کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت
(2013-05-06 ساعت 20:33)Saiban نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 10:54)StarIR نوشته:  دوستانی که اوایل تابستون و برای اولین بار به خاک یو اس وارد می شن و قصد زندگی در ایالت کالیفرنیا را دارند میشه بگید کدون منطقه رو برای زندگی انتخاب می کنید؟ و ضمنا برای بدو ورود کدوم هتل ها رو رزرو کردید؟ من اینقدر این روزا مشغول بررسی نواحی مختلف کالیفرنیا برای زندگی بودم و به قدری اطلاعات ضد و نقیض خوندم که به کل گیج شدم. هر کی هر نظری داره که فکر می کنه موثره اینجا مطرح کنه لطفا.
ممنون

ما هم اول تابستون میریم . بلیط لوس آنجلس داریم اما هنوز نتونستیم تصمیمی برای محل زندگیمون بگیریم !!!

دوستان، این که شما بخواهید کجا زندگی کنید کاملا بستگی به پسند خودتان دارد و روحیات و اخلاق خودتان. من خودم هم کاملا تصادفی به کالیفرنیا آمدم، زیرا کسی را در آمریکا نداشتم و یک آشنایی محبت کرده و پیشنهاد داد که می‌توانم پیشش بروم، و پس از آمدنم، از آب و هوای کالیفرنیا خیلی خوشم آمد و الآن در اورنج کانتی زندگی می‌کنم.
کسانی هم هستند که از گرمای اینجا فراری هستند و دل خوشی از اینجا ندارند، و یا گرانی خانه در اینجا، و باز، کسان دیگری هم هستند که از بعضی هموطنان فیس و افاده‌ای خوششان نمی‌آید! ( که بیشترشان هم در همین لس آنجلس و ارواین ساکن هستند) البته خدایی نکرده به هم‌میهنانم برنخورد، اما خب همه‌جور آدم همه‌جا پیدا میشود همچنین در کالیفرنیا، خلاصه کنم که نمی‌شود نسخه پیچید و نتیجه گرفت که چون فلانی در اورنج کانتی یا ارواین رفته و راضی هم هست، حتما جای خوبیه! شاید اینجا پسند شما نباشد.
و شاید بهتر باشد که تا پیش از خانه گرفتن، یک سفر به کالیفرنیا داشته باشید و از نزدیک شرایط و مشخصات اینجا را ببینید و برپایه پسند خودتان بخواهید که کجا زندگی کنید.
از خودم اگر بگویم، من از زندگی در اورنج کانتی بسیار راضی هستم، در این یک سال با ۲ نفر ایرانی هم آشنا شدم که خیلی فیس و افاده‌ای بودند و دوستی‌ام را با ایشان ادامه ندادم، اما دوستان ایرانی دیگری هم پیدا کردم که مثل خودم خاکی هستند! Wink
2012AS35xxx
مصاحبه در اوایل ماه می ۲۰۱۲ در فرانکفورت
ورود به آمریکا، اواخر ماه می همان سال Big Grin
۲۰ روز بعدش هم گرین کارت Wink
تجربه‌های من در اینجا و آنجا
کار هر بز نیست خرمن کوفتن ، گاو نر می‌خواهد و مرد کهن !
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، el333 ، valencia ، mrbonbon ، amir82 ، usa lover ، majid89 ، j1970 ، amiry ، bayat_r ، parastoo500 ، mgolchin13 ، farshadsh ، tiba ، odiseh ، nahid.t ، مانترا ، Saiban ، roeentan ، Tomas ، Hediyeh ، sasbk ، shkhmo
(2013-05-06 ساعت 10:54)StarIR نوشته:  دوستانی که اوایل تابستون و برای اولین بار به خاک یو اس وارد می شن و قصد زندگی در ایالت کالیفرنیا را دارند میشه بگید کدون منطقه رو برای زندگی انتخاب می کنید؟ و ضمنا برای بدو ورود کدوم هتل ها رو رزرو کردید؟ من اینقدر این روزا مشغول بررسی نواحی مختلف کالیفرنیا برای زندگی بودم و به قدری اطلاعات ضد و نقیض خوندم که به کل گیج شدم. هر کی هر نظری داره که فکر می کنه موثره اینجا مطرح کنه لطفا.
ممنون
دوست عزیز سلام
ببخشید من درست متوجه سوالتون نشدم، آیا میخواهید فقط برای اینکه گرین کارت و سوشیال سکیوریتی کارتتون فعال شه برین اونجا و برگردین؟ یا اینکه کلاً میخواهین برین به سلامتی اونجا زندگی کنین...
اگه فقط برای گزینه اول میخواهید برید، بچه ها زحمت کشیدن و آدرس سایت هتلی به نام متل 6 رو گذاشتن که فکر میکنم برای این منظور بسیار مرقوم به صرفه باشه. شما میتونین برین داخلش و هر کجای لس آنجلس و یا هر جای دیگه ای رو مد نظر داشتین، انتخاب کنین و برین اون شعبۀ متل، قیمتهاش هم از شبی 55 دلار شروع میشه به بالا، راستی خوبیش هم اینه که میتونین داخلش پخت و پز هم بکنین. آدرس سایت هست:
http://www.motel6.com/G6Maps/M6ProximitySearch.aspx
اما اگه میخوای یه اطلاعاتی بگیرین برای زندگی کردن، اون کلاً به خودتون و بودجه ای که در نظر دارین براش ربط داره، منظورم اینه که تا چقدر هزینه اجاره و یا محل امن و آرام براتون مهمه....
اینطور که از یکی از دوستانم که به مدت 12 سال هست در لس آنجلس زندگی میکنن پرسیدم، محله های خوب در اونجا بسیار هست اما بهترین گزینه که هم یه اجتماع ایرانی ، مغازه های ایرانی و از همه مهمتر محله بسیار امن بخواهین پیدا کنین محله ای هست به نام Valley، البته این محله بسیار بزرگه و از قسمتهای مختلفی تشکیل شده، مثل Woodland Hills و ....
امیدوارم که این اطلاعات بتونه تا حدودی به تصمیمتون کمک کنه. راستی اگر هم قیمت خانه برای اجاره در لس آنجلس و همینتطور شهرهای اطرافش خواستین میتونین از این سایت استفاده کنین:
/http://losangeles.craigslist.org/roo
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: amir82 ، mohajer13 ، mgolchin13 ، Saiban ، Tomas ، shatsi ، shkhmo ، manila
(2013-05-04 ساعت 13:30)gbtm نوشته:  دوستان اصلا دقت کردید من چی پرسیدم؟؟؟؟

گفتم آی دی کارت دو ایالت مختلف

بحث ایرانی اصیل و دروغگویی و این جور حرفها نیست.لطفا سوال رو کامل بخونید

دوست عزیز
شما برای گرفتن این کارت یا گواهینامه رانندگی باید مقیم دائمی آن ایالت باشی و ادرس بدی
به نظر شما میشه همزمان مقیم دائمی دو ایالت مختلف بود؟؟؟؟

(2013-05-04 ساعت 12:12)kasrafo نوشته:  دوستان عزیز
ممکنه لطفا در مورد highway tolls یا همون عوارض بزرگراهها یه مختصر توضیحی بدید؟
حدودا چقدر هست؟
طرز پرداخت چطوره؟ بخصوص واسه سفر اول که ممکنه کردیت کارت نداشته باشیم, نقدی هم میشه پرداخت کرد؟
کلا به صرفه هست یک مسیر مشخص رو عوض کرد تا به عوارضی نخورد؟ اینو از این جهت میگم که در google map میشه بطور آپشنال طوری مسیر رو درخواست کرد که به عوارضی نخوره.
سلام
برای حدود 50 مایل حدود 4-5 دل ا ر میشه (اطراف واشنگتن دی سی )
بستگی به ارزش وقت و ترافیک مسیر فرعی داره ولی خیلی جاها میشه قبل از عوارضی خارج شد.
شماره کیس2012AS6xxx -آنکارا- مصاحبه: آپریل2012
کلیرنس: 2 may - ویزا: 24 may - ورود آمریکا : 20 Sep ویرجینیا - دریافت گرین کارت :سه هفته . سوشیال یک هفته
نفرات کیس :2 نفر
تشکر کنندگان: amir82 ، Saiban ، Tomas ، shkhmo ، kasrafo
(2013-05-07 ساعت 04:29)ronmony نوشته:  

دوست عزیز
شما برای گرفتن این کارت یا گواهینامه رانندگی باید مقیم دائمی آن ایالت باشی و ادرس بدی

حدودا چقدر هست؟
طرز پرداخت چطوره؟ بخصوص واسه سفر اول که ممکنه کردیت کارت نداشته باشیم, نقدی هم میشه پرداخت کرد؟
کلا به صرفه هست یک مسیر مشخص رو عوض کرد تا به عوارضی نخورد؟ اینو از این جهت میگم که در google map میشه بطور آپشنال طوری مسیر رو درخواست کرد که به عوارضی نخوره.
سلام
بستگی به ارزش وقت و ترافیک مسیر فرعی داره ولی خیلی جاها میشه قبل از عوارضی خارج شد.
بعضی‌ مسیر‌ها اجباراً toll chargeداره و راه دیگی‌ نیست .قیمت‌ها از ۱.۵ دلار تا ۵-۶ دلار است.البته تو نیو یورک بعضی‌ toll chargeها ده دلار هم می‌شه.پول نقد باید بدهید.خودشون کارت عبورeasy pass میگیرند چون مرتب رفت و آمد دارند
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: Tomas ، shkhmo ، kasrafo ، manila
(2013-05-07 ساعت 04:29)ronmony نوشته:  

دوست عزیز

حدودا چقدر هست؟
سلام

برای این پرسیدم در صورتی که منزل دایمی یک ایالت باشه ولی فرضا تحصیل یا کار موقت یک ایالت دیگه .گفتم شاید امکانش باشه
تشکر کنندگان: Tomas ، shkhmo ، kasrafo
(2013-05-06 ساعت 23:17)mrbonbon نوشته:  
ممنون
دوست عزیز سلام
ببخشید من درست متوجه سوالتون نشدم، آیا میخواهید فقط برای اینکه گرین کارت و سوشیال سکیوریتی کارتتون فعال شه برین اونجا و برگردین؟ یا اینکه کلاً میخواهین برین به سلامتی اونجا زندگی کنین...
اگه فقط برای گزینه اول میخواهید برید، بچه ها زحمت کشیدن و آدرس سایت هتلی به نام متل 6 رو گذاشتن که فکر میکنم برای این منظور بسیار مرقوم به صرفه باشه. شما میتونین برین داخلش و هر کجای لس آنجلس و یا هر جای دیگه ای رو مد نظر داشتین، انتخاب کنین و برین اون شعبۀ متل، قیمتهاش هم از شبی 55 دلار شروع میشه به بالا، راستی خوبیش هم اینه که میتونین داخلش پخت و پز هم بکنین. آدرس سایت هست:
http://www.motel6.com/G6Maps/M6ProximitySearch.aspx
اما اگه میخوای یه اطلاعاتی بگیرین برای زندگی کردن، اون کلاً به خودتون و بودجه ای که در نظر دارین براش ربط داره، منظورم اینه که تا چقدر هزینه اجاره و یا محل امن و آرام براتون مهمه....
اینطور که از یکی از دوستانم که به مدت 12 سال هست در لس آنجلس زندگی میکنن پرسیدم، محله های خوب در اونجا بسیار هست اما بهترین گزینه که هم یه اجتماع ایرانی ، مغازه های ایرانی و از همه مهمتر محله بسیار امن بخواهین پیدا کنین محله ای هست به نام Valley، البته این محله بسیار بزرگه و از قسمتهای مختلفی تشکیل شده، مثل Woodland Hills و ....
امیدوارم که این اطلاعات بتونه تا حدودی به تصمیمتون کمک کنه. راستی اگر هم قیمت خانه برای اجاره در لس آنجلس و همینتطور شهرهای اطرافش خواستین میتونین از این سایت استفاده کنین:
/http://losangeles.craigslist.org/roo
دوست عزیز با اجازه یک نکته رو تصحیح کنم و اون این که motel 6 امکانات پخت وپز نداره. اون که منظور شما هست studio 6 هستش که البته مال همون زنجیره هتل هاست ولی مثلا تو لس انجلس فقط یک دونه شعبه داره و اکثر شعبه هاش توی تگزاس هستن.
(2013AS000053xx) چهار نفر - ابوظبی - هفته2 آپریل Big Grinیکضرب - مقصد: ایرواین، کالیفرنیا
تشکر کنندگان: amir82 ، usa lover ، mrbonbon ، Saiban ، Tomas ، shkhmo
(2013-05-06 ساعت 00:06)smu نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 22:40)کوروش2014 نوشته:  
(2013-05-05 ساعت 17:14)bayat_r نوشته:  
(2013-05-04 ساعت 22:45)کوروش2014 نوشته:  دوستان خوبم سلام
یک سوال داشتم
من شغلم نظامی و حساسه و کیس نامبرم 3 رقمی شده. از طرفی همونطور که میدونین نظامیا ممنوع الخروجن، پس واسه مصاحبه باید از شغلم استعفاء بدم و بعد از 7-8 ماه پاسپورتمو بگیرم.
میخواستم بدونم این موقعیت شغلی من باعث رد شدنم در مصاحبه نمیشه؟ چون تصمیم مهمی رو باید بگیرم و اونم استعفاء از شغلمه.
هرکسی اطاعات دقیقی داره راهنمایی کنه خیلی لطف میکنه
ممنون.

فقط بهت بگم که در پر کردن فرمهات دقت کن...خیلی مهمه...و اینکه مطمئنی 7-8 ماه بعد از استعفا دادن میتونی پاسپورت بگیری؟ از این هم مطمئن شو

سلام مرسی از کامنتتون
از دریافت پاسپورت 7-8 ماه یا نهایتا 1 سال مطمینم
الان بیشتر نگرانی من سابقه شغلیمه، نظامی ( وزارت دفاع ). امکان اینکه منو قبول نکنن هست یا نه ؟
با سلام
من فکر میکنم بیشتر از نگرانی در مورد گرفتن پاس نگرانی در مورد طولانی شدن کلیرنس هست در حدی که نتونید به موقع کلیر بشین و این برمیگرده به میزان حساسیت شغلی و مقام شما در اون کار . بخاطر داشته باشید از بچه های جا مانده 2012 یک اقایی بودند که هوا فضا خوانده بودند و فقط موضوع پایان نامه شان حساس و مرتبط به موارد نظامی بود و استخدام ارگان و... نبودند فقط دانشجو بودند و یکی از علل نگرفتن ویزا را بودن احتمالی نام استادشان در پروژه های حساس میدانستند.و چندین اقدام برای گرفتن ویزا به روشهای مختلف حتی با دارا بودن پذیرش دانشگاهی ایشان به همین دلیل رد شده بود. شغلهای نظامی که جای خود داره. و اینکه به نظر شما ایا با استعفای شما ان هم فقط 7-8 ماه قبل مصاحبه افیسر قانع خواهد شد که شما واقعا ارتباط خود را با شغلتان قطع کرده اید؟ کمی سخت به نظر میرسد. سفرنامه روزهای اخر 2012 دوستانه متاسفانه جا مانده میتونه مفید باشه البته عذر خواهی میکنم اصلا قصد نا امید کردن یا ایجاد نگرانی ندارم ومیدونم حرفهام خیلی مثبت نیست ولی دارید تصمیم سرنوشت سازی میگیرید و میتونه به بهای کل زحمات زندگیتون تمام بشه. البته اساتید صاحب نظر اگر مورد مشابه سراغ دارند مطرح کنند.
سلام .اون دوست هوا فضا با آی دی lovelybugatti بودند و متاسفانه نتونست ویزا بگیره
واقعا در مورد کیس شما کمی سخته نظر دادن باید از نظرات دوستانی که شاید نظامی بودند استفاده کنید
شماره کیس : 2012AS000200XX
کنسولگری: ANK
مصاحبه : 2012 /FEB دریافت آبی
دریافت کلیرنس:26 SٍEP با ستاره
دریافت وبزا: SEP 28
ورود به آمریکا : 2013/March

تشکر کنندگان: bayat_r ، smu ، Tomas ، amiry ، shkhmo
با سلام دوستان
یه سوال تکاری.. من برای تاریخ 2 جولای برای دالاس بیلیط گرفتن ولی بلیطم یک طرفست... حالا با توجه به اینکه کیس من لاتاری هست ایا در فرودگاه موقع سوار شدن به مشکل برخورد می کنم یا نه؟ یعنی حتما بلیط باید دوطرفه باشه یا نه؟
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas ، shkhmo
(2013-05-07 ساعت 21:58)PARY1366 نوشته:  با سلام دوستان
یه سوال تکاری.. من برای تاریخ 2 جولای برای دالاس بیلیط گرفتن ولی بلیطم یک طرفست... حالا با توجه به اینکه کیس من لاتاری هست ایا در فرودگاه موقع سوار شدن به مشکل برخورد می کنم یا نه؟ یعنی حتما بلیط باید دوطرفه باشه یا نه؟

برای کیس لاتاری نیازی به بلیط دو طرفه نیست.ما هم مثل شما یک طرفه گرفتیم
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، j1970 ، Tomas ، ابی هانی
اولا بهتون تبریک می گم... دوما برای اطمینان می پرسم من روز پرواز نیاز به ارائه مدک خواسی به جز پاسم و بیلیط ندارم دیگه که نشون بدم لاتاری هستم؟
----------------------------------------------------------------

[/quote]

[/align]
4may2012----->20may2012---->4feb2013----->16 apr 2013---->6may 2013 ----> 3 july 2013
3 جولای دالاس
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas ، shkhmo
(2013-05-07 ساعت 22:14)PARY1366 نوشته:  اولا بهتون تبریک می گم... دوما برای اطمینان می پرسم من روز پرواز نیاز به ارائه مدک خواسی به جز پاسم و بیلیط ندارم دیگه که نشون بدم لاتاری هستم؟

نه، توی پاستون نوع ویزا رو نوشته
نکته: تنوین ( اً )عربیه و با دوم فارسی نمیاد و بهتره یا فارسی بگی: "دوم اینکه " و یا عربی بگی "ثانیاً" Big Grin

مدرک
خاصی
بلیط

پری جان از روی غلط ها یک خط بنویس و بیشتر دقت کن Big GrinBig Grin
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2013-05-07 ساعت 22:21)bayat_r نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 22:14)PARY1366 نوشته:  اولا بهتون تبریک می گم... دوما برای اطمینان می پرسم من روز پرواز نیاز به ارائه مدک خواسی به جز پاسم و بیلیط ندارم دیگه که نشون بدم لاتاری هستم؟

نه، توی پاستون نوع ویزا رو نوشته
نکته: تنوین ( اً )عربیه و با دوم فارسی نمیاد و بهتره یا فارسی بگی: "دوم اینکه " و یا عربی بگی "ثانیاً" Big Grin

مدرک
خاصی
بلیط

پری جان از روی غلط ها یک خط بنویس و بیشتر دقت کن Big GrinBig Grin
بیات جان درود
شما هم این (ط) که برای بلیط نوشتین، عربیه برای نوشتن فارسیش از "ت" استفاده کنین یعنی بلیت Big Grin Wink
شماره کیس:***2013AS1 *مصاحبه: 10 DEC آنکارا*کلیرنس : 18 سپتامبر بعد از 282 روز انتظار ،هتل7شب:374$، مدیکال:203$، غذا و تاکسی:106$،ترجمه:306T
سفرنامه
تشکر کنندگان: gbtm ، Shezem ، j1970 ، bayat_r ، Tomas ، tajhizgaran ، shkhmo ، daria ، نازنین 932 ، manila
(2013-05-07 ساعت 22:03)bayat_r نوشته:  
(2013-05-07 ساعت 21:58)PARY1366 نوشته:  با سلام دوستان

واسه محکم‌کاری، یه طرفه ایرادی نداره و مشکلی نیست.

حالا چقد غلط املایی داری؟ هنوز هیجان‌زده‌ای یا کلا غلط مینویسی Cool
لااقل امضاتو درست کن که همه جا دیده میشهTongue
مصاحبه:6/28/12
مشاهده کلیرنس:8/8
تحویل پاسپورت به سفارت:8/13
دریافت ویزا:8/15
تاریخ رفتن:9/18
اپلای برای سیتیزن: 12/30/17 بصورت آنلاین https://www.uscis.gov/file-online/log-online-filing

مهمه که قبل از اومدن بدونی چیکار میکنی.

http://www.mohajersara.com/thread-4459.html
تشکر کنندگان: bayat_r ، Tomas ، tajhizgaran ، shkhmo ، manila
----------------------------------------------------------------

[/align]
[/quote]

در ویزای شما نوشته dv که نشانگر اینه که ویزاتون از نوع لاتاریه

در ضمن اون پاکت زرد رنگ هم هست
نگران نباشید
تشکر کنندگان: PARY1366 ، Tomas ، tajhizgaran ، shkhmo ، nora ، manila
(2013-05-06 ساعت 22:45)Shezem نوشته:  
(2013-05-06 ساعت 20:33)Saiban نوشته:  
ممنون

ما هم اول تابستون میریم . بلیط لوس آنجلس داریم اما هنوز نتونستیم تصمیمی برای محل زندگیمون بگیریم !!!

دوستان، این که شما بخواهید کجا زندگی کنید کاملا بستگی به پسند خودتان دارد و روحیات و اخلاق خودتان. من خودم هم کاملا تصادفی به کالیفرنیا آمدم، زیرا کسی را در آمریکا نداشتم و یک آشنایی محبت کرده و پیشنهاد داد که می‌توانم پیشش بروم، و پس از آمدنم، از آب و هوای کالیفرنیا خیلی خوشم آمد و الآن در اورنج کانتی زندگی می‌کنم.
کسانی هم هستند که از گرمای اینجا فراری هستند و دل خوشی از اینجا ندارند، و یا گرانی خانه در اینجا، و باز، کسان دیگری هم هستند که از بعضی هموطنان فیس و افاده‌ای خوششان نمی‌آید! ( که بیشترشان هم در همین لس آنجلس و ارواین ساکن هستند) البته خدایی نکرده به هم‌میهنانم برنخورد، اما خب همه‌جور آدم همه‌جا پیدا میشود همچنین در کالیفرنیا، خلاصه کنم که نمی‌شود نسخه پیچید و نتیجه گرفت که چون فلانی در اورنج کانتی یا ارواین رفته و راضی هم هست، حتما جای خوبیه! شاید اینجا پسند شما نباشد.
و شاید بهتر باشد که تا پیش از خانه گرفتن، یک سفر به کالیفرنیا داشته باشید و از نزدیک شرایط و مشخصات اینجا را ببینید و برپایه پسند خودتان بخواهید که کجا زندگی کنید.
از خودم اگر بگویم، من از زندگی در اورنج کانتی بسیار راضی هستم، در این یک سال با ۲ نفر ایرانی هم آشنا شدم که خیلی فیس و افاده‌ای بودند و دوستی‌ام را با ایشان ادامه ندادم، اما دوستان ایرانی دیگری هم پیدا کردم که مثل خودم خاکی هستند! Wink
به سلامتی. هر چی بیشتر سرچ می کنم بیشتر به این نتیجه می رسم که ایرواین جای خوبی برای زندگی هست مخصوصا اینکه دو تا فرزند دبیرستانی دارم. به نظرتون من می تونم با کردیت از راه دور آپارتمان اجاره کنم؟ مثلا سایتی هست که بشه یه سویت تر تمیز همون سمت ایرواین بوک کنم؟ من هر چی تو booking.com سرچ می کنم از 3300- 400 دلار هتل 2 یا 3 ستاره واسه یه ماه کمتر چیزی پیدا نکردم. این خیلی زیاده
تشکر کنندگان: Saiban ، tajhizgaran ، Shezem ، Tomas ، shatsi ، shkhmo ، manila

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان