کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرواز تهران به لوس آنجلس
samad نوشته:
mre نوشته: سلام.
تا اونجا که من پرسیدم از آژانس ها، به ما ها ( یعنی دارندگان ویزا ) بلیط یک طرفه ( فقط رفت ) به آمریکا نمی دهند ولو که ویزایمان مهاجرتی باشد.
بلیط یک طرفه را فقط به دارندگان گرین کارت یا پاسپورت آمریکائی می دهند.
نظر بقیه دوستان چیست؟

بله من با بلیط یک طرفه اومدم. با ایران ار تا لندن و از اونجا با ویرجین پاسیفیک تا لوس آنجلس. به قیمت فقط 845000 تومان. به نظر من این شرکت های هواپیمایی هم اصلاً بهتر و بدتر نداره. تو این اقتصاد خراب همه باید مواظب خرج کردن باشن.
سلام آقا صمد.
ممکنه یادتون مونده باشه آژانسی که ازش بلیط گرفتید، بلیط لوفت هانزا را چقدر میگرفت؟ اگه آدرس، تلفن و یا اسمش را میدونید لطفا به من بگویید.

آقای ultrasboy
اگه شما آژانس منصفی می شناسید، لطفا همین جا معرفی کنید تا همه استفاده کنند.

مرسی
لاتاری 2008
شماره پرونده: ***14
مصاحبه: روزهای پایانی ماه آگوست
دریافت ویزا: 13 روز بعد از مصاحبه
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام،

بهترین محل برای خرید بلیط ایران ایر برای پرواز به لوس آنجلس دفتر فروش خود ایران ایر در خیابان ویلا (تهران)است.
http://www.iranair.com
آخرین قیمت پرواز یکطرفه تهران-لوس آنجلس با ایران ایر و ویرجین هم کمتر از 920 هزارتومن است که از تمام آژانسهایی که قیمت گرفتم بین 50 تا 150 هزار تومن ارزانتر بود و جالبه که همه گی مدعی هستند که قیمتشان فرقی با خود دفتر فروش اصلی نداره! می تونید اونجا رزو کنید و باید حدود یکماه قبل از پرواز پول بلیط را پرداخت کنید که رزو قطعی بشود.
پاسخ
سلام
پگاه عزیز گفته بودی پرواز با قطری خوب نیست و ....
از آنج که اطرافیان ما سابقه پروازهای طولانی با قطری دارند و همینطور خود ما تازه 3 ماه پیش با این شرکت مسیر طولانی را پرواز داشتیم و بسیار راضی بودیم .اصلا" عرب هم توش نبود و اگر بود آنقدر کم بودن که تو چشم ما نیومد.با داشتن بچه کوچک هم برای اینکه ما راحت باشیم سرویس خوبی به ما دادند و همینطور جای بسیار راحت که بچه اذییت نشود.
ضمنا" اگر عضو آن باشید مزایای خوبی هم دارد .مخصوصا" الان که میخواهید در رفت آمد باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، پرستو ، bhr bhr ، msar
سلام،
من هم خودم باهاش پروازی نداشتم و همانطور که گفتم نقل قول بود. به هرحال امیدوارم همیشه خوب و خوش و موفق باشی. فکر کنم میخواستی بری لوس آنجلس. تا اینجا راضی هستی؟
لاتاری 2008
پاسخ
سلام دوست عزیز
ممنونم از لطفت .فقط خواستم اطلاعاتمو راجع به این پرواز بهت بدم....بهر حال شما پیش کسوت هستی و ما پیش شما ادعایی نداریم.
(ببخشید آخر حرفتو نگرفتم که جواب بدم.)
پاسخ
تشکر کنندگان: kopol ، msar
سلام،

لطف داری. می خواستم بپرسم آیا تو این مدت که اونجا هستی اطلاعاتی راجع به وضعیت خرید خونه پیدا کرده ایی؟ آیا خونه ها ارزونتر شده؟ یا فقط برای اونهایی است که بخواهند پول خونه یک جا بپردازند( نقد)؟

مرسی
لاتاری 2008
پاسخ
تشکر کنندگان: bhr bhr ، msar
سلام

پگاه جان .ما تازه 8 ژانویه مصاحبه داریم. انشاءا... ما بعد شما می آییم .من که گفتم شما پیشکسوت هستید و ما به راهنمایی شما نیاز داریم. اگر اشتباه نکنم تو جایی خونده بودم که گفته بودید قرار اوائل ژانویه برید .درسته؟ کدوم ایالت تشریف می برید ؟ بارهایتان را با کانتین فرستادید؟

کیس نامبر 2009as7###
دریافت نامه دوم 2 dec
تاریخ مصاحبه 8 january
پاسخ
تشکر کنندگان: bhr bhr ، msar
سلام،
فکرکنم شما را با lili اشتباه گرفتم. ما آخر ژانویه پرواز داریم و قراره برویم لوس آنجلس کانتی. بار اضافه هم نداریم. اگه خواستی چیزی اینجا تهیه کنی اول یک سر به سایت ebay بزن تا ببینی اگه آنجا پیدا نمیشه و یا خیلی گرون تر هست، همین جا تهیه اش کنی. امیدوارم در مصاحبه ات هم موفق باشی.
لاتاری 2008
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، bhr bhr ، msar
سلام
ممنونم دوست عزیز. به سلامتی پس آخر ژانویه می روید... با کدوم پرواز انشا ءا... ؟
پاسخ
سلام، با لوفت هانزا
لاتاری 2008
پاسخ
تشکر کنندگان: سارا کوچولو ، msar
(2008-10-10 ساعت 00:22)mre نوشته:  سلام.
تا اونجا که من پرسیدم از آژانس ها، به ما ها ( یعنی دارندگان ویزا ) بلیط یک طرفه ( فقط رفت ) به آمریکا نمی دهند ولو که ویزایمان مهاجرتی باشد.
بلیط یک طرفه را فقط به دارندگان گرین کارت یا پاسپورت آمریکائی می دهند.
نظر بقیه دوستان چیست؟

توي اروپا كه فقط افراد مقيم ميتونن بليط يه طرفه بگيرن .در مورد امريكا هم همين توضيحي كه شما دادين رو من شنيدم

ولي بنظرم بليط دوطرفه بصرفه تره البته بشرطي كه حتما مطمئن باشين در طي يه سال باز مي خواين به ايران برگردين.من چون خودم هر سال حداقل دو بار ايران ميام هميشه دوطرفه مي گيرم

در مورد نظر بعضي از دوستان هم كه ميگن ايرلاينهاي مختلف خيلي فرق ندارن اينجور نيست از نظر سرويس دهي خيلي متفاوت هستن.بطور مثال من فقط يه بار با تركيش رفتم همه جور مشكلي كه شايد در طي 10 سال سفر ممكنه بعضي هاش براي ادم پيش بياد برام پيش اومد.توبه كار شدم.هواپيما هم اونقد كوچيك بود كه ديگه وقتي رسيدم مقصد به همون شكل قالب صندلي در اومده بودم نمي تونستم سرپا وايسم
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، سارا کوچولو ، msar
سلام به همه دوستان
من ساکن تبریز هستم و قراره پس از مصاحبه عازم سانفرانسیسکو بشیمBig Grin
پس از یک عالمه پرس و جو از تبریزی های ساکن آمریکا همگی بدون شک پرواز با ترکیش ایر لایزنز رو توصیه کردن.
1- تبریز به استانبول (همه روزه پرواز داره)
2- استانبول به لندن یا نیو یورک یا شیکاگو(همه روزه پرواز داره)
3- لندن یا شیکاگو یا نیو یورک به همه جای کالیفرنیا ( سانفرانسیسکو یا لس آنجلس)
زمان پرواز حدودا" 22 الی 27 ساعت با تاخیرات مجاز و غیر مجاز.

این سوال برای من پیش اومد که چرا همه می خوان برن به جنوب ایران (امارات - قطر و...) بعد از اونجا میرن آمریکا؟؟؟
ذاتا" بایستی هر قدر تونستیم با صرف هزینه کمتری ؛ بیشتر به غرب نزدیک تر بشیم .
همه کسانی هم که از پرواز هایی که از امارات یا قطر به مقصد آمریکا وجود داره استفاده کرده بودن از دست هندی و پاکستانی و اعراب جنوب خلیج فارس که با هاشون همسفر شده بودن کلی ناراحت بودن و غر غر می کردن.
ترکیش هر روز از تهران به استانبول پرواز داره و ترکیش یک شرکت فرا ملیتی هستش بر خلاف اسمش و طرف قرارداد با آمریکن ایر لاینز و بریتیش ایر ویز هستش .
فقط تنها تعریف خوبی که از پرواز امارات شنیدم این بود که حدود 18 ساعته از امارات یک راست رفته لس آنجلس.
فکر کنم بایستی این پرواز از 2 تا خلبان و2 تا کمک خلبان استفاده کرده باشهBig Grin[/quote]
خوشبختی یعنی فاصله این بدبختی تا بدبختی دیگر ( چارلی چاپلین )

Case num:2010AS23300
دریافت نامه اول :2009 4July
ارسال نامه اول :2009 13July
کنسولگری:آنکارا
کارنت شدن کیس : for june 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: Hossein81 ، mahdi357 ، Jav3 ، Sepasttian ، jazirehh ، msar
سلام دوستان ، کسی تجربه با ترکیش تا لوس آنجلس نداره؟ برای کسی که از ترکیه بخواد بره آمریکا لطفا پیشنهاد بدید، ما با ترکیش رزرو گرفتیم از استانبول به شیکاگو و بعد لوس آنجلس .. چطوره؟
شماره کیس: 2010AS10300
تاریخ دریافت نامه قبولی: 18 Jun 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 25 Jun 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Viza Bulletin Jan 2010
تاریخ دریافت فرستادن نامه دوم: Dec 2009
تاریخ مصاحبه:Feb 2010
تاریخ دریافت کلیرنس: March2010 2
جمع تقریبی هزینه ها:
پاسخ
تشکر کنندگان: ساسان ، msar
(2010-03-08 ساعت 00:43)behroozm نوشته:  سلام دوستان ، کسی تجربه با ترکیش تا لوس آنجلس نداره؟ برای کسی که از ترکیه بخواد بره آمریکا لطفا پیشنهاد بدید، ما با ترکیش رزرو گرفتیم از استانبول به شیکاگو و بعد لوس آنجلس .. چطوره؟

نگران نباش .
همه کسانی که ساکن تبریز بودن و با ترکیش به اروپا و یا آمریکا مسافرت کردن همگی در کل با توجه به نسبتا" پایین بودن قیمت هاش اظهار رضایت کردنRolleyes
خوشبختی یعنی فاصله این بدبختی تا بدبختی دیگر ( چارلی چاپلین )

Case num:2010AS23300
دریافت نامه اول :2009 4July
ارسال نامه اول :2009 13July
کنسولگری:آنکارا
کارنت شدن کیس : for june 2010
پاسخ
تشکر کنندگان: behroozm ، msar
ممنون ساسان جان، من خودم زیاد با ترکیش رفتم تو اروپاش بد نیست ، برای آمریکاش نگرانم و اینکه ایرلاین بهتری هم پیدا می شه و حتی مستقیم... من که هنوز چیزی پیدا نکردم، لطفا راهنمایی کنید..
شماره کیس: 2010AS10300
تاریخ دریافت نامه قبولی: 18 Jun 2009
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول : 25 Jun 2009
تاریخ کارنت شدن کیس: Viza Bulletin Jan 2010
تاریخ دریافت فرستادن نامه دوم: Dec 2009
تاریخ مصاحبه:Feb 2010
تاریخ دریافت کلیرنس: March2010 2
جمع تقریبی هزینه ها:
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان