کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
(2013-07-17 ساعت 13:20)گل نهال نوشته:  
(2013-07-17 ساعت 11:55)diamondmili نوشته:  سلام دوستان
من دوشنبه 21 مرداد در ابوظبی نوبت مصاحبه دارم .
میخاستم بپرسم ازمایشات پزشکی و واکسیناسیون را چند روز قبلش باید انجام بدم و کجا باید برم انجام بدم و چجوری باید وقت بگیرم ؟ چون هیچ تجربه ای ندارم خواهشا دوستان کمکم کنید
واكسنهاتونو بريد انستيتو پاستور هرچه زودتر بزنيد

چه واکسن هایی هست و انستیتو پاستور کجاست ؟
تشکر کنندگان: amiz.abdollah
(2013-07-17 ساعت 17:44)diamondmili نوشته:  
میخاستم بپرسم ازمایشات پزشکی و واکسیناسیون را چند روز قبلش باید انجام بدم و کجا باید برم انجام بدم و چجوری باید وقت بگیرم ؟ چون هیچ تجربه ای ندارم خواهشا دوستان کمکم کنید

سه نوبت هپاتيت
دو نوبت td
دو نوبت mmr
انستيتو پاستور: ميدان قدس، ابتداي خيابان شريعتي، مراجعه كنيد به خانم دكتر طاهرنژاد بخش واكسيناسيون
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: diamondmili ، Soap McTavish ، amiz.abdollah
(2013-07-17 ساعت 18:19)گل نهال نوشته:  

سه نوبت هپاتيت
دو نوبت td
دو نوبت mmr
انستيتو پاستور: ميدان قدس، ابتداي خيابان شريعتي، مراجعه كنيد به خانم دكتر طاهرنژاد بخش واكسيناسيون

اونوقت اگه الان برم وقت هست بزنن؟ هپاتیتو زدم و بقیه رو نهSadSadSad
(2013-07-17 ساعت 18:29)diamondmili نوشته:  

سه نوبت هپاتيت
دو نوبت td
دو نوبت mmr

هپاتيت كه ٣ نوبته، بقيه اش هم ميتونيد نوبت اولهاشو بزنيد و كارت زرد بين الملل را بگيريد، حتماً فردا صبح زود بريد اونجا، چون ٥شنبه ها فكر كنم تا ١١ هستن
براي اطلاعات بيشتر هم تاپيك واكسيناسيون و آزمايشات پزشكي را مطالعه بفرماييد
شما چطوري از ٢٠١٠ عضويد و هنوز از واكسيناسيونتون نميدونيد
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: diamondmili ، Soap McTavish ، amiz.abdollah
(2013-07-17 ساعت 18:31)گل نهال نوشته:  
(2013-07-17 ساعت 18:29)diamondmili نوشته:  
(2013-07-17 ساعت 13:20)گل نهال نوشته:  واكسنهاتونو بريد انستيتو پاستور هرچه زودتر بزنيد

سه نوبت هپاتيت
دو نوبت td
دو نوبت mmr

هپاتيت كه ٣ نوبته، بقيه اش هم ميتونيد نوبت اولهاشو بزنيد و كارت زرد بين الملل را بگيريد، حتماً فردا صبح زود بريد اونجا، چون ٥شنبه ها فكر كنم تا ١١ هستن
براي اطلاعات بيشتر هم تاپيك واكسيناسيون و آزمايشات پزشكي را مطالعه بفرماييد
شما چطوري از ٢٠١٠ عضويد و هنوز از واكسيناسيونتون نميدونيد

ممنون از راهنمایتون
اخه هیچ سالی اسم مون در نمیومد ما هم دیگه دنبالش نبودیم ببینیم چه چیزی یا چه کارهایی لازمه و اینکه به خاطر کارم زیاد وقت نداشتم چون بیشتر اوقات در حال سفرم
تشکر کنندگان: گل نهال ، amiz.abdollah

بروید انیستیو پاستور همه راهنمایی ها رو میکنن و کارت زردتون رو بگیرید. 19 مرداد صبح بیمارستان nmc در دوبی باشید دکتر شوکلا مرد خیلی خوبیه که فارسی صحبت میکنه و 20 مرداد همه چی حاضره و میتونید از nmc بگیرید فقط مدارک ها پلمپ و اصلا درشو باز نکنید و ببرید سفارت . احتیاج به وقت قبلی نیست ما هم همین طوری رفتیم فقط زودتر برید کارتون سریع تر میشه ما ساعت 9.5 اونجا بودیم . عکس . نامه مصاحبه {نامه دوم } پاس ها . شماره تلفن و آدرس هتل در امارات . کارت های زرد باید همراهتون باشه ازتون میخوان - نامه دوم رو بیشتر کپی بگیرید سفارت هم ازتون میخواد . آدرس بیمارستان nmc : با مترو به ایستگاه ابوهیل بروید از خروجی سوم بیرون آمدید بیمارستان روبروتون هست
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان: گل نهال ، Soap McTavish ، diamondmili ، amiz.abdollah
سلام دوستان
طبق قولی که دادم باید عرض کنم:
بنده مدیکال دوم خود را در 11 جولای انجام دادم و مدارک آن را به همراه برگه صورتی و پرینت CSC تحویل سفارت دادم و ویزای صادر شده برای من تا تاریخ 11 ژانویه 2014 اعتبار دارد
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، diamondmili ، amir82 ، amiz.abdollah ، lilistar ، tenese
(2013-07-18 ساعت 14:13)mohammad fazli نوشته:  سلام دوستان
بنده مدیکال دوم خود را در 11 جولای انجام دادم و مدارک آن را به همراه برگه صورتی و پرینت CSC تحویل سفارت دادم و ویزای صادر شده برای من تا تاریخ 11 ژانویه 2014 اعتبار دارد
محمد جان اگه میشه در مورد موارد مدیکال دوم و هزینه هاش توضیح بده.
شماره کیس 3xxx 2013AS/نامه دوم 26 دسامبر /یک نفر /مصاحبه 21 فوریه / کلیرنس 208 روز /سفارت آنکارا /کلیر 17 سپتامبر / صدور ویزا 27 سپتامبر/ کارولینای شمالی
تشکر کنندگان: Soap McTavish
(2013-07-18 ساعت 14:41)valencia نوشته:  
(2013-07-18 ساعت 14:13)mohammad fazli نوشته:  سلام دوستان
محمد جان اگه میشه در مورد موارد مدیکال دوم و هزینه هاش توضیح بده.
دوست خوبم
مدیکال دوم ساده تر از مدیکال اول بود. همونطور که گفتم بنده برگه سفید اونگان را به همراه کپی کارت زرد قبلیم بردم پاستور تجریش و خانوم دکتر طاهرنژاد بر اساس برگه اونگان گفت باید ی کزاز بزنی و منم زدم و برام کارت زرد جدید صادر کردن که همه مهرهای کارت قبلیم را داخلش وارد کردند به همراه کزاز آخری. در ضمن داخل برگه سفید اونگان را هم برام مهر واکسن را زدند. قبل از اومدن به انکارا از طریق سایتش وقت گرفتم و اومدن همون ازمایش خون و عکس و معاینه را انجام دادم و در کل 150 چوق پیاده شدم
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، amir82 ، aghaghia ، amiz.abdollah ، valencia ، lilistar
سلام دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم با دکتر کریستین تماس بگیرم
یه خانومی جواب می دن که نمی تونه انگلیسی صحبت کنه مبایلشم جواب نمیده .میل هم دادم جواب نمیدن.دکتر انوش هم تو اون تاریخ تطیلات هستن چی کار باید کنم؟؟ میشه بدونه هماهنگی رفت؟؟؟
لطفا کمکم کنید.
(2013-07-18 ساعت 16:41)shivol نوشته:  سلام دوستان من هر کاری می کنم نمی تونم با دکتر کریستین تماس بگیرم
یه خانومی جواب می دن که نمی تونه انگلیسی صحبت کنه مبایلشم جواب نمیده .میل هم دادم جواب نمیدن.دکتر انوش هم تو اون تاریخ تطیلات هستن چی کار باید کنم؟؟ میشه بدونه هماهنگی رفت؟؟؟
لطفا کمکم کنید.
دكتر انوش كه بدون هماهنگي نميشد رفت.
كريستين كه خيلي سريع جواب ايميل ما رو داد البته روز شنبه و يكشنبه جواب نميده
حتماً با ايميل هماهنگ كنيد
تشکر کنندگان: shivol ، amiz.abdollah ، diamondmili
من 6 شهریور وقت مصاحبه دارم هنوز وقت دکتر نگرفتم
به چه سایت ویا آدرسی باید مراجعه کنم ؟؟؟؟

و برای سفارت در آنکارا چه فرمهایی را اید پر کنم واز کجا باید تهیه کنم ؟؟؟
تشکر کنندگان: shani89 ، diamondmili
(2013-07-19 ساعت 23:53)Nikita نوشته:  من 6 شهریور وقت مصاحبه دارم هنوز وقت دکتر نگرفتم

به این سایت می روید وبرای گرفتن وقت اقدام می کنید : http://www.doctorun.com/en
در داخل سایت آدرس هم هست به تاپیک سفر به ترکیه مراجعه کنید تا اطلاعات راجع به سفر کسب کنید . برای مدارک هم اگر ترجمه نکردید باید این کار رو انجام بدید و حداکثر تا 15 روز قبل از مصاحبه به آدرسه سفارت ارسال کنید و اصل آنها رو روز مصاحبه با خودتون ببرید . در مورد وقت گرفتن از دکتر هم باید طوری وقت رو بگیرید که بین روز مصاحبه و وقت 2 روز کاری برای بزرگسالان و 4 روز کاری برای کودکان فاصله باشه که البته دقیق تر رو داخل سایتشون نوشته می تونید مطالعه کنید
کیس نامبر : 2013AS4### / سفارت : آنکارا / ساکن: San Francisco /دریافت ویزا : 9 May
تشکر کنندگان: shani89 ، گل نهال ، diamondmili ، zavosh ، man.u65a ، sasal
(2013-07-19 ساعت 23:53)Nikita نوشته:  من 6 شهریور وقت مصاحبه دارم هنوز وقت دکتر نگرفتم

سلام نیکتا عزیز . شما اگر بزرگسال هستید 2 روز کامل قبل مصاحبه و اگر کودک بهمراه دارید 4 روز کامل قبل از مصاحبه باید آنکارا تشریف داشته باشید شما که 28 آگوست مصاحبه دارید وقتی معلوم شد دقیقا چند روز وقت برای مدیکال لازم دارید یک ماه قبل میلادی اقدام به وقت گرفتن می کنید. مثلا اگر دو روز نیاز به مدیکال باشه برای شما 26 آگوست باید وقت بگیرید که 26 جون باید از سایت دکتر برای اون تاریخ وقت بگیرید. اینم آدرس سایت :
http://www.doctorun.com/en/make-an-appointment
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: گل نهال ، nirvana_kobin ، Soap McTavish ، zavosh ، diamondmili ، shaso ، Roznaz ، sasal
[quote='Nikita' pid='378647' dateline='1374261792']
من 6 شهریور وقت مصاحبه دارم هنوز وقت دکتر نگرفتم

دوست عزیز شما یعنی چهارشنبه 28 آگوست وقت سفارت دارید .اگر بزرگسال هستید پس 2 روز کامل وقت لازمه 26 آگوست صبح زود وقت بگیرید که سه شنبه بعد از ظهر جواب رو بگیرید. اگر بچه کوچیک دارید بین 2-15 باید 5 شنبه 22 آگوست یا نهایتا جمعه 23آگوست وقت بگیرید. البته الان که 22 جولای هست فقط تا 22 آگوست باز شده، چون یک ماه قبلش شما می تونی وقت بگیری زودتر نمیشه.
آدرس سایت http://www.doctorun.com/en/home-page
که به منوی make-an-appointment میرید و باقی مراحل مشخصاتتون(نام -نام خانوادگی- شماره پاس - تاریخ تولد- شهر و کشور محل تولد و .... ) رو وارد می کنید . بعد هم در مرحله آخر یه شماره میده . باید منتظر بمونید تا ایمیل از دکتر به دستتون برسه که نشان دهنده تائید وقت شماست تا زمانی که اون ایمیل نیاد وقت شما تائید نشده.
منم وقت مصاحبه ام خیلی نزدیک به شماست، امیدوارم ببینیمتون.
موفق و پیروز باشید.
2013AS80xx /می2012 /فرمها 6می2013 ایمیل/نامه دوم 14 جون2013/هفته چهارم آگوست2013 آنکارا/ مقصد کالیفرنیا- سندیگو/ هزینه(عکس35000+واکسن 180000+پاس 80000+ بلیط و هتل آنکارا 2400000)
تشکر کنندگان: zavosh ، Soap McTavish ، Roznaz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان