کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن وقت از دکتر برای معاینات پزشکی
سلام به همه ی دوستان.
من و همسرم امروز براى معاینات پزشکی به مطب دکتر اونگان رفتیم . کارا خوب پیش رفت.فقط فردا باید جواب ها رو بگیریم
فقط میخواستم از همه دوستای مهاجر سرا تشکر کنم.تا به اینجای کار مدیون راهنماییها و پاسخ های دوستانیم.

با امید موفقیت همه دوستان
**Case number:2013AS....23..
تاریخ رویت : می 2013
تعداد :2 نفر
مصاحبه :آنکارا،
زمان مصاحبه:اول آگوست
برگه صورتی
کلیرینس : 29 آگوست
مقصد:دالاس
تشکر کنندگان: shani89 ، گل نهال ، amir82 ، pooyani ، n51 ، sadeghi897 ، ghasoo
وقت گرفتن اصلاً تاثیری نداری به خداااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا.به ما هم گفتن باور نکردیم. هزینه دکتر هم برای ما دو نفر با یک واکسنی که نوش جان کردیم 460 $ شد.یک روزه هم آماده شد.دیگه .......تاقبل 12 برین برای تست.دیگه............ راست بگین مثلا اگه سیگار می کشین نگین نه چون تو عکس ریه متوجه میشه و برای سفارت می نویسه تو گزارشش که دروغ گفتین.موفق باشین...........

(2013-07-28 ساعت 04:22)گل نهال نوشته:  
(2013-07-28 ساعت 00:48)Roznaz نوشته:  کسی میدونه هزینه سفارت و ویزیت دکتر چقدر میشه ؟

و آیا بازم باید فرم خاصی را برای سفارت در آنکارا بفرستیم یا همون قبلیا که برای KCC فرستادیم کافیه.

من 25 روز دیگه مصاحبه دارم لطفا راهنماییم کنید.

هزينه سفارت نفري ٣٣٠ و دكتر ١١٠، البته اگه واكسني نخوريد
وايه آنكارا بايد حدوداً ٢٠ روز قبل مصاحبه مدارك واسشون بفرستيد

واکسن اضافه همه می خورند دوست عزیز برای ما دو نفر شد 460 $.
ღ 2013ASxxxx آنکارا 2 نفر ღ تاریخ مصاحبه اواخر ژوئنღبرگه صورتی ღ کلیرنس33 روزღ Smile صدور ویزا 25 AUG Smile
تشکر کنندگان: Roznaz ، shani89 ، sadeghi897
برای من مسئله ای پیش اومده اونم اینکه دو بار وقت گرفتم بعد اونا هر دو تاشو

تایید کردن . ولی تو نامه ای که وقت رو تایید کردن گفته اگر دو تا وقت گرفته باشید برای یک نفر. هر دو تاش باطل میشه

براشون همون روز که اشتباهی دو تا وقت گرفتم ایمیل زدم که اشتباه شده من دو تا وقت در دو روز پشت سر هم گرفتم

ولی جواب نمیدن دارم از استرس میمرم کسی میتونه راهنماییم کنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

تایید کردن . ولی تو نامه ای که وقت رو تایید کردن گفته اگر دو تا وقت گرفته باشید برای یک نفر. هر دو تاش باطل میشه

براشون همون روز که اشتباهی دو تا وقت گرفتم ایمیل زدم که اشتباه شده من دو تا وقت در دو روز پشت سر هم گرفتم

تشکر کنندگان: shani89
(2013-07-31 ساعت 23:39)Roznaz نوشته:  برای من مسئله ای پیش اومده اونم اینکه دو بار وقت گرفتم بعد اونا هر دو تاشو

برای یکی از دوستان من هم همین جور شده بود اینقدر ایمیل زد تا دکتر جواب داد و وقت اصسلیو کانفرم کرد توی ایمیلت بگو کدوم تاریخ کنسل شود و کدوم تاریخ ok حتما جواب میدن دوستم 5 تا 6 بار ایمیل زد ولی در کل نهایتا جواب ندادن از یکی از ایمیلات که براتون کانفرم کرده پرینت بگیر و با خودت ببر ما که اونروزی که رفتیم اصلا پرینتو نگرفتن هر کی زودتر اومده بود مدارکشو میداد و کارشو انجام میدادن
2013As55XX *آنکارا * 2 *مصاحبهapril24 *صورتی *مقصد: اورلاندوفلوریدا
کلیر :29 اگوست بعداز 127 روزTongue
انقضای ویزا : 22 اکتبر (6 ماه از تاریخ مدیکال)
ورود به آمریکا : 18 اکتبر2013
برای گرفتن متن وکالت نامه برای ptt آنکارا پیام خصوصی دهید .

تشکر کنندگان: shani89 ، Roznaz ، sadeghi897
سلام

من 6 ماه مدیکالم تموم شده حالا برای دوباره وقت گرفتن چیکار کنم ؟ تاریخ مصاحبه سفارت میخواد ؟!!
تشکر کنندگان: shani89 ، sadeghi897
(2013-07-27 ساعت 15:42)گل نهال نوشته:  
(2013-07-27 ساعت 15:23)mandana12 نوشته:  من یک سوال دارم که نمی دونم تو این تاپیک بهش پاسخ دادن یا خیر. ما سفارت ایروان مصاحبه رفتیم و منشی دکتر-لوسی- بهمون گفت که عکس های رادیولوژی یک سال اعتبار دارند. تا جایی که یادمه قبل از این هم حرفش بود که مدیکال ایروان یک سال اعتبار داره. آیا کسی خودش جایی خونده یا از دکتر اونجا سوال کرده؟ چون ما می خوایم اخرای سال بریم و می خوام ببینم این مشکلی واسه مدیکالمون ایجاد نمی کنه؟

بله يكسال مديكال ارمنستان اعتبار داره و تاريخ اعتبار ويزاتون ، ٦ ماه بعد از خوردن ويزا توي پاسپورتتونه. هفته پيش هم يكي از بچه هاي ارمنستان با ايميل از دكتر كريستين پرسيده بود

امروز ما هم مدیکال داشتیم و منشی دکتر کریستین گفت که اعتبار مدیکال کماکان یکسال هست ولی ازهفته آینده قوانین تغییر میکنه و اعتبار به شش ماه تغییر میکنه . ضمن اینکه شرایط تست ازبچه ها تغییر میکنه و زمان مورد نیاز برای کسانی که بچه زیر 15 سال دارند به یک هفته تغییر پیدا میکنه .
گرفتن ویزای یک ضرب در آگوست برای لاتاری 2013 با کیس نامبر 9925 در تنها سالی که قبولی مرحله دوم اعلام شد که ما جزو اون خوش شانسها بودیم Big GrinBig Grin - ساکن سن حوزه از سپتامبر 2013
تشکر کنندگان: گل نهال ، shani89 ، aghaghia ، pari pariaaa
(2013-08-02 ساعت 17:37)tajhizgaran نوشته:  
(2013-07-27 ساعت 15:42)گل نهال نوشته:  
(2013-07-27 ساعت 15:23)mandana12 نوشته:  من یک سوال دارم که نمی دونم تو این تاپیک بهش پاسخ دادن یا خیر. ما سفارت ایروان مصاحبه رفتیم و منشی دکتر-لوسی- بهمون گفت که عکس های رادیولوژی یک سال اعتبار دارند. تا جایی که یادمه قبل از این هم حرفش بود که مدیکال ایروان یک سال اعتبار داره. آیا کسی خودش جایی خونده یا از دکتر اونجا سوال کرده؟ چون ما می خوایم اخرای سال بریم و می خوام ببینم این مشکلی واسه مدیکالمون ایجاد نمی کنه؟

بله يكسال مديكال ارمنستان اعتبار داره و تاريخ اعتبار ويزاتون ، ٦ ماه بعد از خوردن ويزا توي پاسپورتتونه. هفته پيش هم يكي از بچه هاي ارمنستان با ايميل از دكتر كريستين پرسيده بود

امروز ما هم مدیکال داشتیم و منشی دکتر کریستین گفت که اعتبار مدیکال کماکان یکسال هست ولی ازهفته آینده قوانین تغییر میکنه و اعتبار به شش ماه تغییر میکنه . ضمن اینکه شرایط تست ازبچه ها تغییر میکنه و زمان مورد نیاز برای کسانی که بچه زیر 15 سال دارند به یک هفته تغییر پیدا میکنه .
پس ٢٠١٣ هاي ايروان شانس آوردن، اين قانون واسه ٢٠١٤ ها و مصاحبه نرفته هاي ٢٠١٣ كه اندك هستند ميباشد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: shani89 ، Soap McTavish ، tajhizgaran ، aghaghia ، pari pariaaa ، sadeghi897
ذوستان عزیز 2013 با سلام و آرزوی پیشرفت همه ی برنامه هاتون به خیر و خوشی
من از برندگان 2014 هستم و از مطالب وراهنمایی های خوب شما بسیار استفاده کردم ویک بار دیگه میخوام از تجربیاتتون بهره بگیرم وسوالی رو در خصوص پروسه مدیکال مطرح کنم.آیا برای امور مدیکال میشه به جایی غیر از مطب دکتر اونگان مراجعه کرد که هم رفتار بهتری داشته باشندوهم هرینه اضافی تحمیل نکنند؟چون حتی دکتر طاهر نژاد در انستیتو پاستور هم دید خوبی نسبت به ایشون ندارند.اگر ممکنه اسم وآدرس رو اعلام بفرمایید. متشکرم
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

تشکر کنندگان: sadeghi897
(2013-08-07 ساعت 22:52)20142ddc نوشته:  ذوستان عزیز 2013 با سلام و آرزوی پیشرفت همه ی برنامه هاتون به خیر و خوشی
من از برندگان 2014 هستم و از مطالب وراهنمایی های خوب شما بسیار استفاده کردم ویک بار دیگه میخوام از تجربیاتتون بهره بگیرم وسوالی رو در خصوص پروسه مدیکال مطرح کنم.آیا برای امور مدیکال میشه به جایی غیر از مطب دکتر اونگان مراجعه کرد که هم رفتار بهتری داشته باشندوهم هرینه اضافی تحمیل نکنند؟چون حتی دکتر طاهر نژاد در انستیتو پاستور هم دید خوبی نسبت به ایشون ندارند.اگر ممکنه اسم وآدرس رو اعلام بفرمایید. متشکرم
واسه تركيه فقط دكتر اونگان
شما كه توي امضاتون ابوظبيه
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: 20142ddc ، aghaghia ، sadeghi897
(2013-08-07 ساعت 23:28)گل نهال نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 22:52)20142ddc نوشته:  ذوستان عزیز 2013 با سلام و آرزوی پیشرفت همه ی برنامه هاتون به خیر و خوشی
فعلا" آنکاراست ولی امکان داره به ابوظبی تغییر بدم دارم بررسی میکنم .ممنون از پاسختون.ولی چطوریه که بعضی از دوستان میرن استانبول؟
کیس نامبر:**11 تعداد اعضای کیس:3نفر سفارت:آنکارا تاریخ مصاحبه:هفته اول نوامبر کلیرنس با دریافت برگه صورتی

(2013-08-07 ساعت 23:51)20142ddc نوشته:  
(2013-08-07 ساعت 23:28)گل نهال نوشته:  
فعلا" آنکاراست ولی امکان داره به ابوظبی تغییر بدم دارم بررسی میکنم .ممنون از پاسختون.ولی چطوریه که بعضی از دوستان میرن استانبول؟
ظاهرا استانبولم قبلا بوده ولی الان دیگه نیست!
2014AS1xxx، فرم :28می باایمیل،کنسولگری:Yerevan،کارنت :14 می ,مصاحبه: اکتبر-انتظار برای ویزا :100 روز
معاینه پزشکی ایروانمدارک مصاحبه ایروان
خدایا در میان این همه چشم ، نگـــــاهِ تـــو مرا بی نیاز می سازد از هر نگاهی..
تشکر کنندگان: sadeghi897 ، rezagh
دوستان
برای مدیکال و معاینات دکتر که بدن رو چک میکنن روی دندان و خرابی اون هم حساسیتی دارن؟
(2013-08-24 ساعت 14:30)mohajermam نوشته:  دوستان
برای مدیکال و معاینات دکتر که بدن رو چک میکنن روی دندان و خرابی اون هم حساسیتی دارن؟
نه اصلاً به دندان نگاه هم نميكنند و سؤالي نميپرسند
تشکر کنندگان: Soap McTavish ، sadeghi897 ، rezagh
سلام به دوستان برای تمدید مجدد مدیکال در آنکار ا چند روز زمان میبره ؟آیا کسی مجددا دیال روتمدید کرده؟
(2013-08-24 ساعت 19:00)mohajeran2013 نوشته:  سلام به دوستان برای تمدید مجدد مدیکال در آنکار ا چند روز زمان میبره ؟آیا کسی مجددا دیال روتمدید کرده؟
تمديد مديكال كاملا مانند مديكال اول انجام ميشه و همون مقدار زمان لازم داره
2013AS37XX • مصاحبه: 20فوریه/آنکارا/برگه صورتی+فرم 10 سئوالی+CV • سفرنامهویرایش فایلهای PDF با Adobe Acrobat ثبت نام در CSCپرینت فایل CSCنمونه پرینت CSCنرم‌افزار PDF995تغییر PTTنقشه آنکاراکلیر بعد از 135 روز
تشکر کنندگان: گل نهال ، ffrfar ، sadeghi897 ، rezagh ، ali heydari ، lilistar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان