کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اورنج کانتی، ایالت کالیفرنیا
کسی میدونه Aliso Viejo جه جور جاییه؟
6 آذر =27نوامبر 2013تحویل و پست مدارک
13آذر=4دسامبر 2013 رسید نامبر
9بهمن=29 ژانویه2014 اپروو
23بهمن=12فوریه2014نامه کیس نامبر
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، msar ، nedaba
(2013-12-06 ساعت 04:28)دخترمهربون نوشته:  کسی میدونه Aliso Viejo جه جور جاییه؟

چه جور جايي ! از چه لحاظ ! ما mission viejo هستيم . يه جاي خيلي خيلي زيبا ؛ پر از ايراني . Alisi vieji mission viejo , laguna hills ,Laguna niguel , laguna woods , همه کنار هم و چسبيده به هم هستن .
شماره کیس:2013AS55XX/ تعداد افراد:2 نفر/ کنسولگری:آنکارا / مصاحبه 24 آپريل آپريل/مقصد : لس آنجلس / برگه صورتي / کليرنس :12جولايBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، amin arefi ، laili ، آلیس-1980 ، adonis2006 ، shadi79 ، shoshina ، odiseh ، msar ، nedaba
(2013-12-06 ساعت 05:38)fayadegar نوشته:  

چه جور جايي ! از چه لحاظ ! ما mission viejo هستيم . يه جاي خيلي خيلي زيبا ؛ پر از ايراني . Alisi vieji mission viejo , laguna hills ,Laguna niguel , laguna woods , همه کنار هم و چسبيده به هم هستن .

از همه لحاظ...کار..درس ...محیط ....همسایه ها ...وهر چیزی که یک تازه وارد احتیاج داره بدونه ...همسرم اونجا زندگی میکنه من هم قراره اگر خدا بخواد برم پیشش.......یک کم راهنماییم کنید.....مرسی
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، adonis2006 ، msar ، nedaba
انقدر ج میدین آدم میمونه کدومو بخونه...............؟!
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، shoshina ، SAAM_60 ، msar
(2013-12-06 ساعت 06:17)دخترمهربون نوشته:  

از همه لحاظ...کار..درس ...محیط ....همسایه ها ...وهر چیزی که یک تازه وارد احتیاج داره بدونه ...همسرم اونجا زندگی میکنه من هم قراره اگر خدا بخواد برم پیشش.......یک کم راهنماییم کنید.....مرسی

منم همین سوالات را در مورد این شهر زیبا دارم و باید به سوالات دوستمون این سوال را هم اضافه کنم که آیا برای بزرگ کردن یه بچه 4 ساله جای مناسبی هست؟ آیا مهد کودک و پیش دبستانی داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، پدی ، دخترمهربون ، msar
سلام
من دز شهر Lake Forest در Orange County هستم اگه کسی سوالی داشته باشه میتونم تجربیات شخصیمو در اختیارش بزارم
شماره کیس:Case Number 2012AS00011xxx
کنسولگری:Ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ مصاحبه:دسامبر
تاریخ دریافت ویزا: 2011 Dec
ورود :Apr 2012
محل زندگی :Orange County
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، amin arefi ، eybaba ، adonis2006 ، anahita 62 ، آلیس-1980 ، msar ، nedaba
(2013-07-28 ساعت 14:26)پدی نوشته:  برای مدارس ایرواین کارنامه سال آخر مدرسه کافیه؟یا سنوات قبل را هم می خواد؟

سلام
برای ثبت نام در مدارس ارواین کارنامه سال آخر فرزندتون کافیه از ما که سالهای قبل رو نخواست و بچه ها رو به راحتی ثبت نام کردیم اگر سوالی بود در خدمتم
پاسخ
تشکر کنندگان: amin arefi ، soli asali ، پدی ، eybaba ، msar ، nedaba ، مسافر تنها
(2014-01-04 ساعت 04:40)aram7x نوشته:  سلام
من دز شهر Lake Forest در Orange County هستم اگه کسی سوالی داشته باشه میتونم تجربیات شخصیمو در اختیارش بزارم

باسلام
دوست عزيز بفرماييد اونجا اپارتمان يك خوابه يا دو خوابه چنده و از نظر كار چطوره ؟ ممنونم
[ک.ن:2013AS64XX
مصاحبه:W1APRIL
مکان:ابوظبی
تعداد:3نفر
كلير: جولاي
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، پدی ، odiseh ، آلیس-1980 ، msar ، nedaba ، maryammohajersara
(2014-01-07 ساعت 23:32)yaszamansani نوشته:  
(2014-01-04 ساعت 04:40)aram7x نوشته:  سلام

باسلام
دوست عزيز بفرماييد اونجا اپارتمان يك خوابه يا دو خوابه چنده و از نظر كار چطوره ؟ ممنونم

سلام
آپارتمان یکخوابه حدود 1200 و دوخوابه 1300 به بالا و بستگی به امکانات و محل مجتمع هم داره.
در مورد کار بستگی داره چه کاری پیدا کنین من خودم هر روز 15 مایل درایو میکنم تا به محل کارم برسم
موفق باشین
تاریخ کارنت شدن کیس:
پاسخ
تشکر کنندگان: eybaba ، SOLTANI11 ، soli asali ، پدی ، sasbk ، adonis2006 ، shadi79 ، آلیس-1980 ، goliii ، msar ، nedaba ، maryammohajersara
(2013-12-25 ساعت 14:58)IRANDOKHT نوشته:  
(2013-12-06 ساعت 06:17)دخترمهربون نوشته:  

منم همین سوالات را در مورد این شهر زیبا دارم و باید به سوالات دوستمون این سوال را هم اضافه کنم که آیا برای بزرگ کردن یه بچه 4 ساله جای مناسبی هست؟ آیا مهد کودک و پیش دبستانی داره؟

من Mission Viejo هستم و با Aliso Viejo تقریبا ده دقیقه فاصله داریم ..شهرهای اینجا همونطوری که دوستمون گفت همه چسبیده به همه و مثل شهرهای شمالی خودمون بابل و بابلسر و آمل و غیره که وقتی از شهری به شهر دیگه میرین متوجه نمیشین .
این شهرها با لس آنجلس یک ساعت فاصله دارن و جزو مناطق بسیار خوب و امن و خانوادگی به حساب میان ..مخصوصا برای بچه ها ..
تنها مشکلی که ممکنه بعضی ها باهاش داشته باشن خلوتی بیش از حد اونه که برای من هیچوقت مسئله نبوده و همیشه از نظم و سکوت و امنیت اینجا لذت بردم ..
بازم اگه سوال مشخصی مد نظرتون هست بگید تا جواب بدم .
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
سلام
خانمی دنبال همخونه خانم میگرده در Lake Forest, Orange County ،کسی اگه خواست پیغام بده.
تاریخ کارنت شدن کیس:
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، adonis2006 ، msar ، nedaba
سلام دوستان،من و همسر و دو پسر كوچكم ٥روزه كه به ايرواين كاليفرنيا اومديم،چند تا سوال داشتم ممنون ميشم جواب بديد،اول ميخواستم بدونم استفاده از اتوبوس ابنجا چطوريه و چطور ميتونم نقشه مسير اتوبوس ها رو پيدا كنم ،چون ما روز دوم ماشين خريديم و وقتي بنزين زديم متوجه شديم كه خيلي خيلي بنزين گرونه،براي همين تصميم داريم از وسايل حمل و نقل عمومي استفاده كنيم،دوم اينكه ايا اينجا امكانات رايگان براي كساني كه شغلي ندارند و بچه كوچك دارند وجود داره يا نه ،سوم اينكه چه جايي براي خريد مواد غذايي مناسب تره و ايا بازار غير از اين فروشگاهها وجود داره مثلا بازار هندي ها يا چيني ها كه مثلا پارچه بفرو شند،كلا ما هيچ اشنايي به شهر نداريم و در حال افسرده شدنيم،
case number :19xx -ابوظبي- ٤ نفر -مصاحبه :هفته سوم نوامبر-ويزا يكضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، Rock ، rbrb-2015 ، msar ، nedaba
ویزا یه ضرب،
خانواده همراه،
ساکن بهترین جا،
ماشین از روز دوم زیرپا
بزنم به تخته...

افسردگی از روز پنجم...؟؟؟
---------
برای خالی نبودن عریضه بگم، بلیط اتوبوس برای ۴ نفرگرونتر از بنزین ماشین درمیاد.
(2014-04-21 ساعت 06:50)navid1054 نوشته:  سلام دوستان،من و همسر و دو پسر كوچكم ٥روزه كه به ايرواين كاليفرنيا اومديم،چند تا سوال داشتم ممنون ميشم جواب بديد،اول ميخواستم بدونم استفاده از اتوبوس ابنجا چطوريه و چطور ميتونم نقشه مسير اتوبوس ها رو پيدا كنم ،چون ما روز دوم ماشين خريديم و وقتي بنزين زديم متوجه شديم كه خيلي خيلي بنزين گرونه،براي همين تصميم داريم از وسايل حمل و نقل عمومي استفاده كنيم،دوم اينكه ايا اينجا امكانات رايگان براي كساني كه شغلي ندارند و بچه كوچك دارند وجود داره يا نه ،سوم اينكه چه جايي براي خريد مواد غذايي مناسب تره و ايا بازار غير از اين فروشگاهها وجود داره مثلا بازار هندي ها يا چيني ها كه مثلا پارچه بفرو شند،كلا ما هيچ اشنايي به شهر نداريم و در حال افسرده شدنيم،

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، shadi79 ، Rock ، آلیس-1980 ، msar ، bozorg ، nedaba ، roadhog ، hosseinkht
سلام
برای استفاده از حمل و نقل عمومی از این سایت استفاده کنین
http://www.octa.net/
به نظر من ماشین شخصی از اتوبوس اینجا خیلی بهتره هم زمان هم هزینه!!!
از امکانات رایگانم میتونین استفاده کنین بیمه و کمک غذایی.
اگه ایروان هستین فروشگاه ایرانی میشن رنچ در Mission Viejo خوبه و walmart هم خوبه.
اگه سوالی بود بپرسین!
موفق باشین

(2014-04-21 ساعت 06:50)navid1054 نوشته:  سلام دوستان،من و همسر و دو پسر كوچكم ٥روزه كه به ايرواين كاليفرنيا اومديم،چند تا سوال داشتم ممنون ميشم جواب بديد،اول ميخواستم بدونم استفاده از اتوبوس ابنجا چطوريه و چطور ميتونم نقشه مسير اتوبوس ها رو پيدا كنم ،چون ما روز دوم ماشين خريديم و وقتي بنزين زديم متوجه شديم كه خيلي خيلي بنزين گرونه،براي همين تصميم داريم از وسايل حمل و نقل عمومي استفاده كنيم،دوم اينكه ايا اينجا امكانات رايگان براي كساني كه شغلي ندارند و بچه كوچك دارند وجود داره يا نه ،سوم اينكه چه جايي براي خريد مواد غذايي مناسب تره و ايا بازار غير از اين فروشگاهها وجود داره مثلا بازار هندي ها يا چيني ها كه مثلا پارچه بفرو شند،كلا ما هيچ اشنايي به شهر نداريم و در حال افسرده شدنيم،
تاریخ کارنت شدن کیس:
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock ، soli asali ، shadi79 ، shoshina ، pey.com ، آلیس-1980 ، msar ، sh_mm10 ، nedaba
(2014-04-21 ساعت 22:50)aram7x نوشته:  سلام
برای استفاده از حمل و نقل عمومی از این سایت استفاده کنین
http://www.octa.net/
به نظر من ماشین شخصی از اتوبوس اینجا خیلی بهتره هم زمان هم هزینه!!!
از امکانات رایگانم میتونین استفاده کنین بیمه و کمک غذایی.
اگه ایروان هستین فروشگاه ایرانی میشن رنچ در Mission Viejo خوبه و walmart هم خوبه.
اگه سوالی بود بپرسین!
موفق باشین

ممنونم،اما نميدونم چطوري از بيمه و كمك غذايي استفاده كنم،راستي اگه بچه ها يا خودمون مريض بشيم بايد چكار كنيم،وچقدر طول ميكشه تاssn و گرين كارتمون بياد؟
case number :19xx -ابوظبي- ٤ نفر -مصاحبه :هفته سوم نوامبر-ويزا يكضرب
پاسخ
تشکر کنندگان: soli asali ، msar ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان