کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2013-07-19 ساعت 23:53)Nikita نوشته:  من 6 شهریور وقت مصاحبه دارم هنوز وقت دکتر نگرفتم
به چه سایت ویا آدرسی باید مراجعه کنم ؟؟؟؟

و برای سفارت در آنکارا چه فرمهایی را اید پر کنم واز کجا باید تهیه کنم ؟؟؟

'Nikita' عزیز! لطفا امضات رو تکمیل کن که بتونیم از تجربیات همه دوستان استفاده کنیم .
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: Soap McTavish
salam mikhastam bedonam che vaksanhaeei mizanim?hazineye azmayeshat cheghadr mishe?mitonam inja vaksanaro bezanam
تشکر کنندگان:
(2013-07-23 ساعت 08:39)dybbuk_80 نوشته:  salam mikhastam bedonam che vaksanhaeei mizanim?hazineye azmayeshat cheghadr mishe?mitonam inja vaksanaro bezanam

دوست من لطفا فارسی تایپ کنین Smile که جزو مقرارت سایت هستش ...
جوابتون رو توی تاپیک واکسیناسیون دادم Smile
2013AS88XX ♪ مصاحبه:جون ♪ یکضرب کنسولگری ایروان مقصد:CA♪ سفرنامه
♪ دلم مي خواهـد خانه اي داشته باشم پُـر دوست ... ♪
تشکر کنندگان: zavosh ، گل نهال ، amir82 ، man.u65a
دوستان من 13 شهریور آنکارا مصاحبه دارم اگه هم سفر هست بگه تا هماهنگ کنیم.
تشکر کنندگان:
من 6 شهریور وقت مصاحبه دارم هنوز وقت دکتر نگرفتم
چون نوشته بود 4 روز کاری طول میکشه جواب بدن در صورتی که شنیده بودم 2 روز برای جواب طول میکشه؟؟؟؟

و مورد دیگه اینکه تو یکی از گزینه ها نوشته بود اگر medical examination قبلا داشتید که مربوط به ویزاتون بوده بگید که من دقیقا متوجه این موضوع نشدم که منظورشون همون واکسیناسیون که تو تهران انجام دادیم یا چیز دیگه ایه ؟؟؟؟؟؟؟؟

2.سئوال دیگه ام اینه که اگر زبان انگلیسیمون ضعیف باشه کسی هست که کمکمون کنه یا نه ؟؟؟؟؟

3.برای سفارت چه فرمهایی رو باید پر کنیم و از کجا بگیریم ؟؟؟؟؟

خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:
(2013-07-25 ساعت 00:26)Roznaz نوشته:  من 6 شهریور وقت مصاحبه دارم هنوز وقت دکتر نگرفتم
چون نوشته بود 4 روز کاری طول میکشه جواب بدن در صورتی که شنیده بودم 2 روز برای جواب طول میکشه؟؟؟؟

و مورد دیگه اینکه تو یکی از گزینه ها نوشته بود اگر medical examination قبلا داشتید که مربوط به ویزاتون بوده بگید که من دقیقا متوجه این موضوع نشدم که منظورشون همون واکسیناسیون که تو تهران انجام دادیم یا چیز دیگه ایه ؟؟؟؟؟؟؟؟

2.سئوال دیگه ام اینه که اگر زبان انگلیسیمون ضعیف باشه کسی هست که کمکمون کنه یا نه ؟؟؟؟؟

3.برای سفارت چه فرمهایی رو باید پر کنیم و از کجا بگیریم ؟؟؟؟؟

خیلی ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز
1- برای بزرگسالان 2 روز کاری کافی است . 4 روز برای سنین 2 تا 15 سال است
2- بله مربوط به واکسن هایی هست که داخل ایران می زنید باید کارت واکسیناسیون رو که از پاستور گرفتید ببرید و نشون بدید
3-برای زبان انگلیسی هم اگر ترکیه تشریف می برید مشکلی نخواهید داشت چون دکتر به زبان فارسی هم می تواند صحبت کند اما منشی ها انگلیسی هست که شما اگر هیچی هم ندانید مشکلی نیست متوجه منظور میشید در ضمن اونجا به قدر کافی ایرانی هست که اگر لازم داشتید کمک کنند . نگران این موضوع نباشید
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
تشکر کنندگان: گل نهال ، Roznaz ، shani89
من medical examination زدم no!!! حالا چیکار کنمممممم؟؟؟؟؟؟؟
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
تشکر کنندگان:
بچه ها پزشک معنبر سفارت ابوظبی همین دکتر شوکلا داخل بیمارستان Nmc هستش ؟ اخه تو سایت سفارت ابوظبی اسمش نیست بین بقیه پزشکان
اگه میشه یه راهنماییم بکنید چون تو شک افتادم
البته تو سفر نامه ها خوندم دکتر همینه فقط میخواستم مطمئن شم
کیس نامبر 2013as000100xx...........ارسال فرمها May 15 ...تاريخ كارنت شدن:10June
سفارت ابوظبی ...........تاریخ مصاحبه هفته سوم آگوست ...
تعداد افراد کیس 4 نفر Big GrinCool
تشکر کنندگان:
منم راهنمایی کنید دوستان مهاجرسرایی.
چهارشنبه 13 شهریور مصاحبه دارم یکشنبه تعطیل آخر هفتن دوشنبه هم روز جهانی کارگره که ترکیه تعطیل رسمیه. با این وجود میمونه شنبه و سه شنبه. با این تفاسیر که منم فقط خودم هستم کیسم تک نفریه کی از دکتر وقت بگیرم بهتره؟ البته اینم بگم که سری دوم واکسنها را هم باید اونجا بزنم. سری اول که اینجا زدم بدنم به واکسن دیفتری کزاز نساخت 48 ساعت تب شدید داشتم. خواستم نظر دوستانم بدونم استفاده ای کرده باشم.
تشکر کنندگان:
(2013-07-27 ساعت 01:46)meysam1986 نوشته:  منم راهنمایی کنید دوستان مهاجرسرایی.
چهارشنبه 13 شهریور مصاحبه دارم یکشنبه تعطیل آخر هفتن دوشنبه هم روز جهانی کارگره که ترکیه تعطیل رسمیه. با این وجود میمونه شنبه و سه شنبه. با این تفاسیر که منم فقط خودم هستم کیسم تک نفریه کی از دکتر وقت بگیرم بهتره؟ البته اینم بگم که سری دوم واکسنها را هم باید اونجا بزنم. سری اول که اینجا زدم بدنم به واکسن دیفتری کزاز نساخت 48 ساعت تب شدید داشتم. خواستم نظر دوستانم بدونم استفاده ای کرده باشم.
با توجه به شرايط شما و پروازهاي ايران شما بايد 5شنبه هفته قبلش يعني 7 شهريور بري اونجا و مديكال انجام بدي تا جمعه جوابت مياد و تا روز مصاحبه واسه خودت خوش بگذروني
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، shani89
من یک سوال دارم که نمی دونم تو این تاپیک بهش پاسخ دادن یا خیر. ما سفارت ایروان مصاحبه رفتیم و منشی دکتر-لوسی- بهمون گفت که عکس های رادیولوژی یک سال اعتبار دارند. تا جایی که یادمه قبل از این هم حرفش بود که مدیکال ایروان یک سال اعتبار داره. آیا کسی خودش جایی خونده یا از دکتر اونجا سوال کرده؟ چون ما می خوایم اخرای سال بریم و می خوام ببینم این مشکلی واسه مدیکالمون ایجاد نمی کنه؟
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان: shani89
(2013-07-27 ساعت 15:23)mandana12 نوشته:  من یک سوال دارم که نمی دونم تو این تاپیک بهش پاسخ دادن یا خیر. ما سفارت ایروان مصاحبه رفتیم و منشی دکتر-لوسی- بهمون گفت که عکس های رادیولوژی یک سال اعتبار دارند. تا جایی که یادمه قبل از این هم حرفش بود که مدیکال ایروان یک سال اعتبار داره. آیا کسی خودش جایی خونده یا از دکتر اونجا سوال کرده؟ چون ما می خوایم اخرای سال بریم و می خوام ببینم این مشکلی واسه مدیکالمون ایجاد نمی کنه؟

بله يكسال مديكال ارمنستان اعتبار داره و تاريخ اعتبار ويزاتون ، ٦ ماه بعد از خوردن ويزا توي پاسپورتتونه. هفته پيش هم يكي از بچه هاي ارمنستان با ايميل از دكتر كريستين پرسيده بود
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: mandana12 ، tajhizgaran ، Soap McTavish
(2013-07-27 ساعت 15:42)گل نهال نوشته:  
(2013-07-27 ساعت 15:23)mandana12 نوشته:  من یک سوال دارم که نمی دونم تو این تاپیک بهش پاسخ دادن یا خیر. ما سفارت ایروان مصاحبه رفتیم و منشی دکتر-لوسی- بهمون گفت که عکس های رادیولوژی یک سال اعتبار دارند. تا جایی که یادمه قبل از این هم حرفش بود که مدیکال ایروان یک سال اعتبار داره. آیا کسی خودش جایی خونده یا از دکتر اونجا سوال کرده؟ چون ما می خوایم اخرای سال بریم و می خوام ببینم این مشکلی واسه مدیکالمون ایجاد نمی کنه؟

بله يكسال مديكال ارمنستان اعتبار داره و تاريخ اعتبار ويزاتون ، ٦ ماه بعد از خوردن ويزا توي پاسپورتتونه. هفته پيش هم يكي از بچه هاي ارمنستان با ايميل از دكتر كريستين پرسيده بود
خیلی ممنون. چون دو به شک بودم که همه مون دوباره بریم و یک بار دیگه مدیکال بدیم یا فقط خودم برم.
شماره کیس : 2013AS000041XX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 01 می
کنسولگری: ارمنستان
تاریخ کارنت شدن کیس: 13 دسامبر
تاریخ مصاحبه: اواسط مارس
4نفر - اواخر جولای کلیر شدیم
تشکر کنندگان: گل نهال ، man.u65a ، shani89
برای من مسئله ای پیش اومده اونم اینکه دو بار وقت گرفتم بعد اونا هر دو تاشو

تایید کردن . ولی تو نامه ای که وقت رو تایید کردن گفته اگر دو تا وقت گرفته باشید برای یک نفر. هر دو تاش باطل میشه

براشون همون روز که اشتباهی دو تا وقت گرفتم ایمیل زدم که اشتباه شده من دو تا وقت در دو روز پشت سر هم گرفتم

ولی جواب نمیدن دارم از استرس میمرم کسی میتونه راهنماییم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2013-07-28 ساعت 00:48)Roznaz نوشته:  کسی میدونه هزینه سفارت و ویزیت دکتر چقدر میشه ؟

و آیا بازم باید فرم خاصی را برای سفارت در آنکارا بفرستیم یا همون قبلیا که برای KCC فرستادیم کافیه.

من 25 روز دیگه مصاحبه دارم لطفا راهنماییم کنید.

هزينه سفارت نفري ٣٣٠ و دكتر ١١٠، البته اگه واكسني نخوريد
وايه آنكارا بايد حدوداً ٢٠ روز قبل مصاحبه مدارك واسشون بفرستيد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: Roznaz ، shani89 ، Soap McTavish

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان