کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کمک به برندگان لاتاری 2009
سلام به همه و خسته نباشيد
لطفا به سوال منم پاسخ بديد
با توجه به اينكه شماره كيس نامبر من 13000 هست ميخوام زمان حدودي مصاحبه رو بدونم ؟؟ ميشه راهنماييم كنيد
ممنون ميشم
به اميد موفقيت همه دوستان
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
سلام.حدودا فروردین یا اردیبهشت نوبت شماست.
تشکر کنندگان:
سلام روز به خير
ممنون از راهنماييتون
موفق باشي
شريف ترين دلها دلي است که انديشه آزار کسان در آن نباشد . زرتشت
زندگي تاس خوب آوردن نيست ، تاس بد را خوب بازي کردنه .
براي مشورت خردمندان را برگزين تا از ملامت و ندامت در امان باشي .
تشکر کنندگان:
با سلام
من و خانومم دسامبر برای مصاحبه عازم آنکارا هستیم. چند سوال داشتم:
1 چند روز قبل از مصاحبه باید اونجا باشیم و برای چند روز هتل رزرو کنم؟
2 فرم 134 اصل یا کپیش با خودم باشه؟
3 در مورد چک امنیتی ممکنه کمی توضیح بدید.
3 آدرس انستیتو پاستور؟

ممنون ميشم راهنماييم كنيد.
شماره کیس: 2009AS5xxx
نامه اول: 2008 6th April
ارسال مدارک: 14th April 2008
دریافت پاکت دوم: 6th November 2008
مصاحبه: 3ed December 2008 آنکارا
کلیرنس: 29th Aprilr 2009
دريافت ويزا: 08th May 2009
دریافت کارت: 14th July 2009
تشکر کنندگان:
سلام. به سلامتی دارید میرید آنکارا. آنکارا خیلی خوبه! من خودم آنکارا ویزا گرفتم. از آنکارا دست پر بر می گردید.
شما بهتره حداقل 2 یا 3 روز قبل از مصاحبه اونجا باشید.
حتما باید اصل فرم i-134 همراهتون باشه.
من تهران نیستم و آدرس انستیتو را نمی دانم. ولی قبل از سفر حتما کارت واکسن بین المللی را بگیرید. از لحاظ مالی به نفعتونه.
من خودم با زوج تبریزی هماهنگ کردم. و خیلی هم راضی بودم.ساناز و امیر تبریزی ، زوج دانشجوی ایرانی مقیم آنکارا هستند که کارهای پزشکی ، ترانسفر فرودگاهی و .. را انجام میدن. واقعا هم دلسوز هستند. با اون ها که باشی استرست کمتره ، چون به کار های لاتاری واردند.توی مطب دکتر آشنا دارن... شمارشون اینه : 00905388861919 یا 00905439432834
( البته من از اون ها پورسانت نمی گیرم. بلکه بر حسب دینی که داشتم معرفی شون می کنم. تصمیم با شماست )
اگه خواستید حدود 3 هفته قبل از سفر بشون زنگ بزنید. هتل هم رزرو می کنند. دو تا هتل است که اکثریت ایرانیها می رن اونجا : 1- ددمان 2- بیوک ارشان
هتل ددمان 5 ستاره است. دو نفر فکر کنم شبی 100 دلار است.
هتل بیوک ارشان 3 ستاره است. دو نفر شبی 40 دلار. هتل بیوک ارشان با توجه به نرخ قیمت هایش ، واقعا هتل خوبی است. من دو بار سفر کردم به آنکارا و هردو بار به این هتل رفتم. ویزام را در لابی همین هتل گرفتم. جاتون خالی بود !
در مورد اینکه چند روز هتل رزرو کنید بستگی به روز مصاحبتون داره. ایران ایر روز های یکشنبه و چهارشنبه به آنکارا پرواز داره. حدود یک هفته خوبه. من خودم یکشنبه رفتم. دوشنبه به همراه زوج تبریزی کار های پزشکی را انجام دادم.( صبح و عصر ). چهارشنبه ساعت 8:30 مصاحبه داشتم. بلیط برگشت برای یکشنبه بعدش بود. ولی چون چک امنیتی خوردم ، همون روز رفتم دفتر ایران ایر روبه روی در سفارت و با هماهنگی همون چهارشنبه شب برگشتم ایران.
در مورد چک امنیتی نیز می شه گفت به شانسته. البته تو سفارت آنکارا حدود 95% ایرانیها چک امنیتی می خورن. ولی چون شما زود میرید سفارت ( احتمال زیاد شماره کیس پایین دارید ) نگرانی از این بابت نداشته باشید ( تا 30 سپتامبر سال دیگه خیلی وقته ).
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان: soheil79
mahdis نوشته: سلام به همه و خسته نباشيد
لطفا به سوال منم پاسخ بديد
با توجه به اينكه شماره كيس نامبر من 13000 هست ميخوام زمان حدودي مصاحبه رو بدونم ؟؟ ميشه راهنماييم كنيد
ممنون ميشم
به اميد موفقيت همه دوستان

با پیش بینی من شما فروردین ماه برای مصاحبه فرا خوانده خواهید شد.

تشکر کنندگان:
سلام به soheil79 عزیز منم مصاحبم دسامبر و در آنکارا ، میخواستم جواب سوالت در مورد انستیتو پاستور بگم
این شماره تلفن انستیتو پاستور 66953311 ادرسشم میشه خود میدان پاستور طرفای انقلاب ، اگه با مترو هم برید خیلی راحته، متروی میدان حر پیاده میشید 2 کوچه پیاده روی داره.....
من رفتم تمام واکسنام زدم و برگه ی واکسناسیون بین المللی گرفتم.
تشکر کنندگان: soheil79 ، mre
سلام.دوستان در مورد نحوه یک مسافرت خوب به ابوظبی با هزینه کم لطفا پیغام بزارند.خوشحال میشم کمک کنم.
تشکر کنندگان:
Ultraseaboy نوشته: سلام.دوستان در مورد نحوه یک مسافرت خوب به ابوظبی با هزینه کم لطفا پیغام بزارند.خوشحال میشم کمک کنم.

سلام كيس نامبر من 26000 . فكر مي كنيد كي برم مصاحبه؟؟؟؟
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
hoda نوشته: سلام كيس نامبر من 26000 . فكر مي كنيد كي برم مصاحبه؟؟؟؟
شاید شماره 13000 را بشه تا حدودی پیش بینی کرد که در چه ماه ایی است. ولی شماره 26000 پیش بینی اش سخته. باید صبر کرد ، ببینین که kcc در ماه های آینده چه شماره هایی را اعلام می کنه.
اما الان این پیش بینی را می کنم که تابستان سال آینده برای مصاحبه فرا خوانده شوید.

تشکر کنندگان:
سلام
دوستان mreو هدا منم کیس نامبرم 26000 است فکر کنم اگه کی سیسی در ماههای اتی خوب اعلام کند شاید اگه خدا بخواد تو خرداد کارنت بشیم موفق باشید
تشکر کنندگان:
سلام.
ببین با توجه به این روند شماره گذاری کیس نامبر های آسیا ، توسط kcc در امسال (2009) ، هر روندی محتمل است. مثلا این احتمال است که 26000 اصلا اردیبهشت ماه کارنت بشه. چون اگه قرار باشه که شماره هایی مثل 34000 کارنت بشه ، پس باید روند اعلام شماره ها سیر صعودی داشته باشد.
مگر اینکه kcc تصمیم دیگری داشته باشد.

تشکر کنندگان:
سلام
از همتون ممنون كه جوابمو دادين اميدوارم هممون خيلي زود كارنت بشيم و با گرين كارت برگرديم
به اميد روزهاي خوش
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
سلام.فکر کنم تیر ماه
تشکر کنندگان:
SALAM:
MAN FEKR MIKONAM KE HAME CURRENT MISHAN .PAS AZ ALAN BERIN DONBALE ZADANE VACCIN HATUN
CASE NO:20900
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان