کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
دوستانی که قبول شدن آیا ایمیل هم واسشون اومده ؟؟؟؟؟؟
چون من برگه ثبت نام رو گم کردن
ممنون میشم توضیح بدین
تشکر کنندگان: frozen mind
من كه قبول نشدم ولي ظاهرا بايد خوشحال باشيم كه يك سري ديگه از نتايج تو مهرماه اعلام ميشه و دوباره امكان قبولي هست .. يعني واقعا امسال دو بار قرعه كشي ميشه؟
شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
تشکر کنندگان: sia1981 ، امیر مهاجر ، farshadsh
نه عزیز هیچ ایمیلی نیومد.
فقط اسما رو زدم بعد نوشته بردی و اصلا نمی دونم باید چی کنم.
کم کم با کمک این سایت و دوستان من که بردن می ریم جلو
( شخص من برنده نشدم ولی کارای نتش با منه)

تشکر کنندگان: alihadian ، frozen mind ، rad_95 ، sia1981 ، امیر مهاجر ، farshadsh
من از صحبت دوستان به دو نكته رسيدم يكي اينكه همه كيس نامبر ها زير 10هزار هست و حتي ديدم كه مال يكي 200 بود و ديگه اينكه همه مصاحبه ها توي آنكاراست . اگه كسي مورد نقضي سراغ داره بگه . به نظر شما اين يعني چي ؟ چه تفسيري مي شه كرد؟؟؟؟(ضمنا من 4 تا شماره داشتم كه هيچ كدوم قبول نشده منجمله خودم)
تشکر کنندگان: persian_viper ، sia1981 ، امیر مهاجر ، farshadsh
دوستان عزیز با تبریک قبولی شما بعرضتون برسونم که AS یعنی اینکه شما از سهمیه آسیا قبول شدین وعدد بعد از اون که بین یک تا 100000 هستش ردیف قبولی شما رو در بین قبول شدگان نشون میده مثلا"برای من که کیس نامبرم***2012AS 00031 بودش معنیش اینه که سال 2012 در سهمیه آسیا باردیف قبولی حدودا"31000 قبول شدم،قبولی های هر قاره به اسم اون قاره بهشون کیس نامبرتعلق میگره مثلا"برای قبولی های اروپا مینویسن******2013EU
یک چیز دیگه اینکه کیس نامبرتون رو به کسی ندین وقبولیتون رو همه جا تعریف نکنید
موفق باشید

[/quote]
دوست عزيز من معنيشو ميفهمم منظورم اينه بعد قبولي ميزنه 2013AS يا از همون اول شماره كيس 2013AS هست ؟
تشکر کنندگان: sia1981 ، j@vad ، farshadsh
ايا امسال با سالاي ديگه فرق داره؟ممكنه اسم ما در بياد؟قرعه كشي چند مرحله شده؟مراحل بعدي كي انجام ميشه؟تو خدا از نگراني درمون بيارين.دارم از ناراحتي مي ميرم.
سال پيش هم چند مرحله بود؟سال پيش من دو بار چك كردم يه بار كه باطل شد يه بارم اسمم در نيومد!! ديگه چك نكردم يعني ممكنه اسمم سال پيش در اموده بود خبردار نشدم.؟
روبهکان خروس را خانه به دوش کرداند.
تشکر کنندگان: arefsteps ، sia1981
(2012-05-02 ساعت 05:24)er.nasiri@yahoo.com نوشته:  سلام برای من زده has not been selected یعنی چه؟

يعني قبول نشدي دوست عزيزSad
(2012-05-02 ساعت 07:14)pooyar نوشته:  یکی از دوستانم کیس نامبرش 3000 هست. این یعنی خوبه یا بده؟ آنکارا هم افتاده.

خيلي عاليه .
سريع بهش بگو فرمها را پر کنه و بفرسته.
احتمالا جزء اولين افراديه که ميره واسه مصاحبه
درد من تنهایی نیست،بلکه مرگ ملتی است که گدایی راقناعت، بی عرضگی راصبر،وباتبسمی برلب این حماقت راحکمت خداوندمی نامد.
گاندی
تشکر کنندگان: pooyar ، rad_95 ، sia1981 ، j@vad ، امیر مهاجر ، farshadsh ، ehsan6239
مگه میشه!!؟ اونهایی که قبول شدند کیس نامبر بالای 10000 ندارند همه زیر 10000 .... مشکوک نیست!!؟
تشکر کنندگان: sia1981 ، farshadsh
دوستان عزیز انتخاب شده
با تبریک فراوان به دوستان خوش شانسم. با دقت بولتن های منتشره در سایت www.dvselectee.state.gov را دنبال کنید. آنجا تعداد افراد کارنت شده برای هر ماه و ماه پس از آن تعیین می شود. بسیاری از پاسخ های فعلی تان را می توانید از فروم های 2012 و ویکی مهاجرسرا بخوانید. من سعی می کنم به فروم های 2013 سر بزنم و تا جایی که بتوانم آموخته های خودم را تقدیم کنم هر چند زیاد نیست. به هر حال باز هم برای همه تان آرزوی موفقیت دارم.Smile
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: mehrdad_f ، mavarfan ، arefsteps ، Mehdiest ، frz61 ، alijsh ، rad_95 ، sia1981 ، j@vad ، امیر مهاجر ، farshadsh ، kami k
(2012-05-02 ساعت 10:41)ehsan99 نوشته:  دوستان محل مصاحبه رو از کجا متوجه ميشيد؟
ماله من نوشته Post: London
آيا اين معنيش اينه که مصاحبه من لندنه

در ضمن کيس نامبر من
2013AS00002xxx
آيا اين عدد خوبه

من در تاپيک ديگه هم پرسيدم .معمولا چقدر فاصله بين فرستاندن مدارک و مصاحبه ميفته چون من انگلستان زندگی ميکنم و يک سری از مدارک رو بايد برای من از ايران بفرستن

در ضمن من ايميلی دريافت نکردم

فكر مي كنم چون شما انگلستان زندگي مي كنيد و اونجا سفارت آمريكا هست حتما محل مصاحبتون همون لندنه
تشکر کنندگان: sia1981 ، farshadsh
منم این دوره قبول نشدم
بالاخره بتدریج اعلام میکنن نتایج بعدی رو یا یهووووووووووو؟؟؟
ادم های بزرگ از خونه های کوچک می ایندCool!
تشکر کنندگان: delir ، arefsteps ، persian_viper ، امیر مهاجر ، mjm
سلام
من امروز صبح تونستم چک کنم.
صفحه ای که باز شد خیال کردم برنده شدم ولی مشخصات یکی دیگه بود از روسیه.
دلیلش چی میتونه باشه.

Case Number: 2013EU00023617
Principal Applicant Name: KONIN, ANDREY VLADIMIROVICH
Preference Category: DV DIVERSITY
Foreign State Chargeability: RUSSIA
تشکر کنندگان: smith ، arefsteps ، Nimalolo ، Ehsan2013 ، rad_95
(2012-05-02 ساعت 10:41)ehsan99 نوشته:  دوستان محل مصاحبه رو از کجا متوجه ميشيد؟
ماله من نوشته Post: London
آيا اين معنيش اينه که مصاحبه من لندنه

در ضمن کيس نامبر من
2013AS00002xxx
آيا اين عدد خوبه

من در تاپيک ديگه هم پرسيدم .معمولا چقدر فاصله بين فرستاندن مدارک و مصاحبه ميفته چون من انگلستان زندگی ميکنم و يک سری از مدارک رو بايد برای من از ايران بفرستن

در ضمن من ايميلی دريافت نکردم
،با تبریک،کیس نامبر شما عالیه یعنی‌ اینکه جزو اولین سری‌ها هستید که برای مصاحبه دعوت میشید پس سعی‌ کنید زود ولی‌ با دقت فرم‌ها را برای KCC بفرستید و مدرکتان را جم و جور کنید.از زمانی‌که ایمیل مصاحبه دریف می‌کنید(هنوز زود است) تا فرستادن مدارک حدود دو ماه وقت دارید.اگر برایتان زده لندن یعنی‌ مصاحبه لندن است مگر خودتان بخواهید عوض کنید

***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: armanbala
با سلام
من وقتی سایت را باز میکنم با این الارم مواجهه میشوم.کسی میداند دلیلش چیست؟
Oops! This page appears broken. DNS Error - Server cannot be found.
تشکر کنندگان:
من خواهرم برده با کیس نامبر 7000 !!!!! یه کم عجیب نیست؟همه کیس ها پایین 10000 هستند!!!!
تشکر کنندگان: soniarazmi ، smith ، arefsteps ، Mehdiest ، frz61 ، rad_95 ، farshadsh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان