کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
(2018-03-07 ساعت 20:52)shahin61 نوشته:  
(2018-03-05 ساعت 03:49)warmin نوشته:  سلام دوستان من یه سوال داشتم من الان آمریکا هستم ۲ سال میشه اسپانسر که دایی من میشه به ما کفته که کپی گرین کارت و سوشال سکوریتی رو واسم بفرستین میخوام از اسپانسری شما بیام بیرون امکانش هست؟
تا آنجا که من میدانم حتی تغییر اسپانسر هم میسر نیست جه رسد به انصراف اسپانسر.
کلآ مسیولیت اسپانسر تا ده سال و یا سیتیزن شدن کسان تحت اسپانسری پا برجاست و قابل تغییر هم نیست چه رسد به انصراف..
حالا اگر دوستان مطلع هستند که اسپانسر میتواند انصراف بدهد(حتی اگر وضع مالی کسان تحت اسپانسری ایشان  خیلی هم خوب باشد) لطفآ لینک منبع را هم ذکر بفرمایند تا اطلاعات دوستان ازجمله خودم بیشتر شود.

بله ، کاملا حق با شماست و من متن قانون و حتی لینک آن را نیز که مربوط به اداره ی مهاجرت آمریکاست برای ایشان پست کردم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shahin61
سلام
کسی میتونه ی خلاصه از روند درخواست ویزا برای همسر گرین کارتی بمن بده؟

ممنونم
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان یه سوال داشتم:
اونهایی که الان نوبت ویزاشون از طریق خانواده میشن بهشون ویزا میدن یا همون ban شاملشون میشه؟
اگه اطاعاتی در این مورد به من بدید ممنون میشم.
احتمال داره که این همه مدت تو نوبت بودن از بین بره؟؟؟
ممنون از دوستان
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36
سلام دوستان

شخص سیتیزن برای چند نفر از اعضای خانواده اش میتونه درخواست مهاجرت پر کنه؟ آیا محدودیتی برای تعداد درخواست ها وجود داره؟

ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2018-05-22 ساعت 02:22)hamed_gh نوشته:  سلام دوستان

شخص سیتیزن برای چند نفر از اعضای خانواده اش میتونه درخواست مهاجرت پر کنه؟ آیا محدودیتی برای تعداد درخواست ها وجود داره؟

ممنون
بستگی به تعریف قانون کشور مقصد نسبت به تعریف درجه یک و دو بودن داره
لینک زیر را مطالعه بفرمایید و در صورت داشتم سوال بپرسید امیدوارم ب جواب برسید
خانوادگی

در ضمن در مراحل کاری حواستون به تغییر احتمالی قوانین هم باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: hamed_gh ، majid7
سلام دوستان من تازه ثبت نام کردم سوالمو باید کجا بپرسم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام من سیتیزن هستم و برای پدر و مادرم اقدام کردم تازه برای من کیس نامبرفرستادن میخواستم ببینم اگه امکانش هست کمک کنید بگید برای اسپانسر مالی چه فرمی باید براشون پر کنم کلا چه مدارکی باید براشون بفرستم ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

یه پیج تویتر راه انداختن تعدادی از ایرانیا در مورد مخالفت با قانونِ بن که خیلی داره خوب کار می‌کنه و می‌خواد این فاجعه رو به گوشِ همه برسونه. کلا هر چی رسانه‌ای بشه بهش ترتیب اثر میدن تو آمریکا.

لطفا شما هم این صفحه تویتر رو فالو کنین و سعی کنین صدامونو بیشتر بشنون، مطمئن باشین این تنها راهی که داریم و جواب هم میده.
داستان های خودتون رو توییت کنید، حتی اگر فارسی باشه هم خوبه فقط هشتگ لازم داره که از هشتگهای خودمون استفاده کنید. پست های همدیگر رو ریتوییت کنید. هشتگ فراموش نشه.
https://twitter.com/Undofamilyban

‎هشتك اصلي پيج :
#Undo_Family_Ban

‎و كلا ليست هشتك ها:

#Stop_Family_Ban
#TravelBan
#BannedFamilies
#Let_Families_In
F2A
California Service Center
PD: Feb 9, 2016
NVC documents: Sep. 12, 2017
CC: Jan. 10, 2018
Visa Center: Montreal, Canada
پاسخ
تشکر کنندگان: sina454
سلام خسته نباشین
من علاقه زیادی پیدا کردم ب زندگی در تگزاس
متاهلم و دو فرزند دارم اگه بخوایم که مهاجرت کنیم باید چ کار هایی انجام داد؟
و با چ سرمایه ای میشه رفت ؟
ی اطلاعات میخواستم ممنون میشم کمک کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام خدمت دوستان عزیز

خواهرم برای مامانم جهت گرفتن گرین کارت اقدام کرده بود که بالاخره ایمیل زدن و تاریخ مصاحبه رو 13 آگوست (دوشنبه) تو ابوظبی تعیین کردن و من هم با مادرم میرم امارات.

چندتا سوال دارم که خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید:

1. چطوری میشه از National Medical Center تو ابوظبی وقت برای معاینات پزشکی بگیرم؟ میتونم خودم با ایمیل یا تلفن وقت بگیرم؟ اسم پزشک معتمد اونجا چیه؟

2. به نظرتون اگه پنجشنبه 8 آگوست معاینات و آزمایشها رو انجام بدن میشه مثلا یکشنبه 12 آگوست نتیجه اونها رو گرفت که روز بعد ببریم سفارت؟

3. توصیه میکنید برای واکسنها بریم ببینیم هرچی پزشک معتمد گفت رو بزنیم یا الان تو تهران بریم انستیتو پاستور و هر چندتاش که میشه رو بزنیم و کارت واکسن بگیریم؟

4. بر فرض آماده شدن جواب معاینات پزشکی تا روز مصاحبه سفارت, فکر میکنید ویزا رو ظرف چند روز تو پاسپورت چاپ میکنن؟ میخوام بدونم بعد از سفارت برگردیم ایران و مثلا چند هفته بعد پاسپورت رو برای الصاق ویزا ببریم یا چندروزی بعد مصاحبه همونجا منتظر باشیم تا ویزا رو توی پاسپورت بزنن و بعد برگردیم؟

با تشکر فراوان از اطلاعات مفید و راهنماییهاتون
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام...
یک سوال فوری داشتم از دوستانی که اطلاع دارن در زمینه AP .
من خودم سیتیزن هستم و همسرم چند ساله که گرین کارت داره. اما ما در اروپا زندگی میکنیم و فرزند من حدود 1.5 سال پیش اینجا دنیا آمد. متاسفانه بخاطر اینکه من تعداد سالهای کافی در آمریکا نبودم به فرزندم پاسپورت آمریکایی ندادن و ما براش فرم I130 رو به جریان انداختیم و یکماه و نیم پیش از uscisهم اپرووال آمد و چون مستقیم فایل کرده بودیم در سفارت
بعد منتظر نوبت مصاحبه شدیم.
از شانس بد طی همین چند هفته قانون "بن سوم " ترامپ اجرایی شد و وقتی رفتیم برای مصاحبه آفیسر گفت فعلا بخاطر قانون ترامپ به ایرانیها ویزا نمیدن مگر اینکه ویوو بشن و توی پرونده نوشت که دخترم ویوو بشه و کیس رو برای AP به واشنگتن فرستادن. 
حالا با توجه به اینکه دخترم فقط 1.5 سالشه و آفیسر درخواست ویوو داده آیا شانس هست برای گرفتن ویزا؟؟؟ این پروسه AP بچه چقدر زمان میبره؟ ؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام من با گرینکارت برای ‍فرزند مجرد بالای بیست و یکسالم جهت گرینکارت فامیلی درسال ۲۰۱۱ اقدام کردم و در فوریه ۲۰۱۸ فرزندم مصاحبه داشت وآنها به او گفتند تو موردقبول هستی ولی باید منتظر قانون ترامب بمانی و دراینمدت تا گرینکارت نگرفتی نمیتوانی ازدواج کنی حتی تعهد از او گرفتن که نامزد هم نمیتواند بکند وگرنه بروسه گرینکارتیش ازبین میرود.. اکنون من که مادرش هستم سیتزن شدم و بسرم هم میخواهد ازدواج کند چون میگه معلوم نیست چقدر طول بکشد او ۳۹ ساله است . از شما سوال دارم اکنون که من سیتزن شدم آیا برونده او تغییر میکند و او میتواند ازدواج کند واز f2b به f3b تبدیل شود و این مدت انتظار حساب شود؟ آیا ازدواج او باعث کنسل شدن برونده میشود بااینکه منهم سیتزن شدم وتغیر بوجود آمده است. تشکر فراوان
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2010-10-28 ساعت 01:53)Lamborghini نوشته:  سلام مهدی جان.

ممنونم از لطفت.

اول باید عرض کنم که برای ویزای نامزدی فرم I-129F پر میشه. فرم I-130 مربوط به ویزای ازدواجی یا همون K3 هستش.

ما فرم I-129F رو حدود اواسط آپریل فرستادیم. تاریخ دقیقش یادم نیست ولی فکر کنم حدود 20 ام بود. نامه اول از USCIS در هشتم جولای رسید که مدارک رو برای NVC فرستادن و در نوزدهم جولای نامه از NVC رسید که کیس نامبر توش اعلام شده بود.

سلام وقتتون بخير يك سوال داشتم.من سيتيزن امريكا هستم و ميخواستم براى فرزند ٦ ماهه ام درخواست گرين كارت كنم.شما ميدونيد كه از كدام فرم بايد شروع كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2011-02-19 ساعت 14:46)eamini1 نوشته:  
(2011-02-19 ساعت 14:17)بنفشه نوشته:  
(2011-02-18 ساعت 21:14)eamini1 نوشته:  --------------------------------------------------------------------------------
Application in Process

Your application for a U.S. immigrant visa is undergoing routine administrative processing. This processing can require from two weeks to several months. As soon as this processing is completed, the Embassy will post a message to this website with further instructions. Please continue to check this website on a regular basis for updates.

سلام من هم به شما بعد از اين همه مدت انتظار تبريك ميگويم اما فكر ميكنم يكي ديگر از دلايل دير آمدن جواب تحصيلات شما است كه شنيدم متخصصين معمولا بيشتر از 6 ماه انتظار دارد .
من هم مثل شما در ابوظبي 57 روز پيش  به همراه خانواده درگروه اف 4مصاحبه داشتيم و هر روز كه سايت را چك ميكنم نوشته بالا كه براي شما بوده در كيس نامبر ما هم مي باشد براي من دو تا سوال پيش آمده .
1) به ما تنها يك برگ آبي دادن (جمع خانواده 3 نفر) يعني فقط يكنفر fbi خورده يا هرسه نفر؟
2)شماره كيس ما كه در برگه آبي نوشته شده به دنبال آن يك خط تيره و عدد يك نوشته كه آفيسر روي آن را ماژيك كشيده كپي پاسپورت اسپانسر كه فرستاده مي شود اين شماره كيس قيد شود آيا اين شماره اضافي معني دارد ؟
ممنون اگر شما يا فرد ديگري كه در اين زمينه اطلاع دارد جواب دهد .
موفق باشيد .        
سلام.
دادن یک برگه آبی یعنی اینکه فقط یک نفر FBI چک خورده و دو نفر دیگه  ویزاشون آماده است و بعد از کلیر شدن نفر سوم صادر میشه.شمارۀ بعد از خط تیره هم نشاندهندۀ افراد مربوط به یک پرونده است.مثلا"ABD200747xxxx-1 برای درخواست کنندۀ اصلی، ABD200747xxxx-2 همسر و 3 و4 هم برای فرزندان بترتیب سن است.
وقتی شمارۀ پرونده رو تو سایت مینویسید نام شخصی که FBI چک خورده در صفحه ظاهر میشه.موفق باشید
سلام من سيتيزن آمريكا هستم و براى فرزند ٦ ماهه ام ميخواستم دوخواست گرين كارت كنم شما ميدونيد از كدام فرم بايد شروع كنم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان،

برای فرستادن ترجمه شناسنامه و فرم I-130 ، برای شروع کار، آیا باید. ترجمه شناسنامه اصل باشد؟
میشه مراحل اقدام ویزای مهاجرتی برای پدر و مادر را توضیح بدهید . ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان