کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کمک به برندگان لاتاری 2009
سلام
از برندگان لاتاری 2008 هستم.
با توجه به اطلاعات کامل و جامعی که در این یک ساله بدست آوردم و زمینه ساز دریافت ویزا شد بر آن شدم مبحث جدیدی را با عنوان کمک به برندگان لاتاری 2008 در این سایت ایجاد کنم تا موجبات پیشرفت و به روز شدن اطلاعات و سطح آگاهی دوستان را در این پروسه دریافت ویزا شوم .باعث افتخار من هست که بتوانم در این مرحله کمک دوستان بدون هیچ گونه چشمداشتی باشم. اعتقاد دارم که از هر دستی بدهیم از همان دست هم میگیریم.
تشکر کنندگان: shahram1347
با سلام و تشکر از شما

((امیدوارم منظورتان کمک به ما برندگان 2009 باشد نه 2008 !)))
کیس نامبر:  2009as34700
دریافت نامه اول: may 27
تاریخ کارنت شدن:  بولتن june
(واقعا یکسال از زمان رسیدن نامه اول گذشت)
تاریخ دریافت نامه دوم: 1 june
تاریخ مصاحبه کنسل شده: 15 july  
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 july
تغییر تاریخ مصاحبه به :1 sep
دریافت ویزا:روز مصاحبه
اقدام برای سیتزن شیپ: Dec 2015
انگشت نگاری: Feb 2016
رسیدن نامه ی مصاحبه: May 14th 2016
مصاحبه : Jun 14th 2016
مراسم قسم: Jun 16th 2016
تشکر کنندگان:
سلام
تبریک به ultraseaboyبه خاطر دریافت ویزا
دوستان 2009 به نظر من شروع لاتاری 2009 یعنی امروز که اول اکتبر است و مقارن با عید فطر است را باید به فال نیک گرفت.انشاله همه ایرانیها امسال ویزا میکیرند.
1-به نظر شما کلیه مدارکمان را که ترجمه میکنیم باید خطاب به سفارتی باشه که توش مصاحبه میشویم یا نه؟و ایا باید عنوان سفارتخانه درتر جمه مدارکمان قید شود یا خیر؟
2-شماره cnمان را اسپانسر باید در کدام قسمت از فرم 134affidavit بنویسد؟
ممنون اگر راهنمایی فرمایید
تشکر کنندگان:
سلام.
کمک به دوستان 2009 هست و البته برندگان 2008 همشون استاد من هستند.فقط سعی کنید همه کارهاتون رو الان انجام بدید.ترجمه مدارک نیاز به عنوان سفارت آمریکا نداره.اگر هم عنوان سفارت آمریکا ذکر شد از نظر دانشگاه و وزارت علوم و یا قوه قضاییه یا وزارت خارجه برای تایید مشکلی نداره .فقط دقت کنید تمامی مشخصات شما توی همه ترجمه ها یک جور باشه و حرف یا کلمه ای اشتباه نباشه.
در مورد کیس نامبر هم نیازی به نوشتن در فرم ساپورت نیست.فقط کپی برگه مالیاتی حتما با فرم ساپورت باید به سفارت تحویل بدید.
تشکر کنندگان: shahram1347 ، AMIN3Y
سلام.
دوستان مدرک بالاتر از دیپلم هم مورد قبول هست.
سعی کنید واکسیناسیون در انستیتو پاستور بزنید تا براتون هزینه بر نباشه.
Ultraseaboy نوشته: سعی کنید واکسیناسیون در انستیتو پاستور بزنید تا براتون هزینه بر نباشه.

این واکسن ها چقدر اعتبار داره؟(مثلا فرم اسپانسر تا 1 سال اعتبار داره)

من یک سری مدارکم را 2 سال پیش ترجمه کرده ام با توجه به عدم تغییر در این مدارک ایا ترجمه مجدد نیاز است؟
تشکر کنندگان:
سلام
من خرداد ماه پارسال واکسن زدم و امسال 26 تیر رفتم برای آزمایش خون و معاینه در دبی.دکتری که منو معاینه کرد کارت واکسن منو هم تایید کرد.دقت کن تمام واکسنهای موجود رو بزنی حتی کزاز که چند نوبت هست و اگه دوره دبستان زده و برگه پزشکی داری حتما ترجمه کن.ترجمه شناسنامه و سوئ پیشینه و اشتغال به کار کمتر از یک سال کفایت میکنه.ولی مدارک دیگه چون تاریخ آنها تاثیر گذار نیست مهم نیست تاریخ ترجمه آنها.
تشکر کنندگان:
سلام از ایرانی ها هم عدم سو پیشینه میخوان؟
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
تشکر. باز هم مزاحمت می شم.!
تشکر کنندگان:
سلام
ببینید به روایتی پلیس ایران رو قبول ندارند ولی از من گرفتند سو پیشینه .سعی کنید همه مدارکتون رو کامل ببرید.
تشکر کنندگان:
سلام
ultraseaboyمیشه لطفا لیست واکسنهای موجود را دقیق بگی چی هست و اینکه یک نوبت از هر کدام تزریق کفایت میکنه؟.ممنون
تشکر کنندگان:
سلام
به انستیتو پاستور مراجعه کنی .داخل سالن اتاق واکسیناسیون بین المللی هست.حتما پاسپورت خودت و اگه ازدواج کردی و همسرت هم مشمول ویزا میشه پاسپورت همسرت رو هم ببر.خودشون میگند چه واکسنهایی رو باید بزنی.اگه دوره دبستان واکسن کزاز زدی برگه از اون واکسن داری حتما با خودت ببر و اگه نزدی بگو برات بزنند.خلاصه هر چی واکسن که تا حالا ابداع شده رو باید بزنی .ضمنا یکی از واکسنها رو پاستور نمیزنه و باید بیرون بری بزنی.آدرس اون هم زیر شیشه خانم دکتر هست.ازش بگیر و اونو هم بزن.و به دکتر بگو که چه کار باید بکنی.منو هم در جریان بزار.موفق باشی دوست من.
خیلی ممنون از راهنماییتان ultraseaboyعزیز
تشکر کنندگان:
دوستان حتما تمامی واکسنها رو اینجا بزنید وگرنه مثل من باید پول زیادی رو پرداخت کنید بابت واکسن.
تشکر کنندگان: arshiya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان