کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
(2012-03-13 ساعت 20:31)m9780 نوشته:  سلام دوستان
امروز یک موضوع جدید و جذاب به ذهنم رسید و خواستم در قسمت گفتگوی آزاد موضوع جدید رو باز کنم که با این پیغام مواجه شدم:

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. دلیل آن ممکن است یکی از موارد زیر باشد:
1- حساب کاربری شما مسدود شده و یا شما از دسترسی به این منبع محروم شده اید.
2- شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. لطفاً به قوانین تالار مراجعه کنید و یا با مدیریت تالار تماس بگیرید.
3- حساب کاربری شما منتظر تأیید یا مدیریت است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
4- شما مستقیماً به این صفحه مراجعه کردید بدون اینکه از فرم یا لینک مناسب استفاده کرده باشید.

ممنون میشم راهنماییم کنید
بی نهایت سپاسگذارم
سلام دوست عزیز
اجازه ایجاد کردن بحث جدید از اختیارات کاربران نیست و فقط مدیران سایت میتوانند بحث جدید ایجاد کنند دلیل این پیغام اینه
تشکر کنندگان: m9780 ، Ali Sepehr ، mohammad.maleki ، Espresso
سلام، نمیدونم چرا امروز نمی تونم ویکی رو باز کنم. شما هم مشکل دارین؟
تشکر کنندگان: m9780
(2012-03-13 ساعت 22:39)mohammadm64 نوشته:  
امروز یک موضوع جدید و جذاب به ذهنم رسید و خواستم در قسمت گفتگوی آزاد موضوع جدید رو باز کنم که با این پیغام مواجه شدم:

2- شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. لطفاً به قوانین تالار مراجعه کنید و یا با مدیریت تالار تماس بگیرید.
4- شما مستقیماً به این صفحه مراجعه کردید بدون اینکه از فرم یا لینک مناسب استفاده کرده باشید.

بی نهایت سپاسگذارم
سلام دوست عزیز
اجازه ایجاد کردن بحث جدید از اختیارات کاربران نیست و فقط مدیران سایت میتوانند بحث جدید ایجاد کنند دلیل این پیغام اینه

ممنون بابت پاسختون اما فقط توی این انجمن نمیتونم موضوع جدید باز کنم.
پس تو این دو ماهی که من نبودم قوانین یکمی تغییر کرده چون قبلا موضوع جدید باز کرده بودم تو قسمتآزاد، در هر صورت ممنون.
پس باید درخواست موضوع جدید بدم

نقل قول:سلام، نمیدونم چرا امروز نمی تونم ویکی رو باز کنم. شما هم مشکل دارین؟
دوست عزیزم در حال حاظر امتحان کردم و دسترسی به ویکی مهاجرسرا امکانپذیر بود
ویکی مهاجرسرا
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: storagemeter ، mohammadm64 ، Ali Sepehr
[[/quote]
سلام دوست عزیز

[/quote]

خوب الان اگه من بخواهم یه موضوع جدید مطرح کنم . تکلیف چیه و باید از چه طریق شروع کرد
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، m9780 ، ابی22
به مدیران بگید تا راهنماییتون کنن

یا تو این تایپیک اعلام کنید

پیشنهادات
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، mohammad.maleki
(2012-03-14 ساعت 04:21)m.memari نوشته:  [
سلام دوست عزیز

[/quote]

خوب الان اگه من بخواهم یه موضوع جدید مطرح کنم . تکلیف چیه و باید از چه طریق شروع کرد
[/quote]

شما میتونید بحث جدید باز کنید اما تو بعضی از انجمن ها نه Smile البته طبق آزمون و خطای بنده Smile
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: mohammadm64
درود بر همه عزیزان
مدیران محترم من امروز پبت نام کردم و نمی تونم امضا درج کنم یعنی گزینه ای در قسمت کنترل پنلم نیست .ممنون می شوم بررسی فرمایید
تشکر کنندگان: mohammad.maleki
(2012-04-19 ساعت 12:21)American.mAn نوشته:  درود بر همه عزیزان
مدیران محترم من امروز پبت نام کردم و نمی تونم امضا درج کنم یعنی گزینه ای در قسمت کنترل پنلم نیست .ممنون می شوم بررسی فرمایید

طبق تجربیات خودم و بقیه دوستان که همین مشکل رو داشتند باید پست های ارسالی شما به تعداد پست مشخص برسه بعد اتوماتیک وار فعال میشه که فکر کنم از مرز 10 ، 11 باید بگذره !
تشکر کنندگان: American.mAn ، mohammad.maleki
(2012-04-19 ساعت 13:48)ammar نوشته:  
(2012-04-19 ساعت 12:21)American.mAn نوشته:  درود بر همه عزیزان

طبق تجربیات خودم و بقیه دوستان که همین مشکل رو داشتند باید پست های ارسالی شما به تعداد پست مشخص برسه بعد اتوماتیک وار فعال میشه که فکر کنم از مرز 10 ، 11 باید بگذره !

امیدوارم اینطور باشه مشکلی از طرف من و یا سایت نباشه حالا اگر فعال نشد مجددا اطلاع میدم.ممنونم
تشکر کنندگان:
مدیران محترم ظاهراً بی خیال ماها شدن!!

ای بابا آخه من هزار بار گفتم تو این انجمن که چرا ما نمیتونیم پروفایل دیگران رو ببینیم یا موارد از این قبیل که خیلی زیاد هستش

فعه ی قبل گفتین مشکل نرم افزاری سایت آخه پس این مشکل کی حل میشه ؟؟؟

یا یباره بگید نمیخوایم اینکارو کنیم خلاص دیگه!!
تشکر کنندگان: mehrdadd56
(2012-04-22 ساعت 01:23)majidusa01 نوشته:  مدیران محترم ظاهراً بی خیال ماها شدن!!

ای بابا آخه من هزار بار گفتم تو این انجمن که چرا ما نمیتونیم پروفایل دیگران رو ببینیم یا موارد از این قبیل که خیلی زیاد هستش

فعه ی قبل گفتین مشکل نرم افزاری سایت آخه پس این مشکل کی حل میشه ؟؟؟

یا یباره بگید نمیخوایم اینکارو کنیم خلاص دیگه!!

من هم همين مشكل را دارم
تشکر کنندگان:

بی نهایت سپاسگذارم

درسته دوست عزیز من هم همین مشکل را دارم و هر وقت مطلبی میخوام بزارم همین پیغام را به من میده.
تشکر کنندگان: Dking
دوستان درسته نمیتونید توی قسمت بحث آزاد مطلبی جدیدی بزارید این قانونی بود که چند سال پیش توی مهاجرسرا اجرا شد و واقعا هم قانون خوبی بود چون سایت داشت بیشتر به یه سایت چرت و پرت میرفت و از مسیر اصلیش که مهاجرت بود دور میشد و مدیران زحمت کشیدن و این قانون رو تصویب کردن که یادم میاد حتی میخواستن این بحث آزاد رو کلا حذف کنن که نظر سنجی گفت بمونه بهتره !
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان: ابی22 ، frozen mind
مدير محترم
انجمن برندگان 2012 پريده است و در صورت استفاده از جستجوي ارسال هاي امروز در باز كردن هر تاپيكي كه مربوط به 2012 باشد با جمله چنين انجمني وجود ندارد مواجه مي شويم .
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: كاميلا ، majid89 ، alis60 ، masih sh
مديران محترم جريان چيه؟
از صبح تا حالا من به سختي تونستم مهاجرسرا رو باز كنم.سايت اصلا باز نميشد. الانم طبق گفته gulu‌عزيز ما 2012 ها از صفحه روزگار پاك شديم.
2012AS00041XXX
دریافت نامه قبولی: 2011 , 15 Jul
سفارت: آنكارا
ارسال فرمها: 2011 , jul 25
کارنت شدن:june
دریافت نامه دوم:19 april
مصاحبه:12 june
دریافت کلیرنس:در انتظار كلير
2 نفر
هزینه ها:14000عکس+74000 DHl+ عكس12000+10000 بانك+200000 ترجمه+ 64000dhl+واكسنها 141000 +بليط 560000 تركيش فقط رفت

تشکر کنندگان: gulu ، majid89 ، alis60 ، asxz ، masih sh ، SH1A2R3 ، vm1974

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان