت هر چند وقت یکبار تعداد پست ها و تعداد تاپیک ها و تعداد تشکر ها رو برای اینکه درست باشه رو دوباره می شماره و این اتفاق دیروز افتاد و برای همین شما این رو مشاهده کردید.

(2015-04-12 ساعت 01:01)comp نوشته:  سلام مدیران عزیز!!!

داخل گوگل عبارت مهاجرسرا رو سرچ کنید

یا اینکه برای مشاهده تمام صفحات ایندکس شده سایت این رو در گوگل وارد کنید :

site:mohajersara.com

با این عبارت مواجه میشید :

A description for this result is not available because of this site's robots.txt – learn more.

حتی یک صفحه هم از این سایت در گوگل ایندکس نیست . در واقع سهوا یا عمدا کلیه لینک های مهاجر سرا از گوگل پاک شده . دلیلش هم این خط در فایل robots.txt هست :

User-agent: Googlebot
Disallow: /

برای مشاهده فایل robots.txt اینجا کلیک کنید :

http://www.mohajersara.com/robots.txt

خط ۲ و ۳ رو پاک کنید!

و خداوند بزرگ را شاکر باشید که کسی دید!Big Grin کاری داشتید خصوصی در خدمتیم Big Grin

ممنونم از شما براتون پیام خصوصی ارسال کردم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان