کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
(2012-08-19 ساعت 22:16)arbasic نوشته:  
(2012-08-18 ساعت 21:38)mohamad_counter نوشته:  
(2012-08-18 ساعت 12:43)sert3e نوشته:  سلام
من مدارکم رو 3 Agust فرستادم و بهشونم ایملل زدم که ببینم مدارکم رسیده یا نه ولی جوابی ندادن تا اینکه خودم سشنبه تماس گرفتم و جواب دادن که بله مدارکتون رسیده و منتظر بمونین ! سوال من اینه که
1. تو سایت که زده تا اخر september وقت دارین این یعنی تا این زمان وقت داریم مدارکو بفرستیم ؟؟ من حتی نامه مصاحبه هم برام نیومده و اگر دعوت بشم بهم کلرنس بخوره بیشتر از این تاریخ میشه که ؟!!!

راهنمایی کنید لطفا
منم دقیقا وضعیت شما رو دارم ولی اینجور که معلومه این اواخر خیلی زودتر کلیر میکنن
من چون 5 ماه س پ ا ه خدمت کردم حتما کلیر میخورم ایشالا زودم جوابش بیاد
اون که زده تا آخر سپتامبر یعنی پرونده های 2012 فقط تا اون موقع وقت دارن ویزاشون رو گرفته باشن.خوب البته اگر وقت مصاحبه بهتون بدن، حتما برای کلیرنستون هم یک فکری می کنن.من به آفیسر گفتم تا کی می تونم بیام ویزامو بگیرم، گفت حواست به این باشه که آخر سپتامبر پرونده ها باطل می شن.این یعنی خودشون بیشتر از من و شما حواسشون به این قضیه هست.اما اگر اون اخرها رفتین مصاحبه و کلیرنس هم خوردین، بمونین ترکیه و مرتب بهشون سر بزنین.دیگه منتظر سایت نشین.که تا کلیرنستون اومد ویزا رو بگیرین و علاف بلیط ترکیه نشین.امیوارم کارهاتون سریعتر رو به راه بشه که بدون استرس بتونین ویزا رو بگیرید.دعای بچه های مهاجر سرا بدرقه راهتون.
Big Grin
ممنونم که اینقدر خوب راهنمایی میکنید و روحیه میدید من فکر کنم آخرین نفری از بچه ها 2012 هستم که فرمامو پست کردم واقعا به دعای شما دوستان نیاز دارم
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، MPU ، honey62 ، rezagh ، moesa7 ، daria
(2012-08-19 ساعت 23:57)sert3e نوشته:  به امید خدا که وقت میدن و یک ضرب هم میگریم
ولی اگر کلیرنس بخوریم که جوابش مشخص نیست کی بیاد.شاید 1 ماه؟پس دلیل موندنمون بیخوده؟ کاملا موافقم که خودشون اگر وقت مصاحبه بدن به فکر همه جاش هستن.
به هر حال از الن پیش داوری نکن.کارهایی که از دستت برمیاد رو بکن، بعدش هم توکل به خدا. توی هر مرحله هم برای بعدیش تصمیم بگیر.شما که هنوز مصاحبه نرفتی، داری غصه کلیرنس می خوری؟؟؟Big Grin
AS2012XXX
تاریخ رویت قبولی: JULY2011
ارسال فرمهای سری اول:JULY2011
سفارت: آنکارا
نامه دوم: 19MAY
مصاحبه: 21JUNE
دریافت برگه آبی - دریافت کلیرنس اول August
تاریخ دریافت ویزا: 7 سپتامبر
تاریخ ورود به آمریکا: 22 اکتبر
تشکر کنندگان: mohamad_counter ، honey62 ، moesa7 ، daria
راست میگی بخدا .نرفته گیر کلیرنس هستم Smile)))))

سلام به همگی
من امروز reply ایمیلم از kcc اومد و در جواب این رو زده بودنند.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

میشه راهنمایی کنید ؟
اگز زمان ویزا تا اخر September هست پس چرا زده تو October ?
تشکر کنندگان: honey62
(2012-08-21 ساعت 07:42)sert3e نوشته:  راست میگی بخدا .نرفته گیر کلیرنس هستم Smile)))))

سلام به همگی
من امروز reply ایمیلم از kcc اومد و در جواب این رو زده بودنند.

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Diversity Visa Unit

Any information in this transmission pertaining to the issuance or refusal of visas or permits to enter the United States shall be considered confidential under Section 222 (f) of the Immigration and Nationality Act (INA) [8 U.S.C. Section 1202]. Access to and use of such information must be solely for the formulation, amendment, administration, or enforcement of the immigration, nationality, and other laws of the United States under INA 222(f) and as specified in FAM guidance. If you have received such information in error, do not review, retransmit, disclose, disseminate, use, or take any action in reliance upon this information, and contact the sender as soon as possible.

This email is Sensitive but Unclassified based on the definitions provided in 12 FAM 540.

میشه راهنمایی کنید ؟
اگز زمان ویزا تا اخر September هست پس چرا زده تو October ?

دوست عزيز اين ايميلي كه برات اومده يه auto reply هست. هنوز فرمهاي شما رو باز نكردن كه ببينن برنده 2012 هستي فكر كردن 2013 هي هستي كه اين ايميلو برات فرستادن . به نظر من يه ايميل ديگه براشون بزن و بگو كه منتظر وقت مصاحبه هستي كيس نامبرت رو هم bold كن .
موفق باشي
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: rezagh ، moesa7 ، daria ، MPU
من ایمیل زدم که حالا خدا داند جوابشو کی میدن و بعدش زنگ زدم و گفتن که اطلاعت کیس من وارد سیستمشون هم نشده و حتی نتونست تاریخ روز صاحبه رو هم بهم بده >خیلی نامردیه.

جه کنممممم؟ برو بچ کمک
تشکر کنندگان: honey62
(2012-08-21 ساعت 22:39)sert3e نوشته:  من ایمیل زدم که حالا خدا داند جوابشو کی میدن و بعدش زنگ زدم و گفتن که اطلاعت کیس من وارد سیستمشون هم نشده و حتی نتونست تاریخ روز صاحبه رو هم بهم بده >خیلی نامردیه.

جه کنممممم؟ برو بچ کمک

مگه کی فرما رو فرستادی؟
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان:
فرمها 3 Aug رسیده به دستشون. از dhl چک کردم
تشکر کنندگان:
(2012-08-21 ساعت 23:47)sert3e نوشته:  فرمها 3 Aug رسیده به دستشون. از dhl چک کردم

اگه میخوای یه بار دیگه فرما رو با ایمیل بفرست و بگو مدارک رو این تاریخ فرستادی و بگو با کمی وقت بهت زودتر وقت مصاحبه بدن و بگو در چه تاریخی به دستشون رسیده مدارک حتما پیگیری کن.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: ASALI ، rezagh ، moesa7 ، daria
من بلافاصله ایمیل زدم بعد از اینکه مدارکم به دستشون رسید و امروز صبح جواب دادن .

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Diversity Visa Unit

میشه راهنمایی کنید ؟
اگز زمان ویزا تا اخر September هست پس چرا زده تو October ؟؟

کلا گیج شدم دیگه
تشکر کنندگان:
(2012-08-21 ساعت 23:57)sert3e نوشته:  من بلافاصله ایمیل زدم بعد از اینکه مدارکم به دستشون رسید و امروز صبح جواب دادن .

Your forms have been received and are acceptable for the continuation of your visa processing. KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of October. Please refer to the visa bulletin at http://www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

Diversity Visa Unit

میشه راهنمایی کنید ؟
اگز زمان ویزا تا اخر September هست پس چرا زده تو October ؟؟

کلا گیج شدم دیگه

این پست رو دیدم گذاشتی ولی شاید فکر کردن 2013 هستی نه 12 به خاطر همین میگم پیگیری کن البته این جور که معلومه فرمات به دستشون رسیده ولی امیدوارم هر چه زودتر بهتون وقت مصاحبه رو بدن.

تشکر کنندگان: rezagh ، moesa7 ، daria
Case Number : 2012AS000xxx

Principal Applicant Name : M
Date of Birth : 00000000

Preference Category: DV DIVERSITY

Foreign State Chargeability : IRAN

Dear sir

Since you replied me and told me that KCC is currently scheduling visa numbers for my region for the month of October, i would like to inform you that i have been selected for the 2012 and i am waiting for the interview day. i will appreciated if you give me the date of my interview

.نظرتون چیه ؟
تشکر کنندگان: smmyp ، rezagh ، daria
(2012-08-22 ساعت 00:16)sert3e نوشته:  Case Number : 2012AS000xxx

Principal Applicant Name : M
Date of Birth : 00000000

Preference Category: DV DIVERSITY

Foreign State Chargeability : IRAN

Dear sir

Since you replied me and told me that KCC is currently scheduling visa numbers for my region for the month of October, i would like to inform you that i have been selected for the 2012 and i am waiting for the interview day. i will appreciated if you give me the date of my interview

.نظرتون چیه ؟

می گم پیگیرش باش چون سرشون خیلی شلوغه الان امیدوارم این هفته خبر خوش بهت برسه.

تشکر کنندگان: tandoreh ، honey62 ، rezagh ، moesa7 ، daria ، mohamad_counter
بچه ها الان با کی سی سی تماس گرفتم گفتن مدارکت رو دریافت نکردیم هنوز
14 آگوست مدارکم رسیده دستشون ولی تا الان وارد سیستم نکردن
به نظرتون چی پیش میاد؟
تشکر کنندگان:
(2012-08-31 ساعت 22:58)mohamad_counter نوشته:  بچه ها الان با کی سی سی تماس گرفتم گفتن مدارکت رو دریافت نکردیم هنوز
به نظرتون چی پیش میاد؟

دوست عزیز هیچ چیز قابل پیشبینی نیست ولی در هر حال خیلی نگران نباش شما که 2013 رو داری پس اگه 2012 شد که چه بهتر وگرنه خیلی جای نگرانی نیست.ولی در هر حال شاید چون فرم های 2013 رو زودتر فرستادی این رو دیگه ثبت نکردن نمیدونم بهتره دوستانی که تجربه بیشتری دارن راهنماییت کنن ولی من امیدوارم برای 2012 بهتون وقت مصاحبه بدن.

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، mohamad_counter ، daria
(2012-08-31 ساعت 23:21)hadiseh.t نوشته:  
(2012-08-31 ساعت 22:58)mohamad_counter نوشته:  بچه ها الان با کی سی سی تماس گرفتم گفتن مدارکت رو دریافت نکردیم هنوز
به نظرتون چی پیش میاد؟

دوست عزیز هیچ چیز قابل پیشبینی نیست ولی در هر حال خیلی نگران نباش شما که 2013 رو داری پس اگه 2012 شد که چه بهتر وگرنه خیلی جای نگرانی نیست.ولی در هر حال شاید چون فرم های 2013 رو زودتر فرستادی این رو دیگه ثبت نکردن نمیدونم بهتره دوستانی که تجربه بیشتری دارن راهنماییت کنن ولی من امیدوارم برای 2012 بهتون وقت مصاحبه بدن.
ممنونم از راهنماییتون
یه فکری به سرم زده به نظرتون اگه خوبه عملی کنم
میتونم تماس بگیرم بگم مدارک 2013 که دارید رو برای 2012 اعمال کنید همه چیش یکی هست بخ غیر از شماره کیس به نظرتون شدنی هست؟ فکره خوبیه؟
تشکر کنندگان: 3pideh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان