کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
این امضا در جواب ایمیل من بو د:

Christal
Support Contractor - Serco Inc.
CA/VO/KCC
Diversity Visa Unit
Phone: (606) 526-7500
Email: KCCDV@state.gov
بنا براین ممکنه همون Christal باشه
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، afs ، j@vad
از کل آسیا 16,045 نفر برنده اعلام شده. این تصور من درسته که ما تو آسیا با کد AS نباید Case Number بالاتر از 16,045 داشته باشیم؟
و مساله بعدی هم قانون 7 درصد هستش که برام سواله. یعنی واقعا سهم ایران نهایتا میشه 3,500 نفر (7% * 50,000) از 6,029 نفر قبولی؟
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، funnybluesolea
(2012-06-23 ساعت 09:58)pooya.n نوشته:  از کل آسیا 16,045 نفر برنده اعلام شده. این تصور من درسته که ما تو آسیا با کد AS نباید Case Number بالاتر از 16,045 داشته باشیم؟
و مساله بعدی هم قانون 7 درصد هستش که برام سواله. یعنی واقعا سهم ایران نهایتا میشه 3,500 نفر (7% * 50,000) از 6,029 نفر قبولی؟

خب 7 درصد رو که مطمئن شدم متاسفانه
No one country can receive more than seven percent of the available diversity visas in any one year
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، funnybluesolea
سالهای گذشته که به این شکل نبوده ولی امسال case number ha متفاوت از سالهای قبله با توجه به امارگیری که شده امسال ایرانیها بالای 10000 کیس نداریم .راجب سهمیه هم پارسال به طور تقریبی 4500 نفر ایرانی ویزا گرفتن البته اضافه سهمیه کشورهای دیگه بوده که به ما رسیده حالا باید منتظر بود ببینیم چی پیش میاد کلا امسال همه چیز عجیب غریبه از کیس نامبرها بگیر تا دو مرحله ای شدن اعلام برندگان.
شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: pooya.n ، sh_aytak ، mohssen ، shani89
(2012-06-23 ساعت 10:53)vmware نوشته:  سالهای گذشته که به این شکل نبوده ولی امسال case number ha متفاوت از سالهای قبله با توجه به امارگیری که شده امسال ایرانیها بالای 10000 کیس نداریم .راجب سهمیه هم پارسال به طور تقریبی 4500 نفر ایرانی ویزا گرفتن البته اضافه سهمیه کشورهای دیگه بوده که به ما رسیده حالا باید منتظر بود ببینیم چی پیش میاد کلا امسال همه چیز عجیب غریبه از کیس نامبرها بگیر تا دو مرحله ای شدن اعلام برندگان.
کیسهای تا 10,000 امسال فقط مخصوص ایرانیها نیست. در کل آسیا اینطوری بوده.
پارسال 4500 نفر ویزا نگرفتند! 4400 نفر اسمشون دراومده و 1000 نفرشون اصلا اقدامی نکردند. از اون 3400 نفر باقیمانده هم مطمئن باشید همه تا مرحله آخر نتونستند با موفقیت پیش برند و ویزا رو بگیرند. این قسمت آخرش دیگه طبیعت لاتاریه.
تشکر کنندگان: pooya.n ، mehdiii ، RunnerNewAge ، funnybluesolea ، mohssen ، shani89 ، aghaghia
من هم عرض نکردم مخصوص ایرانیهاست عرض کردم ایرانیها بالای 10000 نیست در مورد ویزا هم چون مطمئن نیستم حتما شما درست میفرمائید .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
(2012-06-23 ساعت 13:15)ه.نوروزی نوشته:  
(2012-05-22 ساعت 23:46)digitized_boy نوشته:  یعنی زمانی که کارنت می شیم تا زمان مصاحبه حداقل و حداکثر چقدر ممکن فاصله باشه ؟

زمانی که کیسی کارنت میشه معمولا دو ماه قبل از مصاحبه ست حالا خودتون حساب کنید
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر ، j@vad ، homayoon13
(2012-06-23 ساعت 10:53)vmware نوشته:  سالهای گذشته که به این شکل نبوده ولی امسال case number ha متفاوت از سالهای قبله با توجه به امارگیری که شده امسال ایرانیها بالای 10000 کیس نداریم .راجب سهمیه هم پارسال به طور تقریبی 4500 نفر ایرانی ویزا گرفتن البته اضافه سهمیه کشورهای دیگه بوده که به ما رسیده حالا باید منتظر بود ببینیم چی پیش میاد کلا امسال همه چیز عجیب غریبه از کیس نامبرها بگیر تا دو مرحله ای شدن اعلام برندگان.

من هیچ جا نخوندم و ندیدیم که اضافه سهمیه کشورای دیگه به ایران یا هر کشور دیگه برسه!
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان: mehdiii ، امیر مهاجر
(2012-06-23 ساعت 14:00)RunnerNewAge نوشته:  

من هیچ جا نخوندم و ندیدیم که اضافه سهمیه کشورای دیگه به ایران یا هر کشور دیگه برسه!
جهت اطلاع این تاپیک رو رویت و مطالعه فرمائید.

http://mohajersara.com/thread-4049.html
احتمال حذف سهمیه بنگلادش از لاتاری 2013 و افزایش برندگان ایرانی
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، shani89
(2012-06-23 ساعت 00:16)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-06-22 ساعت 23:37)afs نوشته:  
(2012-06-22 ساعت 22:38)nagoo نوشته:  برای منم فقط یک c زده!!!!!!!!!!!!!!

می شه بگید کی ایمیل رو گرفتید که فقط یک C زده؟

سلام
به نظر من C برای ننوشتن اسم کامل شخصی که جواب داده هست چ.ن محرمانه است و وقتی هم که می نویسه Mary ، این اسم به احتمال زیاد اسم مستعار طرفه. من دو مکاتبه داشتم که یکی Mary و یکی هم C جواب داده.

دوستان خوبم سلام،
من فکر کنم حرف C اول Christal باشه چون در جواب امیل من در مورد رسیدن فرما این امضا اومده :

Christal

Support Contractor-Serco Inc.

CA/VO/KCC

Diversity Visa Unit

Phone: (606) 526-7500

Email: KCCDV@state.gov
بیچاره دیگه حال نداشت همرو تایپ کنهWink

2013AS69xx, دیدن قبولی: 5 می2012،ارسال فرم ها: 14 می2012 با Aramex,مصاحبه: 21 می2013 آنکارا،کلیرنس
تشکر کنندگان:
(2012-06-23 ساعت 15:02)nasim19 نوشته:  دوستان خوبم سلام،
من فکر کنم حرف C اول Christal باشه چون در جواب امیل من در مورد رسیدن فرما این امضا اومده :

Christal
...
بنده تصور نمیکنم این مسأله اصلا اهمیتی داشته باشه. فکر خودتون رو درگیرش نکنید.

تشکر کنندگان: ehsan_ati ، mehdiii ، RunnerNewAge ، ghafari88
اين آمار پارسال است كه تا اكتبر تا 8000 كارنت شده بودند . اما امسال از شماره ها به نظر ميرسه كه تعدادي را انتخاب كردند شماره ها اكثرا زير اين عدد است .
For October, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2012 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

Region

All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately

AFRICA

8,500

Except: Egypt 5,000
Ethiopia 7,000
Nigeria 7,000

ASIA

8,000

EUROPE

8,500

NORTH AMERICA
(BAHAMAS)

3

OCEANIA

300

SOUTH AMERICA,
and the CARIBBEAN

400

Entitlement to immigrant status in the DV category lasts only through the end of the fiscal (visa) year for which the applicant is selected in the lottery. The year of entitlement for all applicants registered for the DV-2012 program ends as of September 30, 2012. DV visas may not be issued to DV-2012 applicants after that date. Similarly, spouses and children accompanying or following to join DV-2012 principals are only entitled to derivative DV status until September 30, 2012. DV visa availability through the very end of FY-2012 cannot be taken for granted. Numbers could be exhausted prior to September 30.

C. ADVANCE NOTIFICATION OF THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN NOVEMBER

For November, immigrant numbers in the DV category are available to qualified DV-2012 applicants chargeable to all regions/eligible countries as follows. When an allocation cut-off number is shown, visas are available only for applicants with DV regional lottery rank numbers BELOW the specified allocation cut-off number:

Region

All DV Chargeability Areas Except Those Listed Separately

AFRICA

13,000

Except:
Egypt 8,000
Ethiopia 10,000
Nigeria 10,000

ASIA

10,000

EUROPE

11,000

NORTH AMERICA
(BAHAMAS)

4

OCEANIA

500

SOUTH AMERICA,
and the CARIBBEAN

550
شماره کیس: 2013AS00005XXX
کنسولگری:هلسينكي کارنت شدن کیس:Feb-11-2013
مصاحبه:9 آوریل ،دریافت ویزا : 15 آوریل . مقصد Big Grinetroit
A journey of thousand miles begins with a single step
تشکر کنندگان: aziking ، mohssen
(2012-06-23 ساعت 15:36)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-23 ساعت 15:02)nasim19 نوشته:  دوستان خوبم سلام،

Christal
...
بنده تصور نمیکنم این مسأله اصلا اهمیتی داشته باشه. فکر خودتون رو درگیرش نکنید.

حق با شماست، اصلا اهمیتی نداره
اصلا بابت درگیر شدن ذهن و حساسیت مطرحش نکردم
فقط از بابت کنجکاوی بود
اگر باعث نگرانی شد عذر می خوام
2013AS1017 ≈≈ ویزا از سفارت ایروان ≈≈ ساکن مریلند، ویرجینیا از ۱ اپریل ۲۰۱۳ ≈≈ داستان من و لاتاری ۲۰۱۳
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، mehdiii ، hassan1358arab
(2012-06-19 ساعت 19:13)mahyar_sni نوشته:  ببخشید یه سئوال فنی:
تو بعضی جاها دیدم که میگن ویزا امریکا 6 ماهس بقیه جاها میگن 1 سالس!(داییم که به تازگی از طریق بابابزرگم(نسبت خویشاوندی) رفته ویزاش 6 ماهه بود!) بالاخره چند ماهس؟ چون پاسپورت مادرم که برنده اصلیه تا یک تیر 1392 اعتبار داره، آیا لازمه بره تمدیدش کنه یا نه؟
خیلی ممنون از عزیزان دلسوز

ویزا ۶ ماه از زمان گرفتن جواب مدیکال اعتبار داره، یعنی تا ۶ ماه بعد از مدیکال فرصت دارین داخل خاک آمریکا بشین. اما روزی که به آمریکا میرسین، روی ویزا یک مهر میزنن که تا یک سال بعد (از زمان ورود) حکم مدرک اقامت شما رو داره. یعنی تا یک سال بعد از ورود به خاک آمریکا این ویزا اعتبار پیدا میکنه و تا زمانی که گرین کارت شما به دستتون برسه حکم گرین کارت رو داره. ضمنا روز مصاحبه پاسپورت شما باید حداقل ۸ ماه اعتبار داشته باشه. ولی شما بهتره به ۸ ماه اکتفا نکنین، که وقتی وارد آمریکا میشین حداقل تا یک سال بعد پاسپورتتون اعتبار داشته باشه تا اگه یک وقت به هر دلیلی گرین کارت تا اون موقع به دستتون نرسید مشکلی در ورود و خروج نداشته باشین.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: hassan1358arab ، امیر مهاجر ، ASALI ، Serendipity ، homayoon13
(2012-06-24 ساعت 14:26)daria نوشته:  
(2012-06-19 ساعت 19:13)mahyar_sni نوشته:  ببخشید یه سئوال فنی:
تو بعضی جاها دیدم که میگن ویزا امریکا 6 ماهس بقیه جاها میگن 1 سالس!(داییم که به تازگی از طریق بابابزرگم(نسبت خویشاوندی) رفته ویزاش 6 ماهه بود!) بالاخره چند ماهس؟ چون پاسپورت مادرم که برنده اصلیه تا یک تیر 1392 اعتبار داره، آیا لازمه بره تمدیدش کنه یا نه؟
خیلی ممنون از عزیزان دلسوز

ویزا ۶ ماه از زمان گرفتن جواب مدیکال اعتبار داره، یعنی تا ۶ ماه بعد از مدیکال فرصت دارین داخل خاک آمریکا بشین. اما روزی که به آمریکا میرسین، روی ویزا یک مهر میزنن که تا یک سال بعد (از زمان ورود) حکم مدرک اقامت شما رو داره. یعنی تا یک سال بعد از ورود به خاک آمریکا این ویزا اعتبار پیدا میکنه و تا زمانی که گرین کارت شما به دستتون برسه حکم گرین کارت رو داره. ضمنا روز مصاحبه پاسپورت شما باید حداقل ۸ ماه اعتبار داشته باشه. ولی شما بهتره به ۸ ماه اکتفا نکنین، که وقتی وارد آمریکا میشین حداقل تا یک سال بعد پاسپورتتون اعتبار داشته باشه تا اگه یک وقت به هر دلیلی گرین کارت تا اون موقع به دستتون نرسید مشکلی در ورود و خروج نداشته باشین.

یعنی ميگي اگر مثلا از تاريخي که ميری واسه مصاحبه 4 ماه پروسه FBI Check طول بکشه، وقتي ويزاتو گرفتي فقط 2 ماه وقت داري بري آمريکا؟؟!!! اين که خيلي غير منطقي به نظر مياد. در واقع مثل اينه که ويزات 2 ماه اعتبار داشته! دوستان صاحب نظر ديگههم اين مطلب رو تاييد ميکنند؟؟؟؟؟؟!!!!!!
تشکر کنندگان: ASALI

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان