کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
دوستان نمیدونم مشکله تروجان حال شده یا نه، ولی من بعد از ۲ بار به فنا رفتن computer ، بالاخره کسپرسکی ۲۰۱۲ کاملا update نصب کردم، همه ویروس ها و تروجان ها رو میشناسه و حذف میکنه و نمیزاره سیستم آلوده بشه، زمنه اینکه سایت هم خوب بالا میاد.
شماره کیس: 2012AS00017xxx
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای اول: 4 Aug 2011
تاریخ کارنت شدن کیس: 7 Nov 2011
تاریخ مصاحبه: January 2012
نتیجه مصاحبه: ویزا یکضرب خانم(برنده اصلی) و برگه آبی (من)
تاریخ دریافت کلیرنس: 19 April
تعداد افراد: 2
جمع تقریبی هزینه ها: مقدمات و بلیط و هتل1,645,000 + سفارت و ...1900$
تشکر کنندگان:
نه مشکل هنوز حل نشده ولی در واقع فایروال شما عمل کرده و جلوی آلوده شدن را میگیره.

ان شا الله هم مشکل انجمن حل بشه هم کلیرنس شما بیاد.
تشکر کنندگان: amir2640 ، Lucky Luke
(2012-02-09 ساعت 06:58)jordanir نوشته:  نه مشکل هنوز حل نشده ولی در واقع فایروال شما عمل کرده و جلوی آلوده شدن را میگیره.

ان شا الله هم مشکل انجمن حل بشه هم کلیرنس شما بیاد.

با سلام

سایت هنوز مشکل دارد وتایپیک پرسش و پاسخ گرین کارت خانوادگی هم دها صفحش پاک شده
امیدوارم با تلاش مدیران عزیز مهاجر سرا بعد از ماهها به روال خدش برگرده

كتگوري F3
تاريخ اپلاي 2004 AUG
کیس نامبر  ABD2010

تشکر کنندگان:
درود بر مدیران گرامی ....

انجمن شمارش معکوس 2013 و انجمن های اهداف اطلاعیه و انجمن ویزای دانشجویی و تحصیل در آمریکا و برخی انجمن های دیگر نیز پر شده است از اسکریپ های مخرب .....
جمله من در مورد اسکریپ ها تکراریست .. اما خواهشمندیم در تسریع کار تلاش کنید ...
با تشکر از زحمات شما ....سپاس
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: storagemeter ، mohammadm64
دوستان اگه با موزیلا وارد سایت بشن و " اد اون " "بلاک اسکریپ " رو نصب کنند مشکلاتشون برطرف میشه
شماره کیس: *****ANK20058
کنسولگری: آنکارا
نوع ویزا: خانوادگی F3
تاریخ مصاحبه: January 2012
تاریخ دریافت کلیرنس: March 2012
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به امریکا:
تعداد افراد: 3

در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک، بزرگ شد در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است !!!
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، storagemeter
چندین ماه هست که سرعت لود شدن صفحات خیلی پایین اومده !
تشکر کنندگان: majidusa01 ، mohammadm64
آقا به به ای ول بالاخره یک تغییرات اساسی تو سایت ایجاد شد ، امروز بعد از اینکه سایت مجدد بالا اومد اولش باز آنتی ویروس من یکم هشدار میداد ولی الان امتحان کردم بسیاری از صفحات سایت رو خبری از تروجان نبود ای ول بسیار خوشحالم که بالاخره درست شد و از شر تروجانها خلاص شدیم خسته نباشید میگم به کسانی که درستش کردن
تشکر کنندگان: hoda2012 ، majidusa01 ، Ali Sepehr ، viona
منم وظیفه خودم میدونم که از زحماتی که برای کلیر کردن این سایت کشیدین سپاسگزاری کنم.Big Grin
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: hoda2012 ، mohammadm64 ، majidusa01 ، storagemeter ، faranak.n ، vroom ، Ali Sepehr
مگه مشکل برطرف نشده ؟!!! برای من که دیگه مشکلی نداره
تشکر کنندگان:
من هنوزم مشکل سرعت لود رو دارم صفحات برام خیلی دیر باز میشن البته فقط تو این سایت اینجوریه
تشکر کنندگان: mohammadm64
(2012-02-24 ساعت 18:29)majidusa01 نوشته:  من هنوزم مشکل سرعت لود رو دارم صفحات برام خیلی دیر باز میشن البته فقط تو این سایت اینجوریه

بعضی صفحات سرعتش کمه هنوز ولی بعضیاش خوب شده اما مشکل ویروس دیگه نیست امیدوار سرعت هم خوب بشه ، مثلا دکمه تشکر کلی طول میکشید ولی الان سریع شده Big Grin
تشکر کنندگان: majidusa01
(2012-02-24 ساعت 14:51)yazdan نوشته:  واقعا متاسفم برای مسئولین سایت که بعد از گذشت این همه مدت
هنوز نتونستن مشکلات فروم رو برطرف کنن!

با سلام و احترام خدمت یزدان عزیز
متاسفانه با دیدن تاریخ عضویت و رتبه شما واقعاً شوکه شدم از این نظر که ما افرادی هستیم که الان داریم از این سایت و تمام اطلاعاتش بصورت کاملاً رایگان استفاده میکنیم بعد بدون در نظر گرفتن اینکه این عزیزان بدون هیچ چشم داشتی این امکان رو واسه ما فراهم کردن که بتونیم با هم تبادل اطلاعات کنیم ، یه کمی کم لطفیه (البته نمیدونم که ایجاد این سایت واسشون هزینه ای داشته یا نه؟ حداقلش اینه که واسه طراحی خود سایت حتماً باید هزینه ای پرداخت بشه ، اگر هم یکی از موسسین سایت خودش در زمینه طراحی سایت سررشته داشته باشه و خودش این سایت رو طراحی کرده باشه بازم باید از اینکه وقتش رو واسه این کار گذاشته ازش قدر دان بود) به هر حال ما داریم از دنیایی از اطلاعاتی که اینجا واسمون گذاشته شده استفاده میکنیم و نباید واسه همه کسانی که دارن به ما کمک میکنن تا شاید بتونیم راهی که اونا رفتن ( یا دارن میرن ) رو راحتتر طی کنیم متاسف باشیم چون واسه استفاده از این سایت واسه ما کسی دعوتنامه نفرستاده بود ، خودمون پیداش کردیم و داریم ازش استفاده میکنیم
حق اطلاع رسانی و اعتراض داریم ولی حق توهین نداریم

به هر حال سایت مدتی دچار مشکل شده بود و دیروز واسه چند ساعتی از دسترس خارج شده بود که واسه من پیغام " فعلاً بصورت موقت از دسترس خارج شده است" میومد و بعد از اون من دیگه رو کامپیوتر خودم هیچگونه پیغامی مبنی بر حمله تروجان ها دریافت نکردم "kaspersky internet security V.12 " و سرعت لود شدن صفحات هم بیشتر از قبل شده ، فکر کنم مدیران محترم جهت بر طرف شدن مشکل اقداماتی انجام دادن ، با تشکر از زحماتشون

دوست عزیز من به هیچ وجه قصد جسارت خدمت جنابعالی یا بحث کردن رو ندارم و در خاتمه ازتون عذر خواهی میکنم اگه جوابتون رو اینطوری دادم
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، storagemeter ، SH1A2R3 ، vroom ، faranak.n ، tartar ، 3rip ، Ali Sepehr ، frozen mind ، shahram1347 ، hvm
آنتی ویروس در حال حاضر پیغام تروجان نمیده و سرعت سایت با این که کمی کنده از قبل خیلی بهتر شده. دست مدیران درد نکنه.
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، vroom ، faranak.n
دوستان و کاربران عزیز،

مهاجرسرا یک انجمن اطلاعرسانی است که به صورت غیر انتفاعی و رایگان اداره می شود. ادمین سایت صاحب اصلی سایت بوده و تمامی هزینه های سرور و هاستینگ را شخصا پرداخت می کند. هدف مهاجرسرا گسترش اطلاعات مهاجرتی برای کاربران فارسی زبان اینترنت است.

متاسفانه در چند ماه اخیر انجمن دچار مشکلاتی شده بود که در حال حاضر در حال رفع شدن است. ادمین عزیز، در حال رفع کردن مشکلات امنیتی سایت می باشد. ضمن عرض پوزش به خاطر مشکلات به وجود آمده، لطفا همچنان با بردباری به استفاده از سایت بپردازید تا زمانی که ادمین به صورت کامل کاری نگهداری و رفع مشکل را به پایان برسانند.

شخصا از ادمین به خاطر فراهم آوردن این محیط برای تبادل اطلاعات متشکرم.
(2012-02-24 ساعت 19:31)hoda2012 نوشته:  
(2012-02-24 ساعت 14:51)yazdan نوشته:  واقعا متاسفم برای مسئولین سایت که بعد از گذشت این همه مدت
هنوز نتونستن مشکلات فروم رو برطرف کنن!

با سلام و احترام خدمت یزدان عزیز
متاسفانه با دیدن تاریخ عضویت و رتبه شما واقعاً شوکه شدم از این نظر که ما افرادی هستیم که الان داریم از این سایت و تمام اطلاعاتش بصورت کاملاً رایگان استفاده میکنیم بعد بدون در نظر گرفتن اینکه این عزیزان بدون هیچ چشم داشتی این امکان رو واسه ما فراهم کردن که بتونیم با هم تبادل اطلاعات کنیم ، یه کمی کم لطفیه (البته نمیدونم که ایجاد این سایت واسشون هزینه ای داشته یا نه؟ حداقلش اینه که واسه طراحی خود سایت حتماً باید هزینه ای پرداخت بشه ، اگر هم یکی از موسسین سایت خودش در زمینه طراحی سایت سررشته داشته باشه و خودش این سایت رو طراحی کرده باشه بازم باید از اینکه وقتش رو واسه این کار گذاشته ازش قدر دان بود) به هر حال ما داریم از دنیایی از اطلاعاتی که اینجا واسمون گذاشته شده استفاده میکنیم و نباید واسه همه کسانی که دارن به ما کمک میکنن تا شاید بتونیم راهی که اونا رفتن ( یا دارن میرن ) رو راحتتر طی کنیم متاسف باشیم چون واسه استفاده از این سایت واسه ما کسی دعوتنامه نفرستاده بود ، خودمون پیداش کردیم و داریم ازش استفاده میکنیم
حق اطلاع رسانی و اعتراض داریم ولی حق توهین نداریم

به هر حال سایت مدتی دچار مشکل شده بود و دیروز واسه چند ساعتی از دسترس خارج شده بود که واسه من پیغام " فعلاً بصورت موقت از دسترس خارج شده است" میومد و بعد از اون من دیگه رو کامپیوتر خودم هیچگونه پیغامی مبنی بر حمله تروجان ها دریافت نکردم "kaspersky internet security V.12 " و سرعت لود شدن صفحات هم بیشتر از قبل شده ، فکر کنم مدیران محترم جهت بر طرف شدن مشکل اقداماتی انجام دادن ، با تشکر از زحماتشون

دوست عزیز من به هیچ وجه قصد جسارت خدمت جنابعالی یا بحث کردن رو ندارم و در خاتمه ازتون عذر خواهی میکنم اگه جوابتون رو اینطوری دادم
سلام خدمت hoda2012 
اولا میشه بفرمایید که دقیقا چه کسانی این سایت رو فراهم کردن تا ما از اطلاعاتش استفاده کنیم؟؟؟
دوما خدمت شما عرض کنم که "هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره"! مطمئنا اهداف دیگه ای هم به غیر از اطلاع رسانی در خصوص مهاجرت در این سایت مد نظر بوده.

و این رو هم خدمت شما عرض کنم که در تمام فروم های دیگه و از جمله اینجا, این مردم و اعضاش هستن که اطلاعات خودشونو در دسترس قرار میدن و باعث پربار شدن انجمن میشن از جمله خود شما و من, پس خوشبختانه هیچ منتی سر ما نیست! بنابراین تنها کاری که مدیران سایت میتونن انجام بدن مدیریت سایت و برطرف کردن مشکلات اون هست که قضاوت در مورد کیفیت این کار رو هم به شما و دوستان واگذار میکنم.

در مورد دعوتنامه هم باید بگم که برای من هم کسی دعوتنامه نفرستاده بود اما این دلیل خوبی برای توجیه کاستی های سایت نیست! این حرف شما مثل اینه که بگیم برای مردم هم کسی دعوتنامه نفرستاده که از اینترنت آفتابه ای ایران استفاده کنند!
با احترام.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان