کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ویزای EB3
سلام به همه
ما حدودا يكسال پيش قبل از روي كار امدن ترامپ پروندمونو باز كرديم و ١٠٠٠٠دلار داديم قسط اول
فعلاكاري انجام نشده حتي ليبر سرتيفيكيشن هم نيومده فقط يك كاغذ وكيلمون فرستاده كه يك شماره روشه ونوشته كارفرما شما رو قبول كرده
حالا با خوندن اين نوشته ها كاملا نااميد شديم ولي وقتي به وكيل گفتيم كه كارت غير قانوني بوده قبول نميكنه و پوله ما رو نميده
ابا كسي راهكاري داره؟ وكيل ما در كانادا هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، آیا ریجکتی در گرفتن ویزای F-1 تاثیری در گرفتن ویزای EB-3 دارد یا افیسر توجهی نمی کنه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من تیرماه 1393 اقدام جهت EB3 کردم . وکیلم گفت 100 درصد تضمینی . کلی پول گرفت و ما مصاحبه رفتیم . الان حدود 2 سال از مصاحبه میگذره و هیچ خبری نشده چون پرونده برگشت خورده به NVC . حالا مطمئن شدم پرونده تو NVC هست اما هیچ خبر جدیدی نشده. لطفا اگه اطلاعات جدیدی دارین اعلام کنین .
همچنین لطفا توضیح بدین جریان دوخطی و غیره چی هست ؟
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-08-30 ساعت 00:53)رهياب نوشته:  سلام به همه
ما حدودا يكسال پيش قبل از روي كار امدن ترامپ پروندمونو باز كرديم و ١٠٠٠٠دلار داديم قسط اول
فعلاكاري انجام نشده حتي ليبر سرتيفيكيشن هم نيومده فقط يك كاغذ وكيلمون فرستاده كه يك شماره روشه ونوشته كارفرما شما رو قبول كرده
حالا با خوندن اين نوشته ها كاملا نااميد شديم ولي وقتي به وكيل گفتيم كه كارت غير قانوني بوده قبول نميكنه و پوله ما رو نميده
ابا كسي راهكاري داره؟ وكيل ما در كانادا هست

با سلام من هم این موقعیت را تجربه کرده ام و بعد از گذشت تقریبا سه ماه اصل گواهی برایتان ارسال خواهد گردید و بعد از ان فرم 140 ارسال خواهد شد مرحله اول این پروسه به همین طریق ادامه مییبابد
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-03 ساعت 22:12)jaansakht نوشته:  سلام
من تیرماه 1393 اقدام جهت EB3 کردم . وکیلم گفت 100 درصد تضمینی . کلی پول گرفت و ما مصاحبه رفتیم . الان حدود 2 سال از مصاحبه میگذره و هیچ خبری نشده چون پرونده برگشت خورده به NVC . حالا مطمئن شدم پرونده تو NVC هست اما هیچ خبر جدیدی نشده. لطفا اگه اطلاعات جدیدی دارین اعلام کنین .
ممنون

سلام
پرونده ما هم شرایطی مشابه پرونده شما داره آیا شما اقدام خاصی انجام دادید؟ و اینکه آیا وکیلتون نظر خاصی دارن؟ ممنون میشم جواب سوالم رو بدید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-03-18 ساعت 14:04)sara.e نوشته:  سلام
شما بعد از چند ماه متوجه شدید کهaudit شده اید?
من توی یکی از سایتها خواندم که کارخانه مواد غذایی در کارولینای شمالی است۰ دوستان اگر اطلاعات جدیدی دارند لطفا به اشتراک بگذارند ۰

سلام ، من بعد از 6ماه audit خوردم، فایل نامبر هم برام اومد همون اول ، اما همون تاریخی که حدودا" اداره مهاجرت برای labor certificate تعیین کرده بود گذشت که audit خوردم

شما که audit  شدید برای چه کاری  اقدام کرده بودید؟
[/quote]
من برای کار تو کارخونه مرغداری در ایالت کارولینای جنوبی اقدام کردم !
[/quote]
سلام وقتتون بخیر سارا خانم امیدوارم هنوز در ماجرسرا فعال بوده باشید. شما در آمریکا کارخانه مواد غذایی شاغل شدید به سلامتی؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام ببخشید من در مورد نحوه تکمیل فرم 5535 سوال دارم. اونجا که در مورد سفرها سوال کرده نوشته
provide details for each trip, including locations visited, source of funds
این یعنی تو هر سفر مکان های تفریحی که رفته ایم را بنویسیم؟ خوب خیلی ها را یادمون نیست. درضمن در مورد محل تامین هزینه سفر مثلا بنویسیم funding from savings کافیه؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر همه
عزیزی در گروه هست که صفر تا صد ویزای eb3 unskille worker رو بدونه و به تفکیک و واضح و قدم به قدم توضیح بده تا خودمون بتونیم انجام بدیم؟
منظورم اینه که نحوه پر کردن فرم ها و یافتن کارفرما از طریق وب سایت ها و کلا همه چیزی که مربوط به این کار میشه.
و اینکه در واقع چقدر هزینه کل این پروسه میشه اگه خودمون انجام بدیم؟
با تشکر از هر عزیز یا عزیزانی که به بنده و سایرین کمک می کنن
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2022-07-31 ساعت 12:43)milspider نوشته:  درود بر همه
عزیزی در گروه هست که صفر تا صد ویزای eb3 unskille worker رو بدونه و به تفکیک و واضح و قدم به قدم توضیح بده تا خودمون بتونیم انجام بدیم؟
منظورم اینه که نحوه پر کردن فرم ها و یافتن کارفرما از طریق وب سایت ها و کلا همه چیزی که مربوط به این کار میشه.
و اینکه در واقع چقدر هزینه کل این پروسه میشه اگه خودمون انجام بدیم؟
با تشکر از هر عزیز یا عزیزانی که به بنده و سایرین کمک می کنن
من یک سری اطلاعات جمع آوري کردم و در تلاش هستم که به شکل تصویری و قدم به قدم دربیارم و تو فروم قرار بدم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-11-03 ساعت 22:12)jaansakht نوشته:  سلام
ممنون
درود. ماهم سال 2016 رفتیم آنکارا مصاحبه و با آمدن ترامپ پرونده مون به NVC برگشت خورد . خوشبختانه هفته گذشته دوباره رفتیم مصاحبه سفارت. الان منتظر جواب هستیم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2017-05-18 ساعت 21:32)JAVID2015 نوشته:  سلام بر دوستان گرامی. دو سوال در خصوص نحوه تعویض تاریخ مصاحبه داشتم که اینجا مطرح می کنم. لطفا" در صورت امکان راهنمایی فرمایید.
1- چگونه می توان تاریخ مصاحبه را عوض کرد؟
2- درصورت تعویض زمان مصاحبه ؛ معمولا" تاریخ جدید چند ماه پس از تاریخ اولیه مصاحبه خواهد بود؟ من می خواهم زمان مصاحبه ام را یک هفته به تاخیر بیاندازم.
احتمالا باید با NVC  یا سفارت راجع به این موضوعات صحبت کنید. بستگی به شلوغی سفارت خانه مربوطه داره.
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود بر دوستان گرامی
بالاخره بعد از کش و قوس های فراون ویزای EB3 برای من و خانواده ام صادر شد.
پرونده من هم در سال 2018 بعد از مصاحبه در آنکارا به حالت Return to NVC درآمد و برای مدت طولانی مسکوت بود. سال گذشته دوباره پرونده فعال شد و دوباره فرمهای DS260 تکمیل و ارسال شد. نهایتا برای بار دوم تستهای پزشکی و عکس رادیولوژی از قفسه سینه گرفتیم و تکمیل واکسیناسیون را انجام دادیم. بعد از تعیین وقت مصاحبه، مدارک مورد نیاز را در روز مصاحبه ارائه کردیم.
سن فرزندان از زمان مصاحبه قبلی فریز شده بود. یعنی اینکه فرزند من در زمان مصاحبه امسال 23 ساله بود، اما تنواست که به همراه من ویزا بگیرد.البته در صورتیکه وضعیت تاهل فرزندان تغییر نکرده باشد
-پرونده مهاجرتی من از سفارت آمریکا در آنکارا به محل کنسولگری آمریکا در آلمان منتقل شده بود و افیسر از روی آن سوالات را انتخاب و می پرسید. پس سعی کنید که جوابهایی که در مصاحبه قبلی داده اید را بخاطر بسپارید تا درصورت تکرار سوالات در جوابهای شما تناقضی ایجاد نشود.
-افیسر از من سوال کرد که آیا در جریان فرایند مهاجرت به کسی پولی پرداخت کرده اید. من گفتم که با شرکت... قرارداد داشته ام و مبلغ... هزار دلار پرداخت کرده ام، پرسید که چرا اینقدر زیاد؟ برای چه خدماتی این پول پرداخت شده؟ گفتم ظاهرا برای پرداخت هزینه های دولتی و بصورت قسطی در هر مرحله ایی پرداخت ها انجام شده
-کارفرما برای من جاب آفر جدید ارسال کرده بود
-بعداز 10 روز ویزاهای ما آماده شد و دریافت کردیم
امیدوارم که پرونده مهاجرتی تمام دوستان ختم به خیر شود و همه موفق شوند.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2023-09-30 ساعت 02:33)ahmad134 نوشته:  درود بر دوستان گرامی
بالاخره بعد از کش و قوس های فراون ویزای EB3 برای من و خانواده ام صادر شد.
پرونده من هم در سال 2018 بعد از مصاحبه در آنکارا به حالت Return to NVC درآمد و برای مدت طولانی مسکوت بود. سال گذشته دوباره پرونده فعال شد و دوباره فرمهای DS260 تکمیل و ارسال شد. نهایتا برای بار دوم تستهای پزشکی و عکس رادیولوژی از قفسه سینه گرفتیم و تکمیل واکسیناسیون را انجام دادیم. بعد از تعیین وقت مصاحبه، مدارک مورد نیاز را در روز مصاحبه ارائه کردیم.
سن فرزندان از زمان مصاحبه قبلی فریز شده بود. یعنی اینکه فرزند من در زمان مصاحبه امسال 23 ساله بود، اما تنواست که به همراه من ویزا بگیرد.البته در صورتیکه وضعیت تاهل فرزندان تغییر نکرده باشد
-پرونده مهاجرتی من از سفارت آمریکا در آنکارا به محل کنسولگری آمریکا در آلمان منتقل شده بود و افیسر از روی آن سوالات را انتخاب و می پرسید. پس سعی کنید که جوابهایی که در مصاحبه قبلی داده اید را بخاطر بسپارید تا درصورت تکرار سوالات در جوابهای شما تناقضی ایجاد نشود.
-افیسر از من سوال کرد که آیا در جریان فرایند مهاجرت به کسی پولی پرداخت کرده اید. من گفتم که با شرکت... قرارداد داشته ام و مبلغ... هزار دلار پرداخت کرده ام، پرسید که چرا اینقدر زیاد؟ برای چه خدماتی این پول پرداخت شده؟ گفتم ظاهرا برای پرداخت هزینه های دولتی و بصورت قسطی در هر مرحله ایی پرداخت ها انجام شده
-کارفرما برای من جاب آفر جدید ارسال کرده بود
-بعداز 10 روز ویزاهای ما آماده شد و دریافت کردیم
امیدوارم که پرونده مهاجرتی تمام دوستان ختم به خیر شود و همه موفق شوند.
درود، من هم 7 ماه پیش مانند شما برای دومین بار در آنکارا مصاحبه شده ام، شما بعد چه مدت از مصاحبه پاسپورت ریکوئست شدید؟ و کارفرمایتان چه بود؟ کارفرمای من پیتزا هات است.
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود دوستان EB3
1- آیا دوستی هست که با کارفرمای پیتزا هات به مصاحبه رفته باشد؟ اگر بلی، چه مدت از مصاحبه شما گذشته است؟
2- آیا دوستی هست که با کارفرمای پیتزا هات ویزا دریافت کرده باشد؟ اگر بلی، چه مدت Refused شما تا پاسپورت ریکوئست زمان برده؟ و آیا در آمریکا مشغول به کار میباشید؟
با تشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان