کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اورنج کانتی، ایالت کالیفرنیا
سلام دوستان کسی ار مدارس ابتدایی مخصوص مهاجرین در اورنج کانتی اطلاعات یا سورسی داره بزاره پسر من 9 سالشه دنبال مدرسه هستم براش
كيس نامبر : 4K     تعداد :٣ نفر      مصاحبه :  4FEB -ABU      وضعيت : AP    آپها : 9 فوریه ، 20 آوریل، ( آپ 13 jul , Jun‎  بخاطر ایمیل) ، آپ دوخطي نفر دوم jul 27 و آپ هر سه كيس در 28 jul      كليير : یک آگوست       دريافت ویزا:16 آگوست         ورود به امريكا : 19 ژانویه2017        دریافت گرین کارت:  (14 فوریه)
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-14 ساعت 05:59)Mohammad5 نوشته:  اجاره هایی که من ذکر کردم برای شهر ارواین است و اگه در اطراف منزل بگیرید میتونید کمتر بپردازید من خودم در ارواین حدود 2200 دلار برای یک آپارتمان 110 متری میپردازم
امیر خان کاملا درست گفتند اینجا بدون ماشین نمیشه زندگی کرد برای راننده های تازه گواهینامه گرفته بیمه اتومبیل گروون تموم میشه البته به نوع اتومبیل هم بستگی داره
در مورد بیمه درمانی برای یک خانواده سه نفری اگه بخواهید خودتون بیمه درمانی بخرید یرای پیش پا افتاده ترین بیمه باید ماهی حدودا 500 دلار بپردازید این بیمه پوشش زیادی نداره وفقط برای موارد اضطراری کاربرد داره
در کل بسیار شهر خوبیه خیلی امنه ولی پیدا کردن کار کمی مشکله بیشتر صنایع در این اطراف صنایع پزشکر و ایرو اسپیس هستند و یا وابسته به این صنایعند

سلام
میشه درخصوص بیمه بیشتر توضیح بدید؟ کسایی که با لاتاری میرن تا قبل از گرفتن گرین کارت و بعدش شرایطش چطوره؟
?قبولی2013 :
2013AS30XX -مصاحبه مارچ و جون  2 مرحله در آنکارا - برگه صورتی گرفتم وکلیرنس شدم.کلیر در sep -عدم دریافت ویزا بدلیل تکمیل ظرفیت

?قبولی2016 :
2016AS33XX-تاریخ رویت قبولی : 2016-MAY Sad
کیس قبولی هر دو بار همسرم -تعداد نفرات 3 نفر
ارسال فرم 21-MAY-2016
نامه دوم 21-JUN-2016
مصاحبه 1 آگوست آنکارا
خانم و بچه مون ویزا یک ضرب و من  آپ خوردم
آپدیتهای من:
?آپدیتها : 2 ,3 ,11آگوست
11 آگوست دوخطی
17 آگوست OR
18 آگوست ایمیل کلیری
19 آگوست تحویل پاس به پست
22-23 آگوست
24 آگوست ایشود

هزینه ها تا اینجا حدودا 15میلیون
ورود به امریکا :8 اکتبر .ارواین
آرزوی اخذ ویزا برای همه ی برندگان لاتاری
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام، من چند سالی هست که در ارنج کانتی کار و زندگی میکنم، اگه کسی سوالی داره شاید بتونم راهنمایی یا کمکی بکنم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-30 ساعت 11:49)atasaleh2015@gmail.com نوشته:  سلام، من چند سالی هست که در ارنج کانتی کار و زندگی میکنم، اگه کسی سوالی داره شاید بتونم راهنمایی یا کمکی بکنم

سلام
ممنون میشم راجع به این موارد اطلاعاتی بدین
اجاره خونه یک خوابه یا استودیو
هزینه های زندگی نسبت به شهر لس آنجلس
کالج و دانشگاه
?شماره کیس: 2017AS61XX
?تاریخ رویت قبولی:10 ‎MAY
??تعداد افراد:1
?کنسولگری:ابوظبی
?تاریخ ارسال فرم:MAY 19
?کارنت شدن کیس:
?تاریخ دریافت نامه دوم:
?تاریخ مصاحبه:
?نتیجه:
✈️مقصد:

پاسخ
تشکر کنندگان: sahar2016 ، pishtaz611
سلام دوستان ما حدود 4 هفته است که وارد اورنج کانتی کالیفرنیا شدیم فکر کردم از تجربیاتم بنویسم که شاید به درد بقیه بخوره ما به فرودگاه lax وارد شدیم 4 نفر بودیم با 12 تا چمدون به لطف افرر پرواز قطری و 4 تا کریون اولین نگرانی حمل ونقل وسایل به هتلمون در Laguna hills بود با خروج از فرودگاه دم در خروجی ایستگاه وننهای 8 نفره شاتل بود ما و وسایل و 4 نفر دیگه و بارهاشون به راحتی جا شدیم تو یه ماشین همه را به ترتیب مسیر پیاده کرد ما را هم به هتل برد و برای مسافت حدود 90 دقیقه نفری 20 دلار گرفت نقدا نه کردیت لازم بود نه چیز دیگه ای در ضمن تو فرودگاه هم اصلا وسایلمون را نگاه هم نکردن فقط تو مسیر خروج غیر از اسکن ایکس ری یه سگ هم بو میکرد بعد از ورود و رفع خستگی شبانه صبح فردا اولین اقدام گرفتن سیم کارت بود که به ما توصیه شده بود به هیچ عنوان از فرودگاه نگیریم به نمایندگی t مبایل نزدیک هتل رفتیم از روی گوگل پیدا کردیم والبته یکی از اقوام راهنمای اصلی ما بود و یه پکیج 4 نفره با 6 گبگ دانلود ماهانه برای هر سیم کارت خریدیم به 120 دلار سیم کارتها توی گوشی های خودمون فعال شد بعد به بانک ولز فارگو تو خیابون بیرچ رفتیم که با ارایه پاسپورتمون صفحه اول را به عنوان یه id و صفحه ویزا را به عنوان یه id دیگه قبول کرد و برای هممون بلافاصله حساب سیوینگ و چکینگ باز کرد و همون موقع یه کارت بانک چکینگ موقت برای هممون صادر شد البته این تجربه فامیل ما بود که میدونست این شعبه از بانک اینکار را می کنه نمیدونم بقیه شعب هم انجام میدادن یا نه بعد برای رنت ماشین ما را به رنت ماشین های اطراف فرودگاه جان وین توی ایرواین بردن و با همون گواهینامه بین المللی بهمون ماشین رنت دادن ولی مشکل این بود که کارت موقت های بانکی مون روش اسممون نبود و قبول نکرد بنابراین پولش را از کارت فامیلمون کشید و ما همون موقع نقدا باهاش حساب کردیم خود رنت ماشینیه نقد قبول نمی کرد برای هفت روز با بیمه کامل 400 دلار رنت کردیم. بعد با ماشین خودمون رفتیم فروشگاه کاسکو و یه کارت عضویت فروشگاه کاسکو هم به قیمت 100 دلار گرفتیم تا همه خریدهای خوراکی اولیه برای چند روز هتل یعنی میوه و تنقلات و... رو به قیمت مناسب از کاسکو انجام بدیم و این اولین روز ورود بود که به لطف راهنمایی های فامیل خوبمون و با همراهی ایشون به سرعت امکانات اولیه فراهم شد بقیه اش را یه نوبت دیگه براتون مینویسم
نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
پاسخ
تشکر کنندگان: Moody ، شاپرک ، gol1 ، Siamak ، hosseinkht ، amin arefi ، copol ، pishtaz611 ، shadi79 ، y.n ، kids ، alishnasa ، Ashkan3832 ، AbbasHTC ، saba1100
سلام دوستان.کسی یه اتاق یا بیسمنت برای یه خانم برای یه مدت سه یا چهار ماه توی مناطق خوب و امن سراغ داره؟فوری می خوام.
پاسخ
تشکر کنندگان:
ببخشيد ميشه درباره مدارس توضيح بديد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان ما حدود یک هفته است به شهر ایرواین اومدیم ، ۳ ماه در لس انجلس زندگی می کردیم ، ما یه خانواده ۳ نفره هستیم و کسی رو در ایرواین نداریم مشتاق آشنایی با دوستان جدید هستیم ، اگر کسی در ایرواین ساکن هست لطفا پیغام خصوصی بگذارید.
همه از زیبایی و سکوت ایرواین تعریف کردن ولی متاسفانه ما توی مجتمعی که هستیم اصلا ایرانی ندیدیم هنوز
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان
من با خانواده دارم ميام ايرواين براى يك ماه ديگه، اگه دوستان كسى درباره كالجهاى انجا اطلاعاتى داره ممنون ميشم من را راهنماى بكنه.
اين كالجها چطور هستند؟ ممنون
‎Santiago canyon college & Irvine valley college & orange cost college & saddleback & heritage college
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به همه دوستان
من با خانواده دارم ميام ايرواين براى يك ماه ديگه، اگه دوستان كسى درباره كالجهاى انجا اطلاعاتى داره ممنون ميشم من را راهنماى بكنه.
اين كالجها چطور هستند؟ ممنون
‎Santiago canyon college & Irvine valley college & orange cost college & saddleback & heritage college
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-08-12 ساعت 23:37)Mohammad5 نوشته:  من ااز سال 2009 دارم توی ارواین زندگی و کار میکنم دوستان اگه سوالی دارید در حد توان میتونم جواب بدم

سلام دوست عزیز نمیدونم هنوزم تو ایرواین زندگی میکنید یا نه؟ من یه سری اطلاعات کاملی از شهر ایرواین برای زندگی میخوام از قبیل کار، درآمد، اجاره آپارتمان یا خونه، آب و هواو امکانات زندگی برای یه خانواده 3 نفره. لطفا تا اون جا که براتون مقدوره کامل و جامع توضیح بفرمایید. در ضمن من پنجاه سالمه، کارهای جنرال زیاد بلدم ولی تخصصم فروش املاکه و فوق لیسانس روان شناسی دارم . سبز و پایدار باشید.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام بچه ها یک ماشین لاکچری برای شش ماه برای اجاره موجود هست ،چون شش ماه ارواین نیستم ،اگر کسی تمایل داشت پیام بده تلفن من ۹۴۹۵۰۱۲۴۳۳ هست
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-12-17 ساعت 10:17)kiana11 نوشته:  سلام بچه ها یک ماشین  لاکچری برای شش ماه برای اجاره موجود هست ،چون شش ماه ارواین نیستم ،اگر کسی تمایل داشت پیام بده تلفن من ۹۴۹۵۰۱۲۴۳۳ هست

دوست عزیز میشه مشخصات و مدل ماشین و قیمت لطف کنید.
همیشه دلتنگ پدر ومادر.....
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام .من برای ماه مارچ و احتمالا ماه اوریل نیاز به یک اتاق برای اجاره دارم در منطقه اورنج کانتی ترجیحا شهر های ایرواین-لیک فارست و میشن ویهو (چون در سفرهای قبلیم در این شهر ها ساکن بودم و بیشتر اشنایانم در این منطقه هستند ).خانوم هستم و تنها سفر میکنم .ممنون میشم پیام خصوصی بدید.
**2013AS022ایروان1نفر مصاحبه دسامبر ویزا:دو روز بعد از مصاحبه سفرنامه اولین سفر بهار2013
پاسخ
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﺳﻮاﻻﺕ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺭاﻧﻨﺪﮔﻲ ﻛﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴﺎ ﺳﺎﻝ 2015 ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﺭﻭ ﺩاﺭﻩ ﻣﻦ اﺭﻭاﻳﻦ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﺳﻮاﻟﻬﺎﻱ راﻧﻨﺪﮔﻲ ﻗﺪﻳﻤﻲ ﺭﻭ ﺩاﺭﻡ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان