کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ارمنستان
سلام خدمت دوستان عزیز مهاجرسرا. من در به در دنبال اطلاعاتی راجع به مراحل انجام مصاحبه ارمنستان میگشتم که این تالار گفتگو را پیدا کردم. کیس من CR1 ازدواج آمریکا هست و وقت مصاحبه برام در ارمنستان تعیین شده (5 فوریه 2017) منتها هیچ اطلاعات دقیقی پیدا نمی کنم از اینکه مراحل به چه صورت هست. سوالهای بنده:1- در ایران قبل از رفتن به ارمنستان چه کارهایی باید انجام بدم؟ 2- کی بلیط هواپیما بگیرم و برای چه مدت؟ 3- هتل ارزون و نزدیک محل سفارت اگر پیشنهاد دارید بفرمایید و اینکه چند روز قبل و بعد از روز مصاحبه هتل بگیرم؟ (منظورم اینه که روز مصاحبه چندمین روز سفرم باشه؟ روز دوم سوم یا .... و چند روز لازمه بمونم تا ویزا و پاسپورتم را بگیرم؟) 4- در ارمنستان چه کارهایی لازمه قبل مصاحبه انجام بدم؟ وقت دکتر چطور بگیرم؟ جای خاصی اگر برای اینکار هست راهنماییم کنید، واکسن ها را ئر ایران باید بزنم یا اونجا؟... ببخشید که اینقدر سوال دارم... شرمنده ولی استرسم زیاده که نکنه یه خرابکاری کنم، مدرکی نبرم یا اونجا کاری را قبل مصاحبه فراموش کنم... مرسی مرسی دوستان ممنون میشم کسی زود بهم راهنمایی کنه :* :*
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من وقت سفارت دارم و از طریق خانومم که گرین کارت اره اقدام کردم و فرزندم متولد آمریکا هست الان هردو ایران هستن و من 40 روز دیگه وقت سفارت دارم میخواستم بدونم بودن همسر و فرزندم در ایران مشکلی در روند اخذ ویزای من ایجاد میکنه؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان