کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
دوست عزیز
بدون مدرک و شواهد لطفا تهمت نزنید. اگر از وجود اهداف دیگری غیر از اطلاع رسانی آگاهید، اعلام کنید. در غیر این صورت بابت اتهام های وارده باید پاسخگو باشید.
اگر نتوانید با مدرک و شواهد کافی ادعای خود را ثابت کنید اکانت شما برای همیشه بسته خواهد شد.
User

(2012-02-25 ساعت 00:31)yazdan نوشته:  "هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره"! مطمئنا اهداف دیگه ای هم به غیر از اطلاع رسانی در خصوص مهاجرت در این سایت مد نظر بوده.
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، hoda2012 ، frozen mind ، ابی22 ، Ali Sepehr ، loveusa ، kourosh2011
(2012-02-25 ساعت 02:35)User نوشته:  دوست عزیز
بدون مدرک و شواهد لطفا تهمت نزنید. اگر از وجود اهداف دیگری غیر از اطلاع رسانی آگاهید، اعلام کنید. در غیر این صورت بابت اتهام های وارده باید پاسخگو باشید.
اگر نتوانید با مدرک و شواهد کافی ادعای خود را ثابت کنید اکانت شما برای همیشه بسته خواهد شد.
User

(2012-02-25 ساعت 00:31)yazdan نوشته:  "هیچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره"! مطمئنا اهداف دیگه ای هم به غیر از اطلاع رسانی در خصوص مهاجرت در این سایت مد نظر بوده.

اول از هر چیز سلام!!!

شما به عنوان مدیر سایت با مدرک خلاف ادعای من را ثابت کنید, تا شبهه ای را که ممکن است برای دیگران ایجاد کرده باشم برطرف کنید.
اگر هم نتوانستید اشکال ندارد شما را عفو کرده و از محاکمه صرف نظر میکنم!!
اگر هم اکانتم را بستی لطفا این دو, سه تا پستی رو که گذاشتم پاک نکنی که حداقل شما که تحمل انتقاد(نه تهمت) رو نداری به آزادی بیان احترام گذاشته باشی.

در ضمن یه جوری حرف میزنی احساس کردم تو دادگاهم!

تشکر کنندگان:
ببخشید که این مطلب رو از ParsTrader عزیز اینجا میزارم . البته نیازی نبود که اینکارو کنم، ولی گفتم شاید بقیه دوستان اینو نخونده باشن، ویا کسانی هم که خوندن نکاتش یادشون رفته باشه.

ترول (Troll) يک اصطلاح اينترنتي است و به کساني اطلاق مي‌شود که در جوامع آنلاين مثل فروم‌ها يا بخش کامنت‌هاي يک سايت، پيام‌هايي بي‌ربط، ناراحت کننده و فتنه آميز ارسال مي‌کنند با اين هدف اصلي که بقيه را وادار به عکس‌العمل‌هاي احساسي کنند و باعث بحث‌هاي بي‌ربط به موضوع اصلي شوند. اين کلمه مي‌تواند هم به شکل اسم براي فرد ارسال کننده بکار رود و هم به شکل فعل براي خود عمل (مثلا ترول‌وري يا ترول کردن).

پيروزي يا عدم پيروزي ترول و از آن مهمتر ادامه فعاليت ترول‌گر در يک محيط وابسته به رسيدن يا نرسيدن سوخت به ترول است. اگر آدم‌ها کنترل احساساتشان را از دست بدهند و درگير جنگ‌ها، بحث‌ها و اعصاب‌خوردي‌هايي بشوند که ترول را خوشحال مي‌کند، ترول به کارش ادامه خواهد داد. اين فهم و درک کاربران يک جامعه است که باعث مي‌شود کساني که دنبال دعوا هستند در اينکار موفق شوند يا نه. در صورت امکان فني، دادن منفي به کامنت‌هاي بي‌ربط و بي محتوا يا بي‌توجهي به آن‌ها مي‌تواند ترول‌ها را از کنترل احساسات شما نااميد کند. نکته مهم اين است که هر گونه بحث منطقي با ترول بي‌نتيجه است چرا که ترول فقط به دنبال ناراحت کردن شما است نه قانع کردن تان.

قانون چهاردهم اينترنت: با ترول ها بحث نکنيد چون به معني پيروزي آن ها است.

برای خواندن کامل این مطلب به ترول چیست و ترولر کیست برید.
(2012-02-25 ساعت 04:20)yazdan نوشته:  
User

اول از هر چیز سلام!!!

شما به عنوان مدیر سایت با مدرک خلاف ادعای من را ثابت کنید, تا شبهه ای را که ممکن است برای دیگران ایجاد کرده باشم برطرف کنید.
اگر هم اکانتم را بستی لطفا این دو, سه تا پستی رو که گذاشتم پاک نکنی که حداقل شما که تحمل انتقاد(نه تهمت) رو نداری به آزادی بیان احترام گذاشته باشی.

(2012-02-25 ساعت 04:20)yazdan نوشته:  
User

اول از هر چیز سلام!!!

ترول گرامی با سلام!!!

خدمت شما ترول عزیز عرض می کنم وقتی کسی به دیگری اتهامی می زند بایستی بتواند اثبات کند نه اینکه بگوید تو اثبات کن که این اتهامی که من به تو میزنم برای تو نیست.

کسی که لیاقت حضور در سایت را ندارد همان بهتر که برای همیشه از حضور در این سایت پرمشکل!!! محروم شود. دسترسی شما برای همیشه بسته شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: 3rip ، mohammadm64 ، storagemeter ، hoda2012 ، ParsTrader ، ابی22 ، hvm ، laili ، User ، loveusa ، frozen mind ، kourosh2011 ، seravin ، علیرضا م
دوستان نمیدونم برای شماهم اینطور هست یا نه اما برای من که سرعت از این رو به اون رو شده !!!!

ممنونیم مدیران عزیز
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، laili ، hoda2012 ، storagemeter ، Ali Sepehr ، 3rip ، frozen mind ، tamanna ، SH1A2R3 ، seravin ، علیرضا م
آقا یعنی دمتون گرم و دستتون درد نکنه همه چی عالی شده واقعا به مدیران خسته نباشید میگم بابت زحمتی که این چند وقت کشیدن و تمامی مشکلات سایت از بین رفت Smile همیشه موفق باشید
تشکر کنندگان: majidusa01 ، laili ، hoda2012 ، Ali Sepehr ، Linspire ، tartar ، 3rip ، storagemeter ، frozen mind ، tamanna ، SH1A2R3 ، seravin ، علیرضا م ، Hediyeh
مدیران خسته نباشید بالاخره سرعت بازگشت ممنون
یه تصمیم یه هدف یا شکست یا پیروزی .... در جاده ی موفقیت دور زدن ممنوع
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، storagemeter ، 3rip ، frozen mind ، tamanna ، majidusa01 ، laili ، seravin ، hoda2012 ، Ali Sepehr ، Linspire
بالاخره موفق شدم وارد مهاجرسرا بشم
ممنون از همه مدیران عزیز
نوع ویزا: k1 (نامزدی)
اولین اقدام:2010/sep/25
مصاحبه: 13 ،جولای 20۱۱ - آنکارا
مدت زمان کلیرینس: ۱۲ روز
کلیر: ۲۵ جولای 2011
تاریخ گرفتن ویزا: ۱۹ آگست 2011
طول مدت پروسه :۱۰ ماه

و خدایی که در این نزدیکیست . . .
.
تشکر کنندگان: frozen mind ، mohammadm64 ، majidusa01 ، laili ، seravin ، storagemeter ، hoda2012 ، Ali Sepehr ، Linspire ، battosai ، smith
جا داره از همه عزیزانی که با تلاش خود باعث از بین رفتن مشکلات سایت شدند تشکر و قدردانی کنم
مفیدترین اطلاعات مهاجرت رو من در این سایت به صورت جامع دیدم مطمئن باشید دوستان همگی قدردان زحمات شما هستند
شاد پیروز و تندرست باشید
شماره کیس: *****ANK20058
کنسولگری: آنکارا
نوع ویزا: خانوادگی F3
تاریخ مصاحبه: January 2012
تاریخ دریافت کلیرنس: March 2012
تاریخ دریافت ویزا:
تاریخ ورود به امریکا:
تعداد افراد: 3

در سرزمینی که سایه آدمهای کوچک، بزرگ شد در آن سرزمین آفتاب در حال غروب است !!!
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، vroom ، majidusa01 ، SH1A2R3 ، laili ، seravin ، faranak.n ، storagemeter ، hoda2012 ، Ali Sepehr ، Parniyan ، battosai
سلام
من نمی دونم چرا نمی تونم یه پست جدید ایجاد کنم از ادمین عزیز خواهش دارم مرا راهنمایی کنید
با سپاس فراوان
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
تشکر کنندگان: SH1A2R3
ممنون از زحمت مدیران عزیز
کیفیت دانلود سایت بهتر و آلودگی تروجان بسیار کم تر شده. دوستان لطفآ خونسردی خودتونو حفظ کنین.
شماره کیس: 2012AS00017xxx
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای اول: 4 Aug 2011
تاریخ کارنت شدن کیس: 7 Nov 2011
تاریخ مصاحبه: January 2012
نتیجه مصاحبه: ویزا یکضرب خانم(برنده اصلی) و برگه آبی (من)
تاریخ دریافت کلیرنس: 19 April
تعداد افراد: 2
جمع تقریبی هزینه ها: مقدمات و بلیط و هتل1,645,000 + سفارت و ...1900$
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، Ali Sepehr ، battosai
من لم بشکرالمخلوق لم یشکر الخالق
دوستان باید اعتراف کنم که من اولا که تازه برنده لاتاری شده بودم خیلی سردرگم بودم واصلا"نمیدونستم چکارکنم وقتی با چندتا وکیل درباره مراحل بعدی صحبت کردم بین یک میلیون تا دو ونیم میلیون تومان برای مشاوره وپرکردن فرمها ازم طلب کردن،تااینکه بطوراتفاقی با سایت مهاجرسرا آشنا شدم واین سایت تا الان تونسته به بهترین نخوممکن منو رو راهنمایی کنه وتونستم بهترین دوستان مجازی ام رو اینجا پیدا کنم وازمدیریت سایت وکلیه اعضا که منو راهنمایی کردن متشکرم.
شماره کیس :2012as31000
تاریخ رویت قبولی: july 15
تاریخ ارسال فرمها: july
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:02/09
تاریخ دریافت نامه دوم:02/14
تاریخ مصاحبه:April 2
تاریخ دریافت ویزا:MAY 2
تاریخ ورود به آمریکا :28Aug
تاریخ دریافت گرین کارت :
مقصد:لوس آنجلس
تعداد افراد با این کیس:4
تشکر کنندگان: laili ، SH1A2R3 ، mohammadm64 ، Ali Sepehr ، Parniyan ، hoda2012 ، storagemeter ، 3rip ، smith ، battosai
در حال حاضر تمام مشکلات سرعت و تروجان سایت حل شده. دست مدیران زحمت کش سایت درد نکنه.
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، frozen mind ، vroom ، MPU ، hoda2012 ، 3rip ، Ali Sepehr ، علیرضا م
درود بر دوستان مهاجر...

سرعت سایت عالیه و مثل قبلا شده ... سرعتش مانند اون موقع شده که میومدیم واسه شمارش معکوس لاتاری 2012

جا داره از تمامی مدیران و دوستانی که کمک کرده اند برای بهبود و کیفیت سایت تشکر و قدردانی کنم ...
موفق و سربلند باشید .
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
سلام دوستان
امروز یک موضوع جدید و جذاب به ذهنم رسید و خواستم در قسمت گفتگوی آزاد موضوع جدید رو باز کنم که با این پیغام مواجه شدم:

شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. دلیل آن ممکن است یکی از موارد زیر باشد:
1- حساب کاربری شما مسدود شده و یا شما از دسترسی به این منبع محروم شده اید.
2- شما اجازه دسترسی به این صفحه را ندارید. لطفاً به قوانین تالار مراجعه کنید و یا با مدیریت تالار تماس بگیرید.
3- حساب کاربری شما منتظر تأیید یا مدیریت است. (ارسال مجدد کد فعال‌سازی)
4- شما مستقیماً به این صفحه مراجعه کردید بدون اینکه از فرم یا لینک مناسب استفاده کرده باشید.

ممنون میشم راهنماییم کنید
بی نهایت سپاسگذارم
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: smith ، Espresso

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان