کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرواز تهران به لوس آنجلس
(2012-03-01 ساعت 20:47)behnia نوشته:  ما با هواپیمایی emirates بلیط گرفتیم برای لوس آنجلس، در مورد baggage allowance که پرسیدم متوجه شدم، ۲ تا چمدون ۲۳ کیلویی هر نفر میتونه ببره که میشه ۴۶ کیلو .. ولی باورم نمیشه ! خیلی ! کسی تجربیی داره ؟

بهنیا جان با تائید فرمایشات دوستان باید عرض کنم 2 تا 23 کیلو که چیزی نیست ، با آیروفلوت واسه پروازهای بین المللی به آمریکا میتونین 2 تا 32 کیلو واسه هر نفر ببرین
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، derakhtekhatereh ، msar
ممنون هدا جان، ولی پرواز با ایرفلوت برای من امکان نداشت چون از کوالا لومپور هستم و به اینجا پرواز نداره .
(2012-03-02 ساعت 11:33)hoda2012 نوشته:  
(2012-03-01 ساعت 20:47)behnia نوشته:  ما با هواپیمایی emirates بلیط گرفتیم برای لوس آنجلس، در مورد baggage allowance که پرسیدم متوجه شدم، ۲ تا چمدون ۲۳ کیلویی هر نفر میتونه ببره که میشه ۴۶ کیلو .. ولی باورم نمیشه ! خیلی ! کسی تجربیی داره ؟

بهنیا جان با تائید فرمایشات دوستان باید عرض کنم 2 تا 23 کیلو که چیزی نیست ، با آیروفلوت واسه پروازهای بین المللی به آمریکا میتونین 2 تا 32 کیلو واسه هر نفر ببرین

پاسخ
تشکر کنندگان: hoda2012 ، SH1A2R3 ، bayat_r ، Sepasttian ، derakhtekhatereh ، msar
(2012-03-03 ساعت 07:40)behnia نوشته:  Doostan man tarjih midam az Tehran ta Los Angeleso piade va az tarighe shena kardan beram vali ba havapeymahaye ashghale roosi hatta age moftam bashe naramBig Grinممنون هدا جان، ولی پرواز با ایرفلوت برای من امکان نداشت چون از کوالا لومپور هستم و به اینجا پرواز نداره .

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2012-03-03 ساعت 07:40)behnia نوشته:  ممنون هدا جان، ولی پرواز با ایرفلوت برای من امکان نداشت چون از کوالا لومپور هستم و به اینجا پرواز نداره .

سلام دوستان
من هیچ گونه اطلاعاتی در مورد ایرفلوت ندارم.میشه منو راهنمایی کنین؟
مال کجاست؟کجا توقف داره؟از کجا میتونم پیگیر قیمتها باشم؟

یه توضیحی هم به دوستانی که قصد دارن با klm پرواز داشته باشن:
پرواز ها به طور کلی خیلی خوبه ،من رفت و برگشت با klm پرواز داشتم که از خود پرواز خیلی راضی بودم ولی غذا از تهران تا آمستردام به مزاج ما ایرانیها سازگار نیست ممکنه گشنه بمونین. :-دی
سرو غذا از آمستردام تا امریکا خوبه .
یه موضوع دیگه اینکه از آمستردام تا امریکا پرواز تاخیر داره ،اینو در نظر بگیرین.
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، karbar123 ، derakhtekhatereh ، sepideh IR ، msar
اروفلوت (Aeroflot) شرکت هواپیمایی روسیه هستش که برخلاف تصور عوام، حتی یک هواپیمای روسی هم نداره و تمام هواپیماهاش هواپیماهای ایرباس و بوئینگ و غالبا با سن زیر 10 سال هستن. این شرکت معمولا قیمتهاش یا به طرز باورنگردنی ارزان و در بعضی مواقع سال به طرز باور نکردنی گران هستش. پرواز امن و خوبیه ولی زیاد لوکس نیست.

اگه دنبال این هستید که در وانفسای مهاجرت پولتون کمتر خرج یشه، این شرکت رو بهتون توصیه می کنم.اما اگه دنبال اسامی دهن پرکن و کلاس گذاشتن و چشم و هم چشمی هستید که فلانی با فلان خط مسافرت کرد و من کلاسم اومد پایین و جلوش خجالت کشیدم، بهتره دورش خط قرمز بکشید.

به دلیل رقابت ناسالم برخی از خطوط عربی، بسیاری از آژانس های ایرانی از فروش بلیت این شرکت خودداری می کنن و غالبا می گن پرواز روسی رو توصیه نمی کنیم و خطرناکه!!!! این در حالیه که هواپیماهای این شرکت به طور میانگین از طیاره های اون شرکت عربی نوتر هست.

درخارج از ایران، بهترین راه خرید بلیت و اطلاع از قمیتهای این شرکت وب سایت www.aeroflot.ru هستش و در ایران آدرس و تلفن دفتر فروش اصلیشون از قرار زیر هست:

استاد نجات اللهي، شماره23 تلفن: 5-88807494-88808480

(2012-03-21 ساعت 15:55)silia نوشته:  من هیچ گونه اطلاعاتی در مورد ایرفلوت ندارم.میشه منو راهنمایی کنین؟
مال کجاست؟کجا توقف داره؟از کجا میتونم پیگیر قیمتها باشم؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
دستت درد نکنه اشکان عزیز
ممنون از راهنمایی جامع و کاملت. :-)
حتما پیگیر میشم و اگه قیمتاش خوب باشه با همین پرواز میکنم. :-)
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، SH1A2R3 ، SANI HAGHIGHI ، derakhtekhatereh ، bhr bhr ، msar
من اوایل شهریور با هواپیمایی امارات به لس آنجلس میرم.اضافه بار که ندارم هیچ تازه وزن بارم به نصف حدمجاز هم نمیرسه ولی مشکلم یک تابلو فرشه که ابعادش(طول +عرض+ارتفاع) بیشتر از حد مجازیه که هواپیمایی (158cm)امارات مشخص کرده به حدود 200 سانتی متر میرسه حالا با این تفاصیلی که من وزن بارم کمه ممکنه به خاطر اضافه ابعاد به من گیر بدن یا اینکه جریمه بشم؟
شماره کیس :2012as31000
تاریخ رویت قبولی: july 15
تاریخ ارسال فرمها: july
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:02/09
تاریخ دریافت نامه دوم:02/14
تاریخ مصاحبه:April 2
تاریخ دریافت ویزا:MAY 2
تاریخ ورود به آمریکا :28Aug
تاریخ دریافت گرین کارت :
مقصد:لوس آنجلس
تعداد افراد با این کیس:4
پاسخ
سلام

تاریخ سفر من داره نزدیک میشه و رزروی با پرواز ترکیش به لس آنجلس گرفتم.

چیزهایی راجع به برخورد بد مامورین مهاجرتی در فرودگاه لس آنجلس در مقایسه با سان فرانسیسکو از یکی از بستگان که در آن جاست شنیدم.

اگر تجربه ورود اول به لس آنجلس دارید لطفا منو راهنمایی کنید.

با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان: rahimina ، derakhtekhatereh ، msar
doostan gheymate parvaz Tehran / Los Angeles ba parvaz haye Emirates , KLM, va Turkish ro kasi midoone? mamnoon misham age kasi gheymat dare javab bede.
پاسخ
(2012-11-06 ساعت 00:33)drkamrani1 نوشته:  doostan gheymate parvaz Tehran / Los Angeles ba parvaz haye Emirates , KLM, va Turkish ro kasi midoone? mamnoon misham age kasi gheymat dare javab bede.

این سایت
کیس:2013AS11XX/سفارت:ابوظبی/مصاحبه:NOV2012/ویزا یکضرب/هزینه ها+بلیط واشنگتن: 9MT سه نفر/سفر: MAY2013
پاسخ
تشکر کنندگان: kouroshd ، msar
سلام دوستان، کسی‌ قیمت پرواز تهران / لوس انجلس با پرواز‌های امارات ، کی‌ ال‌ ‌ام، و ترکیش رو( رفت و برگشت) میدونه؟ ممنون میشم اگه کسی‌ قیمت داره جواب بده. دوستان من بر اساس قیمت بلیت از تهران میگم چون من الان لوس آنجلس هستم و اینور بلیت گرونتره
پاسخ
تشکر کنندگان: derakhtekhatereh ، bhr bhr ، msar
(2012-11-06 ساعت 00:37)drkamrani1 نوشته:  سلام دوستان، کسی‌ قیمت پرواز تهران / لوس انجلس با پرواز‌های امارات ، کی‌ ال‌ ‌ام، و ترکیش رو( رفت و برگشت) میدونه؟ ممنون میشم اگه کسی‌ قیمت داره جواب بده. دوستان من بر اساس قیمت بلیت از تهران میگم چون من الان لوس آنجلس هستم و اینور بلیت گرونتره

قیمت بلیط از تهران :

[عکس: 546203962b88.gif]
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: drkamrani1 ، Blaze ، derakhtekhatereh ، bhr bhr ، msar
(2012-11-06 ساعت 01:12)Acaro نوشته:  
(2012-11-06 ساعت 00:37)drkamrani1 نوشته:  سلام دوستان، کسی‌ قیمت پرواز تهران / لوس انجلس با پرواز‌های امارات ، کی‌ ال‌ ‌ام، و ترکیش رو( رفت و برگشت) میدونه؟ ممنون میشم اگه کسی‌ قیمت داره جواب بده. دوستان من بر اساس قیمت بلیت از تهران میگم چون من الان لوس آنجلس هستم و اینور بلیت گرونتره

قیمت بلیط از تهران :

[عکس: 546203962b88.gif]
dooste aziz mamnoon vali aya in gheymata berooze?
motmaeni? 1
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai ، derakhtekhatereh ، bhr bhr ، msar
در پیغام خصوصی به شما تلفن و آدرس آژانس را اعلام خواهم کرد.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
اینجا قیمت به همه شهرهارو داره قیمتا رو هم مرتب آپ دیت می کنن
Case Number :201XASxxx  
تاریخ رویت قبولی : Big Grin
سفارت : ابوظبی
دریافت ویزا :یک ضرب (ان شاءالله)
مقصد: سان خوزه (ان شاءالله)
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان