کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
دو روزی که برای گرفتن جواب مدیکال لازم هست، از روز انجام مدیکال حساب میشه؟؟ من اگر دوشنبه برم برای مدیکال 3 شنبه نتیجه آزمایشها رو می تونم بگیرم یا باید شنبه برم تا 3 شنبه جواب بگیرم؟؟؟
2014AS2XX آنکارا، مصاحبه: هفته دوم اکتبر، کلیرنسCool سفرنامه
آرزویم شادیست، آرزویم آرامش است برای تو برای خودم و برای تمام کسانی که نمی شناسمشان
تشکر کنندگان:
(2013-08-28 ساعت 11:51)tenese نوشته:  دو روزی که برای گرفتن جواب مدیکال لازم هست، از روز انجام مدیکال حساب میشه؟؟ من اگر دوشنبه برم برای مدیکال 3 شنبه نتیجه آزمایشها رو می تونم بگیرم یا باید شنبه برم تا 3 شنبه جواب بگیرم؟؟؟

اگه بچه كوچيك نداشته باشيد، دوشنبه صبح كه مديكال ميريد، ٣شنبه جوابش حاضره
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: tenese ، ffrfar ، aghaghia ، KIMIA2005 ، Soap McTavish
(2013-08-28 ساعت 11:51)tenese نوشته:  دو روزی که برای گرفتن جواب مدیکال لازم هست، از روز انجام مدیکال حساب میشه؟؟ من اگر دوشنبه برم برای مدیکال 3 شنبه نتیجه آزمایشها رو می تونم بگیرم یا باید شنبه برم تا 3 شنبه جواب بگیرم؟؟؟

برای یک نفر 2 روز و برای کسانی که بچه همراهشونه 2تا4 روز !البته پیشنهاد من اینه که تاریخ دقیقه مصاحبتون رو درایمیلی که میخواید وقت معاینه پزشکی از دکتر بگیرید بهش اعلام کنید و ازش بخواید بهتون وقت بده
! چون گاهی این وسط تعطیلات یا مواردی هست که اونا بهتر میدونند و بودن کسانیکه دکتر وقت بهش داده و سه روز شده!
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: tenese ، EKAM ، ghasoo
(2013-08-28 ساعت 18:45)mechanicalengineer نوشته:  

برای یک نفر 2 روز و برای کسانی که بچه همراهشونه 2تا4 روز !البته پیشنهاد من اینه که تاریخ دقیقه مصاحبتون رو درایمیلی که میخواید وقت معاینه پزشکی از دکتر بگیرید بهش اعلام کنید و ازش بخواید بهتون وقت بده
! چون گاهی این وسط تعطیلات یا مواردی هست که اونا بهتر میدونند و بودن کسانیکه دکتر وقت بهش داده و سه روز شده!

در ادمه صحبتهای دوستمون بگم که اگر افراد کیس بزرگسال هستید یعنی بالای 15 سال دوروز کاری در نظر بگیرید اگر بچه زیر 15 سال دارید 4 روز کاری البته بگم دکتر اونگان شنبه ها هم تا ظهر بازه فقط یکشنبه ها و روزهای تعطیل رسمی که باید باهاش چک کنید مثلا اگر چهارشنبه وقت مصاحبه دارین دوشنبه باید قبل از ظهر وقت بگیرین مثل خود من
با در نظر داشتن تعطیلات اگر بچه دارید جمعه یا شنبه وقت می گیرین که جمعه بهتره چون شنبه نیمه وقته تو سایت وقت دهی دکتر برین می بینین روزهایی که نمیشه وقت گرفت همه با ضربدر مشخص شده و همیشه یکماه قبل از مصاحبه سایتش باز میشه و می تونین وقت بگیرین حتما هم باید اینترنتی وقت بگیرین تلفنی و ایمیلی جواب نمیدن وبعد از اینکه شما وقت می گیرین برای هر شخص جداگانه ایمیل میاد واگر مشکلی نباشه ایشون کانفرم می کنن و شما برای تک تک افراد از ایمیلها پرینت می گیرین و با خودتون می برین
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: Soap McTavish ، tenese
دوستان اگه جمعه وقت دکتر اونگان بگیریم، شنبه صبح جوابا حاضر می‌شه و می‌تونیم بگیریم؟
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
فقط نگاه کن ببین من چند دفه تو تاپیکهای مختلف جوابتو دادم
http://mohajersara.com/thread-6803-post-...#pid403581
http://mohajersara.com/thread-6802-post-...#pid402628
http://mohajersara.com/thread-6802-post-...#pid402128
دوست عزیز ما هم مثل شما بیکار نیستیم و کلی کار سرمون ریخته وقتی یک سوالی را جایی مطرح میکنی و جواب مبگیری دیگه لازم نیست کل مهاجرسرا به شما تاییده بابت این قضیه بدن.
خواهش میکنم وقت بیشتری بذار و حداقل جواب کامنتهایی که برات میذارن را با دقت بخون
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: mhb161 ، ffrfar ، گل نهال ، Saeedv13 ، ghasoo
(2013-08-01 ساعت 14:46)mohd_m نوشته:  سلام

من 6 ماه مدیکالم تموم شده حالا برای دوباره وقت گرفتن چیکار کنم ؟ تاریخ مصاحبه سفارت میخواد ؟!!

منم همین سوالو دارم , سایت دکتر اونگان وقت مصاحبه میخواد ما هم که میخواییم تمدیدکنیم و ومصاحبه مون قبلا انجام شده ,دوستان میشه لطف کنین جواب بدین؟
Category : F2B‎
Receipt ‎Number : WAC1790XXXXXX‎
Priority ‎Date :2016 Nov
Approve ‎Date:June 2020
Welcome Letter Date :?‎
Case number:ABD 2020.........
Interview ‎Date : Coming Soon
تشکر کنندگان: Soap McTavish
(2013-08-29 ساعت 18:04)natasha نوشته:  
(2013-08-01 ساعت 14:46)mohd_m نوشته:  سلام

من 6 ماه مدیکالم تموم شده حالا برای دوباره وقت گرفتن چیکار کنم ؟ تاریخ مصاحبه سفارت میخواد ؟!!

منم همین سوالو دارم , سایت دکتر اونگان وقت مصاحبه میخواد ما هم که میخواییم تمدیدکنیم و ومصاحبه مون قبلا انجام شده ,دوستان میشه لطف کنین جواب بدین؟

سلام
روزی رو که میخواهید برید سفارت و پاسپورت ها رو تحویل بدید بعنوان روز مصاحبه اعلام کنید.
مثلاً من زدم روز 10 سپتامبر ساعت 10:30 صبح
موفق باشید
ورودی نیمه نوامبر 2013 ، ایرواین کالیفرنیا
تشکر کنندگان: گل نهال ، AsemanAbee ، Soap McTavish ، lilistar ، ghasoo
دوستایی که ابوظبی میرن یه سوال فوری دارم:
من ازشون برای عصر یه روز شنبه وقت خواسته بودم. نامه اومده که معاینات پزشکی تنها صبح بین 8 تا 11 صبح انجام میشه! یعنی هر روز همینه جریانش یا چون شنبه ست اینو گفته... میخوام دوباره الان ازشون وقت بگیرم چون شنبه صبح دوبی نیستم. میشه اونایی که تجربه دارن کمک کنن...
تشکر کنندگان:
(2013-08-31 ساعت 20:43)سی سی نوشته:  دوستایی که ابوظبی میرن یه سوال فوری دارم:
من ازشون برای عصر یه روز شنبه وقت خواسته بودم. نامه اومده که معاینات پزشکی تنها صبح بین 8 تا 11 صبح انجام میشه! یعنی هر روز همینه جریانش یا چون شنبه ست اینو گفته... میخوام دوباره الان ازشون وقت بگیرم چون شنبه صبح دوبی نیستم. میشه اونایی که تجربه دارن کمک کنن...

شما اگه همون عصر شنبه برين فرداش عصر نهايتا تا شب جواب اماده ميشه
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان: سی سی
(2013-09-01 ساعت 12:40)EKAM نوشته:  

ميشه امضاتونو تكميل كنيد بذارين ببينيم هفته چندم اكتبر اونجا هستين مرسي
CN:2014AS11$$/Ankara>Abu Dhabi Smile/Interview:22 Oc./Issue:24 Oc./1person
UAE→USA
Görebileceğim bir yerde dur!
Neredeysen orası bana kutsal toprak
تشکر کنندگان:

خب دوست خوبم منم ازشون خواستم که عصر شنبه بهم وقت بدن که گفتن عصر نمیشه و صبحش وقت دادن. گفتن کارهای مدیکال صبح بین 9 تا 11 انجام میشه. الان متنش رو میذارم اینجا:
Your appointment is scheduled for ... Sept at 9.00a.m. as the medicals are done between 9.00 and 11.00a.m

من ایمیل رو برای این آدرس فرستادم
appointmentdeiradxb@nmc.ae

دوست خوبم من سپتامبر مصاحبه دارم. ویزا لاتاری نیستم.
تشکر کنندگان: EKAM ، lilistar
(2013-09-01 ساعت 13:51)EKAM نوشته:  
(2013-09-01 ساعت 12:52)سی سی نوشته:  

خب دوست خوبم منم ازشون خواستم که عصر شنبه بهم وقت بدن که گفتن عصر نمیشه و صبحش وقت دادن. گفتن کارهای مدیکال صبح بین 9 تا 11 انجام میشه. الان متنش رو میذارم اینجا:
Your appointment is scheduled for ... Sept at 9.00a.m. as the medicals are done between 9.00 and 11.00a.m

من ایمیل رو برای این آدرس فرستادم
appointmentdeiradxb@nmc.ae

دوست خوبم من سپتامبر مصاحبه دارم. ویزا لاتاری نیستم.

اينجا تاپيك لاتاريه سوالتونو تو تاپيك كيس خودتون بپرسين تا جواب درستو بگيرين

آخه دوست خوبم چرا این حرف رو میزنید؟ من که سوالم رو تو انجمن خصوصی لاتاری 2013 ننوشته بودم آخه. خب یه سری موضوعات هست که مشکل همه ماست. اشکالی داره اگه از هم دیگه بپرسیم و به هم کمک کنیم؟ به نظر من مهم نیست که چجوری داریم میریم. مهم اینه که همه داریم بلاخره در آینده به یک مقصد میریم و باید هوای همو داشته باشیم. اگه بخوایم از الان اینجوری همدیگه رو طرد کنیم درسته به نظر شما؟

قضیه آزمایشات و وقت گرفتن هم برای همه ماها هست. توی تاپیک نامزدی که من بودم اونجا خلوت بود و بچه های اینجا بهتر تجربه داشتن, خب گفتم از هموطنام اینجا بپرسم. خداییش اگه بخوایم از اینجا اینطوری گروه بندی کنیم خودمون رو و جدا بشیم از هم دیگه وای به حال وقتی برسیم اونور. عذر میخوام ولی ناراحت شدم از فرمایشتون...

من تازه میخواستم بعد از مصاحبه م قسمتی از سفرنامه م که مربوط به معاینات پزشکی میشه رو برای دوستان لاتاری هم بگذارم که جبران کنم همه کمکهایی رو که از نوشته هاشون گرفتم و یه کمک کوچیک کرده باشم. چون ما همه ویزای مهاجرتی هستیم و در این زمینه همه کارهامون کاملا به هم شبیهه...

نمیدونم چی بگم دیگه Sad
نوع ویزا: K1---دریافت recipt number: ژانویه2013---سرویس سنتر: کالیفرنیا---اپروو: 16می 2013---دریافت دعوت نامه مصاحبه: 11ژوئن--- مصاحبه: ابوظبی---زمان: سپتامبر 2013---دریافت ویزا:سپتامبر 2013---ورود به آمریکا: فوریه 2014

سفرنامه من در ابوظبی برای دریافت ویزا
تشکر کنندگان: Saeedv13 ، lilistar ، EKAM
سلام دوستان
هرچي سعي ميكنم نمي تونم از طريق سايت اونگان وقت بگيرم آيا كسي تونسته امروز يا ديروز از سايتش وقت بگيره براي مديكال . يعني بعد از اينكه مشخصات صفحه اول را پر ميكنم و submit ميكنم ديگه وارد صفحه دوم كه بايد تاريخ را مشخص كنم نمي شه . Sad
تشکر کنندگان: AOC Kermani
(2013-09-01 ساعت 17:11)lilistar نوشته:  سلام دوستان
هرچي سعي ميكنم نمي تونم از طريق سايت اونگان وقت بگيرم آيا كسي تونسته امروز يا ديروز از سايتش وقت بگيره براي مديكال . يعني بعد از اينكه مشخصات صفحه اول را پر ميكنم و submit ميكنم ديگه وارد صفحه دوم كه بايد تاريخ را مشخص كنم نمي شه . Sad

همین کار را با یک Browser دیگه انجام بده ببین جواب میده.
کیس نامبر : **51 - مصاحبه : ایروان 9 آپریل - برنده : همسر
آپدیتها :
همسر : 10 آپریل ، 14 ژولای ( با ایمیل ) ، 19 آگوست ، 2 سپتامبر
خودم : 11 آپریل ، 18 و 19 آگوست
تشکر کنندگان: lilistar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان