کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2013-07-14 ساعت 10:12)mechanicalengineer نوشته:  مرسی حتما منتظریم ببینم چطور میشه نتیجش وممنون میشم از اگه مارو هممطلع کنید !
بنظرتون با توجه به اینکه من هنوز مصاحبم فیکس نشده ومنم همین مشکل شمارو برای زمان موندن بیشتر در ایران دارم بهتر نیست که تاریخ مصاحبمو عقب بندازم ؟ نظرتون شچیه بجای اون پروسه مدیکال ؟
خیر اصلا پیشنهاد نمیکنم الان زمان مصاحبتون را عقب بندازید
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، maryam_a
(2013-07-05 ساعت 16:37)گل نهال نوشته:  
(2013-07-05 ساعت 15:59)kambiz12 نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 13:10)گل نهال نوشته:  امروز هم در خدمت خانم دكتر انوش بوديم و چه زن مهربون و خوبي بود، اصلاً نگران انگليسيش نباشيد، كلمات رو فارسي هم بلده و هيچ مشكلي نخواهيد داشت

خب ما هم که دیروز اونجا بودیم . آره دکتر انوش خیلی واضح انگلیسی صحبت می کنه و نام بیماریها را به فارسی بلده .

ما هم همون ديروز بوديم
چه ساعتي اونجا بوديد شما؟

ما حدود 11 اونجا بودیم. ضمنا بابت تاخیر در ارسال پاسخ متاسفم چون اونجا دسترسی همزمان به اینترنت و پسوردم رو نداشتم.
c/n:2013AS97##، تاریخ رویت قبولی: آبان 91 ، تاریخ ارسال فرمها: اسفند 91 ، 2نفر، تاريخ كارنت شدن:10مي، نامه دوم:17می، مصاحبه: ایروان 10 جولاي. كليرنس: 8 آگوست. دريافت ويزا: 16 آگوست Smile مقصد واشنگتن.
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، maryam_a
(2013-07-15 ساعت 01:09)kambiz12 نوشته:  
(2013-07-04 ساعت 13:10)گل نهال نوشته:  امروز هم در خدمت خانم دكتر انوش بوديم و چه زن مهربون و خوبي بود، اصلاً نگران انگليسيش نباشيد، كلمات رو فارسي هم بلده و هيچ مشكلي نخواهيد داشت

خب ما هم که دیروز اونجا بودیم . آره دکتر انوش خیلی واضح انگلیسی صحبت می کنه و نام بیماریها را به فارسی بلده .

ما هم همون ديروز بوديم

ما حدود 11 اونجا بودیم. ضمنا بابت تاخیر در ارسال پاسخ متاسفم چون اونجا دسترسی همزمان به اینترنت و پسوردم رو نداشتم.
ما ١١:٣٠ رسيديم، يه خانم و آقاي مسن و يه پسر جوان داخل اتاق دكتر بودن و ما بيرون وايساديم تا بيان بيرون، نكنه شماها بودين داخل؟
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، maryam_a
(2013-07-14 ساعت 23:27)mohammad fazli نوشته:  
(2013-07-14 ساعت 10:12)mechanicalengineer نوشته:  مرسی حتما منتظریم ببینم چطور میشه نتیجش وممنون میشم از اگه مارو هممطلع کنید !
بنظرتون با توجه به اینکه من هنوز مصاحبم فیکس نشده ومنم همین مشکل شمارو برای زمان موندن بیشتر در ایران دارم بهتر نیست که تاریخ مصاحبمو عقب بندازم ؟ نظرتون شچیه بجای اون پروسه مدیکال ؟
خیر اصلا پیشنهاد نمیکنم الان زمان مصاحبتون را عقب بندازید

یعنی وقتی تاریخ مصاحبرو گرفتم اونوقت اقدام کنم ؟
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان:
سلام دوستان : من اگه سه شنبه روز مصاحبه ام باشه ،، 9 صبح روز 5 شنبه برسیم آنکارا و همان روز 11.30وقت دکتر بگیرم ممکنه؟؟/ میرسیم ؟ یا برای جمعه اش وقت بگیرم؟ ضمنا تو شایت اونگان برا هر نفر جداگانه وقت بگیرم یا یه وقت برا سه نفر ؟؟؟کمممممممممممممک
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، maryam_a
(2013-07-15 ساعت 15:00)n51 نوشته:  سلام دوستان : من اگه سه شنبه روز مصاحبه ام باشه ،، 9 صبح روز 5 شنبه برسیم آنکارا و همان روز 11.30وقت دکتر بگیرم ممکنه؟؟/ میرسیم ؟ یا برای جمعه اش وقت بگیرم؟ ضمنا تو شایت اونگان برا هر نفر جداگانه وقت بگیرم یا یه وقت برا سه نفر ؟؟؟کمممممممممممممک

خب جمعه وقت دكتر بگيريد كه ٢شنبه جوابشو بگيريد و ٣شنبه هم به مصاحبه بريد كه اگه پروازتوت تأخير داشت استرس نداشته باشيد
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: n51 ، Soap McTavish ، maryam_a
(2013-07-15 ساعت 15:23)گل نهال نوشته:  
(2013-07-15 ساعت 15:00)n51 نوشته:  سلام دوستان : من اگه سه شنبه روز مصاحبه ام باشه ،، 9 صبح روز 5 شنبه برسیم آنکارا و همان روز 11.30وقت دکتر بگیرم ممکنه؟؟/ میرسیم ؟ یا برای جمعه اش وقت بگیرم؟ ضمنا تو شایت اونگان برا هر نفر جداگانه وقت بگیرم یا یه وقت برا سه نفر ؟؟؟کمممممممممممممک

خب جمعه وقت دكتر بگيريد كه ٢شنبه جوابشو بگيريد و ٣شنبه هم به مصاحبه بريد كه اگه پروازتوت تأخير داشت استرس نداشته باشيد
براي هر نفر وقت جداگانه بگيريد
2013AS89$$ آنكارا٢نفرمصاحبه:w3جولاي برگه صورتي،CV+٩سؤالي
ديدگاه هاي آرش در مورد آمريكا
كلير: ١٧سپتامبر،،صادر شدن ويزا:١٩سپتامبر،مقصد: west hills,CA ورودبه آمريكا: ٢٦نووامبر، دريافت گرين كارد:١٣ژانويه
تشکر کنندگان: گل نهال ، shaso ، maryam_a ، n51
شما اگه ظهر برسید دکتر ، معمولا از شما ازمایش خون و عکس گرفته میشه و بهتون میگن برید بعدازظهر همان روز مجددا برای ویزیت دکتر تشریف بیارید مطب. نگران نباش من نوبت دوم مدیکالم ساعت 11.30 رسیدم عکس و ازمایش دادم بعد دوباره ساعت 3 رفتم مطب و ویزیت شدم
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: shaso ، گل نهال ، maryam_a ، n51
(2013-07-15 ساعت 01:11)گل نهال نوشته:  

ما هم همون ديروز بوديم

ما ١١:٣٠ رسيديم، يه خانم و آقاي مسن و يه پسر جوان داخل اتاق دكتر بودن و ما بيرون وايساديم تا بيان بيرون، نكنه شماها بودين داخل؟

اون خانم و آقای مسن، مادر و پدر من و اون پسر جوانSmile هم من بودم !
c/n:2013AS97##، تاریخ رویت قبولی: آبان 91 ، تاریخ ارسال فرمها: اسفند 91 ، 2نفر، تاريخ كارنت شدن:10مي، نامه دوم:17می، مصاحبه: ایروان 10 جولاي. كليرنس: 8 آگوست. دريافت ويزا: 16 آگوست Smile مقصد واشنگتن.
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish
(2013-07-16 ساعت 13:20)kambiz12 نوشته:  
(2013-07-15 ساعت 01:09)kambiz12 نوشته:  ما حدود 11 اونجا بودیم. ضمنا بابت تاخیر در ارسال پاسخ متاسفم چون اونجا دسترسی همزمان به اینترنت و پسوردم رو نداشتم.

من و همسرم بلافاصله بعد از شما رفتيم داخل واسه گرفتن جواب آزمايشاتمون و يه خانواده رشتي هم كنار ما بيرون وايساده بودن كه قرار بود بعد از ما واسه معاينات برن پيش دكتر، مصاحبه ما ٢شنبه بود، فكر كنم شما ٣شنبه بوديد، چي شدمصاحبه تون؟
تشکر کنندگان: kambiz12
اقا يكي من را راهنمايي بكنه من هرچي به دكتر كريستين و أنوش زنگ ميزنم جوابمو نميدن من بايد چيكار كنم ..؟؟؟؟ كي بأيد زنگ بزنم و چه ساعتي ...؟؟؟
تشکر کنندگان: amiz.abdollah
(2013-07-16 ساعت 16:10)Pity نوشته:  اقا يكي من را راهنمايي بكنه من هرچي به دكتر كريستين و أنوش زنگ ميزنم جوابمو نميدن من بايد چيكار كنم ..؟؟؟؟ كي بأيد زنگ بزنم و چه ساعتي ...؟؟؟

چرا زنگ ميزنين؟؟!! خب ايميل بديد، خيلي سريع هر دو شون جواب ميدن
تشکر کنندگان: amiz.abdollah
(2013-07-16 ساعت 13:25)گل نهال نوشته:  
(2013-07-16 ساعت 13:20)kambiz12 نوشته:  

من و همسرم بلافاصله بعد از شما رفتيم داخل واسه گرفتن جواب آزمايشاتمون و يه خانواده رشتي هم كنار ما بيرون وايساده بودن كه قرار بود بعد از ما واسه معاينات برن پيش دكتر، مصاحبه ما ٢شنبه بود، فكر كنم شما ٣شنبه بوديد، چي شدمصاحبه تون؟

معاینه OK بود و مصاحبه هم که کارت آبی !
تشکر کنندگان: گل نهال
سلام دوستان
من دوشنبه 21 مرداد در ابوظبی نوبت مصاحبه دارم .
میخاستم بپرسم ازمایشات پزشکی و واکسیناسیون را چند روز قبلش باید انجام بدم و کجا باید برم انجام بدم و چجوری باید وقت بگیرم ؟ چون هیچ تجربه ای ندارم خواهشا دوستان کمکم کنید
تشکر کنندگان:
(2013-07-17 ساعت 11:55)diamondmili نوشته:  سلام دوستان
من دوشنبه 21 مرداد در ابوظبی نوبت مصاحبه دارم .
میخاستم بپرسم ازمایشات پزشکی و واکسیناسیون را چند روز قبلش باید انجام بدم و کجا باید برم انجام بدم و چجوری باید وقت بگیرم ؟ چون هیچ تجربه ای ندارم خواهشا دوستان کمکم کنید
واكسنهاتونو بريد انستيتو پاستور هرچه زودتر بزنيد
تشکر کنندگان: diamondmili ، Soap McTavish ، amiz.abdollah

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان