کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرواز تهران به لوس آنجلس
بهزاد جان

من جاي مطمئني رو سراغ دارم. دوست داشتي پيغام خصوصي بده تا ادرس بدم بهت.

(2010-03-13 ساعت 20:36)behzadb57 نوشته:  
(2008-10-14 ساعت 22:40)Ultraseaboy نوشته:  سلام.معمولا آژانسهای هواپیمایی وقت برای پیدا کردن یک مسیر خوب ارزان و کم دردسر نمیزارند مگر برای آشنایان و .... من میتونم آژانسی رو معرفی کنم که میتونه وقت بزاره و کمک خوبی براتون باشه.با این کار شما در هزینه و وقت صرفه جویی میکنید.

با سلام فكر مي كني بعد از دو سال هنوز هم اون آژانس اين كارو مي كنه يا نه
و اگه مي كنه آدرسشو محبت مي كني مرسي
قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
پاسخ
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، mh_hshk ، sevda ، mary200 ، msar
ایرفلوت رو 730.000 یکطرفه به لوس آنجلس قیمت دارم، حالا اگه بخوام برگشت رو از اونجا بگیرم ارزونتر نمی شه؟
رفت و برگشت هم (امارات) 1430.000 قیمت دارم، لطفاً یه چرتکه بندازین ببینم تکلیف چیه؟
فکر می کنید برگشت تنها از اونور چند باشه ارزونترینش؟
ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: khashayar6310 ، msar
برای چه تاریخی
(2010-09-06 ساعت 21:51)javan134 نوشته:  ایرفلوت رو 730.000 یکطرفه به لوس آنجلس قیمت دارم، حالا اگه بخوام برگشت رو از اونجا بگیرم ارزونتر نمی شه؟
رفت و برگشت هم (امارات) 1430.000 قیمت دارم، لطفاً یه چرتکه بندازین ببینم تکلیف چیه؟
ممنونم

شماره کیس: 2010 as00000***
تارخ دریافت نامه قبولی :apr 11apr
کنسولگری:آنکارا
تارخ کارنت شدن :may
دریافت نامه قبولی :may
مصاحبه :july
کلیرنس : انشاء اله نمیخورهBig Grinمتاسفانه خورد Sad
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان

آیا هنوز پرواز با ایران ایر مزیت حمل 2 تا 32 کیلو (به جای 23 کیلو گرم) بار رو داره؟
پاسخ
با سلام میبخشید دوستان

مگه ایران ایر پرواز مستقیم به لوس انجلس داره؟؟!!!!!!
شماره کیس: 2011AS000007xx
تاریخ دریافت نامه قبولی: 3خرداد 89
محل دریافت نامه: اصفهان،دم در خونه!
کنسول: آنکارا
ارسال فرمهای اول:10 خرداد
کارنت :11 AUG
نامه دوم: 5 SEP
مصاحبه: 7 OCT
دریافت ویزا: 7 OCT
GOD BLESS AMERICA
پاسخ
(2010-09-08 ساعت 00:06)megaholding نوشته:  سلام دوستان

آیا هنوز پرواز با ایران ایر مزیت حمل 2 تا 32 کیلو (به جای 23 کیلو گرم) بار رو داره؟

اینقدر جواب ندادید خودم از ایران ایر پرسیدم!
متاسفانه یا خوشبختانه دیگه اینجور نیست و پرواز دوم ازتون اضافه بار میگیره مگر اینکه پرواز دوم فقط یونایتد باشه که ۲ تا ۳۲ قبول میکنه!!
با این حساب من ایران ایر رو کلا بیخیال شدم!
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، sanaz2010 ، msar
سلام.
به این سایت مراجعه کنید و ارزان ترین مسیر برای مقصد را بدست آورید.
www.cheapair.com
پاسخ
تشکر کنندگان: Sepasttian ، msar
(2010-09-06 ساعت 21:51)javan134 نوشته:  ایرفلوت رو 730.000 یکطرفه به لوس آنجلس قیمت دارم، حالا اگه بخوام برگشت رو از اونجا بگیرم ارزونتر نمی شه؟
ممنونم
من شنیدم ایرفلوت خوب نیست مشکلاتی از قبیل گم شدن وسایل داره. نظر شما چیه؟

پاسخ
تشکر کنندگان: maryam_goli ، msar
(2010-03-08 ساعت 00:43)behroozm نوشته:  سلام دوستان ، کسی تجربه با ترکیش تا لوس آنجلس نداره؟ برای کسی که از ترکیه بخواد بره آمریکا لطفا پیشنهاد بدید، ما با ترکیش رزرو گرفتیم از استانبول به شیکاگو و بعد لوس آنجلس .. چطوره؟

شرکت Turkish Airlines از روز 3 مارچ 2011 اولین پرواز مستقیم بدون توقفش رو در مسیر استانبول - لوس آنجلس افتتاح می کنه. این پرواز 4 بار در هفته (شنبه، یکشنبه، سه شنبه و پنجشنبه) و با هواپیمای جدید 300ER - 777 انجام میشه. تو سایت خود ترکیش که چک کردم، بعد از احتساب همه هزینه ها و مالیات قیمت بلیط یک طرفه از تهران به لوس آنجلس رو (با یک توقف در استانبول) حدود 1010 تا 1040 دلار (بستگی به روزهای مختلف) داد که قیمت خیلی مناسبی هستش. از نظر مجموع مدت زمان پرواز هم از ایرلاین های عربی بهتره و به ایرلاین های اروپایی نزدیک تره. احتمالاً از نظر ترکیب مسافرین و غذا هم باید وضعیت بهتری داشته باشه و به ذائقه ما ایرانی ها نزدیک تر باشه.

در ضمن جایی هم دیدم که جزء اولین هواپیماهایی هم هستش که داخل کابین اینترنت WiFi عرضه می کنه ولی از جزئیاتش بی خبرم که آیا در قبال اون هزینه ای دریافت می کنه یا مجانی هستش.

در کل فکر کنم انتخاب خوبی باشه.

پی نوشت: الان قیمت بیزنس کلاسش رو چک کردم خیلی سورپرایز شدم. اول اینکه قیمت رو به ریال میده (اکونومی رو به دلار میده) و دوم اینکه قیمتش خیلی عالیه. 1،650،000 تومن در صورتی که برای تغییر یا کنسل باید مبلغی پرداخت کنید و 2،100،000 تومن بدون پرداخت مبلغی برای تغییر.

برای کسانی که تاریخ پروازشون قطعی هستش، قیمت 1،650،000 برای بیزنس کلاس با توجه به مدت طولانی پرواز و صندلی های راحت این کلاس عالیه.

وقتی برای کلاس کامفورت و فرست کلاس جستجو می کنم ارور میده. حالا نمی دونم درسته این سیستمش یا نه.

منبع:

http://www.turkishairlines.com/en-US/ann...coast.aspx
پاسخ
تشکر کنندگان: free_free ، Hossein81 ، fatemehtm ، sare ، kopol ، mmaloumi ، msar
سلام
من بلیط تهران به لوس آنجلس را با KLM گرفتم که هم transitesh کمتره و قیمتش هم رفت و برگشت 1430هزار تومان رفت 2 تا 4 ساعت و برگشت 6 ساعت transit داره.
پاسخ
ما ميخوايم با هواپيمايي KLM بيايم لس آنجلس، خوبه؟؟ كسي اطلاعي داره ، باهاش پرواز داشته، گير نيستن هست؟؟؟
مرسي Smile

روز مصاحبه: 2011-Aug-03 آنكارا
تاريخ كلير: Sep-07-2011
تاريخ دريافت ويزا:Cool Sep-13-2011
پاسخ
تشکر کنندگان: farnaz82 ، msar
(2011-09-19 ساعت 14:00)tata63 نوشته:  ما ميخوايم با هواپيمايي KLM بيايم لس آنجلس، خوبه؟؟ كسي اطلاعي داره ، باهاش پرواز داشته، گير نيستن هست؟؟؟
مرسي Smile
پرواز خوبه ولی غذاشون اصلا خوب نبود . البته اگر حوصله 4 الی 5 ساعت گشتن در فرودگاه آمسنردام رو دارید که البته فرودگاه خوب وقشنگی هست .

پاسخ
ما با هواپیمایی emirates بلیط گرفتیم برای لوس آنجلس، در مورد baggage allowance که پرسیدم متوجه شدم، ۲ تا چمدون ۲۳ کیلویی هر نفر میتونه ببره که میشه ۴۶ کیلو .. ولی باورم نمیشه ! خیلی ! کسی تجربیی داره ؟
پاسخ
(2012-03-01 ساعت 20:47)behnia نوشته:  ما با هواپیمایی emirates بلیط گرفتیم برای لوس آنجلس، در مورد baggage allowance که پرسیدم متوجه شدم، ۲ تا چمدون ۲۳ کیلویی هر نفر میتونه ببره که میشه ۴۶ کیلو .. ولی باورم نمیشه ! خیلی ! کسی تجربیی داره ؟

با سلام
اگه منظورتون این هست که 2 تا چمدون 23 کیلویی حقیقت داره ؟جواب مثبته .ما تا بحال 3 بار این مسیرو با امارات رفتیم و هر بار هم همین طور بوده فقط دقت کن وزن چمدون هات بیشتر از 23 کیلو نشه چون ممکنه مجبور بشی جلوی گیت وسایلاتو جابجا کنی

پاسخ
تشکر کنندگان: behnia ، laili ، comrun ، msar
(2012-03-01 ساعت 20:47)behnia نوشته:  ما با هواپیمایی emirates بلیط گرفتیم برای لوس آنجلس، در مورد baggage allowance که پرسیدم متوجه شدم، ۲ تا چمدون ۲۳ کیلویی هر نفر میتونه ببره که میشه ۴۶ کیلو .. ولی باورم نمیشه ! خیلی ! کسی تجربیی داره ؟

http://www.emirates.com/english/plan_boo...lator.aspx
پاسخ
تشکر کنندگان: comrun ، behnia ، Ali Sepehr ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان