کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اورنج کانتی، ایالت کالیفرنیا
(2017-02-07 ساعت 02:34)Kf123 نوشته:  ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﺳﻮاﻻﺕ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺭاﻧﻨﺪﮔﻲ ﻛﺎﻟﻴﻔﺮﻧﻴﺎ ﺳﺎﻝ 2015 ﺑﻪ ﺑﻌﺪ ﺭﻭ ﺩاﺭﻩ ﻣﻦ اﺭﻭاﻳﻦ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﻣﻴﻜﻨﻢ ﺗﻤﺎﻡ ﺳﻮاﻟﻬﺎﻱ راﻧﻨﺪﮔﻲ ﻗﺪﻳﻤﻲ ﺭﻭ ﺩاﺭﻡ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﻴﺸﻢ اﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ

salam, man soalate 2016 ro daram, emailetoon ro befrestid pdf ro baraton mifrestam
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2015-04-05 ساعت 19:08)دختر پارس نوشته:  سلام.من خانمی متاهل هستم.که بنابر دلایلی مجبورم مدتی رو بدون حضور همسرم همراه دختر 7 سالم به آمریکا -ترجیحا محدوده اورنج کانتی یا لس انجلس-- بیام.
کسی اگر تمایل به همسفر شدن و همخانه شدن داشت پیغام خصوصی بگذاره لطفا

سلام Rolleyes شما خونه پيدا كرديد؟
پاسخ
سلام به دوستان برای کسب اطلاعات از اقدامات پیش رو و بررسی ایالت کالیفرنیا و اطلاع از اخبار و تجربیات میتوانید در کانال مربوط به اون و یا گروههای مرتبط عضو بشید
‎https://t.me/CaliforniaChannel
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، اميد٩٤٤٠
سلام من می خوام برا دانشگاههای اورنج کانتی اپلای کنم کسی در مورد زندگی دانشجویی تجربه داره ممنون میشم راهنمایم کنید.
پاسخ
(2014-04-21 ساعت 10:29)Persischer نوشته:  ویزا یه ضرب،
خانواده همراه،
ساکن بهترین جا،
ماشین از روز دوم زیرپا
بزنم به تخته...

افسردگی از روز پنجم...؟؟؟
---------
برای خالی نبودن عریضه بگم، بلیط اتوبوس برای ۴ نفرگرونتر از بنزین ماشین درمیاد.
(2014-04-21 ساعت 06:50)navid1054 نوشته:  سلام دوستان،من و همسر و دو پسر كوچكم ٥روزه كه به ايرواين كاليفرنيا اومديم،چند تا سوال داشتم ممنون ميشم جواب بديد،اول
یه کنجکاوی داشتم اول اینکه بالاخره بعد از چند سال اقامت ایا ارزش رفتن داشت
دوم اینکه بالاخره اونجا از لحاظ امنیت - درآمد - اجتماعی چقدر نظر شما رو جلب کرده
سوم حداقل درآمد که بتونیم بدون نیاز به خرج کردن از جیب نمیریم چقدره
چهارم علاوه بر خودم برای خانمم که لیسانس پرستاری و فوق لیسانس تربیت بدنیه چه نوع مشاغلی برای اول کار میشه پیدا کرد؟
پاسخ
سلام.کسی از دوستان طی یک ماه آینده میاد ایران.اگه آره لطفا به بنده اطلاع بدید.ممنون
شماره کیس:**39/ تاریخ مصاحبه:25 مارچ/ محل مصاحبه: ابوظبی/ تعداد نفرات کیس:2 نفر/ وضعیت: همسرم(کیس اصلی) یک ضرب،من در انتظار کلیر/آپدیت ها: 30مارچ،17 اپریل، 5 جولای (کیس اصلی در جواب ایمیل)، 15 جولای(کیس اصلی)، 24 جولای (فقط کیس دوم)،26 جولای (کل کیس)، 27 جولای، کلیر 27 جولای
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-10 ساعت 11:59)farsan نوشته:  سلام خواستم بدونم یه سوئیت توی ارواين اجاره ش ماهی چنده؟

$1500 یک چیز مناسب میتونی رنت کنی. ولی اگر یک چیز عالی بخوای برو بالاتر.
ساکن آمریکا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
یکی از دوستان بنده که ساکن ارواین هستن خونه دو خوابه شون رو برای دو ماه اجاره میدن
alireza.r444@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
آپارتماني يك خوابه در Aliso Viejo ,موقعيت مكاني خوب، به مدت يكماه اجاره داده مي شود .
sh_mm10@yahoo.com
کیس نامبر: 2015AS3XXX/سفارت:ابوظبی/ ارسال فرم ها: 24 می/دريافت نامه دوم : Oct 23 2014/ مصاحبه :نیمه دوم دسامبر/ کلیرنس:2 آوریل سفرنامه ابوظبی: قسمت اول قسمت دوم / آپدیت: 19 دسامبر2014، 1فوریه، 29مارس،2 آوریل/ورود Jun 6,2015/امدن سوشال July6/رسید گرین کارت July 15
آرزوی سلامتی و بهترینها برای ایرانیان عزیزSmile
پاسخ
تشکر کنندگان:
تقریبا ارواین بهترین شهری ست که برای ما ساخته اند درسته هزینه هاش بالاس مخصوصا هزینه اجاره خونه ها اما هواش عالیه نزدیک اقیانوسه و ایونت های خوب ایرونی هم توش فراوونه لس انجلس هم بدترین جایی ست که هرگز دوست ندارم اونجاها کارم بیفته ترافیک سنگین و هزینه های الکی بالا
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
اگر کسی آپارتمان برای اجاره کوتاه مدت در اورنج کانتی داره میشه پیغام بدید لطفا
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان بنظر شما يك زندگي دانشجويي و معمولي در ايرواين حدودا ماهي چقدر هزينه داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان عزیز ساکن ارواین امکان داره در مورد مناطق مختلف ارواین جهت زندگی توضیحاتی بدن و اینکه کدوم مناطق ارواین جهت زندگی مناسبتر هستش ؟
با سپاس
کیس نامبر : **2015AS57**مصاحبه : JUNE 25 ابوظبی
دو نفر یکضرب - خودم کلیرنس**اپدیتها : 4 جولای و 22 جولایمقصد : ایالت DELAWARE - نیوآرک** آپ کلیر: 22 جولای شبدریافت ایمیل ویزا : 23 جولای تحویل پاس به سفارت: 27 جولای**دریافت ویزا :  30جولای.ورود به امریکا : 9 دسامبر 2015**فرودگاه : واشنگتن دی سی.افتتاح حساب بانکی : 11 دسامبر** درخواست پاس سفید :12دسامبر**  انگشت نگاری : 6 ژانویه 2016.دریافت سوشیال نامبر : 17 دسامبر**دریافت گرین کارتها : 4 فوریه 2016 دریافت پاس سفید : 2016/April/1 ....ورود مجدد March /19/2018 دالاس تگزاس
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام و وقت بخير ، دوستان ما براي ٨ اكتبر مياييم امريكا و يك سوييت كوچيك مناسب براي سه نفر و قيمت مناسب براي مدت يك ماه احتياج داريم اگر كسي موردي سراغ داشت كه بشه هماهنگ كنيم و پرداخت رو اونجا انجام بديم لطفا اطلاع بديد
خانواده سه نفره برنده لاتاری 2017
برنده اصلی آقا با کیس نامبر.  25xx
سربازی: ارتش
مدرک: دیپلم برق
شغل: آزاد
رویت نامه قبولی: می  3
ارسال فرمds260: می 26
نامه دعوت به مصاحبه: 20 سپتامبر
رجیستر کردن در سایت سفارت: 15 اکتبر
تاریخ مصاحبه: 13نوامبر
نتیجه مصاحبه  ap.
دريافت ايميل كليري ٢٣ مي
تاريخ ايشود :٦جون
دريافت پاسپورت و ويزا : ٨ جون
پاسخ
تشکر کنندگان: maka2
با سلام خدمت دوستان
من برای 2 اکتبر میام لس آنجلس اگه کسی دنبال هم خونه در اورنج کانتی یا لس آنجلس هست ممنون میشم اطلاع بده.
کیس: ‎2017AS73XX‎
تعداد اعضاء ‎: 1‎ نفر
تاریخ مشاهده نتیجه:2016 ,16 Jun‎
تاریخ ارسال فرم: 2016,July ‎4  
تاریخ نامه دوم: 2017,‎April 24
محل مصاحبه: ارمنستان 
تاریخ مصاحبه  June 27
نتیجه:AP
ایشود 11 آگوست
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان