کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
[quote='مهتاب - 2251' pid='178859' dateline='1338629481']
سلام
من هر چی فکر میکنم میبینم که علت اینکه امسال 2 مرحله ایی هست تنها این می وتونه باشه که ببینن چه تعداد دنبال کارشونو میگیرن و مرجله دوم تعداد اونایی که نرفتن دنبالش و اضافه کنن !
پس اگه اینجوری باشه درستش اینه که تا مهر تکلیف گروه اول معلوم شه پس معقوله که از تیر شروع کنن به کارنت کردن
واییییی امیدوارم که این مدت زود بگذره تا بفهمیم چه خبره چون اینا همش حدس و گمانه!
[/f
با سلام
و عرض خسته نباشید
کسی میدونه که آیا برای همه کشورهای متقاضی دو مرحله ای کردن یا فقط واسه ایران دو مرحله ای کردن.؟

تشکر کنندگان: batis2010 ، shani89
(2012-06-16 ساعت 22:36)sh_aytak نوشته:  [quote='مهتاب - 2251' pid='178859' dateline='1338629481']
سلام
من هر چی فکر میکنم میبینم که علت اینکه امسال 2 مرحله ایی هست تنها این می وتونه باشه که ببینن چه تعداد دنبال کارشونو میگیرن و مرجله دوم تعداد
[/f
با سلام
و عرض خسته نباشید
کسی میدونه که آیا برای همه کشورهای متقاضی دو مرحله ای کردن یا فقط واسه ایران دو مرحله ای کردن.؟
سلام دوستان
زودتر از اول اکتبر شروع نمیشه، خیلی از بچه ها تماس گرفتن و همینطور چند نفر ایمیل دریافت کردند.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، shani89
سلام دوستان
من همین الان بولتن ویزا رو چک کردم و دیدم که بولتن جولای هم اعلام شده و هنوز مربوط به 2012 هست، پس جولای خبری از کارنت شدن نیست؟!
اگه ممکنه شما هم ببنید آیا درسته یا نه؟
تشکر کنندگان: ASALI ، mehdiii ، shani89
(2012-06-16 ساعت 22:56)Almond نوشته:  سلام دوستان
من همین الان بولتن ویزا رو چک کردم و دیدم که بولتن جولای هم اعلام شده و هنوز مربوط به 2012 هست، پس جولای خبری از کارنت شدن نیست؟!

بله درسته! برای ما 2013 ها اگوست میاد(22 مرداد)!!
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ASALI ، Almond ، amir0_0amir ، ghafari88 ، shani89
(2012-06-16 ساعت 22:56)Almond نوشته:  سلام دوستان
دوست عزیز شما 2013 ها مصاحبتون از اکتبر شروع می شه چون باید کلیر برنده های 2012 بسته بشه بعد پرونده های 2013 به جریان میافته.
شماره کیس : 2012AS0007####_کنسولگری: آنکارا_کارنت شدن کیس: May 2012_مصاحبه: 8 august_کلیرنس:21 sep_دریافت ویزا:26 sep_مقصد:LA Irvine_ورود به آمریکا :20 jan _دریافت گرین کارت :

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ASALI ، mhz_ir ، Almond ، mehdiii ، amir0_0amir ، farmiz ، shani89
(2012-06-17 ساعت 18:28)mahyar_sni نوشته:  سلام،
همینجور پراکنده از گشتن تو اینور اونور فهمیدم باید بعد از کارنت شدن یه سری مدرک ترجمه شده بفرستیم آنکارا؟ اصل باید باشن یا کپی؟ چه مدارکی باید باشه؟ تا چه زمان قبل مصاحبه وقت داریم بفرستیمشون به آنکارا؟
ممنون
سلام دوست عزیز
زمانی که وقت مصاحبه شما اعلام شد میتونی از این لینک چک کنی و مدارکت شامل مدارک تحصیلی، مدارک شناسایی، مانده حساب (ترجمه شده، یک نسخه ارسال) و عکس و فرم های مربوطه را که دانلود خواهی کرد را طوری که حدود 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت محل مصاحبه برسه ارسال میکنی. میتونی از مدارکت 2 سری ترجمه کنی و یا یک سری ترجمه و یک سری کپی باشه، بهرحال شما باید اصل مدارک رو بهمراه نسخه ترجمه شده اصلی رو در روز مصاحبه همراه خودت ببری.
موفق باشی
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mahyar_sni ، amir0_0amir ، mohssen ، homayoon13 ، shani89
(2012-06-17 ساعت 18:39)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-17 ساعت 18:28)mahyar_sni نوشته:  سلام،
همینجور پراکنده از گشتن تو اینور اونور فهمیدم باید بعد از کارنت شدن یه سری مدرک ترجمه شده بفرستیم آنکارا؟ اصل باید باشن یا کپی؟ چه مدارکی باید باشه؟ تا چه زمان قبل مصاحبه وقت داریم بفرستیمشون به آنکارا؟
ممنون
سلام دوست عزیز
زمانی که وقت مصاحبه شما اعلام شد میتونی از این لینک چک کنی و مدارکت شامل مدارک تحصیلی، مدارک شناسایی، مانده حساب (ترجمه شده، یک نسخه ارسال) و عکس و فرم های مربوطه را که دانلود خواهی کرد را طوری که حدود 15 روز قبل از مصاحبه به سفارت محل مصاحبه برسه ارسال میکنی. میتونی از مدارکت 2 سری ترجمه کنی و یا یک سری ترجمه و یک سری کپی باشه، بهرحال شما باید اصل مدارک رو بهمراه نسخه ترجمه شده اصلی رو در روز مصاحبه همراه خودت ببری.
موفق باشی

دوستان تو آخرين بولتن براي كارنت شدن شماره cut-off نذاشتن اين معناش اينه كه تمامه 2012 هاي كارنت شدن و بايد به سفارت مورد نظرشون مراجعه كنن و وقت مصاحبه رو متوجه بشن؟ من درست مي گم؟ و اينكه براي 2013 حتما تو اين جدول كارنت شدن (در شروع) شماره ها رو مي نويسن!am i right?Big Grin
جا نماندم ، اما دلم پیش شما جا ماند! Sad
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، مهتاب - 2251
(2012-06-20 ساعت 01:55)hooman123 نوشته:  سلام
اگر میشه دوستان آدرس ایمیل برای سوال از رسیدن فرمها را لطف کنن علم کنند

KCCDV@state.gov
تشکر کنندگان: mehdiii ، ASALI ، shani89
(2012-06-21 ساعت 08:47)KOUROSHAVIN نوشته:  بروبچس سلام
يه ايميل زدم اين اومد

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
دوباره 2هفته بعدش ايميل زدم اين اومد

The following should be sent to KCC to begin the processing of your case:

· DSP 122 completed for the principal applicant
· DS 230 Part I completed for all family members & principal applicant applying for a Diversity Visa
· DS 230 Part II completed for all family members & principal applicant applying for a Diversity Visa
·Two (2) passport size full face photograph for each family member & principal applicant applying for a Diversity Visa

To Download the forms, please check the website at http://travel.state.gov/visa/forms/forms_1342.html.

If additional pages are need for a response, you may add a sheet of paper. Include the form number and the question number on the top of the added page. Any additional documents may be sent to KCC with your forms, or you may take those with you to the DV interview appointment

درصورتي كه شركتي كه باهاش فرمهارو پست كردم ميگه دليور شده و رسيده.
چكنيم؟؟؟؟

اگه با پست معتبري مثل DHL يا TNT و ... فرستاده باشي يه كد رهگيري بهت ميده كه ميتوني ببيني هر لحظه بستت كجاي اي كره ي خاكي روزگار سپري ميكنه
حتي بعد از رسيدن به مقصد معمولاً سايت ميگه مثلاً تو فلان جا فلاني تحويل گرفت و امضا كرئ كه تحويل گرفتم.
شما اول بايد ببيني از روي سايت يا با پيگيري ار شركتي كه برات فرستاده
كه بسته رو كي، كي، كجا تحويل گرفته اگه تحويل گيرنده مربوط به KCC بود كه ايميل بزني گد رهگيري بسته و بقيه اطلاعات و زمان رسيدنش به KCC رو بهشون اطلاع بدي و منتظر جوابشون باشي.
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
منکه هیچ جا ندیدم KCC بگه از ما استعلام رسیدن مدارک رو بگیرید حالا این از کجا و توسط چه کسی باب شده نمیدونم بقول دوستمون اینقدر اینجا شیر تو شیره و مهمترین مدارک ادم تو ادارات گم و گور میشه ما عادت کردیم کلا نگران باشیم من مطمئنم الان همه دوستانی که مدارک فرستادن یه بار با تلفن و پیگیری اینترنتی از پست استعلام رسیدن گرفتن یه بار ایمیل زدن و تلفن کردن به KCC استعلام گرفتن با همه این احوال باز دل نگرانیم پیش خودمون میگیم حالا یه نسخه دیگه از مدارک و با یه پست دیگه بفرستیم یه بارم مدارک و با ایمیل بفرستیم خدایی نکرده این KCC مدارکمون رو گم نکنه شانسمون و از دست بدیم .
ولی نگرانیمون بیخوده این پست های بین المللی کارشون درسته KCC هم کارش از اونا درست تر که تو این مدت کم اینهمه پرونده رو دریافت میکنه ساماندهی میکنه و جواب ما ادمهای نگران رو هم که هر روز به شکلهای مختلف مزاحمشون میشیم و با ادب و خونسردی میده .بابا گلی به جمالشون:-)
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
دوستان الان داشتم بولتن این ماه رو نگاه میکردم، همه ی برنده های 2012 توی جولای کارنت شدن.ولی پروسه ی تعیین وقت مصاحبه واسه برنده های 2013 از اکتبر شروع میشه.خوب توی فاصله ی جولای تا اکتبر، یعنی آگوست و سپتامبر، هیچ کاری انجام نمی دن؟ ممکنه مصاحبه ی ما از آگوست شروع بشه؟
تشکر کنندگان: shani89
(2012-06-22 ساعت 12:43)afs نوشته:  
(2012-06-22 ساعت 10:31)elima1980 نوشته:  سلام
من ایمیل زدم که آیا مدارکم رسیده این ایمیل جواب دادندمدارکم رسیده ازآگوست شروع میشه واسه کارنت شدن

KCC DV KCCDV@state.gov
7:42 PM (14 hours ago)

to me

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of August to locate the current numbers being processed.

آیا امضای ایمیلی که دریافت کردید به این صورت هست؟

C
Visa Office
Department of State
Support Contractor - Serco - NA
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov

کسی می دونه این "C" خط اول یعنی چی چون در جواب ایمیل خیلی از بچه ها اسم فرد مثلا Marry درج شده. شده سوال!
برای منم فقط یک c زده!!!!!!!!!!!!!!

(2012-06-22 ساعت 22:38)nagoo نوشته:  برای منم فقط یک c زده!!!!!!!!!!!!!!

می شه بگید کی ایمیل رو گرفتید که فقط یک C زده؟

2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
(2012-06-22 ساعت 23:37)afs نوشته:  

سلام
به نظر من C برای ننوشتن اسم کامل شخصی که جواب داده هست چ.ن محرمانه است و وقتی هم که می نویسه Mary ، این اسم به احتمال زیاد اسم مستعار طرفه. من دو مکاتبه داشتم که یکی Mary و یکی هم C جواب داده.
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، afs ، mehdiii
(2012-06-23 ساعت 00:16)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-06-22 ساعت 23:37)afs نوشته:  

سلام
به نظر من C برای ننوشتن اسم کامل شخصی که جواب داده هست چ.ن محرمانه است و وقتی هم که می نویسه Mary ، این اسم به احتمال زیاد اسم مستعار طرفه. من دو مکاتبه داشتم که یکی Mary و یکی هم C جواب داده.

دور از انتظار نیست که این طور باشه
هرچند برای اسم مستعار دیگه C زیادی مستعاره!
من گفتم شاید یک چیزی شبیه Computer یا مثل اون باشه. مثلا اون جواب هایی که دقیقا عین هم هستند اگرچه پاسخ خودکار نیستند اما یک نرم افزاری چیزی داره جواب می ده نه شخص. البته شاید ...
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان