کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سؤالات غیر مرتبط با موضوعات موجود برندگان ۲۰۱۳
(2012-05-03 ساعت 11:33)peymanp76 نوشته:  سلام
همسر من در لاتاری 2013 پذیرفته شده با شماره پرونده 8XXX و توی نامه در قسمت POST نوشته ANKARA یعنی حتما باید بره آنکارا یا ابوظبی هم میتونه بره؟
لطفا به من خبر بدید که مسئله مهمی هست این موضوع.
جواب رو به ایمیل من هم میتونید ارسال کنید.
یه سوال دیگه هم دارم
من به عنوان همسر فرد قبول شده هم باید فرم های DSP-122 و DS-230رو باید پر کنم؟
ممنون از شما.

شما فقط باید 230 رو پرکنید 122 مال کسی که برنده شده
آنکارا هم نمیدونم میشه عوض کرد تو تاپیک سالهای پیش فکر کنم دیدم که میشد عوض کرد مال ما هم آنکارا زده
شماره کیس: 2013A5XXX . ابوظبی .2 نفرو نصفیBig Grin. هوستون تگزاس, ويزا يكضرب مارچ٢٠١٣
و این نیز بگذرد بار دگر روزگار چون شکر آید
تشکر کنندگان: peymanp76 ، shani89 ، farshadsh
من یه پسر 19 ساله هستم که قبول شدم پیش دانشگاهیمو هنوز نگرفتم سربازی هم نرفتم . آیا میتونم گذرنامه بگیرم ؟ اگه میتونم چجوری ؟ و با دیپلم سوم دبیرستان می تونم برم سفارت ؟
کیس نامبر :2013AS39XX..کنسولگری : انکارا. .کارنت شدن : ژانویه.مدرک : پیش دانشگاهی.تعداد افراد کیس : 1نفر.تاریخ مصاحبه : هفته اول فوریه.نتیجه:کلیرنس
تشکر کنندگان: shani89 ، farshadsh

(2012-05-03 ساعت 12:32)امير جو نوشته:  با سلام یه سوالی داشتم من همسرم برنده شده مدرک دیپلمش رو گم کرده اگر فقط 2 سال سابقه کار براش جور کنم کافیه؟؟؟ یک نامه از شرکت ببرم کافیه یا استعلام بیمه هم لازم داره؟؟
یک سوال دیگه ما 2 سالی هند زندگی کردیم الان نیاز به سو پیشینه داریم؟؟؟ اونم از هند گرفتنش دردسر داره؟؟؟ چی کار کنم؟؟
1- بهتره که برای گرفتن المثنی مدرک دیپلم اقدام کنید که بهتر از سابقه کار هست
2- بیشتر از 6ماه توو هر کشوری که بودید باید سوء پیشینه بگیرید و موقع مصاحبه با خودتون ببرید

(2012-05-03 ساعت 12:34)Alidanesh1358 نوشته:  سلام دوستان
یه سوال خیلی مهم داشتم که جوابش بران خیلی مهمه. هر کس مطمئنه لطفاً جواب بده.
شنیدم که کسانی که توی لاتاری پذیرفته نمیشن، نمیتونن از راه های دیگه واسه ویزا (هر نوع) اقدام کنن. کسی در این مورد اطلاعاتی داره.

ممنون میشم اگه مدیران محترم سایت هم در این خصوص اطلاعات دارن جوابم رو بدن.
بستگی به این داره که به چه دلیلی رد شده باشید.

(2012-05-03 ساعت 12:34)miladswat نوشته:  من یه پسر 19 ساله هستم که قبول شدم پیش دانشگاهیمو هنوز نگرفتم سربازی هم نرفتم . آیا میتونم گذرنامه بگیرم ؟ اگه میتونم چجوری ؟ و با دیپلم سوم دبیرستان می تونم برم سفارت ؟

تو که سربازی نرفتی و مشکل خروج از کشور داری و پیش دانشگاهی هم نداری واسه چی ثبت نام کردی و شانس بقیه رو کم کردی؟؟
با گواهی اشتغال به تحصیل میتونی پاسپورت بگیری و با 15 میلیون تومن وثیقه از مملکت بری و دیگه بر نگردی، بهتره سریعتر بری پیش دانشگاهیت رو بگیری
یا شانس و یا اقبال...
امید آخرین دارایی هر انسانیست...
تشکر کنندگان: امير جو ، f.r ، minatatu ، rozelo ، ali darabi ، Solitude ، rezaahmadi ، taksniper ، meisamail ، farshadsh ، shadi28
(2012-05-02 ساعت 19:41)butb0rn نوشته:  سلام
من ثبت نام کردم و شماره ۱۶ رقمی هم گرفتم ولی الان برای دیدن نتایج میرم میگه که این شماره اشتباه است
چیکار کنم؟ کسی میدونه؟

شما سال تولد و نام خانوادگی و کانفرمیشن نامبر را باید درست وارد کنید،احتمالا شما یکی از این سه تا رو اشتباهی وارد می کنید،توجه کنید نام خانوادگی و سال تولد شما همونی باید باشه که در هنگام ثبت نام در فرم درج کردید و یک حرف یا عدد نباید با اون فرمی که پر کردید فرق داشته باشه.
من در دنيا يك بزرگوار مي شناسم و آن حضرت بزرگوار مي باشد.

خلیج فارس و ابوموسی و تنب بزرگ و تنب کوچک دارایی همه ایرانی ها می باشد.
تشکر کنندگان: storagemeter ، farshadsh ، kami k ، شادی رستگار
با سلام به دوستان مهاجر سرا منم جزو برنده ها هستم كيس نامبر رو زده 2103EU00011XXX ميخواستم راهنماييم كنين من از ايران شركت كردم ولي جزو برنده هاي اروپا زده و سوال ديگه اينكه حالا كه با دقت مشخصاتم رو چك ميكنم متوجه شدم تاريخ تولدم رو اشتباه وارد كردم احتمال داره اينا برام مشكل ايجاد كنه يا اينكه كار خصي هست كه بكنم ممنون ميشم.
ديدن قبولي:1ST MAY
شماره پرونده: ***2013XX11
تشکر کنندگان: farshadsh
یه سوال: کیس نامبر من 9185. میخوام بدونم اگه کیس نامبر پایینتر باشه چه تاثیری داره؟
کیس نامبر من چطوره؟
کیس نامبر: ××91 کنسولگری: ابوظبی تاریخ مصاحبه: ٢١ تیر ماه 92 وضعيت فعلي:کلیر ١٧ آگوست ٢٠١٣ دریافت ویزا : ٩ سپتمبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: hamed.n ، farshadsh
(2012-05-03 ساعت 12:34)miladswat نوشته:  من یه پسر 19 ساله هستم که قبول شدم پیش دانشگاهیمو هنوز نگرفتم سربازی هم نرفتم . آیا میتونم گذرنامه بگیرم ؟ اگه میتونم چجوری ؟ و با دیپلم سوم دبیرستان می تونم برم سفارت ؟
تا جایی که من میدونم دیپلم 12 ساله می خوان. یادمه که دو سال پیش تو مهاجر سرا می گفتن یک نفر رو با دیپلم نظام جدید رد کردند.
متاسفم. خدا کنه من اشتباه کنم
با آنکه سالهاست قصد رفتن دارم اما مطمئنم که خواهم رفت.
(2012-05-03 ساعت 17:33)M_Ti نوشته:  یکی ما رو راهنمایی کنه لطفا:
همسرم برنده لاتاری هستند.ایشون دیپلم 11 ساله دارند و شغلشون هم ترخیص کاریه (ترخیص کالا از گمرک یا به عبارتی دیگر دفتر خدمات بازرگانی ) و کارت بازرگانی هم دارند که همین کارت بازرگانی در ایران هم حکم جواز کسب رو داره هم حکم سابقه کار ..از طرفی هم پدرشون کارخانه داره و از انجا برای ایشون حدودا 8 سالی هست که بیمه رد میشه ( فکر می کنم به عنوان یک کارگر ) .... و می تونیم هر سمتی که بخوایم طی یک گواهی برای ایشون صادر کنیم ...
خب اون خودش کار فرمای خودشه و برا خودش دفتر دستکی داره !!!
من چون می خوام عنوان شغل رو توی فرم ها بنویسم دارم می پرسم ...به نظر شما چه شغلی براشون بنویسیم که گیری توش نباشه ؟ آخه الان ما فقط می تونیم به 2 سال سابقه کار امید ببندیم ...من هر چی توی اون سایت مشاغل که می رم اصلا هیچی از اون شغلها حالیم نمی شه ...تو گوگول ترجمه قرو قاتی میده .. چی کار کنیم ما به نظرتون ....؟؟؟؟؟؟
حالا حتما باید جز اون مشاغل باشه ؟
اگر هم نمی تونید راهنمایی کنید لطفا یه وکیل خوب و با تجربه معرفی کنید ..

شغلی که انتخاب میکنید حتما باید نیاز به دو سال آموزش داشته باشه منظور اینه که مثلا کارگر ساده نیاز نداره دوسال آموزش ببینه اینو حتما مد نظر داده باشین
سلام دوستان،

من سه تا سؤال داشتم:

1. اول اینکه به نظر شما برای فرم اکسپایر شده ds-230 چکار کنیم؟ کسی راه حلی پیدا نکرده؟

2. همسر من امسال اسمش دراومده. دیپلم 11 ساله هنرستان (فنی و حرفه ای) بدون پیش دانشگاهی و فوق دیپلم هم فنی و حرفه ای داره. و الان دانشجوی دانشگاه غیر دولتی، غیر انتفاعی ترم 2، مقطع کارشناسی ناپیوسته است. کسی میدونه که آیا مشکلی برامون پیش میاد یا نه؟ با توجه به اینکه همسرم دیپلم 12 ساله نداره و یه جایی نوشته شده بود که:

Vocational degrees that are not considered a basis for further academic study will not be considered equivalent to U.S. high school education.

3. همسرم حساب بانکی قابل توجهی نداره. اما من حساب فعال دارم و یه زمین هم به نام منه. آیا این کفایت میکنه یا این چیزها باید به نام همسرم باشه که متقاضی اصلیه؟
تشکر کنندگان: ali234 ، zaherbin ، ASALI ، farshadsh
بچه ها یه سوال پسرخاله من هم قبول شده و چند ماهی از سربازیش مونده شماره کیسشم 4 رقمیه به سربازیش آخر امسال تموم میشه به نظرتون مصاحبه ها کی انجام میشه؟ و توی فرم باید چی بنویسه؟
(2012-05-03 ساعت 16:04)ehsan99 نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 12:26)ehsan99 نوشته:  ديروز با يه وکيل صحبت ميکردم ميگفت حتی با اسپانسر بايد 18000*5 =90000 $ حداقل تو حساب باشه..آيا اين درسته

دوستان ممنون ميشم نظرتون رو بدونم.آيا اين چيزی که وکيل گفته درسته..90000 دلار!!!!!
حدودا چقدر بايد پول تو حساب داشته باشيم

منم سر همین موندم اخه از کجا بیاریم تازه هیچ کجا تو سایتشون ننوشته چقدر تمکن مالی باید داشته باشیم
(2012-05-03 ساعت 15:45)ali234 نوشته:  بچه ها با فرم 230 که اکسپایر شده چی کار کنیم ؟؟ بفرستیم یا صبر کنیم یه چند روز دیگه ؟

من براشون ایمیل زدیم اصلا جواب یه چیز دیگه دادن
فکر کنم همین اکسپایر شده رو باید پر کنیم لابد فرقی نمیکنه!!!!
تشکر کنندگان: ali234 ، smith ، farshadsh
(2012-05-02 ساعت 19:30)mooj نوشته:  سلام
بله فرم مال همون سایت اصلیه ولی تاریخش گذشته.

اگه منظورتون "تاریخ انقضای obm " هست، اون برای سازمان برنامه بودجه خودشونه، درواقع مهلتی که به department of state داده برای ویرایش محتویات فرم، این تاریخ یه تاریخ ویرایش داخلیه نه تاریخ انقضای فرم.

خیلی‌ از کنسولگری‌ها فرم خیلی‌ قدیمی‌تر از این رو استفاده می‌کنن و پست می‌کنن.

منبع:
http://www.visajourney.com/forums/topic/...pire-today
تشکر کنندگان: mooj ، Solitude ، farshadsh
لطفا سوال منو جواب بدین آقای اسمیت
پسرخاله من هم قبول شده و چند ماهی از سربازیش مونده شماره کیسشم 4 رقمیه به سربازیش آخر امسال تموم میشه به نظرتون مصاحبه ها کی انجام میشه؟ و توی فرم باید چی بنویسه؟
تشکر کنندگان: smith ، farshadsh
لطفا آقای اسمیت واسم پرس و جو کنید هر کدوم از دوستان هم میدونه جواب بده لطفا
پسرخاله من هم قبول شده و چند ماهی از سربازیش مونده شماره کیسشم 4 رقمیه به سربازیش آخر امسال تموم میشه به نظرتون مصاحبه ها کی انجام میشه؟ و توی فرم باید چی بنویسه؟
تشکر کنندگان: smith
(2012-05-03 ساعت 22:02)mamad_msp نوشته:  
(2012-05-03 ساعت 20:44)sevda61 نوشته:  سلام
کیس نامبر من4 (60xx) رقمیه .... تا کی وقت دارم که فرم ها رو بفرستم ؟

من از خودشون پرسیدم تاریخ دقیق ندارد گفت
هر چی سریع تر پر کن بفرست

تا ٤-٥ ماه مونده به پايان سپتامبر 2013 که پایان برنامست مي تونيد بفرستيد! اون چند ماه هم براي تعيين وقت و مصاحبه است.
ولي هر چي زودتر بفرستيد تاريختون زودتر مشخص ميشه كاراتون زودتر انجام ميشه.
براي ارسال مدارك عجله نكنيد ، مهم تكميل با دقت فرم هاست ولي بعدش بايد ارسال كرد.
since 2012
تشکر کنندگان: nastaran86 ، shani89 ، farshadsh ، حامد

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان