کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کمک به برندگان لاتاری 2009
سلام؛
هدي جان. من هم با دكتر ناصريان 3 بار صحبت كردم. بايد يادمون باشه كه اين افراد به دنبال پول هستند (در وهله اول)
من همين سوال ساده رو سه روز مختلف رسيدم (طي 2 ماه) و سه تا جواب متفاوت از خود ايشون دريافت كردم!!! ببينيد ملاك اسناد و مداركي هست كه مورد تاييد USCIS هست.
من چند موردش رو ذكر كردم. من براي اطمينان بيشتر به سايتهاي انگليسي زبان هم سر زدم و متوجه شدم كه كمتر از 6 ماه هيچ مشكلي بوجود نمياد. بيش از شش ماه تا يكسال شما زمان حضور خودتون رو در US براي احتساب سيتسزن شدن از دست ميديد و ميتونيد به اقامت خودتون بدون مشكل در آمريكا ادامه بدين. بيش از يكسال رو بايد Reentry Permit بگيرين كه مجوز خروج بيش از يكسال و كمتر از دوسال از خاك آمريكاست.
منتها چيزي كه اين وسط فكر ماها رو درگير ميكنه مجوزي است كه USCIS به افسر گذرنامه داده تا علت عدم حضور ما رو جويا بشه (چه يكماه چه ده ماه. فرقي نميكنه) ما بايد به دنبال جوابهاي قانع كننده براي افسر باشيم كه گمان نكنه ما بدنبال تابعيت كشور ثالث و يا حذف اقامت خودمون در آمريكا هستيم. موفق باشين.
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان: hoda
سلام
كمكم مي كنيد؟
مي خوام همه چيزو بدونم
مرسييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييCool
تشکر کنندگان:
(2010-01-09 ساعت 21:37)ramtin نوشته:  سلام
كمكم مي كنيد؟
مي خوام همه چيزو بدونم
مرسييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييييCool
قبل از هرکسی خودتون می تونید به خودتون کمک کنید. لطف کنید با حوصله طی سه چهار روز مطالب این سایت را مطالعه کنید بعد اگر سوالی باقی ماند در خدمتتون هستیم. از جستجو برای پیدا کردن مطلب مورد نظر خودتون استفاده کنید.
شاد و پیروز باشید. Smile
تشکر کنندگان: sh-b ، shr.jafari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان