کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
توضیح قسمتهای مختلف فرم ثبت نام اینترنتی
سلام

من تازه متوجه شدم ایمیلی که در فرم ثبت نام وارد کردم اشتباه هست و یک حرف جابه جا شده!
آیا اگر برنده بشم مشکلی پیش میاد این ایمیل فرمالیته هست یا کاربردی داره؟
تشکر کنندگان:
(2013-01-22 ساعت 14:52)Ramz نوشته:  سلام

من تازه متوجه شدم ایمیلی که در فرم ثبت نام وارد کردم اشتباه هست و یک حرف جابه جا شده!
آیا اگر برنده بشم مشکلی پیش میاد این ایمیل فرمالیته هست یا کاربردی داره؟
نه مشکلی نیست.نگران نباشین
تشکر کنندگان: arezoo bj
میدونم این موضوع رو نباید اینجا مطرح کرد اما چند بار پیشنهاد شد یه تالار برای بچه هایی که 2014 شرکت کردند بزنید تا بیشتر آشنا بشند و تا اعلام نتایج روزها رو با هم بگذرونند و از تجربیات و برنامه هاشون بگن,که این اتفاق نیفتاد و مجبور شدن بچه ها تو تالار confirmation numberبا هم گپ بزنند حالا هم که قفل شده اون پیج .روز اعلام نتایج نزدیکتر شده و بچه ها هیجان بیشتری دارند,ممنون میشیم اقدامی در این رابطه انجام بدهند مدیران مربوطه.با تشکر
تشکر کنندگان: arezoo bj ، mehrdad.mohajersara
(2013-02-05 ساعت 15:51)niki shams نوشته:  میدونم این موضوع رو نباید اینجا مطرح کرد اما چند بار پیشنهاد شد یه تالار برای بچه هایی که 2014 شرکت کردند بزنید تا بیشتر آشنا بشند و تا اعلام نتایج روزها رو با هم بگذرونند و از تجربیات و برنامه هاشون بگن,که این اتفاق نیفتاد و مجبور شدن بچه ها تو تالار confirmation numberبا هم گپ بزنند حالا هم که قفل شده اون پیج .روز اعلام نتایج نزدیکتر شده و بچه ها هیجان بیشتری دارند,ممنون میشیم اقدامی در این رابطه انجام بدهند مدیران مربوطه.با تشکر

من هم موافقم . 80 روز مونده ولی جایی نیست ما حرف بزنیم با هم
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: niki shams
یعنی میشه؟!!!!
دوستان من عکس با موبایل گرفتم تو خونه البته مثل عکسهای عکاسی گرفتم تمام رخ و درست حسابی مشکلی که نداره؟
یعنی خدا یه نیم نگاه به ما کنه چی میشه؟
من که دیگه سال 92 به هر شکلی که باشه اخرین سال حضورم تو ایرانه چه لاتاری برنده شم چه نشم که خدااااااااا کنه بشم چون تنها امید قانونی رفتنم همینه
در ضمن از دوستان سوال دارم اگه اطلاع دارن من تقریبا میشه گفت 100 میلیون اینجا سرمایه دارم مدرک دانشگاهیم هم فوق دیپلم نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی هست 24 سالمه
اگه بخوام قانونی اقدام به خروج از کشور کنم ایا میتونم چقدر طول میکشه کدوم کشور خوبه راهش چیه با چه ویزایی شرایطش چیه؟
ممنون میشم اگه کسی به صورت خلاصه و مفید اطلاعات در اختیارم بذاره چون هرچی تو نت مطالعه کردم چیزی متوجه نشدم
به امید موفقیت همه
مهرداد
تشکر کنندگان:
(2013-02-05 ساعت 16:39)mehrdad.mohajersara نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 15:51)niki shams نوشته:  میدونم این موضوع رو نباید اینجا مطرح کرد اما چند بار پیشنهاد شد یه تالار برای بچه هایی که 2014 شرکت کردند بزنید تا بیشتر آشنا بشند و تا اعلام نتایج روزها رو با هم بگذرونند و از تجربیات و برنامه هاشون بگن,که این اتفاق نیفتاد و مجبور شدن بچه ها تو تالار confirmation numberبا هم گپ بزنند حالا هم که قفل شده اون پیج .روز اعلام نتایج نزدیکتر شده و بچه ها هیجان بیشتری دارند,ممنون میشیم اقدامی در این رابطه انجام بدهند مدیران مربوطه.با تشکر

با سلام
دیشب من توی تالار confirmation number یه مطلب خیلی خوب نوشتم که مدیر امد و نیست و نابودش کرد.کلی شاکی شدم از دستش -بش گفتم چرا از این کارا میکنی که گفت مطلبت اصلا به این موضوع C/N نمیخوره - خلاصه با کلی بالا پایین کردن دیدیم که خدایش حق با اوناست نباید مطلبی به جز این موضوع اینجا نوشته بشه.
ولی در کل از مدیر محترمی که این متن منو میخونه درخواست میکنم یه تالار جدید به نام گفتگوی آزاد برای 2014 بسازه.

بچه ها من یه بار گفتم اینو
بعد گفتن که چون شما 2014ایها هنوز به وجود نیومدیدBig Grin
من فک میکنم تا زمانی ه نتایج اعلام نشه چنین تاپیگی رو برامون باز نکنن ولی میتونی بیاید اینجا صحبت کنید ولی حواستون باشه اینجا غیر مهاجرتیه Big Grin

mohajersara.com/thread-6000-post-272527.html#pid272527
we fight for a better life
تشکر کنندگان: mehrdad_dgmax

با سلام
دیشب من توی تالار confirmation number یه مطلب خیلی خوب...
سلام مهرداد جان خوشحالم که به جمع ما پیوستیSmile.راستش من و چند نفر از قدیمی های سایت از مدیران این خواهش کردیم اما مورد قبول واقع نشد و بهمون گفتند که تاپیک های گفتگو ازاد بستری میشه برای بحث ها غیر مرتبط و یا حتی توهین به یکدیگر و این میتونه مساله ساز بشه ولی باز هم اگر مطلبی بود حتما درخواست میکنیم
تشکر کنندگان: mehrdad_dgmax ، arezoo bj ، mehrdad.mohajersara ، rezaahmadi
(2013-02-05 ساعت 16:54)اردوان نوشته:  

با سلام
دیشب من توی تالار confirmation number یه مطلب خیلی خوب...
سلام مهرداد جان خوشحالم که به جمع ما پیوستیSmile.راستش من و چند نفر از قدیمی های سایت از مدیران این خواهش کردیم اما مورد قبول واقع نشد و بهمون گفتند که تاپیک های گفتگو ازاد بستری میشه برای بحث ها غیر مرتبط و یا حتی توهین به یکدیگر و این میتونه مساله ساز بشه ولی باز هم اگر مطلبی بود حتما درخواست میکنیم

سلام . آخه اردوان جان ما کجا میتونیم بحث آزاد کنیم خب جایی نیست.دیشب یکم اونجا شوخی کردیم اینطوری شد Sad
تشکر کنندگان: اردوان
(2013-02-05 ساعت 16:59)arezoo bj نوشته:  [quote='اردوان' pid='272542' dateline='1360067068']
[quote='mehrdad.mohajersara' pid='272534' dateline='1360066161']
[quote='niki shams' pid='272498' dateline='1360063297']

سلام . آخه اردوان جان ما کجا میتونیم بحث آزاد کنیم خب جایی نیست.دیشب یکم اونجا شوخی کردیم اینطوری شد Sad
درود بر تو ارزوی عزیز و ممنون بخاطر انرژی مثبتت در سایت.
من خودم شاید نزدیک 40 یا بیشتر از پست هام پاک شدهBig Grinاز وقتی عضو شدم.اولش خیلی ناراحت شدم چون اشنا نبودم به سیستم ولی بعد حق دادم به مدیران چون صحبت هام بعضی هاش غیر ضروری بود و فقط صفحه هات زیاد میشد.که ما تصمیم شما رو گرفتیم اما باز قبول نکردن به دلیل اینکه حالا یک سری از بچه ها وارد مسایل حاشیه ای میشدند و این کلا به مهاجرسرا و کیفیت سایت لطمه میزد.این بود که مورد موافقت برای سال های دیگه قرار نگرفت و اون تاپیک هم بسته شد.ولی باز ما هم ازشون خواهش میکنیم ببینیم نظرشون چی هست.Smile
تشکر کنندگان: arezoo bj ، Saeedv13 ، wushu kung fu ، rezaahmadi
(2013-02-05 ساعت 17:12)اردوان نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 16:59)arezoo bj نوشته:  [quote='اردوان' pid='272542' dateline='1360067068']

من خودم شاید نزدیک 40 یا بیشتر از پست هام پاک شدهBig Grinاز وقتی عضو شدم.اولش خیلی ناراحت شدم چون اشنا نبودم به سیستم ولی بعد حق دادم به مدیران چون ضحبت هام بعضی هاش غیر ضروری بود و فقط صفحه هات زیاد میشد.که ما تصمیم شما رو گرفتیم ام باز قبول نکردن به دلیل اینکه حالا یک سری از بچه ها وارد مسایل حاشیه ای میشدند و این کلا به مهاجرسرا و کیفیت سایت لطمه میزد.این بود که مورد موافقت برای سال های دیگه قرار نگرفت و اون تاپیک هم بسته شد.ولی باز ما هم ازشون خواهش میکنیم ببینیم نظرشون چی هست.Smile

پس سابقه داشته قبلا فکر کردم فقط من سایت رو بهم ریختم.پس من هم مراعات میکنم اما امیدوارم با درخواستمون موافقت شه چون خیلی ها مثل من فقط اینجا میتونن هیجانشون تا 1 می رو نشون بدن اینجا همه هم دردن Cool باز هم ممنون اردوان جان
تشکر کنندگان: اردوان
(2013-02-05 ساعت 17:21)mehrdad.mohajersara نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 16:50)mehrdad_dgmax نوشته:  یعنی میشه؟!!!!
دوستان من عکس با موبایل گرفتم تو خونه البته مثل عکسهای عکاسی گرفتم تمام رخ و درست حسابی مشکلی که نداره؟
یعنی خدا یه نیم نگاه به ما کنه چی میشه؟
من که دیگه سال 92 به هر شکلی که باشه اخرین سال حضورم تو ایرانه چه لاتاری برنده شم چه نشم که خدااااااااا کنه بشم چون تنها امید قانونی رفتنم همینه
نشه هم قاچاقی میرم استرالیا
خدایا هوامونو داشته باش ما داریم تلف میشیم اینجا
در ضمن از دوستان سوال دارم اگه اطلاع دارن من تقریبا میشه گفت 100 میلیون اینجا سرمایه دارم مدرک دانشگاهیم هم فوق دیپلم نرم افزار از دانشگاه علمی کاربردی هست 24 سالمه
اگه بخوام قانونی اقدام به خروج از کشور کنم ایا میتونم چقدر طول میکشه کدوم کشور خوبه راهش چیه با چه ویزایی شرایطش چیه؟
ممنون میشم اگه کسی به صورت خلاصه و مفید اطلاعات در اختیارم بذاره چون هرچی تو نت مطالعه کردم چیزی متوجه نشدم
به امید موفقیت همه
مهرداد

با سلام
یعنی فک کنم عکسی که من دادم از همه داقون تره تازه خودم دستی روتوشش کردم بعدشم back ground رو سفید کردم با فتوشاپ واصلا یه وضی ی Big GrinSmile
اما اصلا تو فکر نیستم چون میدونم این یه ثبت نام اولیه هستش و فقط ما به این آمریکای خون خوار گفتیم که مارو توی لاتری شرکت بده.به نظر من دقت در عکس و موارد دیگه مربوط به موقعی میشه که ادم کیس نامبر بهش تعلق میگیره.
دوم اینکه آقای مهرداد عزیز من خودم بی نهایت علاقه به مهاجرت دارم ولی ترجیح میدم از راه قانونی اقدام کنم.من خودم اصلا راحت میتونم برم یه کشور دیگه و اصلا نیام ایران اما اینجوری که فایده نداره آدم خودشو به آب و آتیش بزنه این دوره زمونه دوره عجله کردن و تصمیمات اشتباه گرفتن نیست بهتره یکم بیشتر فک بکونی.اگه انگلیسیت خوبه یه نگاه به مقالات سازمان ملل راجب پناهنده های ایرانی تو ترکیه بنداز که یه منبع معتبره - حساب کار میاد دستت.تازه آلان هم که آواره های سوری ریختن توی ترکیه دیگه هیچی دگه.
ایشا... صبر میکنیم لاتاری قبول میشیم امسال نشد سال دیگه نشد سال بعد فرصت زیاده.همه جا بخدا آسمونش یه رنگه من به این اعتقاد دارم آدم پول پرستیم نیستم اما هرجا که میری پولت حرف اول رو میزنه اگه امسال قبول نشدیم من یه فرصت میبینمش نه بد شانسی فرصت اینکه پول بیشتری آماده کنم واسه سال آینده.
24 سال سنی نیست ایشا.. 4 برابر این سنت زنده باشی تصور کن سنتو ضرب در 2 بکونی میشه 48 سال .48 سال هم سنی نیست آدمایی دیدم تو این سن تازه دست به مهاجرت میزنن.

مهرداد جان اون طوری بخوای بری ممکنه یه وقت تو آبهای آزاد غرق شی خدا نکرده و دیگه کسی نباشه مدیریت سایت و ناراحت کنه که پستاتو حذف کنه و ما بخندیم تازه من به مدیریت و به اردوان جان قول دادم سایت و یه وقت ناراحت نکنم و به ستاره هام بچسبم Big Grin
دعا کن همین امسال برنده شی تو لاتاری و منم دعا میکنم خودم همه بچه های مهاجر سرا امسال برنده شیم و مدیریت هم سال دیگه از دست ما رحت شه البته من قصد دارم یه گذارش کامل هر ماه از امریکا بذارم اینجا بعدش Wink
تشکر کنندگان: mehrdad.mohajersara ، Hadi_20 ، rezaahmadi
(2013-02-05 ساعت 17:17)arezoo bj نوشته:  
(2013-02-05 ساعت 17:12)اردوان نوشته:  

من خودم شاید نزدیک 40 یا بیشتر از پست هام پاک شدهBig Grinاز وقتی عضو شدم.اولش خیلی ناراحت شدم چون اشنا نبودم به سیستم ولی بعد حق دادم به مدیران چون ضحبت هام بعضی هاش غیر ضروری بود و فقط صفحه هات زیاد میشد.که ما تصمیم شما رو گرفتیم ام باز قبول نکردن به دلیل اینکه حالا یک سری از بچه ها وارد مسایل حاشیه ای میشدند و این کلا به مهاجرسرا و کیفیت سایت لطمه میزد.این بود که مورد موافقت برای سال های دیگه قرار نگرفت و اون تاپیک هم بسته شد.ولی باز ما هم ازشون خواهش میکنیم ببینیم نظرشون چی هست.Smile

پس سابقه داشته قبلا فکر کردم فقط من سایت رو بهم ریختم.پس من هم مراعات میکنم اما امیدوارم با درخواستمون موافقت شه چون خیلی ها مثل من فقط اینجا میتونن هیجانشون تا 1 می رو نشون بدن اینجا همه هم دردن Cool باز هم ممنون اردوان جان
احساستونو کاملا درک میکنم ولی این نیز بگذرد...Smile
تشکر کنندگان: arezoo bj
هر روز صبح بیدار می شم میرم سر وقت سایت dvlottery.state.gov چشمم میفته به 2014 Entrant Status Check اخه کی می شه اون روز خوب بیاد و ما رو از این سردرگمی در بیاره و بلاخره تکلیف هم ی ما مشخص بشه .بچه ها راستی به نظرتون العان برنده های لاتاری مشخص شداند یا نه کسی می دونه ؟
تشکر کنندگان: arezoo bj ، alireza92
(2013-02-06 ساعت 14:56)sajedeh نوشته:  هر روز صبح بیدار می شم میرم سر وقت سایت dvlottery.state.gov چشمم میفته به 2014 Entrant Status Check اخه کی می شه اون روز خوب بیاد و ما رو از این سردرگمی در بیاره و بلاخره تکلیف هم ی ما مشخص بشه .بچه ها راستی به نظرتون العان برنده های لاتاری مشخص شداند یا نه کسی می دونه ؟

بچه ها میدونم واستون خیلی مهمه و به یه زندگیه جدید فکر میکنید ولی لطفا آروم باشید چیزی نمونده اینطوری براتون این 80 روز 80 سال میشه.به امید خد ا که همه قبول میشیم Cool

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان