کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هزینه های زندگی در آمریکا
(2015-08-03 ساعت 11:11)نیلوفرآبی نوشته:  دوستان در مورد قیمت بنزین بنویسید.

GasBuddy
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh
دوستان عزيز , اگر کسى اطلاعاتى در مورد ايالت نيوجرسى و شهرهاى آن داره , لطفا به اشتراک بگذاره , ازنظر هزينه هاى زندگى و امنيت و فرهنگى و......
2015AS6### * تعداد افراد کيس: 4 نفر * مصاحبه 16 جولاى ارمنستان * آپديت طلايى شبانه: 9سپتامبر * کلير شدن: 10سپتامبر * صدور ويزا: 16 سپتامبر * ورود به آمريکا ( واشنگتن. دى.سى ) : بزودى و درسال 2015 Rolleyes
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-03 ساعت 19:52)marco250 نوشته:  

GasBuddy

ديشب شنيدم كه بنزين در فلوريدا به گالني كمي كمتر از ٢ دلار رسيده
EB2
ANKARA
interview : 13 may 2016  
two line : 7 Dec 2016  
OR : 16 Dec 2016
Clearance : 27 Dec 2016
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-24 ساعت 13:42)m_vaziran نوشته:  
(2015-08-03 ساعت 19:52)marco250 نوشته:  

GasBuddy

ديشب شنيدم كه بنزين در فلوريدا به گالني كمي كمتر از ٢ دلار رسيده

بله بعضي پمپ ها ١/٨٩ هم ميدن

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان باسلام
کسی از نرخ کرایه خودرو در دالاس خبر داره؟
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان.
من تا ۲ماه دیگه عازم آمریکا هستم هنوز جایی رو برای سکونت انتخاب نکردم !!!دوستان لطفا راهنماییم کنید سویت ماهیانه توی واشنگتن چنده؟؟ اگه امکان داره شمارتون رو بذارید تا توی واستاپ یا.... در تماس باشیم ایمیلم best.item119@yahoo.comهست مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-29 ساعت 16:09)rose119 نوشته:  سلام دوستان.
من تا ۲ماه دیگه عازم آمریکا هستم هنوز جایی رو برای سکونت انتخاب نکردم !!!دوستان لطفا راهنماییم کنید سویت ماهیانه توی واشنگتن چنده؟؟ اگه امکان داره شمارتون رو بذارید تا توی واستاپ یا.... در تماس باشیم ایمیلم best.item119@yahoo.comهست مرسی

دوست عزیز از این سایت هر جا که میخواین رو چک کنین. در مورد همه چیز برای هر جایی که بخواین هست اول شهر مورد نظرتون رو انتخاب کنید بعد لیستی در اختیارتون قرار میده مثل شغل و مسکن و غیره البته به انگلیسیه...
https://www.craigslist.org/about/sites#US
پاسخ
تشکر کنندگان: barfi1 ، rose119 ، faaezeh ، azra.amin
با چقدر پول پیش با فرض اینکه کردیت ایجاد کرده باشی میتونی خونه بخری؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-10-07 ساعت 17:30)golia نوشته:  با چقدر پول پیش با فرض اینکه کردیت ایجاد کرده باشی میتونی خونه بخری؟
بحث کردیت نیست یعنی در درجه دومه. شما باید 1تا 2 سال (بسته به نوع وام و لندر ) درامد مستمر و خوب نشون بدید و نسبت به میانگین درامد اخرین سال مالیتون یک سوم اش رو مجاز هستید که قسط خونه + تکس ملکتون رو باهاش بدید. مثلا اگر 2100 دلار ماهانه دارید میتونین وامی بگیرین که اقساطش ماهی 700 دلار بشه( قسط شامل اصل پول + اینترست + پراپرتی تکس + بیمه هست ) کردیت خوب باعث میشه 1- اصولا به پرونده درخواستتون رسیدگی بشه 2- میزان بهره رو مشخص میکنه. طبیعتا اگر مثلا برای 100 هزار دلار وام تایید بشید مابقی رو تا قیمت خونه باید دان یا همون پیش بگذارید.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Danoosh ، Persischer ، EMS ، sce ، golia
پاسخهای soheilbadami معمولا با دقت زیاد نوشته شدن و جا داره که با دقت زیاد هم خونده بشن.

(2015-10-08 ساعت 21:34)Srod نوشته:  
(2015-10-08 ساعت 10:38)soheilbadami نوشته:  
(2015-10-07 ساعت 17:30)golia نوشته:  با چقدر پول پیش با فرض اینکه کردیت ایجاد کرده باشی میتونی خونه بخری؟
بحث کردیت نیست یعنی در درجه دومه. شما باید ۱تا ۲ سال (بسته به نوع وام و لندر ) درامد مستمر و خوب نشون بدید و نسبت به میانگین درامد اخرین سال مالیتون یک سوم اش رو مجاز هستید که قسط خونه + تکس ملکتون رو باهاش بدید. مثلا اگر 2100 دلار ماهانه دارید میتونین وامی بگیرین که اقساطش ماهی 700 دلار بشه( قسط شامل اصل پول + اینترست + پراپرتی تکس + بیمه هست ) کردیت خوب باعث میشه ۱- اصولا به پرونده درخواستتون رسیدگی بشه ۲- میزان بهره رو مشخص میکنه. طبیعتا اگر مثلا برای 100 هزار دلار وام تایید بشید مابقی رو تا قیمت خونه باید دان یا همون پیش بگذارید.

البته سوال ایشون در مورد مبلغ لازم برای خرید خونه بود نه شرایط وام گرفتن
ولی در مورد گرفتن وام کاملا درسته

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
تشکر کنندگان: soheilbadami ، Hopeman
اضافه کنم که اگر زیر بیست درصد down payment بگزارید باید وام خونه رو هم بیمه کنید. که اون هم بسته به سوابق و کزدیت شما هر ماه رقمی رو به اقساط اضافه میکنه.
بنابراین بعضی ها توصیه میکنند این مبلغ بیست درصد رو داشته باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان: golia
بحث خرید ملک و وام خب تاپیک جداگانه یادمه داشت و توضیحات خوبی هم هست اونجا اما مقصود کلا این بود که بسیاری افراد در این بحث خرید ملک (از جمله خودم هم شامل بودم) دچار اشتباه هستن. به طور خلاصه خواستم عرض کنم که برای افراد با درامد متوسط روال خرید ملک مثل مهندسی معکوس هست.یعنی اول باید دید چه میزان وام به یه فرد یا خانواده تعلق میگیره بعد اون عدد رو با پول نقدی که دسترس هست جمع کرد. حاصل این عدد قیمتی هست که باید در اون حول و حوش دنبال ملک باشین.اما معمولا افراد به عکس عمل میکنن اول یک خونه ای رو مد نظر میگیرن بعد متوجه میشن که نمیتونن بخرنش.
آنکس که نداند و بداند که نداند
لنگان خرک خویش به مقصد برساند
پاسخ
تشکر کنندگان: Srod ، rouham ، Hopeman ، golia ، algh90
سلام دوستان.سوالم اینه که میشه با ماهی2000دلاردر یک شهرمتوسط امریکا با 2تا بچه مدرسه ای زندگی کرد یا نه
پاسخ
تشکر کنندگان: Nataliea
(2015-10-22 ساعت 14:44)وحیدشهریور نوشته:  سلام دوستان.سوالم اینه که میشه با ماهی2000دلاردر یک شهرمتوسط آمریکا با ۲تا بچه مدرسه ای زندگی کرد یا نه

سلام
البته این به نوعی سوال من هست
اما بهتر هست شما نسبت به یک ایالت و یا نسبت به شهرهای یک ایالت سوالتون رو مطرح کنید . مثلا از شهرهای ایالت جرجیا ، زندگی در شهر ..... در مقایسه با آتلانتا هزینه ها چقدر متفاوت هستند ؟
البته ما بین دالاس و شیکاگو در چالش هستیم !!
پاسخ
تشکر کنندگان:
خب منم میدونم که شهرهای بزرگی مثل شیکاگو و نیویورک هزینه هاشون بالاست.من دنبال یه جایی مثل کرجم تو امریکا که زیاد خرجش بالا نباشه در ضمن امکانات کار و زندگیش هم بد نباشه..........
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان